Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

XIII Seimas ir XVIII Vyriausybė (po 2020 m. rinkimų)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė index Rodyti pranešimą
    Šiaip, didelė klaida taip galvoti. Kompromisų neradimas ir susipriešinimas padeda abiems pusėms, nes mobilizuoja elektoratą. (...)
    Vieninteliai kas kenčia, tai konservatoriai, nes jie turi labai platų pažiūrų spektrą ir dėl to negali sau leisti užimti labiau kraštutinės pozicijos, dėl ko gali praradinėti rinkėjus abejoms pusėms.
    Kaip tik straipsnis apie konservatorių tapatybės paieškas.
    Tačiau kol jie yra valdžioje, vidiniai nesutarimai yra per menka priežastis skaldyti partiją. Atskilusi mažesnioji dalis paprastai yra negyvybinga.
    Klausimas, kurį dalis yra didesnioji.
    Dabartinė Seimo narių aritmetika labiau link liberalumo, klausimas kurį dalis jų rinkėjų labiau linkusi į konservatyvumą. Per kažkuriuos nesenus reitingavimus krikdemų sparnas pasirodė net geriau nei proliberalus.

    Panašias tapatybės peripetijas pergyvena ir socdemai, kurių problemoms nesimato galo, o Blinkevičiūtės paskyrimas pirmininkė vargu ar turės ilgalaikį teigiamą efektą.


    Lrytas.lt 2021.05.30
    Konservatoriai patys sau pakišo koją?
    MRU dėstytojas Vytautas Dumbliauskas pastebėjo, kad sumažėjęs konservatorių palaikymas gali būti susijęs su tapatumo paieškomis pačioje partijoje.
    Partijoje vyksta tam tikra krizė, tapatumo paieškos. Gabrielius Landsbergis ir jo šalininkai nori liberalėti, tačiau yra žmonių, kurie nori likti konservatoriais. Man atrodo, kad tas kritimas į liberalumą daug kam nepatinka. Matyt, nepatinka ir partijos rinkėjams, ne tik nariams“
    (...)

    Tačiau V.Dumbliauskas atmeta partijos skilimo idėją. „Manau, kad abi pusės suvokia, kad atskilusi, ypač mažesnė, pusė yra pasmerkta politinei mirčiai“, – kalbėjo V.Dumbliauskas.

    http://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/a...rize-19554904/ ​​​​​​​

    Comment


      Nežinia, ar čia labiau tinka į politikos temą, ar į "Šiaip linksma"

      Nutekintas prankerių video pokabis su Seimo nariu Žygimantu Pavilioniu
      Kad konservų partijoje su arogancija kažkas netvarkoj, buvo aišku visada. Tačiau tokio pasipūtusio visagalio "karaliuko" seniai neteko matyti.
      "Aš turiu gerus ryšius Kongrese, tave supažindinami su Kubos ir Lotynų mafija".
      "Mes parkupdysime Rusiją (postavim na koleni)."

      Apie Nausėdą -"Ty neobraščiaj a negi vnimanija" - Nekreipk į jį dėmesio,jis tik simbolinis'
      "Mano premjeras Ingrida ir UR ministras galvoja taip, kaip aš, mes pati didžiausia partija".

      Vienu žodžiu, iniciatyvus Žygis prišnekėjo daugiau už brolius Žymantą ir Žygintą iš Žygaičių kaimo humoristinio ciklo.

      15min.lt 2021.06.08
      Internete – slapta įrašyti Ž.Pavilionio raginimai ignoruoti G.Nausėdą

      https://www.15min.lt/m/id/aktualu/li...imo-56-1517180

      Comment


        Parašė Romas
        Internete – slapta įrašyti Ž.Pavilionio raginimai ignoruoti G.Nausėdą
        Demokratinėje valstybėje yra normalu, kai žmonės ignoruoja politikus.

        Comment


          Parašė Romas Rodyti pranešimą
          Nežinia, ar čia labiau tinka į politikos temą, ar į "Šiaip linksma"

          Nutekintas prankerių video pokabis su Seimo nariu Žygimantu Pavilioniu
          Kad konservų partijoje su arogancija kažkas netvarkoj, buvo aišku visada. Tačiau tokio pasipūtusio visagalio "karaliuko" seniai neteko matyti.
          "Aš turiu gerus ryšius Kongrese, tave supažindinami su Kubos ir Lotynų mafija".
          "Mes parkupdysime Rusiją (postavim na koleni)."

          Apie Nausėdą -"Ty neobraščiaj a negi vnimanija" - Nekreipk į jį dėmesio,jis tik simbolinis'
          "Mano premjeras Ingrida ir UR ministras galvoja taip, kaip aš, mes pati didžiausia partija".

          Vienu žodžiu, iniciatyvus Žygis prišnekėjo daugiau už brolius Žymantą ir Žygintą iš Žygaičių kaimo humoristinio ciklo.

          15min.lt 2021.06.08
          Internete – slapta įrašyti Ž.Pavilionio raginimai ignoruoti G.Nausėdą

          https://www.15min.lt/m/id/aktualu/li...imo-56-1517180
          Man apskritai keista kaip šitam tipui po visų savo apsijuokimų dar negėda viešai rodytis.

          Comment


            Parašė Romas Rodyti pranešimą
            Nežinia, ar čia labiau tinka į politikos temą, ar į "Šiaip linksma"

            Nutekintas prankerių video pokabis su Seimo nariu Žygimantu Pavilioniu
            Kad konservų partijoje su arogancija kažkas netvarkoj, buvo aišku visada. Tačiau tokio pasipūtusio visagalio "karaliuko" seniai neteko matyti.
            "Aš turiu gerus ryšius Kongrese, tave supažindinami su Kubos ir Lotynų mafija".
            "Mes parkupdysime Rusiją (postavim na koleni)."

            Apie Nausėdą -"Ty neobraščiaj a negi vnimanija" - Nekreipk į jį dėmesio,jis tik simbolinis'
            "Mano premjeras Ingrida ir UR ministras galvoja taip, kaip aš, mes pati didžiausia partija".

            Vienu žodžiu, iniciatyvus Žygis prišnekėjo daugiau už brolius Žymantą ir Žygintą iš Žygaičių kaimo humoristinio ciklo.

            15min.lt 2021.06.08
            Internete – slapta įrašyti Ž.Pavilionio raginimai ignoruoti G.Nausėdą

            https://www.15min.lt/m/id/aktualu/li...imo-56-1517180
            Viešuose ir privačiuose ratuose jau seniausiai kalbama, kad tokie Ž. Pavilionio pasisakymai paaštrėjo su amžiumi ir jų dažnumas tiesiogiai koreliuoja su mėnulio fazėmis - o tai yra itin prastos žinios ne tik Pavilionio šeimos gydytojui, bet ir visai Lietuvos užsienio politikai.
            Paskutinis taisė Saliamonas; 2021.06.09, 14:16.

            Comment


              O kuo blogas Pavilionis? Kad ragina ignoruoti mūsų mylimą Prezidentą? Kaip tik maniau jog jam pritarsite, na susivienysite su juo (Pavilioniu) prieš Nausėdą, kurį kitoje temoje jau spėjote apdirbti kaip skystą bei niekam tikusį...

              Comment


                Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                O kuo blogas Pavilionis?.
                Nausėda gali patikti ar nepateikti, bet konstitucijos niuansų interpretavimas buvo labiau nei nekorektiškas.
                Reikėjo paklausyti video, kokias nesąmones ir dar įdomiau kokia intonacija jis pliurpė tam rusui.

                Svetima gėda apėmė net Šimonytę

                Šimonytė – apie Pavilionio pokalbius: tai gera pamoka visiems politikams
                https://m.delfi.lt/lietuvoje/article.php?id=87419961
                ​​​​​

                Comment


                  Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                  O kuo blogas Pavilionis? Kad ragina ignoruoti mūsų mylimą Prezidentą? Kaip tik maniau jog jam pritarsite, na susivienysite su juo (Pavilioniu) prieš Nausėdą, kurį kitoje temoje jau spėjote apdirbti kaip skystą bei niekam tikusį...
                  Gal yra skirtumas tarp anoniminių internetinių blevyzgų ir viešo aukštą postą užimančio asmens kalbų?

                  Comment


                    Parašė uzdvidesimt Rodyti pranešimą

                    Gal yra skirtumas tarp anoniminių internetinių blevyzgų ir viešo aukštą postą užimančio asmens kalbų?
                    Viešam asmeniui, t.y. politikui, tikrai nėra. Dar labai keista, kad taip kalba diplomatas.
                    Flickr

                    Comment


                      Parašė uzdvidesimt Rodyti pranešimą
                      Gal yra skirtumas tarp anoniminių internetinių blevyzgų ir viešo aukštą postą užimančio asmens kalbų?
                      Dar reikėtų pridurti, kad ten jis pasakė, jog taip pat galvoja "Mano premjerė" ir UR ministras.
                      Atrodo, lygį ir nebuvo jų atsižegnojimo, kad tai tik asmeninė deputato nuomonė, tik užsiminta, kad tai provokacija.
                      Kad ten jo niekas už liežuvio netempė, pats šnekėjo ir nusišnekėjo nesustodamas.

                      Šiaip po tokio susimovimo jis turėtų atsistatydinti bent iš komiteto pirmininkų.

                      Comment


                        Parašė Romas Rodyti pranešimą
                        Šiaip po tokio susimovimo jis turėtų atsistatydinti bent iš komiteto pirmininkų.
                        Neturėtų, teisingai sako:
                        Todėl, M. Maldeikio teigimu, kalbėti apie Ž. Pavilionio atstatydinimą iš URK pirmininko pareigų apskritai nereikėtų.

                        „Jeigu mes pradėtume nagrinėti šiuos klausimus, jie suprastų, kad Rusija gali žaisti su mumis, šalindama ir silpnindama pareigūnus“, – akcentavo politikas.
                        Bet už tokias nesąmones tai ir pats galėtų atsistatydinti:
                        „Dabartinė komanda, kuri atėjo, yra kitokia. Ji tokia reiganiška“, – sakė Ž. Pavilionis, turėdamas omenyje buvusį JAV prezidentą Ronaldą Reaganą.
                        Matyt sankauskas jiems patarinėja, tas irgi sakė, kad "į valdžią atėjus demokratų vanagams NS2 pabaigti jokių šansų", o kaip matome, viskas vyksta atvirkščiai.

                        Comment


                          Ta istorija apie apsijuokusį Pavilionį tęsiasi.
                          Vakar LRT "Savaitė" davė jam pakomentuoti savo tuos garsiuosisu pasisakymus.
                          Niekas jam į burną tų frazių neįdėjo, nors ir pakarpė bei paakcentavo.

                          Kažkokie neadekvatūs kliedesiai vietoj pasiaiškinimo - "aš nuo būsi9mų rusų trolių atakų apgyniau Vokietijos ir kitus Europos parlamentarus", "visi, kurie mane kritikuoja dirba Kremliui".
                          Kadangi nėra klaidos pripažinimo, o tik bukas pasakojimas apie savo didivyriškumą, tai panašių nesąmonių problema toliau tik gilėja.
                          O "mano premjerei Ingridai" ir UR ministrui beatodairiškai ginant tas neadekvačias nesąmones kažkuria prasme tampama tų nesąmonių bendraautoriais. Jiems geriau jau būtų patylėti - nei ginti, nei teisinti. Laikas visus skandalus užgydys, jei jis nesukurs naujų.


                          Rimvydas Valatka.
                          Juokingi politikai
                          Pavilionio aiškinimai, kad Putino trolis jį išdūrė todėl, kad jis kovoja su Rusijos agresija Gruzijoje, Ukrainoje ir kitur, yra teisingi. Bet kam ta teisybė dabar, atsiprašant, rūpi?
                          Būti išdurtam nėra mirtina nuodėmė. Bet ir vienintelė įmanoma politiko taktika tokiu atveju – mea culpa, mea maxima culpa.
                          Esu kaltas – kvailai prigavo, atsiprašau rinkėjų ir kolegų, būsiu atsargesnis, ir jūs būkite. Taškas.
                          To taško politikas nepadėjo.
                          Toliau vaizduoja herojų. Ir tampa dar juokingesniu.

                          O keblu yra tai, kad oficialioji Lietuva negali sau leisti reaguoti į tą Pavilionio išdūrimą aukščiausiu lygiu. Kaip tai jau padarė Prezidento vyr. patarėja Skaisgirytė. Taip pasielgusi Prezidento patarėja yra juokinga. Kaip ir pats Prezidentas, kurio „mes“ valdo vien tik kerštas. Kaip ir valstiečiai ar socialdemokratai, reikalaujantys Pavilionio galvos. Putino trolis todėl ir bandė išdurti Pavilionį, kad pakištų jį po saviškių dalgiu. (...)
                          Dabar juokingi personažai reikalauja juokingu tapusio Pavilionio atsistatydinimo. Nenorėdama tapti juokinga oficialioji Lietuva privalo tylėti dantis sukandusi, užpakalį suraukusi.

                          https://www.delfi.lt/news/ringas/lit....d?id=87453493

                          Comment


                            Pavilionio skandalas tęsiasi.

                            Lrt.lt 2021.06.16
                            Opozicija siekia Pavilionio nuvertimo – surinko pusšimtį parašų, pradės nepasitikėjimo procedūrą
                            https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvo...jimo-procedura

                            Kažkaip keista, kad konservatoriai susitapatina su Pavilioniu ir jį aklai gina.
                            Visiems būtų geriau, jeii jis tyliai pasitrauktų,nekompromituodamas savo partijos.

                            Delfi,lt 2021.06.16
                            Šimonytė: Pavilionį atstatydinti siekianti opozicija pasiduoda provokatorių tikslams
                            https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=87482407

                            15min.lt 2021.06.16
                            Palucko atsakas Čmilytei: Pavilionis vykdo asmeninę užsienio politiką, todėl ir turi trauktis
                            https://www.15min.lt/naujiena/aktual...1474?v3&copied


                            Comment


                              lrytas.lt 2021.06.16
                              T. Tomilinas apie pašalinimą iš pareigų: jei tokie drastiški sprendimai priimami, reiškia, esu pavojingas

                              https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/...ngas-19771979/

                              Per kitus rinkimus grinai turėsim valstėčių ir violetinių sajūnga.

                              Comment


                                Parašė Stadionas Rodyti pranešimą
                                lrytas.lt 2021.06.16
                                T. Tomilinas apie pašalinimą iš pareigų: jei tokie drastiški sprendimai priimami, reiškia, esu pavojingas

                                https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/...ngas-19771979/

                                Per kitus rinkimus grinai turėsim valstėčių ir violetinių sajūnga.
                                Šiaip įdomu būtųbjei socdeminis/žaliasis žalstiečių flangas prisijungtų prie žaliųjų partijos. Būtų labai įdomi partija kitiems rinkimams.

                                Dar opcija būtų socdemai, bet ten senieji vilkai juos suvalgytų.
                                Post in English - fight censorship!

                                Comment


                                  Parašė index Rodyti pranešimą

                                  Šiaip įdomu būtųbjei socdeminis/žaliasis žalstiečių flangas prisijungtų prie žaliųjų partijos. Būtų labai įdomi partija kitiems rinkimams.

                                  Dar opcija būtų socdemai, bet ten senieji vilkai juos suvalgytų.
                                  Tai, kad manau atvirkščiai su Skvernelių priešaky gautus toks Brazausko 2000 vienijantis vaibas, žinoma gaila kad vėl atidėtas būtų normalios socdemų partijos sukurymas (nors dabar korupcijos lygis biški mažesnis tai vis tiek geriau bus), bet provincijos balsus geriau socdemai surinktų nei kokie orlauskai ar Karbauskis. Plius Nausėda greičiausia tokio darinio pusėje būtų.

                                  Comment


                                    Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                                    Tai, kad manau atvirkščiai su Skvernelių priešaky gautus toks Brazausko 2000 vienijantis vaibas, žinoma gaila kad vėl atidėtas būtų normalios socdemų partijos sukurymas (nors dabar korupcijos lygis biški mažesnis tai vis tiek geriau bus), bet provincijos balsus geriau socdemai surinktų nei kokie orlauskai ar Karbauskis. Plius Nausėda greičiausia tokio darinio pusėje būtų.
                                    Skvernelis tai apskritai man toks beideologis pragmatikas, tai dar neaišku kur nueitų jei skiltų partija.

                                    Tomilinas, Sinkevičius, Kukuraitis tokie labiau idėjiniai socdemai, kaip jau anksčiau pas socdemus pabėgusi Šakalienė.
                                    Post in English - fight censorship!

                                    Comment


                                      Parašė index Rodyti pranešimą

                                      Šiaip įdomu būtųbjei socdeminis/žaliasis žalstiečių flangas prisijungtų prie žaliųjų partijos. Būtų labai įdomi partija kitiems rinkimams.

                                      Dar opcija būtų socdemai, bet ten senieji vilkai juos suvalgytų.
                                      Šita partija mirė negimus kai iškėlė Butkevičių kandidatu vienmandatėj.

                                      Comment


                                        Parašė index Rodyti pranešimą

                                        Skvernelis tai apskritai man toks beideologis pragmatikas, tai dar neaišku kur nueitų jei skiltų partija.

                                        Tomilinas, Sinkevičius, Kukuraitis tokie labiau idėjiniai socdemai, kaip jau anksčiau pas socdemus pabėgusi Šakalienė.
                                        Tai dėl to man Skvernelis ir primena Brazauską.

                                        Comment


                                          Sakykite ką norite, bet Pavilionis mane tikrai paviliojo į savo pusę. Jei kada dalyvautų Prezidento rinkimuose, būtinai balsuočiau už jį. Pats žinau, ką reiškia, kai esu 100 proc. teisus, bet visi lig vieno aplinkiniai mane puola kaip neteisų. Kas ten dar buvo sakoma tame pokalbyje, apart to, kad nekreipti dėmesio į visokias nuosėdas?
                                          Kremlius Lietuvos priešas? Taip! Tai va, tai ko reikia pulti šį žmogų, daug ką pasako vien tai, jog jis dirbo JAV (LT draugai) ambasadoje. Ar geriau slėpti savo tikrą nuomonė, ar pasakyti tą, ką iš tikro galvoji, kaip visokie Valatkos, Užkalniai?
                                          Dėl Tomilino - nu tikrai diktatoriškai atrodo tas Karbauskis - bando užgniaužti kitokią nuomonę. Viskas susideda - tokie asmenys būna proputiniškesni, ir, be abejo, tradicinių šeimų gynėjai. Gynėjau nuo neaišku ko. Kita vertus, juk stojant į bet kurią partiją vis tiek reikia pasirašyti kažkokius popieriukus, kad sutinki su jų ideologija ir t.t.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X