Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

2019-ųjų Lietuvos Respublikos prezidento rinkimai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Sula
    replied
    Aš nelabai suprantu kilusio ažiotažo. Asmuo gali dirbti vieno prestižiškiausio Lietuvos universiteto vadovu, valdančiu šimtus darbuotojų, milijonines lėšas, priklausančiais tūkstančiais studentų - niekas jo veiklos lyg ir neapriboja. Bet paprasto gydytojo funkcijų vykdyti negali? Viešų etikos ir moralės normų irgi lygtais nėra pažeidęs. Kita vertus, jei norima krištolinio tyrumo, tai nėra ko į tarybas skirti/rinkti žmonių iš verslo struktūrų ir valdininkų.
    Lietuva maža šalis. Gerai pasiknisius, pas kiekvieną atsiras bent vienas giminaitis dirbantis valdžios struktūrose ir bent vienas giminaitis teistas ar net sėdintis. O jeigu ne giminaičius skaičiuoti tai visi amoralūs. Aš, prisipažinsiu, dirbau struktūroje, kuriai vadovavęs ministras yra dabar teisiamas už stambų kyšį. Su Kurlianskiu kartu beje

    Komentuoti:


  • Efka_01
    replied
    Neišsirinko bebro Žaliūno, išsirinko bebrą Jurkevičių, tai tas ant to...

    Komentuoti:


  • uzdvidesimt
    replied
    Skvernelis buvo geriau

    Komentuoti:


  • Garbanius
    replied
    Labai daug kieno ausys už jo kyšo, neveltui įsivėlęs į STT ir MG baltic'o reikalus. O žinant mūsų prezidento minkštumą, gali atrodyt nieko blogo padėt "geriem žmoniem"

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
    Oj tik ne seną socdemų bebrą Žaliūną į komandą.
    Kas yra su juom negerai? Bet kokiu atveju jis tik gydytojas, ne patarėjas.

    Komentuoti:


  • Garbanius
    replied
    Oj tik ne seną socdemų bebrą Žaliūną į komandą.

    Komentuoti:


  • senasnamas
    replied
    Kalbant apie diskriminaciją - seksizmas Lietuvoje vis dar labai gajus.
    Visoj Europoj

    Ekspertai vieningai sutaria, kad vienas esminių privalumų Grybauskaitei siekiant aukščiausių ES postų – LYTIS

    Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=81307376

    Komentuoti:


  • MikasRidikas
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą
    Kalbant apie diskriminaciją - seksizmas Lietuvoje vis dar labai gajus. Pvz 16% Šimonytės elektorato ją rinkosi dėl lyties.

    Click image for larger version Name:	Screenshot 2019-05-29 at 13.51.59.png Views:	1 Size:	15,3 kB ID:	1725462

    https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=81313402
    Na taip, o jei dar būtų į apklausą įtraukę klausimus, kodėl nebalsavo už Šimonytę, tai tikriausiai rezultatai būtų maždaug: 50 proc. dėl to, kad koncervatorė ir 50 proc. dėl to, kad moteris (nesigilinant ten į visokius arkliasnukiškumus ir pan.).

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Kalbant apie diskriminaciją - seksizmas Lietuvoje vis dar labai gajus. Pvz 16% Šimonytės elektorato ją rinkosi dėl lyties.

    Click image for larger version  Name:	Screenshot 2019-05-29 at 13.51.59.png Views:	1 Size:	15,3 kB ID:	1725462

    https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=81313402

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
    Tuo metu jinai dar moksleivė buvo, gal kiek neetiška, nors mums vakarojant sodelyje jinai be jokių skrupulų prisijungė.
    Yra labai netolerantiška diskriminuoti žmones dėl jų amžiaus, girdėjau.

    Komentuoti:


  • booraz
    replied
    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

    Aš kažkada, jau gan senokai, su draugais Klaipėdoj kažkur staigiai turėjom pernakvot ir radom tokį kiek keistą variantą. Centre nuosavam name gyveno toks pensininkas, kuris šalia savo namų turėjo atskirą namelį ir jį nuomavo. Kaip paaiškėjo - tai buvo Nausėdos tėvukas. Kas buvo kiek keista, kad ten ir pusryčiai įėjo, kuriuos tas senukas tiekdavo jau savo namuose, t.y. ten, kur Nausėda užaugo. Ateini į tokį salioną, iš kurio stiliaus nesumaišysi, kad čia pensininkas gyvena, kažkoks dekoratyvinis upelis čiurlena ir kanarėlės čiulba. Ateina tas senukas, prijuoste apsijuosęs ir priima tavo užsakymą, ko pusryčiams norėtum. Tai buvo turbūt keisčiausia vieta, kurioje esu nakvojęs, bet kartu labai miela. Ten pat ir su Nausėdos viena iš dukrų susipažinau ir turiu pasakyti, kad tiek tėvukas, tiek dukra - labai faini žmonės.
    Aš irgi ten gyvenęs ilgą laiką, gūdžiais 2007 metais maždaug, dar ir mama buvo gyva, iškepdavo blynų ar kiaušinienės, tėvukas patiekdavo prie stalo.

    Komentuoti:


  • Eidvis
    replied
    Tuo metu jinai dar moksleivė buvo, gal kiek neetiška, nors mums vakarojant sodelyje jinai be jokių skrupulų prisijungė.

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Dukros numerį reikėjo paimti.

    Komentuoti:


  • Eidvis
    replied
    Parašė PoDV Rodyti pranešimą
    Gitanas Nausėda man atrodo artimesnis nei Grybauskaitė, esu sekęs jį feisbuke ir kadangi turi facebook acount'ą ir jam techniškai gali rašyti kaip kokiam draugui, bendradarbiui ar klasiokui Nuojauta kužda, kad neužsidarys prezidentūroj, nepasidarys atokesnis, bet pamatysim
    Aš kažkada, jau gan senokai, su draugais Klaipėdoj kažkur staigiai turėjom pernakvot ir radom tokį kiek keistą variantą. Centre nuosavam name gyveno toks pensininkas, kuris šalia savo namų turėjo atskirą namelį ir jį nuomavo. Kaip paaiškėjo - tai buvo Nausėdos tėvukas. Kas buvo kiek keista, kad ten ir pusryčiai įėjo, kuriuos tas senukas tiekdavo jau savo namuose, t.y. ten, kur Nausėda užaugo. Ateini į tokį salioną, iš kurio stiliaus nesumaišysi, kad čia pensininkas gyvena, kažkoks dekoratyvinis upelis čiurlena ir kanarėlės čiulba. Ateina tas senukas, prijuoste apsijuosęs ir priima tavo užsakymą, ko pusryčiams norėtum. Tai buvo turbūt keisčiausia vieta, kurioje esu nakvojęs, bet kartu labai miela. Ten pat ir su Nausėdos viena iš dukrų susipažinau ir turiu pasakyti, kad tiek tėvukas, tiek dukra - labai faini žmonės.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

    Tie nuomonių keitimai toks tricky reikalas. Labai įdomu kas tavuoju atveju privertė ploti tokiai frazei:



    Ar tai tikrai nuoširdu?
    Kodėl turėtų būti nenuoširdu? Aš irgi tikiuosi, kad naujas prezidentas bus vakarietiškesnis ir panašesnis į Obamą nei Putiną.

    Komentuoti:


  • booraz
    replied
    Parašė PoDV Rodyti pranešimą
    Gitanas Nausėda man atrodo artimesnis nei Grybauskaitė, esu sekęs jį feisbuke ir kadangi turi facebook acount'ą ir jam techniškai gali rašyti kaip kokiam draugui, bendradarbiui ar klasiokui Nuojauta kužda, kad neužsidarys prezidentūroj, nepasidarys atokesnis, bet pamatysim
    Ypač malonu, kai žinai, kad G. Nausėda yra laikinęs tavo komentarus po jo postais Bet žinant prezidento užimtumą, tai dabar jo visi postai, išskyrus nebent apie futbolą, tenisą ar krepšinį bus tikrai apdoroti padėjėjų.

    Komentuoti:


  • PoDV
    replied
    Gitanas Nausėda man atrodo artimesnis nei Grybauskaitė, esu sekęs jį feisbuke ir kadangi turi facebook acount'ą ir jam techniškai gali rašyti kaip kokiam draugui, bendradarbiui ar klasiokui Nuojauta kužda, kad neužsidarys prezidentūroj, nepasidarys atokesnis, bet pamatysim
    Paskutinis taisė PoDV; 2019.05.28, 23:27.

    Komentuoti:


  • Eidvis
    replied

    Tie nuomonių keitimai toks tricky reikalas. Labai įdomu kas tavuoju atveju privertė ploti tokiai frazei:

    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
    "Lietuvos [whatever] pagaliau išbris iš dešimtmetį trukusios posovietinio raugo stagnacijos ir panašios į rusišką politinės kultūros duobės."
    Ar tai tikrai nuoširdu?

    Komentuoti:


  • senasnamas
    replied
    Jei žurnalistas sugeba keisti nuomonę, vadinasi jis yra žmogus, o ne robotas . Kadencijos pabaigoje apie prezidentą yra daug daugiau informacijos nei pradžioje. Bus pagrindo, tai gal ir apie Nausėdą parašys kažką panašaus.

    Komentuoti:


  • liux
    replied
    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
    Vladimiras Laučius. Kuo skiriasi Nausėda nuo Grybauskaitės





    Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/ringas/lit....d?id=81297291

    Vladimiras Laučius. Jis 2009 metais irgi lydėsi nuo D. Grybauskaitės politinės lyderystės. Tai turbūt ir Nausėdos atžvilgiu persigalvos, neaišku tik, už kiek laiko.

    Komentuoti:

Working...
X