Parašė Perfect
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Menas ir kultūra
Collapse
X
-
Šiaip aš sakyčiau, jog Kasiulio muziejų turėjo įkurti Kaune, pagal visą jo istoriją, nes Kasiulis Kaune mokėsi, dirbo, ten rengė parodas, o pyst Vilnius paėmė ir pasisavino, tipo sostinė tai čia mūsų.,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
- Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."
-
Tas pats su Maciunu, tas pats su sakuromParašė Raelis Rodyti pranešimąŠiaip aš sakyčiau, jog Kasiulio muziejų turėjo įkurti Kaune, pagal visą jo istoriją, nes Kasiulis Kaune mokėsi, dirbo, ten rengė parodas, o pyst Vilnius paėmė ir pasisavino, tipo sostinė tai čia mūsų.
When a man lies, he murders some part of the world
Comment
-
Kaune visa tai buvoParašė index Rodyti pranešimąBet ar kas nors Kaune parodė tam iniciatyvą?When a man lies, he murders some part of the world
Comment
-
Na tai suprantu. Bet ar kas nors Kaune dabar parodė iniciatyvą, kad tai dabar atsidurtų Kaune?Parašė liutass Rodyti pranešimąKaune visa tai buvoPost in English - fight censorship!
Comment
-
Kaunas parodys kita iniciatyva, kai ateis laikas.Parašė index Rodyti pranešimąNa tai suprantu. Bet ar kas nors Kaune dabar parodė iniciatyvą, kad tai dabar atsidurtų Kaune?When a man lies, he murders some part of the world
Comment
-
Tai va ir visa esmė, kad Kaune tyli visi arba ima rėkti, kai jau viskas po visko. Čia kaip man viena žymi istorikė Istorijos institute sakė, kai aš sakiau, jog verčiu straipsnius į lietuvių kalbą istorinius, o ji man sako: ,,o tai kam to reikia, juk vis tiek visi istorikai viską žino", o tai sakau kitiems nereikia, o ji: ,,tai kam, vis tiek visi viską žino." Tai va, čia tas pats ir su Kauno bei Vilniaus fenomenu. Vilnius visada sako: ,,nu, tai kas, kad ne Kaune, bet vis tiek Lietuvoj juk."
Amžina miestų kova, kaip ir Italijoj kur Florencija su Ravena dėl Dantės palaikų kovoja jau kelis šimtus metų. Tai ir čia taip pat....Nėra pas mus savo miesto išdidumo, tą prasme, pažiūrėkit, kuo mes garsūs, nėra tos konkurencijos.,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
- Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."
Comment
-
Sakyčiau, turėjo įkurti Paryžiuje, o jeigu Lietuvoje, tai Alytuje, blogai, kad nepasiteiravo mūsų forumo nuomonės. Dailininko našlei ir sūnui, kurie padovanojo Lietuvai visą kolekciją, ir Prancūzijos ambasadai, kuri rūpinosi transportavimu ir saugojimu, kol tą muziejų įrengė, juk nebuvo absoliučiai jokio skirtumo, kokiam mieste tą muziejų įkurti.Parašė Raelis Rodyti pranešimąŠiaip aš sakyčiau, jog Kasiulio muziejų turėjo įkurti Kaune, pagal visą jo istoriją, nes Kasiulis Kaune mokėsi, dirbo, ten rengė parodas, o pyst Vilnius paėmė ir pasisavino, tipo sostinė tai čia mūsų.
Comment
-
Tokia logika vadovaujantis reikėtų paklausti kodėl Čiurlionio muziejus yra Kaune. Juk Čiurlionis su Kaunu absoliučiai nieko bendro neturi.Parašė Raelis Rodyti pranešimąŠiaip aš sakyčiau, jog Kasiulio muziejų turėjo įkurti Kaune, pagal visą jo istoriją, nes Kasiulis Kaune mokėsi, dirbo, ten rengė parodas, o pyst Vilnius paėmė ir pasisavino, tipo sostinė tai čia mūsų.
Bet ne į tai norėčiau atkreipti dėmesį.
Kultūros pasaulyje, kuris iš pirmo žvilgsnio gal ir atrodo elementarus ir aiškus, veikia daug sudėtingesni procesai nei gali atrodyti.
Kaip ir kitose srityse, kurios valstybės yra reguliuojamos tik dalinai, svarbiausią vaidmenį atlieka lobizmas, arba, kad neskambėtų taip grėsmingai, iniciatyvumas. Kasiulio atveju nei M. K. Čiurlionio muziejaus administracija, nei kitos institucijos iš Kauno nerodė jokios (arba ji buvo minimali) iniciatyvos šiuo klausimu.
Aišku, svarbus momentas buvo ir pačios šeimos sąlygos dėl palikimo dovanojimo Lietuvai, tačiau turint noro net ir šeimos nuomonę dėl sąlygų galima pakeisti.Paskutinis taisė Perfect; 2014.05.06, 17:38.
Comment
-
Čia viską daro LDM direktorius, nes kai tik pakvimpa finansais iškarto jis ima šaukti, Vilniuj reikia, sostinei reikia. Pažiūrėkit ir palyginkit Čiurlionio direktorių ir LDM ir pamatysit ryškius skirtumus. Tipo vienam visko reikia, o kitam nieko.Parašė Perfect Rodyti pranešimąTokia logika vadovaujantis reikėtų paklausti kodėl Čiurlionio muziejus yra Kaune. Juk Čiurlionis su Kaunu absoliučiai nieko bendro neturi.
Bet ne į tai norėčiau atkreipti dėmesį.
Kultūros pasaulyje, kuris iš pirmo žvilgsnio gal ir atrodo elementarus ir aiškus, veikia daug sudėtingesni procesai nei gali atrodyti.
Kaip ir kitose srityse, kurios valstybės yra reguliuojamos tik dalinai, svarbiausią vaidmenį atlieka lobizmas, arba, kad neskambėtų taip grėsmingai, iniciatyvumas. Kasiulio atveju nei M. K. Čiurlionio muziejaus administracija, nei kitos institucijos iš Kauno nerodė jokios (arba ji buvo minimali) iniciatyvos šiuo klausimu.
Aišku, svarbus momentas buvo ir pačios šeimos sąlygos dėl palikimo dovanojimo Lietuvai, tačiau turint noro net ir šeimos nuomonę dėl sąlygų galima pakeisti.,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
- Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."
Comment
-
Nežinau, gal kažką praleidau, bet kažkaip nemačiau šito forume:
https://vilnius.lt/lt/2019/03/15/kur...9Y4daab90xk5hA
O štai yra visų šitų projektų kainos:Dešimtys išskirtinių netikėtose sostinės erdvėse pernai atsiradusių meno projektų ir instaliacijų – tai antrus metus skaičiuojančios savivaldybės inicijuotos programos „Kuriu Vilnių“ rezultatai. Ir sostinė nežada sustoti – ką tik paskelbti dar 13 šių metų programos „Kuriu Vilnių“ laimėtojų.
https://vilnius.lt/lt/kultura-ir-spo...apuos-sostine/
Justiniškių ir Viršuliškių pagyvinimas už 102.000 ir 19.000 eurų atitinkamai, galvoji na gi faina, nepamiršta apie rajonus. Paskui pamatai "Patiltę" - tikrai geras būdas pagyvint krantinę ir po Liubarto tiltu padaryt improvizuotą kino teatrą, o ir kaina 38.140 eurų, visai normaliai. „Nauja karta“ už 8.700 eurų - neaišku kur, bet visai miela ir smagu. Open Gallery 2019 už 52.340 eurų - tikrai geras projektas, jau antrus metus kuriama puiki meno erdvė, šaunuoliai. Pradėdi galvoti, kad turim adekvačią miesto valdžią, žiūri toliau - "Žalgirio stadiono švieslentės atgimimas mieste", galvoji na gi puiku, nugriovė stadioną, bet liks bent kažkoks akcentas prisiminimui, kaip ir buvo kalbėta prieš nugriovimą... and here we go, ji bus ANTAKALNYJE, dar kartą, Žalgirio stadiono švieslentės atgimimas ANTAKALNYJE ir dar šis atgimimas kainuos miestui 35.590 eurų... Privačių garažų nudažymas (ne kažkoks menas, o tiesiog nudažymas 4 skirtingom spalvom) Naujininkuose miestui kainuos 19.440 eurų, kažkas pavadinimu „@ per tris dienas“ kainuoja 23.580 eurų ir pagal vizualizaciją bus pastatyta in the middle of nowhere, o už jo į apleistą pastatą Kirtimuose miestas investuos 41.000 eurų, kad jis ir toliau liktų apleistas, bet švytėtų naktį
Ir kaip gi smagu matant visą šitą *daug keiksmažodių*, parašius į savivaldybę dėl pavojingo ir apgailėtino 200 metrų šaligatvio kurį pirmiausią pamato turistai atvažiavę į Vilnių, gauti tokį atsakymą, kuriuo pasidalinau šaligatvių temoje...
Comment
-
as nuo pat pirmos sios nesamones versijos sakiau, kad cia kazkoks menininku papirkimas. Garazu nudazymas sikna, nes po keliu metu kai apsilups atrodys tragiskai, tikrai blogiau nei dabar. Pvz kaip dabar atrodo nesamoningais kriokliais apklijuoti garazai Zveju gatveje gadinantys visa krantines vaizda is anos upes puses paciam centre. Kadangi tai meno kurinys, tai liesti jo ir tvarkyti savivaldybe sako, kad negali!
12 spalvotu mediniu kubu uz 21k euru? Ju savikaina yra na 1k maksimum. Tai 20k prizas siurprizas uz laimejima konkurse? Svieslentes atgimimas Antakalnyje tai irgi nonsensas..
Tai jus ir paskelbkit, kad laimejimas pvz surinktu balu skaicius x 10 plius projekto igyvendinimo kastai, kuriuos reikia pagrist. Nes dabar prie tu projektu prirasyti tiesiog randominiai skaiciai, kiek kam buvo negeda paimt.Paskutinis taisė SoulMulticast; 2019.03.30, 02:28.
- 2 patinka
Comment
-
turiu tokia pat nuomone. Tas menas, kuri jie cia isrenka yra liguistu narkomanu atchodai. Jis nesukelia jokiu pozytiviu emociju, juo neiseina grozetis, jo sinonimai yra slopinimas, niurumas, vienatve, depresija, kapines. Ne visu darbu, bet dideles dalies.Parašė chmekas Rodyti pranešimąteko per durna galva sudalyvauti paciam. kai dabar matau "nugaletojus", tai galvoju, kad pas mu savivaldybeje sedi antivilnieciai su visisku skonio nebuvimu. na ir dar kur ne kur 'tu man - as tau' principas suveike. bet tas pasireiskia daugelyje vietu.
Gaunasi labai fainas miestas pavaiksciuoti apsirukius.
Butu idomu palygint su kitais europos miestais - ka jie isrenka panasiuose meno konkursuose.
Comment
-
Turiu sandėliuke porą senų metalinių statinių ir geležinių lovų. Galvoju, jeigu ne menas, ir man reiktų sudalyvauti kitame konkurse su kompozicija "Fraktalinis transcendencijos generatorius"Parašė Creatium Rodyti pranešimą
Kai kurių nuomone nemaža dalis Šiuolaikinio meno centro eksponuojamų kūrinių įvairių parodų metu yra nulinės meno vertės. Tad gal nereikėtų svaidytis tokiais teiginiais.
Nors pritariu, kad ne visi projektai yra muziejinio lygio ir (mano nuomone) ne visi atitinka meną. Bet pagyvina viešas erdves, o tai jau yra vienas iš programos tikslų.
- 3 patinka
Comment
-
Jei kai kurie kažką mano, tai su jais dėl tų darbų ir diskutuokite. Jums nepatinka, kad noriu vertingesnių darbų? Aš ne prieš šiuolaikinių menininkų darbus. Mano nuomone tie sniego žmonės pilnai tiktų kokioj nors meno galerijoje, jei juos kas priimtų, kai kurie darbai pasirodė pernelyg konceptualūs, o kai kurie tiesiog trumpaamžiai - nepatvarūs.Parašė Creatium Rodyti pranešimą
Kai kurių nuomone nemaža dalis Šiuolaikinio meno centro eksponuojamų kūrinių įvairių parodų metu yra nulinės meno vertės. Tad gal nereikėtų svaidytis tokiais teiginiais.Человека, облеченного властью и использующего эту власть в угоду собственных называют самодуром.
Comment
-
Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
12 spalvotu mediniu kubu uz 21k euru? Ju savikaina yra na 1k maksimum. Tai 20k prizas siurprizas uz laimejima konkurse?
Savikaina - 6 doleriai.
Kaina - 194 milijonai dolerių.
Tai 193.999.994 doleriai - prizas siurprizas už laimėjimą aukcione?
Ahhhh, niekas taip nepakelia nuotaikos kaip praščioko pasipiktinimas moderniuoju menuParašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
turiu tokia pat nuomone. Tas menas, kuri jie cia isrenka yra liguistu narkomanu atchodai. Jis nesukelia jokiu pozytiviu emociju, juo neiseina grozetis, jo sinonimai yra slopinimas, niurumas, vienatve, depresija, kapines. Ne visu darbu, bet dideles dalies.
Gaunasi labai fainas miestas pavaiksciuoti apsirukius.
Butu idomu palygint su kitais europos miestais - ka jie isrenka panasiuose meno konkursuose.Paskutinis taisė sankauskas; 2019.03.30, 22:40.If a lion could speak, we could not understand him.
- 1 patinka
Comment
-
jus maisote savokas. Ta darba 194 mln doleriu ivertino pirkejas ar pirkejai aukcione. Tai yra sio kurinio rinkos verte. Kurejas gali nupaisyti bet kokia kaina, as pvz irgi galiu nupaisyti raudona kvadrata ir parasyti milijardo usd kaina, bet niekas nenupirks, tiesa? Tuo labiau mes kalbame apie privacius pirkejus, ne valstybe.Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
Savikaina - 6 doleriai.
Kaina - 194 milijonai dolerių.
Tai 193.999.994 doleriai - prizas siurprizas už laimėjimą aukcione?
Kas ivertino medinius kubus tokia menine verte - 21k euru? Gal buvo kazoks aukcionas, kur pirkejai siule kainas? Gal tai kazkoks labai zinomas menininkas, uz kurio darbus pirkejai moketu tokius pinigus? Gal autorius noretu juos pabandyti parduoti privaciam pirkejui uz tiek? Kai kuriniui nera rinkos, kokia gali buti jo verte apart savikainos, jei tas kurinys yra panaikinamas po eksponavimo. o uzsakovas valstybe? Cia negali buti pinigines menines vertes, mes galime tik apeliuoti prizais siurprizais uz laimejima, kaip mokama uz laimejimus arch konkursuose.Paskutinis taisė SoulMulticast; 2019.03.30, 22:51.
- 3 patinka
Comment
D Zvengeu koke valanda
Comment