Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Politika

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą



    Awww, vis tie prakeikti kapitalistai...

    Bet tai kokio kvailumo reikia būti, kad tik dabar suprastum jog turtingieji ir įtakingieji daro politikams spaudimą. Tu matai, tik baigiantis dešimtajam dešimtmečiui kažkas tai suprato.

    O šiaip tai liūdesiukas kad LRT spausdina tokius mokyklinio lygio rašinėlius, labiau tinkančius Mė-SOS portalui.
    Nesusipratimas net ne rašinėlis, o tai kad Laučius Lrt.lt redaktorius.

    Comment


      Parašė Sula Rodyti pranešimą

      Tai neoliberalizmas (nepainioti su liberalizmu, ar tuo labiau - libertalizmu) ir buvo pradžioje sumąstytas kaip priešnuodis ekonominėms-finansinėms krizėms. Bet pasaulis per 100 metų "kažkiek" pasikeitė.
      Problema ta, kad neliko klasikinio liberalizmo, kur galiotų rinkos dėsniai ir t.t. Dabar dalis valstybių spausdina pinigus ir gyvena su amžinu didžiuliu deficitu, visą eilė verslų gauna tiesiogines subsidijas, bankrutuojančias gamyklas ar bankus gelbėja mokesčių mokėtojų pinigais ir t.t. Liberalioje ekonomikoje tokių dalykų neturėtų būti.
      Flickr

      Comment


        Guoga: Ramūnas su Saulium daro tai, ko konservatoriams padaryti nepavyko

        Aš žinau, kad dabar Andrius Tapinas ateina į politiką, manau, gal dabar bus laikas, kad žurnalistai ateis ir kažką gero padarys politikoje. - Jūs konkrečiai tą žinote, kad jis kažkur eis? - Aš konkrečiai žinau, kad jis kalbina žmones ir jis kuria savo partiją.

        Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=79352599

        Comment


          Vytautas Matulevičius. Avinėlių tylėjimas

          Kaip jau buvo skelbta, vyriausybinė Jungtinių Valstijų Helsinkio komisija, vadovaujama senatoriaus Roger'io F. Wicker'io ir kongresmeno Christopher'io H. Smith'o, surengė klausymus, skirtus Neringos Venckienės bylai. Klausymams pirmininkavo JAV Kongreso Atstovų rūmų narys Randy Hultgren'as.

          Dviejų šalių santykiuose tai buvo precendento neturintis įvykis: dar niekuomet mūsų artimiausios sąjungininkės vyriausybė nebuvo taip akivaizdžiai susirūpinusi žmogaus teisių būkle Lietuvoje, kad net skyrė tam specialų autoritetingos komisijos posėdį.
          Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/ringas/pol....d?id=79326529

          Comment


            Juozo Urbšio išpažintis švedų diplomatui: „1940-aisiais pasipriešinimas jau nebuvo įmanomas“

            Švedų diplomato Larso Peterio Fredeno atsiminimuose apie jo veiklą Baltijos valstybėse 1989–1991 metais užfiksuotos pašalinio stebėtojo įžvalgos ir liudijimai. Vienas toks – unikalus pokalbis su 94 metų sulaukusiu tarpukario Lietuvos užsienio reikalų ministru Juozu Urbšiu.

            Comment


              Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
              Vytautas Matulevičius. Avinėlių tylėjimas



              Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/ringas/pol....d?id=79326529
              Kam čia dėti šito ligonio kliedesius? Tas imbecilas net nekalba angliškai.

              Comment


                Gavo lenkai vienuolyną už ačiū, pramėtė nuomininkus ir dejuoja, kad nesurenka lėšų. Tai kaulija iš valstybės. Valdžia turbūt svarstys ir sukrapštys, nes Lenkija strateginė partnerė.

                Vienuolyną Vilniaus centre atgavę pranciškonai Vyriausybės prašo 5 mln. eurų renovacijai

                Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujien...1049434?copied

                Comment


                  Tai puiku, sukurs Armonaitė ir Šimašius naują korumpuotą partiją, už kurią bus galima normaliai korumpuotai balsuoti. Aš jau pardaviau savo balsą, o jūs?
                  Lietuva visiems.

                  Comment


                    Parašė rat
                    Primenu bendrapiliečiams, kad iškart po Masiulio sulaikymo liberalų valdžia žviegė, kad "tie, kurie dabar pasitrauks iš partijos pripažins buvę korumpuoti".
                    Svarbiausia yra tas, kad Šimašiui dirbant meru, Vilnius darosi vis gražesnis ir gražesnis.
                    Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                    Comment


                      Parašė abruo Rodyti pranešimą
                      Tai puiku, sukurs Armonaitė ir Šimašius naują korumpuotą partiją, už kurią bus galima normaliai korumpuotai balsuoti. Aš jau pardaviau savo balsą, o jūs?
                      Aš ne tik savo pardaviau, bet dar ir žmonos balsą nupirksiu liberalams (už bonką barolo)
                      If a lion could speak, we could not understand him.

                      Comment


                        Parašė abruo Rodyti pranešimą
                        Tai puiku, sukurs Armonaitė ir Šimašius naują korumpuotą partiją, už kurią bus galima normaliai korumpuotai balsuoti. Aš jau pardaviau savo balsą, o jūs?
                        Aš irgi balsuočiau už Šimašiaus, o ne Gentvilo liberalus, bet apskritai, ar ne per daug Lietuvai bus liberalių partijų? Manau reikia jiems visiems susivienyti, kaip kažkada buvo viena partija Lietuvos liberalų sąjunga. Partijos, sukurtos ne dėl idėjų, o dėl vieno ar kelių žmonių asmeninių ambicijų (kad ir kokie geri tie žmonės bebūtų), nelabai turi perspektyvos.
                        Paskutinis taisė Lettered; 2018.11.02, 11:37.
                        Flickr

                        Comment


                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                          Aš irgi balsuočiau už Šimašiaus, o ne Gentvilo liberalus, bet apskritai, ar ne per daug Lietuvai bus liberalių partijų? Manau reikia jiems visiems susivienyti, kaip kažkada buvo viena partija Lietuvos liberalų sąjunga. Partijos, sukurtos ne dėl idėjų, o dėl vieno ar kelių žmonių asmeninių ambicijų (kad ir kokie geri tie žmonės bebūtų), nelabai turi perspektyvos.
                          Gentvilas - liberalas skamba panasiai kaip juru kiaulyte - nei ten juru nei ten kiaule Senas krienas uzsisedejes valdzioj.

                          Comment


                            mano požiūriu, Gentvilas tikras liberalas. Ir kad tik daugiau tokio sveiko proto žmonių seime būtų.
                            Русский военный корабль, иди нахуй!

                            Comment


                              Jei Gentvilas tikras liberalas, tuomet putinas tikras demokratas. Gerai pasake Jastramskis siandien :
                              Remigijus Šimašius ir Aušrinė Armonaitė pasitraukė iš Liberalų sąjūdžio.

                              Jeigu partijai de facto dar ne RIP, tai liberalizmui joje tikrai.

                              Comment


                                Parašė liux Rodyti pranešimą
                                mano požiūriu, Gentvilas tikras liberalas. Ir kad tik daugiau tokio sveiko proto žmonių seime būtų.
                                Genvilas man yra posakio "vaizduoja šikantį katiną" prototipas. "Nežinojo" jis mat, kad Masiulis ėmė kyšius, kaip ir nežinojo, ką Steponavičius darė. Pūkuotas ir mielas, viską suprantantis ir žinantis, bet bl*t namatė savo partijos pavaldinių vykdomos kriminalinės-korupcinės veiklos? Really? Ką jis čia bando apgauti? Nebent už Paksą ar Komskį balsuojančią babą Kybartuose ar Telšiuose. Gentvilas yra asilas ir politinis lavonas, o ne liberalas. Kuo greičiau jam pačiam tai dašils, tuo mažiau jis apsijuokinės Paksius-style.
                                Paskutinis taisė John; 2018.11.02, 18:52.

                                Comment


                                  Sitas irgi, tarp ikureju. Eugenijus irgi nebuvo "v kurse". Tai jei nesupranti, kas vyksta uz nugaros, tai lipk nuo backos. Taciau lipt jis nenori. Tai ir grauzkis dabar dantimis i graba. Gentvilas niekad man nepatiko. Chitrazopas populistas, daug ir tusciai stenantis apie nieka.

                                  Kaip matyti iš viešai prieinamos Š. Gustainio pajamų deklaracijos, iš „MG Baltic“ bendrovės „Alfa savaitė“ politikui buvo išmokėti 48 tūkst. eurų.

                                  Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=74492216

                                  Comment


                                    mano požiūriu, Gentvilas tikras liberalas
                                    Mano požiūriu, tai Gentvilas yra too big to fail (jail) .

                                    Manau reikia jiems visiems susivienyti, kaip kažkada buvo viena partija Lietuvos liberalų sąjunga.
                                    Taip, susivienijus Gentvilui su Zuoku ir dar pasikvietus Paksą (Tvarka ir teisingumas atsirado iš liberalų demokratų) atsirastų toks politinis dinozauras, prieš kurį visi kapituliuotų

                                    Comment


                                      Dabar Eugenijus gales ramiai i partija ir Komski pasiimti. Ir Bradauska. Ir ka tik nori. Ir persivadint i kietesni pavadinima. Kaip Zirinovskio partija - LIBERALDEMOKRATAI.

                                      Comment


                                        Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                                        Dabar Eugenijus gales ramiai i partija ir Komski pasiimti. Ir Bradauska. Ir ka tik nori. Ir persivadint i kietesni pavadinima. Kaip Zirinovskio partija - LIBERALDEMOKRATAI.
                                        Ir dar į koaliciją nueiti užpakalį palaižyti karabasui.
                                        Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                        Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                        Comment


                                          Liberalams byrant į paviršių išplaunama dar daugiau š. Straipsnio tikslas turbūt nusitempti žemyn ir Šimašių.

                                          Vilniuje – smegenų ploviklio pėdsakas: jis veda į Liberalų sąjūdį ir R. Šimašiaus rinkimų štabą

                                          Dabartinis Liberalų sąjūdžio vadovas Eugenijus Gentvilas „Lietuvos rytui“ tvirtino apie sutartį su britų konsultantais išgirdęs tik prieš kelias dienas vykusiame partijos valdybos posėdyje.
                                          Kažkaip vėlokai partijos pirmininkas sužino svarbius dalykus .

                                          https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/...staba-8102486/

                                          Comment

                                          Working...
                                          X