Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie lytines orientacijas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Sula
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

    Santuokos registravimas ir dabar yra religinių institucijų reikalas. Nebent turite omenyje civiline metrikaciją kuri liaudiškai irgi vadinama santuoka.
    Norite pasakyti, kad Konstitucijoje minima bažnytinė santuoka?
    Bet kokiu atveju Konstitucija tai toks dokumentas, kurį kiekvienas traktuoja kaip nori.
    Ar Konstitucinis teismas taa nuostatas nagrinėjo?.

    Komentuoti:


  • DeSadas
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Pripažįsta, tame tarpe ir liuteronų, bet mano klausimas, ką tokiu atveju daryti nereligingiems?
    turiu omenyje ka darys lt talibanas kai liuteronai pripazins vienalyte santuoka?

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Aš nesu religingas, kodėl mano santuokos registravimą reikėtų perduoti kažkokioms religinėms institucijoms?
    Santuokos registravimas ir dabar yra religinių institucijų reikalas. Nebent turite omenyje civiline metrikaciją kuri liaudiškai irgi vadinama santuoka.

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Vasiliauskaitė apie planus kurti naują partiją: laiko klausimas

    Panašu turėsim dar vieną stipriai pro LGBT+ partiją, tai jei ne šiame tai kitame Seime greičiausiai partnerystė ar santuoka bus įteisinta.
    Ateis Lobovas ir uždubasins tą Vasiliauskaitę oriai. O Celofanas transliuos.

    Komentuoti:


  • Aleksio
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Pripažįsta, tame tarpe ir liuteronų, bet mano klausimas, ką tokiu atveju daryti nereligingiems?
    Tegul tampa religingais.

    Komentuoti:


  • Stadionas
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Vasiliauskaitė apie planus kurti naują partiją: laiko klausimas

    Panašu turėsim dar vieną stipriai pro LGBT+ partiją, tai jei ne šiame tai kitame Seime greičiausiai partnerystė ar santuoka bus įteisinta.
    pagaliau turėsim marksistų/leftistų partija

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Vasiliauskaitei reikia ne partiją kurti, o gydytis. Išvis nesuprantama, kodėl ją kas nors cituoja ir deda jos nusišnekėjimus į eterį.
    Tą patį buvo galima sakyti ir Venskienei, Valinskui ar Uspaskich bet sukūrė partijas ir pateko į Seimą, gali būt ir čia tas pats. Bet kokiu atveju, svarbu, kad šiuo atveju partija bent jau tikrai bus vakarietiškų pažiūrų.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Vasiliauskaitei reikia ne partiją kurti, o gydytis. Išvis nesuprantama, kodėl ją kas nors cituoja ir deda jos nusišnekėjimus į eterį.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Vasiliauskaitė apie planus kurti naują partiją: laiko klausimas

    Panašu turėsim dar vieną stipriai pro LGBT+ partiją, tai jei ne šiame tai kitame Seime greičiausiai partnerystė ar santuoka bus įteisinta.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Pripažįsta, tame tarpe ir liuteronų, bet mano klausimas, ką tokiu atveju daryti nereligingiems?
    Nereligingi tuokiasi civilinės metrikacijos skyriuose, bet teisiškai valstybė vienodai pripažįsta tiek ten, tiek bažnyčioje sudarytas santuokas.

    Komentuoti:


  • Kitas Džiugas
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Pripažįsta, tame tarpe ir liuteronų, bet mano klausimas, ką tokiu atveju daryti nereligingiems?
    Civilinė santuoka?

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Pripažįsta, tame tarpe ir liuteronų, bet mano klausimas, ką tokiu atveju daryti nereligingiems?

    Komentuoti:


  • DeSadas
    replied
    Pagal konstitucija valstybe pripazysta religines santuokas... idomu kaip yra su liuteronais Lietuvoj?

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
    Santuoka yra religinė ceremonija kurios leidimo ar neleidimo valstybė išvis neturėtu reguliuoti ir palikti tai atitinkamoms religinėms institucijoms.
    Aš nesu religingas, kodėl mano santuokos registravimą reikėtų perduoti kažkokioms religinėms institucijoms?

    Komentuoti:


  • DeSadas
    replied
    Parašė Sula Rodyti pranešimą

    Ką tuomet reiškia šis punktas?:
    Santuoka sudaroma laisvu vyro ir moters sutarimu.

    Kiek atsimenu irgi si punkta.. tai man ir klausimas butu balsuojama del sio punkto patvirtinimo?

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

    Ne, konstitucijoje apibrėžta šeima. Santuoka yra religinė ceremonija kurios leidimo ar neleidimo valstybė išvis neturėtu reguliuoti ir palikti tai atitinkamoms religinėms institucijoms.
    Ką tuomet reiškia šis punktas?:
    Santuoka sudaroma laisvu vyro ir moters sutarimu.

    Nežinau kaip dabar, turbūt geriau, bet tais laikais kai aš dar ėjau į mokyklą tai lytinis švietimas buvo viena pamoka kurią pravedė fizikos mokytojas ir tuo viskas ir pasibaigė. Per biologijos pamokas tiesa išmokom daugiau. Tai 1-2 pamokos vien tai temai ne taip ir blogai skamba.
    Prisimenu, kai aš mokiausi dar sekso nebuvo, bet diskusijos dėl švietimo jau vyko. Dalis tėvų protestavo, kad mokyti tokių dalykų negalima. Priminsiu, gėjų tuomet irgi "nebuvo", o toks dalykas vertintas kaip kriminalinis nusikaltimas.

    Čia reiktų skirti, kas yra mokslas ir kas yra propaganda.

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė DeSadas Rodyti pranešimą

    o tai santuoka jau nera apibrezta konstitucijoje?
    Ne, konstitucijoje apibrėžta šeima. Santuoka yra religinė ceremonija kurios leidimo ar neleidimo valstybė išvis neturėtu reguliuoti ir palikti tai atitinkamoms religinėms institucijoms.

    Parašė liootas Rodyti pranešimą
    Sunku suprasti, kaip žmogaus teisės klausimai gali būti sprendžiami daugumos (referendumu, kaip Šveicarijoj ir Airijoj). Čia kaip Liuksemburge, kur prireikė kelių referendumų, kol vyrai davė leidimą moterims balsuoti rinkimuose
    Labai lengva suprasti. Visos teisės egzistuoja tik todėl, kad tokias teises suteikia ir gina (per policija, teismus, etc) valstybė ar kitas kontroliuojantis aparatas. Jeigu nebūtų valstybės nebūtų jokių teisių. Esant demokratijoje dėl įstatymų, tame tarpe ir teisių, sprendžiadauguma. Beje Šveicarijoje irgi referendumo būdu buvo leista moterims balsuoti.

    Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

    darom tai kas neįvyks?
    Jeigu dauguma neateis (nenori keisti status quo) vadinasi demokratijoje ir neturėtume keisti status quo.

    Parašė Sula Rodyti pranešimą
    Kas tas "švietimas apie LGBT"? Gal galite nušviesti seniui retrogradui? Mokys, kas yra gėjus ar transvestitas? Kas savaime gal ir nėra blogai. Bet ką čia mokyti? 1-2 pamokos gimnazijos klasėse?
    Nežinau kaip dabar, turbūt geriau, bet tais laikais kai aš dar ėjau į mokyklą tai lytinis švietimas buvo viena pamoka kurią pravedė fizikos mokytojas ir tuo viskas ir pasibaigė. Per biologijos pamokas tiesa išmokom daugiau. Tai 1-2 pamokos vien tai temai ne taip ir blogai skamba.

    Komentuoti:


  • Aleksio
    replied
    Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
    Nesekiau įdėmiai, bet ar tikrai šie pacituoti straipsniai liečia didžiąją visuomenės dalį? Didžioji dalis vaikų ruošiasi keisti ar keičia lytį Amerikoje?
    Lytes pakeisti (t.y. kai XX tampa XY arba atvirkščiai) neįmanoma.

    Komentuoti:


  • Evier
    replied
    "Hundreds of muslim parents protest against gay lessons brainwashing their kids" Čia kai neberandi antraščių, bet reik kažką įdėt, kad nebūtų tuščia ir atrodytų daug.

    Komentuoti:


  • AšNeRobotas
    replied
    Parašė deep'as Rodyti pranešimą
    Ne kuriuos labai lengva įbauginti siaubingom antraštėm visiškai nesigilinant į turinį. Kai argumentais patampa tiesiog antraštės tai kaip ir diskusija nevyksta.
    o koks turinys?

    Komentuoti:

Working...
X