Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Televizija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • John
    replied
    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    Kodėl ne, bus olimpiada tuoj. Ir nereikia sakyti, kad galiu matyti per PC. 15" vs 55" yra tas pats kaip lyginti pirštą su kai kuo.
    Jeigu nori normaliai matyti Olimpiadą, susikonfiguruoji DNS proxy servisą ir žiūri per BBC iPlayer. Visa kita yra gaidys Olimpinių transliavimo požiūriu.

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė booraz Rodyti pranešimą
    Jums rimtai reikalingi TV6 ir TV3 HD, kai per žinias rodo būrėjas iš krištolinio rutulio?
    Kodėl ne, bus olimpiada tuoj. Ir nereikia sakyti, kad galiu matyti per PC. 15" vs 55" yra tas pats kaip lyginti pirštą su kai kuo.

    Komentuoti:


  • booraz
    replied
    Jums rimtai reikalingi TV6 ir TV3 HD, kai per žinias rodo būrėjas iš krištolinio rutulio?

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė Erikass Rodyti pranešimą

    Kas keičia tinklelį? Ta prasme TV3 ir TV6 keičia tinklelį? Ar Cgates?
    Cgates aišku. Kaip gali keisti AMB grupė? Turi keletą kanalų ir tiek žinių.

    Komentuoti:


  • Erikass
    replied
    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    Nežinau ar yra. Nenoriu leisti automatinės pakol atrakinti visi kanalai švenčių proga. Skambinau į Cgates tai ten bičas bandė sakyti kad abu HD rodys nuo sausio 6 nepaisant jau rodomo TV3 HD ir info jų saite: ŽIŪRĖKITE TV3 TV6 HD. Palauksiu pirmadienio ir paleisiu paiešką pilnai, nes priedo jie atseit keičia tinklelį irgi.
    Kas keičia tinklelį? Ta prasme TV3 ir TV6 keičia tinklelį? Ar Cgates?

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    o TV6 kaip?
    Nežinau ar yra. Nenoriu leisti automatinės pakol atrakinti visi kanalai švenčių proga. Skambinau į Cgates tai ten bičas bandė sakyti kad abu HD rodys nuo sausio 6 nepaisant jau rodomo TV3 HD ir info jų saite: ŽIŪRĖKITE TV3 TV6 HD. Palauksiu pirmadienio ir paleisiu paiešką pilnai, nes priedo jie atseit keičia tinklelį irgi.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    o TV6 kaip?

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė Erikass Rodyti pranešimą
    Tai jau rodo pas Jus? Ar prie logotipo yra bent kažkokia "HD" ikona?
    Pačios TV3 kokio HD nėra, televizorius rodo kad signalas 1080i HD.
    Bet užtat labai gražūs ir ryškūs olimpiados žiedai Vasario 9 - 25.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    LG jau 8K TV pristatys, o mes vis dar 576 kapstomes

    Komentuoti:


  • wrm
    replied
    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
    Man asmeniškai neįdomios nei HD, nei SD, nei 4k, aš televizoriaus neturiu išvis - pakanka nouto su 1366*768.
    Tai čia HD Ready, kaip mano senas Philips TV

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
    Man asmeniškai neįdomios nei HD, nei SD, nei 4k, aš televizoriaus neturiu išvis - pakanka nouto su 1366*768.
    tai jei ziuri SD, tai sudas gaunasi ir ant to laptopo

    Komentuoti:


  • Aleksio
    replied
    Man asmeniškai neįdomios nei HD, nei SD, nei 4k, aš televizoriaus neturiu išvis - pakanka nouto su 1366*768.

    Komentuoti:


  • Erikass
    replied
    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    TV3 HD per Cgates atsirado ir programų info. Žinių vaizdo kokybė nesulygint su SD. Neverta net daryti prielaidų apie upscale iš SD, nebent rodytų kokią senieną.
    Tai jau rodo pas Jus? Ar prie logotipo yra bent kažkokia "HD" ikona?

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Kaune dar nerodo

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    TV3 HD per Cgates atsirado ir programų info. Žinių vaizdo kokybė nesulygint su SD. Neverta net daryti prielaidų apie upscale iš SD, nebent rodytų kokią senieną.

    Komentuoti:


  • Erikass
    replied
    Parašė rroomask Rodyti pranešimą
    sake TV3HD paleis po pusmečio, čia tokiem kaip aš kurie neturi kabelines mato tik paprasta tv
    Kas taip sakė?

    Komentuoti:


  • senasnamas
    replied
    Šiaip jau yra atskira leisgyvė skiltis Sportas, kur galima atskirai nagrinėti kiekvienos sporto šakos primityvumą, sudėtingumą, poveikį galvai ir raumenims
    https://www.miestai.net/forumas/foru...pektas/sportas

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Eikantas X


    Aš nesuprantu, kam tu tą postmodernizmą visur kiši. Jis mirė prieš 10 metų, kartu su Baudrillardu.

    Komentuoti:


  • rroomask
    replied
    sake TV3HD paleis po pusmečio, čia tokiem kaip aš kurie neturi kabelines mato tik paprasta tv

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Kaip etalonas bus TV3 zinios. Paziuresim, kokia raiska rodys.

    Komentuoti:

Working...
X