Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Televizija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • liutass
    replied
    Parašė Erikass Rodyti pranešimą
    Pas mane irgi cgates kabeline ir dar nei vieno is dvieju hd nera.
    kokiame mieste?

    Komentuoti:


  • Erikass
    replied
    Pas mane irgi cgates kabeline ir dar nei vieno is dvieju hd nera.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    vistik, naujove Lietuvoje

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė liutass Rodyti pranešimą

    as buten TV3 ir TV6 noriu, nes netikiu, kad tikraja HD raiska transliuos. O HD kanalu pas mane yra 60+
    Labai įdomus užsiėmimas: tikėjimas/netikėjimas, kad kažkokia 3rd rate vatnikų televiziją, kurią žiūri tik pensininkai ir bedarbiai, rodys ar nerodys HD. Susirask kokių įdomesnių užsiėmimų

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą

    Nu tai įsijungi LRT ar LRT Kultūrą ir pamatai.
    as buten TV3 ir TV6 noriu, nes netikiu, kad tikraja HD raiska transliuos. O HD kanalu pas mane yra 60+

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė liutass Rodyti pranešimą

    as niekada ir neziuriu, o siuo atveju tik is smalsumo, kaip atrodys ta ju "HD" raiska
    Nu tai įsijungi LRT ar LRT Kultūrą ir pamatai.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Bet tai kokiam reikia būti kosmonautui, kad žiūrėtum TV3 ar panašias televizijas?
    as niekada ir neziuriu, o siuo atveju tik is smalsumo, kaip atrodys ta ju "HD" raiska

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    TV3 HD Vilniuje yra 184 kanale. Bet dar nebaigti dabai, nes nėra programų pavadinimų. Nežinau ar yra TV6 HD.
    pas mane viskas uzsibaigia 183 kanalu (LRT Lituanica)

    Komentuoti:


  • Arni5
    replied
    Įdomu ar per DTV matysim. LRT abu kanalai rodomi nuo tos pačios dienos. Užsieniuose irgi per DTV pilna HD kanalų...

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė Arni5 Rodyti pranešimą

    Ar per skaitmeninę antžeminę TV?
    CGate kabelinę

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Bet tai kokiam reikia būti kosmonautui, kad žiūrėtum TV3 ar panašias televizijas?

    Komentuoti:


  • Arni5
    replied
    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    TV3 HD Vilniuje yra 184 kanale. Bet dar nebaigti dabai, nes nėra programų pavadinimų. Nežinau ar yra TV6 HD.
    Ar per skaitmeninę antžeminę TV?

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    TV3 HD Vilniuje yra 184 kanale. Bet dar nebaigti dabai, nes nėra programų pavadinimų. Nežinau ar yra TV6 HD.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    Ar ieškojai kituose kanaluose? Tame pačiame tikrai nebus.
    Ieskojau. Ir kanalu sarasa atnaujinau

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    Nauji metai, bet TV 3 ir 6 vis dar SD
    Ar ieškojai kituose kanaluose? Tame pačiame tikrai nebus.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Nauji metai, bet TV 3 ir 6 vis dar SD

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė Eikantas X Rodyti pranešimą
    Daroma keistai anachronistinė prielaida, kad intelektualus būk tai veža vien techniškai komplikuoti dalykai, kaip kokius inžinierius, kuriem įdomu išnarstyt kosminio laivo variklį, o va koks XIX a. malūno ratas tai visai neįdomu...
    O kodėl atrodo, kad inžinieriams įdomu tik komplikuoti dalykai? Didelė dalis inžinerijos kaip tik yra kuo paprastesniu (= patvaresniu ir pigesniu) būdu išspręsti problemą. Skirtumas tik tas, kad inžinieriai nesakys, kad malūno ratas nėra inžinerija, nes ir 5 metų vaikas taip padarytų.

    Komentuoti:


  • Tomas
    replied
    Pats darai keistą prielaidą, kad menotyrininkai yra intelektualai.

    Su NM.

    Komentuoti:


  • Eikantas X
    replied
    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    Intelektualams skirtas beisbolas.
    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    Reiktų pripažinti, kad vienintelis dalykas association futbole reikalaujantis minimalaus smegenų įtempimo yra nuošalės taisyklė. Bet ir ją suprastų netgi žmogus su lengvu protiniu atsilikimu.
    Daroma keistai anachronistinė prielaida, kad intelektualus būk tai veža vien techniškai komplikuoti dalykai, kaip kokius inžinierius, kuriem įdomu išnarstyt kosminio laivo variklį, o va koks XIX a. malūno ratas tai visai neįdomu...Greičiau yra atvirkščiai. 9 iš 10 menotyrininkų nesudominsi kokia komplikuota figūrine kompozicija, vien dėl to, kad ji išoriškai komplikuota, jie mieliau nagrinės iš pažiūros paprastą (arba iš tikro paprastą) dalyką, kaip kad drobė, nutepta vienos spalvos dažais, ty apie ką "paprastas žmogus" pasakytų "na, argi čia menas", "tai čia jokio talento nereikia, kad taip mokėt", "aš irgi taip moku, o mano 5 metų vaikas ir dar geriau padarytų"...

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė oranger Rodyti pranešimą

    Čempionų lyga ir Eurolyga skirti. Hokėjus ir Formulė1 - ne.
    Gal galima pilną sąrašą? Būtų gerai iki dviračių pavasario klasikų...

    Komentuoti:

Working...
X