Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Televizija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Creatium
    replied
    Parašė liutass Rodyti pranešimą

    o pas tave TV rodo informacija, kokia yra raiska?
    Pas mane rašo SD. Bet aš INIT naudojuosi.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
    Kai kurios TV3 man jau seniai atrodo gana raiškios. Bet tik tol, kol daugiausiai rodo statinį vaizdą. Na, čia normalu - suspaudimas taip veikia. Reikėtų gal pasidaryt nuotraukų ir pažiūrėt skirtumus prieš/po naujųjų.
    o pas tave TV rodo informacija, kokia yra raiska?

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Kai kurios TV3 man jau seniai atrodo gana raiškios. Bet tik tol, kol daugiausiai rodo statinį vaizdą. Na, čia normalu - suspaudimas taip veikia. Reikėtų gal pasidaryt nuotraukų ir pažiūrėt skirtumus prieš/po naujųjų.

    Komentuoti:


  • Erikass
    replied
    Parašė liutass Rodyti pranešimą

    Pas tave gal 1080i, bet pas mane 576. Gal tik Vilniaus zonai paleido koki testini varianta
    Pas mane irgi 576. Manau testinis variantas, kadangi sakė nuo sausio 1 d. hd bus.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    Negera tau gal, nemoki žmoniškai šnekėti? Televizorius rodo 1080i, bet nėra pačios TV3 kokio grafinio simbolio HD
    Pas tave gal 1080i, bet pas mane 576. Gal tik Vilniaus zonai paleido koki testini varianta

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė Tomas Rodyti pranešimą

    Aš pvz. NFL domiuosi.
    Tai puiku. Kalbu apie sporto atmetimą apskritai, kaip atseit plebso specifinį prioritetą

    Komentuoti:


  • Erikass
    replied
    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    Negera tau gal, nemoki žmoniškai šnekėti? Televizorius rodo 1080i, bet nėra pačios TV3 kokio grafinio simbolio HD
    O kodėl pvz. pas mane cgates ir nėra TV3 HD?

    Komentuoti:


  • Erikass
    replied
    Gal pagaliau uždarom tą temą apie sportą? Čia yra televizijos grupė.

    Komentuoti:


  • senasnamas
    replied
    Aš pvz. NFL domiuosi.
    Nebūtina pulti teisintis

    Komentuoti:


  • Tomas
    replied
    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    Asmeniškai man žmonės, kurie nesidomi aukšto lygio sportu (ČL, Eurolyga, WorldCup, Olimpiados) yra savotiški degradai, kitaip sakant asocialūs.
    Aš pvz. NFL domiuosi.

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė liutass Rodyti pranešimą

    Tai cia tau gal tik po svenciu ryskiau pasirode, bet kanalo informacija skelbia, kad tai sudo SD raiska.
    Negera tau gal, nemoki žmoniškai šnekėti? Televizorius rodo 1080i, bet nėra pačios TV3 kokio grafinio simbolio HD

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Asmeniškai man žmonės, kurie nesidomi aukšto lygio sportu (ČL, Eurolyga, WorldCup, Olimpiados) yra savotiški degradai, kitaip sakant asocialūs.

    Komentuoti:


  • senasnamas
    replied
    Donskis galėjo žiūrėti futbolą netapdamas degradu, bet degradas gali žiūrėti kiek nori futbolo - nuo to Donskiu jis netaps.
    Protingi kažkiek išmano įvairias sritis (nebūtina sėdėti apsikabinus televizorių ir kas dieną žiūrėti po trejas varžybas), mažiau protingi išmano vieną kitą sritį (galvoje tiesiog yra mažiau vietos), o patys kvailiausi didžiuojasi, kad kuo nors nesidomi . Ir kai vyksta koks nors čempionatas ar olimpiada, tokie mėgsta pasigirti, kad nežiūrėjo nė vienų varžybų. Rimtas pasiekimas!

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
    Ne, bet tikrai ryškiau.
    Tai cia tau gal tik po svenciu ryskiau pasirode, bet kanalo informacija skelbia, kad tai sudo SD raiska.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Tai degradas gali i bet ka ziureti, bet daugiau degrado jisai netaps.

    Komentuoti:


  • Tomas
    replied
    Donskis galėjo žiūrėti futbolą netapdamas degradu, bet degradas gali žiūrėti kiek nori futbolo - nuo to Donskiu jis netaps.

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
    Yra kažkokia papildoma HD ikona ar ne?
    Ne, bet tikrai ryškiau.

    Komentuoti:


  • senasnamas
    replied
    Anglijoje be futbolo dar labai populiarios žirgų lenktynės. Taisyklės irgi nelengvos - reikia žiūrėti, kuris žirgas greičiausiai atbėga. Ir kai vyksta karališkosios Askoto žirgų lenktynės, tai susirenka stebėti rinktiniai imbecilai (aš tik pavartojau prieš kelis pranešimus pastebėtą žodį ) - Anglijos karališkoji šeima .

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Yra kažkokia papildoma HD ikona ar ne?

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Parašė liutass Rodyti pranešimą

    Kaune dar nera
    Nes kamštis A1 magistralėje, nepralenda nes reikia 4x pralaidumo.

    Komentuoti:

Working...
X