Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011. Pasiruošimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts


    Kam pasisekė tam.. 17 dieną bilietų tikrai nebebus tik 315 sektorius liko..
    Paskutinis taisė Mjso; 2011.03.14, 14:10.

    Comment


      Parašė Mjso Rodyti pranešimą
      Atvaizdas

      Kam pasisekė tam.. 17 dieną bilietų tikrai nebebus tik 315 sektorius liko..
      Dabar jau visi sektoriai balti.
      Flickr

      Comment


        Tai į finalą nusipirkti jau nebeįmanoma?

        Comment


          Parašė Gytaz Rodyti pranešimą
          Tai į finalą nusipirkti jau nebeįmanoma?
          Manau, kitų šalių pavyzdys pasikartos Lietuvoje: į tolimesnius etapus bus nesunku įsigyti bilietų antrinėje rinkoje iš tų sirgalių, kurių komandos nepapuls į tolimesnius etapus. Akivaizdu, kad į finalą bilietų gaus ir visokios Lenkijos, D. Britanijos sirgaliai, kurie ten greičiausiai neturės ką veikti. Ispanijoje, Lenkijoje buvo labai daug bilietų, kuriuos galima buvo įsigyti. Problema tik aišku bus tie popieriniai bilietai, kurių įsigijimas yra šiek tiek rizikingas.

          Comment


            ...Mdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Į finalą jau nebėra, mėginu į pusfinalį, nežinau, ar aš nekantrus, ar mygtukai nejautrūs, bet kol kas mane persekioja tik nelaimės. :/

            Comment


              Parašė Mjso Rodyti pranešimą
              Atvaizdas

              Kam pasisekė tam.. 17 dieną bilietų tikrai nebebus tik 315 sektorius liko..
              Aš 12 val. norėjau jamti pačius du brangiausius į finalą, bet pasirinkus sektorių išmetą, kad nėra Tai čia irgi manau panašiai Oi man patinka tokia bilietų "pardavimo" politika... O bilietai nepardavinėjami kioskuose dar...
              You've got one life! Live it!

              Comment


                Ne? Kažkoks cirkas. Garantuoju, prakeiks dauguma šitą čempionatą, o ir šita istorija toli gražu ne paskutinė.

                Comment


                  palaukite aš manau šiuo metu ne visais bilietais prekiaujama, dabar gal paleido 50 procentų visų bilietų, kitą pusė bus prekiaujama nuo kovo 17 dienos
                  I don't drive fast,I just fly low

                  Comment


                    Dbr žiūriu, tai dar į pusfinalius yra
                    You've got one life! Live it!

                    Comment


                      Laimingas tu visgi žmogus, dabar ramia širdimi gali reikštis .

                      Fredi, aš ir į juos mėginu, bet kažko man netgi mygtukai veikti normaliai nesugeba...

                      Comment


                        Nežinau kodėl jums taip nepasisekė, aš tai gavau į finalą. Plius dar vienas bilietas yra užsakytas su statusu ,,laukiama apmokėjimo'', ir vakare šiandien atsilaisvins. Taip, kad dar bus tų bilietų
                        Flickr

                        Comment


                          Pas mane irgi rašo : laukiama apmokėjimo. Bus matyt pavyks ar nelabai.

                          Comment


                            TURIU UŽSISAKĘS PUSFINALĮ! O finalą reikės medžioti, kaip pridera...

                            Comment


                              O jum jau veikia tiketos puslapis? Man iki dabar krauna dar ciut ne ciut puslapi, bet iki vietu rinkimosi taip ir neprileidzia... Numanau, kad finalu bilietu reikes ieskot pas perpardavinetojus

                              Comment


                                O aš nusiraminau, nebesuku sau galvos, jei atsiras galimybė - įsigysiu vėliau, jei ne - Kaune daug barų kuriuose atmosfera manau bus irgi fantastiška Lenkijoj vienas varžybas teko bare stebėt tai nelikau nusivylęs Arba išvis pasiimt už tuos tūkstančius su kompaniją sodybą, išvažiuot į kaimą, nusivežt didelį teliką, tai ir kašę pažiūrėsi, ir pabaliavosi, ir pats lauke pažaisi ir dar pinigų sutaupysi Lenkijoj atsimenu gerus kelis km ieškojom su fanais artimiausios aikštelės, problematiška ten su jom pas juos...
                                Mano nuotraukos @Fotki.com

                                Auto Show Millennium 2007
                                Retromobile 2007
                                "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                Kauno Marių Regioninis Parkas

                                Comment


                                  Blogiausiu atveju visada lieka koks Shemrock

                                  Comment


                                    Patarimas: užsisakinėkite per mokamą numerį 1588. Bent nestringa, po to reikia atsiimti kasoje. Sirgdamas, čiut gyvas, bet einu. MAN REIKIA.

                                    Comment


                                      Turiu 4 bilietus i finala lietuviu palaikymo zonoj, ir 4 Siauliuose paskutine diena. Privargau su tiketos puslapiu ne tas zodis.

                                      Comment


                                        Kaip vieni kolegos patarė, taip ir padariau. Neperku visai ir bandysiu iš užsieniečių pajamti, juk tarkim slovėnai nepatenka į pusfinalį ir tada parduoda bilietus. Ai ir pataupysim ant alaus.

                                        Reikia daryti didelį ekraną netoli arenos arba Rotušės aikštės arba kaip Vokiečiai vandenyje pastatyti
                                        You've got one life! Live it!

                                        Comment


                                          Nu, gražiausia

                                          Nebeliko bilietų į Lietuvos rinktinės mačus ir finalą

                                          Viešoji prekyba bilietais prasidės po trijų dienų – kovo 17 dieną, tačiau tuomet bilietų į Lietuvos rinktinės rungtynes įsigyti galimybės nebebus, nes jų prekyboje neliko.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X