Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Euro 2008

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pamirškit tuos rusus, nelaimės ir nieko nepasieks jie šiam čempionate, maximum pasiekimas bus išėjimas iš grupės. Ir nebus jokių stebuklų kaip buvo praėjusiame čempionate šiemet, laimės geriausia rinktinė visame kame, o ne geriausia rinktinė gynyboje.
    Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

    Comment


      Parašė oranger Rodyti pranešimą
      Tik prie ko čia ukrainiečiai?
      Niekas tau nedraudžia sirgti už rusus, jei esi rusas. Bet nereikia čia painioti kitų šalių ir kelti čia skandalų....
      Lyg buciau kazka blogo apie juos parases? Tuo metu Ukrainos futbolas buvo aukstumoj ir buvo daug geru futbolininku, o jie visi kartu zaide Sovietinej rinktinej, o po 1988 Europos cempionato ne vienas isvyko zaist i vakarus, tai prie to ir paminejau, daugiau nieko.
      Nesu rusas, o sirgt uz ka noriu, man niekas nedraudzia, nepriklausomai, kas esu ir kas nesu. Kazkokius skandalus cia izvelgti sudetinga.

      Parašė vizas Rodyti pranešimą
      Pamirškit tuos rusus, nelaimės ir nieko nepasieks jie šiam čempionate, maximum pasiekimas bus išėjimas iš grupės. Ir nebsu jokių stebuklų kaip buvo praėjusiame čempionate šiemet, laimės geriausia rinktinė visame kame, o ne geriausia rinktinė gynyboje.
      Kur as rasiau, kad jie butinai laimes? Cia tik John pareiske, kad jie tikrai nelaimes. As tik sakiau, kad nebutu nieko stebetino jeigu jie toli nueis, pvz. iki pusfinalio.
      Paskutinis taisė kaunaz; 2008.06.09, 21:21.

      Comment


        Olandai fantastique!!!
        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

        Comment


          Hahahahaha ....ronai

          Comment


            Jo, olandai tikrai nusiplno pagyrimo. Jau turiu 2a komanda, kuria palaikysiu (kartu su portugalais)

            Comment


              duoda holandija jau kokie 4-0 galėjo būti na bet nieko, užtat vieną iš nuošalės įkalė

              Comment


                Jega, nerealiai varo olandai! Pagaliau zaidzia taip, kaip noretusi juos matyt zaidziant. Tikiuosi antras kelinys bus neprastesnis.
                Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                duoda holandija jau kokie 4-0 galėjo būti na bet nieko, užtat vieną iš nuošalės įkalė
                Man atrodo nuosales nebuvo. Nepamirsk, kad Buffonas nutaranavo viena is savo gyneju ir tas liko voliotis aute prie vartu. Taip, kad teisejas nera zioplas. Viskas ten gerai buvo.
                Paskutinis taisė kaunaz; 2008.06.09, 22:44.

                Comment


                  Tikrai nuostabu, grožiuosi tiesiog ir nieko daugiau . Laukiam dar įvarčių antroje pusėje ir tokio pat gražaus žaidimo

                  Comment


                    Na netikėta varžybų pradžia.Mano nuomone nuošalė buvo,bet kaip yra taip yra nieko nepakeisi.Bet olandai tikrai rodo puikų žaidimą verti šiandien laimėti,o gal ir ne vien šiandien

                    Comment


                      Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                      Negi nepastebėjai vis didėjančio Rusijos dominavimo vos ne visose sporto ar kultūros srityse?
                      pvz. ?

                      Comment


                        Eurolyga,Eurovizija ir čia tik keli pavyzdžiai.

                        Comment


                          Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                          Turėjo laimėti Ispanija, Graikija, galbūt Lietuva. Tai buvo realiausi kandidatai. Bet Rusijai net nebuvo planuotas patekimas į ketvirtfinalį. Neapsimesk, kad nesupratai.
                          Nieko aš neapsimetu. Ir tikrai nei Ispanija, nei Graikija, nei Lietuva neturėjo laimėti. Geriausiu atveju buvo laikomos favoritėmis, bet tai tikrai nereiškia, kad jos ir turėjo laimėt. Niekas negali suplanuot, kas pateks į ketvirtfinalį, o kas nueis iki finalo. Visos komandos prieš prasidedant čemionatui turi vienodas galimybes, nes ir tie prognozavimai visada daugiau mažiau yra subjektyvus, tai jau ne kartą ir ne du įrodyta, patvirtinta
                          P.S. kai pamačiau Italijos-Olandijos tesėją supratau,kad gero laukt beprasmiška dervina ta pirma bankė. konkreti nuošalė

                          Comment


                            Įspūdinga. Įsijungiau 85 minutę ir tikrai nustebino rezultatas.
                            „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                            Comment


                              Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                              Jega, nerealiai varo olandai! Pagaliau zaidzia taip, kaip noretusi juos matyt zaidziant. Tikiuosi antras kelinys bus neprastesnis.

                              Man atrodo nuosales nebuvo. Nepamirsk, kad Buffonas nutaranavo viena is savo gyneju ir tas liko voliotis aute prie vartu. Taip, kad teisejas nera zioplas. Viskas ten gerai buvo.
                              Nuosale buvo. Pertraukos metu per BBC buvo parodytas kopiuteriu apdorotas vaizdas, kur labai aiskiai viskas matesi. Taigi del to jokiu abejoniu. Nors tai ne esme. Visgi futbolas zaidziamas ne kompiuteriu, o zmoniu (iskaitant ir teisejus). Tiesiog tai dalis zavesio ir intrigos. Nors ir be to olandai atrodo galingai, antras ivartis tiesiog "out of this world" . Jau aisku, uz ka labiausiai sirgsiu

                              Comment


                                Nebuvo tos nuošalės. Išrideno gi Bufonas italą už aikštės trumpam. Pačių italų kaltė. Neišeis iš grupės tai bus juoko. Arba ašarų, čia kaip kam

                                Comment


                                  dzin tie italai! go holland!

                                  Comment


                                    olandai irode kaip reik zaist fule o kai jau 178cm gynejas kala is galvos ivarti, taj apie italu gynyba tada reik tylet
                                    grynai totalinis futbolas, kaip sake Analitikas Pletra
                                    visur grazu, bet vis skirtingu kampu :)

                                    Comment


                                      Na ką, po šiandienos rungtynių galima teigti, kad prancūzai palyginus su olandais atrodo kaip išsikvėpęs alus Jokios kūrybos prancūzų žaidime ir priešingas vaizdas pas olandus. Jei NL demostruos ir toliau tokį futbolą, tai pradžiai galima juos jau dabar vadinti grupės nugalėtojais. Manyčiau italai liks antri.
                                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                      Comment


                                        Aš tokios pat nuomonės kaip ir 99. Manau, kad bus 1. Olandija 2. Italija 3. Prancūzija .

                                        Comment


                                          O kas nors gali 100 proc. užtikrintai pasakyti, koks yra už galinės linijos gulinčio besiginančios komandos žaidėjo statusas? Logiškai mąstant, pražangos ar traumos niekas nefiksavo, taigi jis lyg ir turėjo būti likęs žaidime... ne olandų kaltė, jog neskubėjo sugrįžti...

                                          Bet kokiu atveju, buvo nuošalė arba ne, bet olandai verti vien tik pagyrų. Tiek gynyba, tiek ir, be abejo, puolimas. Po tiek blankokų rungtynių - pirmas tikras šio čempionato perliukas...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X