Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vilniuje vakar pro vieno restorano stiklą švietėsi didelė Prancūzijos vėliava, daugiau nieko nepastebėjau. Turbūt jų iš viso nėra daug, o ir neišsiskiria taip kaip škotai su nacionaliniais drabužiais.

    Comment


      Buvau prancūzų treniruotėj Tikėjausi, kad bus kaip dažniausiai - treniruočių metu žiūrovams tribūnos atviros. Šįkart stadionas uždarytas. Perlipom per įėjimo tvorą ir atsisėdom tamsioj vietoj po viršutinėm tribūnom Taip stebėjom jų treniruotę iš arti gal 20 min., kol eidamas pro šalį mūsų nepamatė apsauginis ir neišvijo Paskui stovėjom prie tarnybinio įėjimo su prancūzų fanais, kurių čia buvo apie 15, su savu transportu. Pro pat praėjo Makelele, Thuramas, Cisse, Sagnolis, Malouda, Domenechas, gaila neturėjau kokio lapelio ar pan. autografams

      Comment


        tai vis dėlto makelele atvyko?.. o šiaip šiandien oras puikus, stadiono veja bus geros kokybės, neapsikiaulinsim

        Comment


          Nusipirkau visdėlto paskutinę minutę abonementą už 150 + nemokamai šaliką davė Dabar bent rami galva, kad 5 rungtynės už normalią kainą ir dar abu WC finalininkus žaidžiančius gyvai pamatysiu

          Comment


            Parašė somis Rodyti pranešimą
            Nežinau, kur visi prancūzų fanai, bet šiandien (penktadienį) tris mieste mačiau. Nors pusdienį prašlifavau miestą (Kauną).
            Ar visi Vilniuje, ar tiesiog nosies į lauką nekiša? Ar jų nėra?
            fanai žaidė fūlę Galutinio nežinau bet pradžioj vedėm 1:0, poto 1:1 ir berods dar spėjo įmušt mum pagrindinis mano dėmesys buvo gretimoje aikštėje
            Mano nuotraukos @Fotki.com

            Auto Show Millennium 2007
            Retromobile 2007
            "Kova 1". Driftingo čempionatas
            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
            Kauno Marių Regioninis Parkas

            Comment


              Parašė Balboa Rodyti pranešimą
              Labai norėčiau pamatyti rungtynes tarp Lietuvos ir Prancūzijos. Gal kas žino kur galima žiūrėti šią transliaciją internetu?
              livetv.ru

              Comment


                Parašė somis Rodyti pranešimą
                Nežinau, kur visi prancūzų fanai, bet šiandien (penktadienį) tris mieste mačiau. Nors pusdienį prašlifavau miestą (Kauną).
                Ar visi Vilniuje, ar tiesiog nosies į lauką nekiša? Ar jų nėra?
                Vakar centre nė vieno nepastebėjau. Škotų čia buvo per akis, matyt prancūzai taip gausiai nelydi savo komandos svetur (arba bent jau Lietuva jų nedomina). Kaip sako komentatoriai, prancūzų fanų gal nė 1000 nėra

                Kolkas normaliai laikomės, graži proga buvo, deja... Na sėkmės mūsiškiam antram kėliny
                Paskutinis taisė ; 2007.03.24, 19:09.
                Įžvalgos.lt - FB - G+

                Comment


                  nu ka aš galiu pasakyt - lietuviai tikrai moka žaisti futbolą! tik įmušti nelabai

                  Comment


                    Nors pralaimėjo, laikau tai pergale

                    Comment


                      @daktaras: įmušti gali - buvo gi ne vieną progą susikūrę ir už neįmuštus įvarčius reikia "padėkot" prancūzų ginėjams ir vartininkui
                      You might surprise yourself.

                      Miestai.net FB

                      Comment


                        Parašė Quack Rodyti pranešimą
                        livetv.ru
                        Dėkui už nuorodą. Nors ir su kinietišku komentavimu, bet vis tiek pažiūrėjau

                        Bristol
                        Cambridge nuo vandens
                        Šiaurės Velsas: Conway pilis ir Llandudno kurortas
                        Senasis Chester
                        Manchester
                        Cambridge senamiestis
                        Kunigaikščio dvaras - Chatsworth house
                        Šiaurės Anglijos miestelis - Durham
                        Liverpulio Katedros

                        Comment


                          nu ką,įmušt kam tai ir neturim...o Karčemarskas pasikliurkino vėl...

                          Comment


                            nelabai suprantu, kodėl neimamas į rinktinę velička? kiek dar golų jis turės įmušt škotijoj, kad liubinskas jį atsimintų? karčemarskas nepasišiūkšlino, tiesiog gynėjai paleido anelką... iš esmės aukšto lygio rungtynės, smagu, gaila kad prasileidom...

                            Comment


                              aš tai pasakysiu, - va kuo skiriasi televizijų kultūra. rungtynės baigėsi, mūsiškiai fit fit ir išjungė, žiūrėk reklamą. o eurosportas ir geriausius gabalus parodė dar kartą, ir intervą su prancūzų treneriu. (na, dviejų televizijų vienu metu nežiūrėjau, atsiprašau, jei po reklamos buvo grįžta, bet kiek žinau mūsų transliacijų pobūdį...)

                              Comment


                                /\ gal juokauji! juk lnk skubėjo rodyt tuos žvaigždėtuosius dainavimus... jie lietuvoj tikrai populiaresni, nei futbolas tarp televizijos auditorijos

                                Comment


                                  Parašė anaiptol Rodyti pranešimą
                                  aš tai pasakysiu, - va kuo skiriasi televizijų kultūra. rungtynės baigėsi, mūsiškiai fit fit ir išjungė, žiūrėk reklamą. o eurosportas ir geriausius gabalus parodė dar kartą, ir intervą su prancūzų treneriu. (na, dviejų televizijų vienu metu nežiūrėjau, atsiprašau, jei po reklamos buvo grįžta, bet kiek žinau mūsų transliacijų pobūdį...)
                                  už tokius dalykus reikia nulinčiuoti visus lietuvos televizijų režisierius. aš garantuoju, kad ULEB finalą žiūrėsiu per Eurosport2, nes ten nekiša tos suš***** reklamos
                                  You might surprise yourself.

                                  Miestai.net FB

                                  Comment


                                    džiaugtis reikia,kad išvis parodė
                                    o tarpkitko kas filmavo rungtynes? man rodos,kad ne lietuviai...pagal kokybe

                                    Comment


                                      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                      /\ gal juokauji! juk lnk skubėjo rodyt tuos žvaigždėtuosius dainavimus... jie lietuvoj tikrai populiaresni, nei futbolas tarp televizijos auditorijos
                                      komercija gi kiekvienai komercinei televizijai (o ypač mūsų) rūpi tik pinigai
                                      You might surprise yourself.

                                      Miestai.net FB

                                      Comment


                                        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                        nu ka aš galiu pasakyt - lietuviai tikrai moka žaisti futbolą! tik įmušti nelabai
                                        Ane Kad sunkiai sugebedavo bent tris tiksliu perdavimus vienoj atakoj atlikt. Jei nebuciau sirges uz lietuvius, butu buvusios nuobodziausios matytos rungtynes per labai ilga laika

                                        Comment


                                          ...tiesa pasakius man irgi didelio įspūdžio nepaliko žaidimas,pasivaro kaip nors iki vidurio ir spiria į priekį,gal kas pasigaus jei ne Lietuva žaistų,tai įdomumo nulis

                                          Comment

                                          Working...
                                          X