Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Edd Rodyti pranešimą
    @kaunaz: Pasikeis tas, kad tiksliai žinosim kas buvo organizatoriai.
    Kadangi aš nedažnai vaikštau į futbolo rungtynes ir nežinau kas kur ir kokioj tribūnoj, man iš šalies keistai pasirodė daktaro reakcija. Jei viską būtų paaiškinęs prie to savo komentaro, būtų aiškiau. Nors ir dabar nesu 100% tikras kas ir kodėl.
    Tai jeigu tau zmogus aiskina zmogus kuris buvo rungtynese kas ir kaip, tai ko tau dar reikia? Be to skinu ir taip beveik tik Vilniuj ir buna, kitur jeigu yra tai labai mazai.

    Comment


      Kad aiškina labai nekonkrečiai, tad palauksiu tikslesnės informacijos. Manau tą jau kelis kartus paaiškinau.

      Comment


        Parašė Edd Rodyti pranešimą
        Kad aiškina labai nekonkrečiai, tad palauksiu tikslesnės informacijos. Manau tą jau kelis kartus paaiškinau.
        Ir kas nuo to pasikeis? Koks to tavo laukimo tikslas? Tau kaip matau daug svarbiau issiaiskint aceit kad daktaras "eilini karta" smeizia Vilniu, negu kad sitas skandalas padare geda Lietuvai.

        Comment


          Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
          Ir kas nuo to pasikeis? Koks to tavo laukimo tikslas? Tau kaip matau daug svarbiau issiaiskint aceit kad daktaras "eilini karta" smeizia Vilniu, negu kad sitas skandalas padare geda Lietuvai.
          Kazka jus cia veliat
          Pats Joker kaltina Vilniu, bet tuo pat metu is Wikipediju traukia straipsnius, kad pateisint ta veliava iskelta ir aiskina, kaip blogai juodaodziai prancuzu rinktinej
          Hipocrisy? Yes/No?

          Comment


            Parašė Quack Rodyti pranešimą
            Kazka jus cia veliat
            Pats Joker kaltina Vilniu, bet tuo pat metu is Wikipediju traukia straipsnius, kad pateisint ta veliava iskelta ir aiskina, kaip blogai juodaodziai prancuzu rinktinej
            Hipocrisy? Yes/No?
            Kur aš kaltinu Vilnių? Žmogus klausė, kas organizavo, o aš jam atsakiau. Tai vėliavai aš pritariu.

            Comment


              Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
              Ir kas nuo to pasikeis? Koks to tavo laukimo tikslas?
              Nenusibodo klausinėti to paties? Man atsakinėti į tą patį klausimą jau nusibodo.

              Comment


                Sorry Joker tada Cia labiau Daktarui su Kaunaz buvo skirta

                Comment


                  Parašė Edd Rodyti pranešimą
                  Nenusibodo klausinėti to paties? Man atsakinėti į tą patį klausimą jau nusibodo.
                  Tai kad tu pats nei karto neatsakei, o kai Joker tau patvirtino tai ka teige Daktaras tu vel kazka pradejai murmeti i sona.

                  Comment


                    Ar aš neatsakiau ar kažkas čia niekaip neperskaito? Atsakymas į klausimus "Ir kas nuo to pasikeis? Koks to tavo laukimo tikslas?" buvo pateiktas čia:
                    http://tinkle.miestai.net/showpost.p...postcount=1002
                    ir čia:
                    http://tinkle.miestai.net/showpost.p...&postcount=999

                    Negi taip sunku perskaityti?

                    Comment


                      Iš esmės aš irgi tame baneryje nieko itin pavojingo nebus, butu visiškai kitokia situacija, jai tarkim užrašas butų :"Jūs europoje nereikalingi" arba "atgal į savo Afriką", o čia gražiai, Sveiki Atvyke i Europa.Be to ar ne prancuzai apie tai svajojo kas pavaizduota tame paveikslelyje prieš n metų "imdami" Afriką?
                      Mes turim problemų, nutriušę ir prasti stadionai, vietoj vejos - arimai( Butent taip situacijai nušvietė prancuzų žurnalistai ir delegacija),tokie dalykai Europoje reti. Jie irgi turi problemų(dėl įvairios kilmės juodukų), situacija Europoje irgi reta.
                      Aš sakyciau baneris yra labai tolerantiškas, jokiais būdais nepalyginsi, su tokiom akcijom , kai futbolo varzybose daroma svastika is ziurovu ar panasiai. Blogai yra tai kad prancuzai tai iskart apsaukia kaip slykstu rasizma(aisku del didelio spaudimo Uefa skirs didele bauda), reakcija sakyciau nesveika, kaip kazkada su tom karikaturom(tik karikaturos buvo daug ziauresnes).
                      Tai yra istorijos dalis, susijusi su futbolu ir bendrai sportu ir yra laisve ta priminti.
                      Ultros sikart buvo aktyvus ir iskele grazu baneri(man ideja labai patiko), ir dabar cia numusinejamas ju enuziazmas. Zaidziant su juodaodziu komanda ir iskelus koki nors baneri, VISADA atsiras budu, kaip tai susieti su rasizmu.

                      Comment


                        Parašė Quack Rodyti pranešimą
                        Sorry Joker tada Cia labiau Daktarui su Kaunaz buvo skirta
                        Kas man buvo skirta? Ka tu cia nusisneki? A tai dabar as is Wikipedijos straipsnius traukiu? Jei neturi ka pasakyt, geriau is vis nerasyk.

                        Comment


                          o man atrodo Paulius iš Šiaulių atvežė tą plakatą o šiaip tai norėjau pasakyti, kad koks skirtumas kas jį ten suorganizavo, nes tam baneryje aš nieko blogo nematau. Eilinis burbulas.

                          Comment


                            Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                            Kas man buvo skirta? Ka tu cia nusisneki? A tai dabar as is Wikipedijos straipsnius traukiu? Jei neturi ka pasakyt, geriau is vis nerasyk.
                            Na jus kaltinat, kad Vilnieciai cia ta plakata iskele ir geda padare Lietuvai. Taip/Ne?

                            Comment


                              Parašė Quack Rodyti pranešimą
                              Na jus kaltinat, kad Vilnieciai cia ta plakata iskele ir geda padare Lietuvai. Taip/Ne?
                              Siaip as cia pradejau rasyt tik po to kai Edd su Daktaru susigincijo. As nieko nekaltinu, bet TURBUT kad tas plakatas buvo vilnieciu, nors man tai jokio skirtumo, ir nieko as nekaltinu. Be to geda visiem, o ne tik tiem kas ta plakata iskele ir padare, nes turbut ir stadione ir siaip buvo nemazai palaikanciu toki plakata.

                              Comment


                                Sutinku, kad viską labai išpūtė. Gal galima tame poelgyje įžiūrėti rasizmą (tačiau neatrodo, kad jis akivaizdus). Tas pats ir su stadionu/sadiono danga. Nesakau, kad jis geras, bet žurnalistai mėgsta viską dirbtinai hiperbolizuoti.

                                Comment


                                  Parašė Uspaspsichas Rodyti pranešimą
                                  Iš esmės aš irgi tame baneryje nieko itin pavojingo nebus, butu visiškai kitokia situacija, jai tarkim užrašas butų :"Jūs europoje nereikalingi" arba "atgal į savo Afriką", o čia gražiai, Sveiki Atvyke i Europa.Be to ar ne prancuzai apie tai svajojo kas pavaizduota tame paveikslelyje prieš n metų "imdami" Afriką?
                                  Mes turim problemų, nutriušę ir prasti stadionai, vietoj vejos - arimai( Butent taip situacijai nušvietė prancuzų žurnalistai ir delegacija),tokie dalykai Europoje reti. Jie irgi turi problemų(dėl įvairios kilmės juodukų), situacija Europoje irgi reta.
                                  Aš sakyciau baneris yra labai tolerantiškas, jokiais būdais nepalyginsi, su tokiom akcijom , kai futbolo varzybose daroma svastika is ziurovu ar panasiai. Blogai yra tai kad prancuzai tai iskart apsaukia kaip slykstu rasizma(aisku del didelio spaudimo Uefa skirs didele bauda), reakcija sakyciau nesveika, kaip kazkada su tom karikaturom(tik karikaturos buvo daug ziauresnes).
                                  Tai yra istorijos dalis, susijusi su futbolu ir bendrai sportu ir yra laisve ta priminti.
                                  Ultros sikart buvo aktyvus ir iskele grazu baneri(man ideja labai patiko), ir dabar cia numusinejamas ju enuziazmas. Zaidziant su juodaodziu komanda ir iskelus koki nors baneri, VISADA atsiras budu, kaip tai susieti su rasizmu.
                                  Neįtikėtina, bet pirmą kartą gyvenime aš sutinku su tavimi 100 proc...

                                  Comment


                                    Vistiek šaunuoliai organizatoriai, ir lempiškas gerb. LFF prezidentas Varanavičius. Patriotizmo nulis. Tas pats, kas dabar koks Prancūzijos Žakas Širakas pultų Lietuvos atsiprašinėti, kad Prancūzijos žiniasklaida taip apšmeižė Kauną ir Kauno stadioną.

                                    Comment


                                      LFF prezidento Liutauro Varanavičiaus kreipimasis į fanus

                                      Lietuvos futbolo federacija visuomet palaikė jus - ištikimiausius Lietuvos rinktinės aistruolius - kurie net ir sunkiausiomis akimirkomis palaikydavo rinktinę, lydėdavo į išvykas.

                                      Žaidėjams ypatingai svarbu matyti jus tribūnose ir girdėti jūsų skanduotes bei dainas.

                                      Mes, Lietuvos futbolo federacija ir rinktinės žaidėjai, nekartą esame pareiškę, kad esame dėkingi už jūsų palaikymą tiek Lietuvos, tiek užsienio stadionuose. Taip pat aiškiai pareiškėme po rungtynių su Italija, kurių metu uždegėte fejerverkus (jie pagal UEFA varžybų vykdymo taisykles yra draudžiami), kad palaikome jus ir jūsų nesmerkiame. Tuomet Lietuvos futbolo federacija sumokėjo 5 000 tūkstančių eurų baudą.

                                      Deja, jūsų elgesio praėjusį šeštadienį rungtynių Lietuva – Prancūzija metu mes negalime suprasti ir pateisinti. Jūsų iškeltas plakatas su Prancūzijos vėliavos spalvomis nuspalvintu Afrikos žemyną vaizduojančiu piešiniu bei prancūzišku užrašu “Sveiki atvykę į Europą” visiškai prieštarauja mūsų ir UEFA vykdomai politikai bei negali būti pateisinamas.

                                      Futbolas yra visos žmonijos žaidimas ir jame nėra vietos bet kokiai diskriminacijai.

                                      Dėl šio įvykio policija jau pradėjo ikiteisminį tyrimą. Tokio pobūdžio akcijos traktuojamos kaip kriminalinis nusikaltimas, o organizatoriai gali būti nubausti laisvės atėmimo bausmėmis. Taip pat, atskiru federacijos nutarimu, organizatoriai gali būti nebeįleidžiami į futbolo rungtynes Lietuvoje ir užsienyje, kuriose žais mūsų šalies rinktinės ar klubai.

                                      Lietuvos futbolo federacija ragina šio poelgio iniciatorius geranoriškai prisipažinti, norint išvengti griežčiausių galimų bausmių. Elektroninius laiškus prašome siųsti adresu: l.varanavicius@futbolas.lt .

                                      Taip pat kviečiame jus diskusijai, kurioje galėsime aptarti tiek mums, tiek jums rūpimus klausimus dėl rinktinės palaikymo.

                                      Tikimės jūsų bendradarbiavimo.

                                      Pagarbiai,

                                      Lietuvos futbolo federacijos prezidentas
                                      Liutauras Varanavičius
                                      Suprasšiau jeigu plakete būtų parašyta jog jie negali žaisti futbolo, bet jame buvo parašyta "Sveiki atvykę į Europą".

                                      Aišku plakate namatau jokios diskriminacijos ar rasizmo, bet tuo pačiu nepritariu tokiems plakatams, nes tamsiaodžiai labai jautrūs betkokiai nors ir teisingai užuominai iš kur jie yra kilę ar kokia odos spalva, nors ta užuomina ir jų nediskriminuojanti.

                                      Eddai būsi nubaustas už antidaktarologitizmą.
                                      Paskutinis taisė deep'as; 2007.03.27, 08:19.

                                      Comment


                                        Ukrainoje fanai irgi turi "prancūzišką" banerį...



                                        Comment


                                          Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
                                          o man atrodo Paulius iš Šiaulių atvežė tą plakatą o šiaip tai norėjau pasakyti, kad koks skirtumas kas jį ten suorganizavo, nes tam baneryje aš nieko blogo nematau. Eilinis burbulas.
                                          Prie ko čia Paulius? Futbolas, o juo labiau kažkokie prancūzai man visiškai nesvarbūs.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X