Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Futbolas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
    remiuosi pavyzdžiai iš lietuvos sporto, todėl ir prašau, kad kasnors nuginčytų, jeigu tai, ką sakau, yra netiesa
    Kokiu pavyzdžiu? Šiuo:
    Kauno Žalgirį remia smarkiai snoras, savivaldybė, gubernija - visi jie valdyboje sėdi. tarkim šiaulius remia šiaulių plentas - jie irgi vadovybėje. apie rytą aš išvis patyliu, ten turbūt be jono nelabai kas ir balsą teturi... tai kodėl remdamasis tokiais pavyzdžiais, negaliu teigti, kad jonelis, remdamas savo tėvo pinigais fcv, negali sėdėti jo valdyboje ir priiminėti sprendimus?
    Jei šiuo, tai pavyzdys nėra įrodymas. Gali visi elgtis vienaip, bet tai dar nereiškia, kad ir aš taip elgsiuosi
    Įžvalgos.lt - FB - G+

    Comment


      /\ nu kokie jūs naivūs... jonelis visiems visada aiškina, kad laikraštis ir ryto klubas yra atskiri dalykai, ir kad laikraštis nesikiša į ryto reikalus!! jūs matot čia nors kruopelę tiesos??? todėl esu beveik garantuotas, kad jonelis tikrai prisideda prie fcv klubo valdymo ir taškas. nuneikit tikrais faktais, jeigu aš klystu

      Comment


        Neverkit del tu kainu abonementa nusipirkit uz 150lt ir viskas

        Comment


          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
          /\ nu kokie jūs naivūs... jonelis visiems visada aiškina, kad laikraštis ir ryto klubas yra atskiri dalykai, ir kad laikraštis nesikiša į ryto reikalus!! jūs matot čia nors kruopelę tiesos??? todėl esu beveik garantuotas, kad jonelis tikrai prisideda prie fcv klubo valdymo ir taškas.
          Joks pavyzdys nėra įrodymas. Tikėtina, kad kažkiek savo interesų turi, tai labai normalu, juk rėmėjas. Tačiau teigti, kad rėmėjas valdo klubą, reikalingi įrodymai, o ne pavyzdžiai. Galbūt yra noras turėti kuo daugiau galių, tačiau, manau, piešiamas vaizdas yra ganėtinai perdėtas

          nuneikit tikrais faktais, jeigu aš klystu
          Nėra ką nuneigti, kol nėra nieko įrodyta. Pirma turėtum įrodyti tikrais faktais
          Paskutinis taisė ; 2007.03.21, 23:00.
          Įžvalgos.lt - FB - G+

          Comment


            Parašė Rodyti pranešimą
            Nėra ką nuneigti, kol nėra nieko įrodyta. Pirma turėtum įrodyti tikrais faktais
            O kaip galima nuneigti tai kas yra įrodyta?

            Comment


              sakau juk, kad sėdi valdyboje, netikiu, kad taip nėra. žmogus, duodantis pinigų sporto klubui, juk sakaiu - tai daro ne kaip labdarą - jis tikisi, kad tie jo pinigai bus panaudoti komandos rezultatų gerinimui. vadinasi, net jeigu jis (kaip jūs bandot įrodyt), nevaldo bent jau dalinai fcv, jam yra priimtina taktika kitų vadovų ir kaip yra naudojami lryto pinigai, net jeigu tai nepatinka ištikimiausiams klubo fanams. bet kokiu atveju tame jokio gerumo nematau

              Comment


                Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                O kaip galima nuneigti tai kas yra įrodyta?
                Parodyk man tą įrodymą
                Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                sakau juk, kad sėdi valdyboje, netikiu, kad taip nėra. žmogus, duodantis pinigų sporto klubui, juk sakaiu - tai daro ne kaip labdarą - jis tikisi, kad tie jo pinigai bus panaudoti komandos rezultatų gerinimui. vadinasi, net jeigu jis (kaip jūs bandot įrodyt), nevaldo bent jau dalinai fcv, jam yra priimtina taktika kitų vadovų ir kaip yra naudojami lryto pinigai, net jeigu tai nepatinka ištikimiausiams klubo fanams. bet kokiu atveju tame jokio gerumo nematau
                O kodėl tu manai, kad nulietuvinti šią futbolo komandą yra minimo asmens ar firmos interesas?
                Paskutinis taisė ; 2007.03.21, 23:09.
                Įžvalgos.lt - FB - G+

                Comment


                  Parašė Rodyti pranešimą
                  Parodyk man tą įrodymą
                  As ne apie si atveji sneku, as tik apie tavo buvusi komentara, kur tu rasei kad kazkas turi buti irodyta tam kad nuneigti. Kazkaip idomiai skamba, irodymas lyg ir turetu buti nenuneigiamas dalykas.

                  Comment


                    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                    /\ kaip visada... argumentų nulis...
                    Kieno? Mano ar Elementaraus Logiko?


                    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                    nuneikit tikrais faktais, jeigu aš klystu
                    Sutapimas ar ne, bet Elementarus Logikas prašė padaryti tą patį. Gal gali paneigti jo teiginius?

                    P. S. Kiek aš žinau, tai jis stengiasi būti kuo panašesnis į tave. Tu jam kaip ir autoritetas.

                    Comment


                      Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                      As ne apie si atveji sneku, as tik apie tavo buvusi komentara, kur tu rasei kad kazkas turi buti irodyta tam kad nuneigti. Kazkaip idomiai skamba, irodymas lyg ir turetu buti nenuneigiamas dalykas.
                      Kartoju, kaltintojas turi stengtis įrodyti kaltę, o ne besiginantis nekaltumą
                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                      Comment


                        Parašė Rodyti pranešimą
                        Parodyk man tą įrodymą

                        O kodėl tu manai, kad nulietuvinti šią futbolo komandą yra minimo asmens ar firmos interesas?
                        ne apie tikslą nulietuvinti kalbu, o apie nemokėjimą surinkt normalios komandos ir absurdiškų sprendimų (pankos atleidimas) atlikimą

                        Comment


                          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                          ne apie tikslą nulietuvinti kalbu, o apie nemokėjimą surinkt normalios komandos
                          Tai kam tada lyginai šią situaciją su Lietuvos Rytu (krepšinio komanda) naudodamas tai kaip argumentą? Juk Lietuvos Ryto komanda surinkta visiškai normali Ir kaip įrodytum, kad būtent minėtas asmuo ar minėta firma iniciavo tokį sprendimą atleisti Panką, o ne kita vadovybės dalis?
                          Įžvalgos.lt - FB - G+

                          Comment


                            Parašė Rodyti pranešimą
                            Tai kam tada lyginai šią situaciją su Lietuvos Rytu (krepšinio komanda) naudodamas tai kaip argumentą? Juk Lietuvos Ryto komanda surinkta visiškai normali Ir kaip įrodytum, kad būtent minėtas asmuo ar minėta firma iniciavo tokį sprendimą atleisti Panką, o ne kita vadovybės dalis?
                            Nu jei buciau ryto fanas, tai sakyciau sudetis yra tragiska neskaitant Rusho, Batistos ir Geceviciaus, bet kadangi priesingai, tai man patinka kad ryto tokia sudetis.

                            Comment


                              Oj vos neapsisiojau iš juoko gerai ten kažkas su Barščiu pavare. Reiks parodyt pačiam Breikštui http://www.eurofootball.lt/index.php?page=news&id=9107
                              Lietuvos Rytas tiesiog pirko reklamos vieta ant marškineliu - kas siemt ant ju bus dar neaisku
                              O pasakytumet FCV Sector kad kazkas ta straipsni uzsake tai ojojoj butu.... beje yra ir labai logiskas atsakymas i ta laiska: http://www.alyga.lt/index.php?option...=2016&Itemid=2
                              ir dar i tema: http://www.fcv-ultras.com/news.php?readmore=52
                              ...nieko keisto kad Lietuvos stadionai tušti...
                              Paskutinis taisė zanaz; 2007.03.22, 01:46.
                              You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                              Comment


                                Parašė zanaz Rodyti pranešimą
                                Oj vos neapsisiojau iš juoko gerai ten kažkas su Barščiu pavare. Reiks parodyt pačiam Breikštui http://www.eurofootball.lt/index.php?page=news&id=9107
                                Parašė naglisc Rodyti pranešimą
                                gal tada pasidalinę akcijas. tiesa sakant aš ir nesu labai tikras. tiesiog kažkada teko skaityti apie barkštį kur jis gyrėsi kad įsigyjo futbolo klubą Vilniuje. neminėdamas pavadinimo, kadangi kitų futbolo klubų savininkai kaip ir aiškūs, tai atmetimo būdu liko fc Vilnius
                                1. Kartai reikia atidžiau skaityti;
                                2. laikraščiuose pasitaiko ančių į vieną kurių mano šūvis matyt buvo taiklus
                                3. galbūt jis kalbėjo apie kokį Vilniaus Gariūnų klubą. pavadinimo aš neminėjau. tiesiog pamaniau, kad jei giriasi reiškias klubas iš stipriausios lygos ir....

                                Comment


                                  ..tik va nesuprantu kas tas Barkštys???

                                  Comment


                                    Labai norėčiau pamatyti rungtynes tarp Lietuvos ir Prancūzijos. Gal kas žino kur galima žiūrėti šią transliaciją internetu?

                                    Bristol
                                    Cambridge nuo vandens
                                    Šiaurės Velsas: Conway pilis ir Llandudno kurortas
                                    Senasis Chester
                                    Manchester
                                    Cambridge senamiestis
                                    Kunigaikščio dvaras - Chatsworth house
                                    Šiaurės Anglijos miestelis - Durham
                                    Liverpulio Katedros

                                    Comment


                                      o kam internetu?
                                      puse pasaulio televiziju rodys
                                      kad ir eurosportas tiesiogiai..

                                      Comment


                                        Parašė boo Rodyti pranešimą
                                        o kam internetu?
                                        puse pasaulio televiziju rodys
                                        kad ir eurosportas tiesiogiai..
                                        Jau puse metu be televizoriaus gyvenu, o ir artimiausiuose baruose abejoju ar rodys - nalabai kam įdomus mačas tarp Prancūzijos ir mažai kam žinomos Lietuvos
                                        Vienintelis mano išsigelbėjimas - internetinė transliacija...

                                        Bristol
                                        Cambridge nuo vandens
                                        Šiaurės Velsas: Conway pilis ir Llandudno kurortas
                                        Senasis Chester
                                        Manchester
                                        Cambridge senamiestis
                                        Kunigaikščio dvaras - Chatsworth house
                                        Šiaurės Anglijos miestelis - Durham
                                        Liverpulio Katedros

                                        Comment


                                          Nežinau, kur visi prancūzų fanai, bet šiandien (penktadienį) tris mieste mačiau. Nors pusdienį prašlifavau miestą (Kauną).
                                          Ar visi Vilniuje, ar tiesiog nosies į lauką nekiša? Ar jų nėra?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X