Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Susitikimas Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • enigma
    replied
    O nuotraukos kur?

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
    Susitikimas įvyko. 5 žmonių vidurkis išlaikytas, bet, deja, nepagerintas.
    Ar buvo kokia nors Vilniaus skyriaus dienotvarkė ir sprendimai?

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
    Susitikimas įvyko. 5 žmonių vidurkis išlaikytas, bet, deja, nepagerintas.

    Kažkaip nepagalvojau pakeliui prasukt pro Latvių gatvę pakviest A|1 ir Tomizmą, tai susitikimas eilinį kartą praėjo be komunistų ir konspirologų.
    Tikėkimės, kad vasarą bus daugiau galinčių atvykti į susitikimą

    Komentuoti:


  • Petrozilijus Cvakelmanas
    replied
    Susitikimas įvyko. 5 žmonių vidurkis išlaikytas, bet, deja, nepagerintas.

    Kažkaip nepagalvojau pakeliui prasukt pro Latvių gatvę pakviest A|1 ir Tomizmą, tai susitikimas eilinį kartą praėjo be komunistų ir konspirologų.

    Komentuoti:


  • Civis
    replied
    Parašė Wycka Rodyti pranešimą
    Čia kur? Pranciškonų g. 3 ?
    Taip. Įėjimas per kiemą.

    Komentuoti:


  • Wycka
    replied
    Parašė Civis Rodyti pranešimą
    Užupyje nėra, vienintelė senamiestyje.
    Čia kur? Pranciškonų g. 3 ?

    Komentuoti:


  • Civis
    replied
    Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
    Tai planuojamės pradėt rinktis apie 19 h "Šaunioj vietelėj"?
    Tinka.

    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    o kurioj "Šaunioj vietelėj" renkamės? ar Senamiesčio, kur praeitą kartą buvome, ar Užupio?
    Užupyje nėra, vienintelė senamiestyje.

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
    Tai planuojamės pradėt rinktis apie 19 h "Šaunioj vietelėj"?
    o kurioj "Šaunioj vietelėj" renkamės? ar Senamiesčio, kur praeitą kartą buvome, ar Užupio?

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Aš ketvirtadieniais užsiėmęs iki 22h, bent iki vasaros.

    Komentuoti:


  • Petrozilijus Cvakelmanas
    replied
    Tai planuojamės pradėt rinktis apie 19 h "Šaunioj vietelėj"?

    Komentuoti:


  • Godo
    replied
    Būtinai prisijungsiu Kadangi visą dieną busiu toli nuo interneto, jei kas, vakarop pasuksiu kuriam nors iš kolegų susižinot, ką nutarėt, iki

    Komentuoti:


  • Wycka
    replied
    Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
    Nu, ir ką kiti pasakys? Civis, Lettered, spirit, Valiukas, oranger, Wycka etc? John sprendžiant pagal pastarųjų fotoreportažų turinį irgi tėvynėje, tai gal norėtų prisijungt.
    Man rytoj būtų labai sudėtinga prie jūsų prisijungti, nes dirbu iki beveik 20h, plius oranger parašė, kad negali, nieko dar neatsakė John. Sutinku, kad esant gerai kompanijai progos nėra svarbios, bet... et, prieš pat Velykas, kai taip norisi nepasilikti jokių svarbių darbų šventėms...

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Aš tai kažin ar galėsiu, nes rytoj išvažiuoju visai dienai ir nežinau kada grįšiu

    Komentuoti:


  • Civis
    replied
    Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
    Nu, ir ką kiti pasakys? Civis, Lettered, spirit, Valiukas, oranger, Wycka etc? John sprendžiant pagal pastarųjų fotoreportažų turinį irgi tėvynėje, tai gal norėtų prisijungt.

    Nes jei tik keturiese būtume tai IMO verta atidėt susitikimą geresniems laikams.
    Prisirašau ir aš

    Turime nustatyti laiką ir vietą. Laikas, kaip suprantu iš ankstesnių pasisakymų, apie 19-20 val. Dėl vietos: netiktų ta pati "Šauni vietelė"?

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Aš šį kartą negaliu.

    Komentuoti:


  • D.P
    replied
    Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
    Nu, ir ką kiti pasakys? Civis, Lettered, spirit, Valiukas, oranger, Wycka etc? John sprendžiant pagal pastarųjų fotoreportažų turinį irgi tėvynėje, tai gal norėtų prisijungt.

    Nes jei tik keturiese būtume tai IMO verta atidėt susitikimą geresniems laikams.
    Galite ir mane prirasyti.prisijungciau.

    Komentuoti:


  • Petrozilijus Cvakelmanas
    replied
    Nu, ir ką kiti pasakys? Civis, Lettered, spirit, Valiukas, oranger, Wycka etc? John sprendžiant pagal pastarųjų fotoreportažų turinį irgi tėvynėje, tai gal norėtų prisijungt.

    Nes jei tik keturiese būtume tai IMO verta atidėt susitikimą geresniems laikams.

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
    16.30 + laikas reikalingas nusigauti viešuoju transportu iš Fabijoniškių į tašką B.

    Su kitaicų virtuve pas mane santykiai ne iš gerųjų, tad balsuočiau už kurią kitą vietą.
    man tinka 16:30

    o ten, kur nusivesiu, ten tikrai ne kitaicų virtuvė reikia ten eiti laaabai alkanam

    Komentuoti:


  • Petrozilijus Cvakelmanas
    replied
    Parašė andyour
    tik jau šį kartą blaivas ateisi?
    Nu tai paskutinis mėnesio ketvirtadienis čia bus, o ne metų, į barą galima ir blaivam ateit.

    Komentuoti:


  • Godo
    replied
    Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
    Gal kitą savaitę kur alaus po pintą kitą nueinam išlenkt? Tarkim jau veik tradiciškai - paskutinį mėnesio ketvirtadienį?
    Mielai, tačiau kaip tik kitą ketvirtadienį tikriausiai turėsiu šiokių tokių reikalų, tad galėčiau tik į vakarą - nuo 19-20 val. o kitomis dienomis bet kada galėčiau

    Komentuoti:

Working...
X