Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Susitikimas Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Irma
    replied
    Parašė andyour
    /\ įsidėk savo foto ir visiems asmenines žinutes nusiusk - "Labutis, prisijungsi?" , tada visi ateitų
    Ką dar parodyti? Būtų tikrai one.lt lygis Užtenka kiek yra

    Komentuoti:


  • Irma
    replied
    Parašė spirit Rodyti pranešimą
    Turbūt yra, bet tai dar nereiškia kad tiks pagal dydį
    Na, nesu milžinė, kaip pastebėjai, tai gal bus

    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Todėl, kad spėtumėm iki Pasaulio pabaigos
    Prisijungsi?

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Tai vėliau prisijungsi, spirit Nejaugi penktadienį baigsi darbą penktą, kai visi normalūs žmonės baigia 16val, o kai kurie šiek tiek anksčiau?

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Na, nejuokaukit. Aš darbą baigsiu gal tik apie 16-17h. todėl niekaip nespėsiu

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė spirit Rodyti pranešimą
    Kodėl taip anksti?
    Todėl, kad spėtumėm iki Pasaulio pabaigos

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Kodėl taip anksti?

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Parašė andyour
    21d. penktadienį vakare darom susitikimą? Kaip ir tada jau reikėtų paskelbti, kad kiti pamatytų
    Gruodžio 21 17 val renkamės į boulingą Žirmūnuose (per parduotuvės Dviratis+). Atvykstat su miesto transportu iki Kareivių stotelės

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
    Šiaip man atrodo aiškiai susitarėm, kad per Jonines susitikimas bus Salininkuose prie prūdo. Iki tol išvažiuojamasis Rygoje (dalyvauti gali visi) ir kažkada pas Godo pusrūsy (dalyvavimas pasakius slaptažodį). Viskas užprotokoluota, pasirašyta ir užantspauduota.

    Dėl kito penktadienio kol kas negarantuoju, bet manau galėsiu būt. O kadangi išpuola svieto pabaiga tai ir gert dėl pagirių nesijaudinant bus galima.
    Sveikatai pataisyt galėsim varyt pas Godo į underground'ą

    Komentuoti:


  • Petrozilijus Cvakelmanas
    replied
    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    Tai apie Jonines tą party darom, kai jau normaliai gert galėsiu Tai atžymėsim mano, tavo ir Civio gimtadienius
    Šiaip man atrodo aiškiai susitarėm, kad per Jonines susitikimas bus Salininkuose prie prūdo. Iki tol išvažiuojamasis Rygoje (dalyvauti gali visi) ir kažkada pas Godo pusrūsy (dalyvavimas pasakius slaptažodį). Viskas užprotokoluota, pasirašyta ir užantspauduota.

    Dėl kito penktadienio kol kas negarantuoju, bet manau galėsiu būt. O kadangi išpuola svieto pabaiga tai ir gert dėl pagirių nesijaudinant bus galima.

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    Tai apie Jonines tą party darom, kai jau normaliai gert galėsiu Tai atžymėsim mano, tavo ir Civio gimtadienius
    Parašė Godo Rodyti pranešimą
    bus papildomų sąlygų: pasiūlymas galios tik nuolatiniams, prisiekusiems susitikimų dalyviams (kitaip tariant, sektos nariams)
    Greitai turbūt ir savo atskirą forumą įsteigsit, "Irmairberniukai.net"

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    Manau yra didesnės išmeros batelių, negu 42 O gal valandą anksčiau - 17val?
    Jei aš savo 43 išmerą ten radau, tai ir tau bus O dėl laiko tai 17val. man gali būt per anksti, nors vėlgi, nesu garantuotas, kad iš viso dalyvausiu.

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Parašė spirit Rodyti pranešimą
    Turbūt yra, bet tai dar nereiškia kad tiks pagal dydį

    Ssnaiperį, galim 19-20h. kaip visada
    Manau yra didesnės išmeros batelių, negu 42 O gal valandą anksčiau - 17val?

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Parašė Irma Rodyti pranešimą
    Aš mielai, tačiau nesu dar 100 % tikra

    Tikiuosi Boulinge raudonų (blogiausiu atveju rausvų) batelių yra
    Turbūt yra, bet tai dar nereiškia kad tiks pagal dydį

    Ssnaiperį, galim 19-20h. kaip visada

    Komentuoti:


  • Irma
    replied
    Aš mielai, tačiau nesu dar 100 % tikra

    Tikiuosi Boulinge raudonų (blogiausiu atveju rausvų) batelių yra

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Parašė spirit Rodyti pranešimą
    Kad ir jau dabar be apklausos yra aišku, kad į boulingą
    Gerai, kelintą renkamės?

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Kad ir jau dabar be apklausos yra aišku, kad į boulingą

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Parašė Godo Rodyti pranešimą
    Dar pažiūrėsim, kaip ir kada ten viskas klostysis, iki to, manau, ne kartą susimatysim
    Dabar geriau paplanuokime kitos savaitės nuotykius Kažkaip nesigirdi kitų sektantų nuomonė?
    Reikia rengti balsavimą, kur einam: ar "kultūrintis" į geležinkelių muziejų, ar linksmintis (per pasaulio pabaigą ) boulinge

    Komentuoti:


  • Godo
    replied
    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    Tai apie Jonines tą party darom, kai jau normaliai gert galėsiu Tai atžymėsim mano, tavo ir Civio gimtadienius
    Dar pažiūrėsim, kaip ir kada ten viskas klostysis, iki to, manau, ne kartą susimatysim
    Dabar geriau paplanuokime kitos savaitės nuotykius Kažkaip nesigirdi kitų sektantų nuomonė?

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Parašė Godo Rodyti pranešimą
    Ne namuose, šiek tiek kitur Be to, bus papildomų sąlygų: pasiūlymas galios tik nuolatiniams, prisiekusiems susitikimų dalyviams (kitaip tariant, sektos nariams) ir dar iki pavasario-vasaros reikia dagyvent...
    Tai apie Jonines tą party darom, kai jau normaliai gert galėsiu Tai atžymėsim mano, tavo ir Civio gimtadienius

    Komentuoti:


  • Godo
    replied
    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    Nuo party savo namuose neatsimazinsi
    Ne namuose, šiek tiek kitur Be to, bus papildomų sąlygų: pasiūlymas galios tik nuolatiniams, prisiekusiems susitikimų dalyviams (kitaip tariant, sektos nariams) ir dar iki pavasario-vasaros reikia dagyvent...
    Paskutinis taisė Godo; 2012.12.13, 02:09.

    Komentuoti:

Working...
X