Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Susitikimas Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • spirit
    replied
    Aš esu už. Bet dabar sėdžiu Minske ir nežinau kada tiksliai kitą savaitę grįšiu. Būtų gerai jei susitikimas vyktų antroje savaitės dalyje. Vieta man nesvarbi.

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Parašė Godo Rodyti pranešimą
    Buvo tokių minčių, tik laiko vis trūko Bet kitą savaitę gal ir galėtume, ką mano kiti?
    Rizikuojam Kaip ne kaip paskutinį kart prieš metus matėmės

    Komentuoti:


  • Godo
    replied
    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    Mintyse neturit susitikimo artimiausiu metu? Siūlot jūs, nes aš nesėkmingas planuotojas
    Buvo tokių minčių, tik laiko vis trūko Bet kitą savaitę gal ir galėtume, ką mano kiti?

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Mintyse neturit susitikimo artimiausiu metu? Siūlot jūs, nes aš nesėkmingas planuotojas

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Buvo svarstyta pavasarį pažintinės ekskursijos. Viena iš jų - po Karoliniškes Jeigu oras bus geras ir visi nebus apsikrovę darbais, tai galima bus susiorganizuoti

    Komentuoti:


  • Irma
    replied
    Sveiki, būtų toks klausimas, vasara praėjo, o jūs apsiribojot pasimatymais prie stalo ir alaus?

    Komentuoti:


  • Civis
    replied
    Pritariu dėl atidėjimo vėlesniam laikui.

    Komentuoti:


  • Petrozilijus Cvakelmanas
    replied
    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    Gerai, vyrai, tai gal šįkart taip toli nedėkim į stalčių Tai šį penktadienį 17-18val tiks susitikti?
    Man ne.

    Be to nemanau, kad reiktų labai dažnai susitikimus daryt. Nusibosim paskui vieni kitiems.

    Komentuoti:


  • Godo
    replied
    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    Gerai, vyrai, tai gal šįkart taip toli nedėkim į stalčių Tai šį penktadienį 17-18val tiks susitikti?
    Dar nieko negaliu atsakyti, šiaip, iki spalio pirmos-antros savaitės esu pakankamai užimtas, tad jei ir dalyvaučiau, tai ko gero trumpai ir kukliai... Gal truputį atidėkime, gi dauguma susitikimiečių labai neseniai pasibendravo

    Komentuoti:


  • LBP
    replied
    Man tiktų Kaune

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Gerai, vyrai, tai gal šįkart taip toli nedėkim į stalčių Tai šį penktadienį 17-18val tiks susitikti?

    Komentuoti:


  • LBP
    replied
    Svarbiausia, kad nepasišiukšlintum ir trečią kartą.

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Taigi, gerbiamieji forumiečiai, nuolatiniai diskusijų dalyviai, kur šįkart siūlot susitikimą? Ir dar, reikia nuspręsti, kas susitikimo protokolą rašys, kad nepasimestume diskusijose

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
    Pas mane viena nuotrauka yra su degustuojamų gėrimų pavyzdžiais ir kažkieno letena antram plane.
    Nu tai nors šią nuotrauką įmesk

    Komentuoti:


  • Petrozilijus Cvakelmanas
    replied
    Parašė Wycka Rodyti pranešimą
    Susitikime buvo ne tik degustuojamas alus, aptarinėjamos merginos, pasaulio ekonominė recesija bei termobranduolinės sintezės terminės lygtys. Nuotraukų nebus! Duskit, pavidolei!
    Pas mane viena nuotrauka yra su degustuojamų gėrimų pavyzdžiais ir kažkieno letena antram plane.

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Parašė andyour
    Lietuvių kalbos tarmės
    Kažkiek politikos ir ekonomikos
    Klaipėda, pajūris
    Talinas
    Anekdotai
    Švietimas

    Ir begalė begalė kitų temų
    Sakyčiau neblogas protokolas sudarytas 3-4 valandom

    Komentuoti:


  • Wycka
    replied
    Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
    Susirinkimo protokolas pasimetė tai dabar jokių šansų beatrinkt.
    Susitikime buvo ne tik degustuojamas alus, aptarinėjamos merginos, pasaulio ekonominė recesija bei termobranduolinės sintezės terminės lygtys. Nuotraukų nebus! Duskit, pavidolei!

    Komentuoti:


  • Petrozilijus Cvakelmanas
    replied
    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    Bent jau kas papasakotų kokios temos buvo nagrinėjamos... Ar susitikimai pavirto tiesiog į alaus degustavimą?
    Susirinkimo protokolas pasimetė tai dabar jokių šansų beatrinkt.

    Komentuoti:


  • Civis
    replied
    Parašė LC. Rodyti pranešimą
    Pletkų bobos.
    Kas tokie?

    Komentuoti:


  • LC.
    replied
    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    Man taip atrodo, kad ir šiame susitikime buvo apkalbėti kai kurie nariai
    Pletkų bobos.

    Komentuoti:

Working...
X