Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Susitikimas Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • ssnaiperis
    replied
    Parašė andyour
    Du dalyviai negalės savaitgalį. Derinsimės prie visų Per susitikimą gal ir sugalvosime kažką naujo sekančiam kartui.
    Gerai, darom ketvirtadienį Tik šį, ar kitą?

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Parašė andyour
    Alaus atsigeriam tik simboliškai, o kur pasikultūrinti ketvirtadienio vakarą?
    Tai gal savaitgalį kultūrinamės? Nemanau, kad kas nors dirbs savaitgalį

    Komentuoti:


  • Petrozilijus Cvakelmanas
    replied
    Parašė andyour
    Taigi, ketvirtadienį 7h renkames. Petrozilijus tik dar nepasirodė
    Aye, biškį išvažiavęs buvau. Ketvirtadienį bandysiu galėt. Kaip ne kaip iki jo dar trys dienos, ne visada lengva tokią tolimą ateitį planuot.

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Kadangi ir taip aišku, jog man dar amžiaus cenzas riboja kilnot bokalą (iki vasaros), tai aš visom keturiom už ėjimą į muziejų (t.y. "pasikultūrinti", juolab, kad aš nė kart nebuvęs tame muziejuje)

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Parašė andyour
    Taigi, ketvirtadienį 7h renkames. Petrozilijus tik dar nepasirodė
    O gal nors kartą einam normaliai "pasikultūrinti"? Nes vistiek nuobodu sėdėt kokioj kavinėj, kur ir taip daug žmonių O kas kur siūlot, jei jau prakalbėta apie kavinę?

    Komentuoti:


  • Godo
    replied
    Parašė andyour
    Belieka dar sulaukti patvirtinimo iš Petrozilijaus, o Godo kaip supratau pasirašo.
    Aha, aš pasirašau Mano laikas nėra labai suvaržytas, tik šeštadienį vakare galiu negalėt.

    Komentuoti:


  • Irma
    replied
    Tai galima ir be muziejų, nors aš ir už šviečiamąją veiklą. Bet jei laiko ne per daug, tinka ir šiaip pasisedėti Man tinkamiausias ketvirtadienis (šią savaitę). Jūs tarkitės, aš prisiderinsiu

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Parašė andyour
    kaip matau, pasirašo Godo, spirit, Irma, ssnaiperis. Manau, Petrozilijus su Civiu irgi neatsisakytų, visgi nuolatiniai dalyviai. Wycka irgi tarp nuolatinių dalyvių, bet dažnai labai užsiemęs. Lieka laukti jų žodžio.
    Wycka užsiėmęs iki Trijų karalių, tad jį galima kviest tik vasarą, ir tai antroj pusėj

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Parašė Civis Rodyti pranešimą
    Paprastą darbo dieną aplankyti muziejus sunkiai išdegs, nes darbą jie baigia gana anksti (17-18 h). Nebent susitikimą rengtume savaitgalį.

    Kas dėl manęs, tai šios (jau pirmadienis, po vidurnakčio) savaitės pabaigoje negalėčiau dalyvauti, nebent vėliau kitą. Be to, nuo šiol ketvirtadieniai - man netinkama savaitės diena vakaro susitikimui
    Tai nebūtinai darbinę dieną galim susitikti, galim organizuotis savaitgaliui, kad ir kitam Tik reiktų dieną susitikti, nes muziejus tedirba tik iki 16val. Dar prieš 16val jau užsidaro Tad reiktų kokią 12 susitikti, nes manau tikrai yra mėgstančių pamiegoti

    Komentuoti:


  • Civis
    replied
    Paprastą darbo dieną aplankyti muziejus sunkiai išdegs, nes darbą jie baigia gana anksti (17-18 h). Nebent susitikimą rengtume savaitgalį.

    Kas dėl manęs, tai šios (jau pirmadienis, po vidurnakčio) savaitės pabaigoje negalėčiau dalyvauti, nebent vėliau kitą. Be to, nuo šiol ketvirtadieniai - man netinkama savaitės diena vakaro susitikimui

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Bent jau kokį ketvirtadienį galima būtų susitikti Maždaug kokią valandą-pusantros žiūrinėtume muziejų. Kokie siūlymai?

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Ko taip pasyviai visi rasot del susitikimo???

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Jei norit, galiu savo fotoalbumą, esantį facebooke, numesti štai čia, kuriame yra eksponatai iš technikos skyriaus "Energetikos ir technikos muziejuje"

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Nežinau, ar kas buvęs tam muziejuj?
    http://www.muziejai.lt/vilnius/gelez...u_muziejus.htm

    antradienį – penktadienį 9–17 val., šeštadienį 9–16 val.
    Poilsio dienos – sekmadienis, pirmadienis bei valstybinės šventės.
    Paskutinį mėnesio penktadienį – sanitarinė diena.

    Bilieto kaina:

    Suaugusiesiems – 4 Lt.
    Studentams, moksleiviams ir pensininkams – 2 Lt.
    Ekskursija su vadovu – 30 Lt.
    Grupė be ekskursijos vadovo (nuo 5 asmenų) – 15 Lt.
    Edukacinis užsiėmimas – 40 Lt.
    Sakyčiau pigiau būtų čia nueit, nors galima ką nors gero pamatyti ir Irmos siūlytame muziejuje

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Parašė Irma Rodyti pranešimą
    Ikišiu savo nosį

    http://www.muziejai.lt/vilnius/energetikos_muziejus.htm

    Nežinau ar įdomus, nors esu vilnietė, bet jame nesu buvusi.



    O pratęsti galima kokiame bare
    Įdomus, Irma, įdomus Pats tris kartus buvau (prieš kokią savaitę - pusantros su klase ekskursijoj buvau ) Ten šiltuoju metu galima apžiūrėti iš vidaus paskutinį Vilniaus Ikarus 260.37

    O šiaip manau galim nueit į Geležinkelių muziejų stotyje Apžiūrėsime atvežtus naujus eksponatus iš arčiau

    Komentuoti:


  • Irma
    replied
    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    Tai gal i koki muzieju einam, ta prasme "kulturinames"?
    Ikišiu savo nosį

    http://www.muziejai.lt/vilnius/energetikos_muziejus.htm

    Nežinau ar įdomus, nors esu vilnietė, bet jame nesu buvusi.

    ketvirtadieniais 10–19 val.

    Bilieto kaina:
    suaugusiesiems – 10 Lt;
    moksleiviams, studentams – 5 Lt.

    Ekskursijos kaina:
    lietuvių kalba – 40 Lt;
    O pratęsti galima kokiame bare

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Parašė andyour
    Manau ir daugiau bus norinčių. Aš už. Tik reikia reklamuoti šią temą palaikyti aktyvią.
    Tai gal i koki muzieju einam, ta prasme "kulturinames"?

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Tai paburbėjot ir gana?

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Parašė spirit Rodyti pranešimą
    I

    Šiaip tai paskutinis susitikimas buvo, berods, Rugpjūtį. Tas, į kurį tu taip ir neatvažiavai
    Tai paėmus bendrai, kad aš jus matęs
    Susitikimas savaime aišku antroj savaitės pusėj, tradiciškai

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    I
    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    Rizikuojam Kaip ne kaip paskutinį kart prieš metus matėmės
    Šiaip tai paskutinis susitikimas buvo, berods, Rugpjūtį. Tas, į kurį tu taip ir neatvažiavai

    Komentuoti:

Working...
X