Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Susitikimas Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • ssnaiperis
    replied
    Parašė Civis Rodyti pranešimą
    Kokiu tikslu?

    Susitikimas įvyks 18:30 "Šaunioje vietelėje" bet kokiu atveju; bent trys žmonės, kaip suprantu, garantuoti, kad ateis tikriausiai, ateis ir dar vienas kitas
    nes taip bus aiškiau, kas dalyvaus.

    kolkas mes tik dviese

    Komentuoti:


  • Godo
    replied
    Taigi ne tiek ir svarbu iš anksto labai tiksliai žinoti, kas kada ateis, svarbu laikas ir vieta paskelbti Gal kas ir neplanavęs sumanys pasirodyt

    Komentuoti:


  • Civis
    replied
    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    taigi, ryt iki 12 valandos rašykit man į AŽ, kas dalyvauja.
    Kokiu tikslu?

    Susitikimas įvyks 18:30 "Šaunioje vietelėje" bet kokiu atveju; bent trys žmonės, kaip suprantu, garantuoti, kad ateis tikriausiai, ateis ir dar vienas kitas

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    taigi, ryt iki 12 valandos rašykit man į AŽ, kas dalyvauja.

    Komentuoti:


  • Civis
    replied
    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    taigi, jau ne už kalnų artėja planuotasis susitikimas būtų įdomu sužinoti, kas tikrai galės dalyvauti
    Mano planai nesikeičia: dalyvausiu

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Parašė Godo Rodyti pranešimą
    Aš pasiryžęs dalyvauti Tik gal dar būtų neblogai galutinai ir aiškiai surašyti, kur ir kada tiksliai tinkamės
    taigi, kaip minėjau, renkamės "Šaunioje vietelėje" 18:30 (kaip tarėmės, kas gali, ateina 19:00) iki trečiadienio vakaro rašykit, kurie nori ir gali dalyvauti

    Komentuoti:


  • Godo
    replied
    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    taigi, jau ne už kalnų artėja planuotasis susitikimas būtų įdomu sužinoti, kas tikrai galės dalyvauti
    Aš pasiryžęs dalyvauti Tik gal dar būtų neblogai galutinai ir aiškiai surašyti, kur ir kada tiksliai tinkamės

    Komentuoti:


  • LC.
    replied
    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    taigi, jau ne už kalnų artėja planuotasis susitikimas būtų įdomu sužinoti, kas tikrai galės dalyvauti
    Koks liguistas nekantrumas...

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    taigi, jau ne už kalnų artėja planuotasis susitikimas būtų įdomu sužinoti, kas tikrai galės dalyvauti

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Parašė Godo Rodyti pranešimą
    Čia ir mane įskaitėt? Nes aš irgi pasisakau už "Šaunią vt." Bet verdiktą tepriima ssnaiperis - visgi jis šįkart rengiamo susitikimo kaltininkas
    žinoma, kad ir tave įskaitėm tai taip supratau, kad renkamės "Šaunioj vietelėj" 18:30

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Parašė Godo Rodyti pranešimą
    Čia ir mane įskaitėt? Nes aš irgi pasisakau už "Šaunią vt." Bet verdiktą tepriima ssnaiperis - visgi jis šįkart rengiamo susitikimo kaltininkas
    Kam jam spręsti? Kaip dauguma nubalsuos tai taip ir bus gerai. Man betkur centre ir senamiestyje tinka

    Komentuoti:


  • Godo
    replied
    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    kiek supratau, trys forumiečiai atidavė balsą "Šauniai vietelei". laukiame kitų nuomonės
    Čia ir mane įskaitėt? Nes aš irgi pasisakau už "Šaunią vt." Bet verdiktą tepriima ssnaiperis - visgi jis šįkart rengiamo susitikimo kaltininkas

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    kiek supratau, trys forumiečiai atidavė balsą "Šauniai vietelei". laukiame kitų nuomonės

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Parašė Godo Rodyti pranešimą
    Sveiki Aš irgi ateisiu 18.30, tad tokį laiką ir skelbiame susitikimo pradžia, kai kas galbūt ateis vėliau, bet tai ne bėda Dabar reikia spręstis dėl vietos. Vienas iš mano siūlymų buvo "Šauni vietelė", ją siūliau dėl to, kad bent jau prieš gerus metus vakarais ten būdavo pakankamai ramu, o juk susitikimo tikslas - pokalbiai Kitas variantas - Užupinis "Šnekutis" - to alubario triukšmingumo nežinau, bet anąsyk šv. Stepono "Šnekutyje" gan turgus buvo. Dar spirit pasiūlė "Būsi trečias" - vieta patogi, o apie triukšmingumą nežinau. Taip pat buvo pasiūlymas "Alaus namai" - na, vieta visai nieko, bet man tas sėdėjimas ant bačkų labai nepatinka Tai tiek pasvarstymų.
    aš tai rinkčiausi "Šaunią vietelę"

    Komentuoti:


  • Godo
    replied
    Sveiki Aš irgi ateisiu 18.30, tad tokį laiką ir skelbiame susitikimo pradžia, kai kas galbūt ateis vėliau, bet tai ne bėda Dabar reikia spręstis dėl vietos. Vienas iš mano siūlymų buvo "Šauni vietelė", ją siūliau dėl to, kad bent jau prieš gerus metus vakarais ten būdavo pakankamai ramu, o juk susitikimo tikslas - pokalbiai Kitas variantas - Užupinis "Šnekutis" - to alubario triukšmingumo nežinau, bet anąsyk šv. Stepono "Šnekutyje" gan turgus buvo. Dar spirit pasiūlė "Būsi trečias" - vieta patogi, o apie triukšmingumą nežinau. Taip pat buvo pasiūlymas "Alaus namai" - na, vieta visai nieko, bet man tas sėdėjimas ant bačkų labai nepatinka Tai tiek pasvarstymų.

    Komentuoti:


  • Petrozilijus Cvakelmanas
    replied
    Parašė Hortis Rodyti pranešimą
    O "Fabai" dar vis gyvi? Ankstyvosios jaunystės sentimentai, kadangi netoliese tuo metu gyvenau, prieš kokius 7 m. dažnokai ten užsukdavau, bet vėliau neteko.
    Gyvi, sveiki, šašlus čirškina ir vargo nemato. Jeigu dar įsigudrintų bent porą rūšių padoresnio alaus pas save turėt tai visai super vieta būtų.

    Snaiperi, kad jau dėlioji sąrašą gali objektyvumo dėlei ir ties manim pridėt tą stebuklingą išlygą "neaišku ar galės".

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    taigi, kaip supratau, dalyvaujančių sąrašas toks:

    Civis
    Petrozilijus Cvakelmanas (neaišku, ar galės)
    Godo
    Spirit (neaišku, ar galės)
    Wycka (neaišku, ar galės)
    andyour
    Lettered
    Valiukas (neaišku, ar galės)

    ar dalyvaus D.P., Horbis?
    jei ko neprirašiau, sakykit
    Paskutinis taisė ssnaiperis; 2011.12.20, 21:07.

    Komentuoti:


  • Hortis
    replied
    Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
    Skaniu maistu vardą užsitarnavo kokie nors "Fabai", bet jau tikrai ne Čili. Anas gerai kai šiaip reikia kažkur paėst kad anksčiau laiko iš bado nenumirt, bet ramiai po darbo atsigert alaus tai tiek pat tinkama vieta kaip ir koks McDonaldas.
    O "Fabai" dar vis gyvi? Ankstyvosios jaunystės sentimentai, kadangi netoliese tuo metu gyvenau, prieš kokius 7 m. dažnokai ten užsukdavau, bet vėliau neteko.

    Komentuoti:


  • Petrozilijus Cvakelmanas
    replied
    Ir ką jūs ten tarpušvenčiu darbuose iki išnaktų veikiat?

    Dėl vietos tai balsuoju už bilekurį Šnekutį.

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    šiaip reikia kitų nuomonės sulaukti, kokią kavinę renkamės

    Komentuoti:

Working...
X