Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip įdomu

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    sprendimo gerumas man visiskai nepriklauso nuo galimybes ji pakeisti.

    Kaip ir sakiau, reikai į tuos klausimus žiūrėti labai literaliai ir pažodžiui: ar Gator turi įsitikinimą, kad geriausi sprendimai yra tie, kuriuos galima lengvai pakeisti? Tai yra teiginys, kurį reikai patvirtinti arba paneigti. Jis yra arba teisingas arba neteisingas (abu iškart būti negali). Tai tu turi tokį įsitikinimą ar ne? Pats sakei, kad, sprendimo gerumas nuo to nepriklauso. Tai reiškia, kad, kad tu teigi, kad klausime pateikto įsitikinimo neturi. Taigi, tavo testo atsakymas yra labai aiškus ir vienareikšmiškas NO.




    You prefer to act immediately rather than speculate about various options - As megstu priimti sprendima apsvarstes visas galimybes. Bet mano akimis atsakymas TAIP reiskia, kad as imciau sprendima nepagalvojes. Atsakymas NE reiskia, kad as nesu ryztingas sprendimo priemime ir tik "spekuliuoju" apie visas opcijas. Kazkakip nei tas nei tas nelabai tinka.
    Vėlgi, reikia imti kalusimą labai literaliai. Ar turi preferenciją veikti greitai užuot apgalvojęs visokius variantus? Raktinis žodis prefer. Taip ar ne? Jeigu neišeina iškart atsakyti, tiesiog imi pavyzdžius iš gyvenimo, kol daugmaž pasidarys aišku.

    The more people with whom you speak, the better you feel - Kaip atsakyti jei as gerai jauciuosi abiem atvejais - ir su daugiau ir su maziau ir su vienodai pakalbejes?
    Vėl atsakei į savo klausimą to net nepastebėjęs. Tai ar jautiesi geriau, kalbėdamas su daugiau žmonių vs. mažiau žmonių? Jeigu jautiesi vienodai gerai, tai reiškia, kad nesijauti geriau. Taigi, tavo atsakymas yra vienareikšmiškas NO.



    You tend to rely on your experience rather than on theoretical alternatives - Atsakysiu taip reiskia as atmetu teorija, kurios neimanoma atmesti, nes teorija todel ir yra teorija, kad ji teisinga. Atsakysiu ne reiskia as vadovaujuosi tik teorija? Taigi vel - reiketu padiskutuot su klausimo kureju ka jis tiksliai turejo mintyje.
    Iš esmės klausimas klausia, ar tau svarbu pamatyti, kaip viskas veikia realybėje, ar pakanka pasiskaityti teorijų.

    Imkim realų pavyzdį su John. Man svarbu pamatyti, kaip viskas veikia realybėje. Tarkim, kad ir kiek prisiskaityčiau teorijų apie Singapūro arba Kinijos politikos veiksmingumą, man visviena svarbiausia pamatyti, kaip tai veikia realiame gyvenime, ką ir nusprendžiau padaryti. Kitaip tariant, man svarbiausia patirtis ir pamatymas, kaip tai veikia realybėje, napriklausomai, kokios teorijos apie tai sukurtos. Pavyzdžiui, kai kurios teorijos sako, kad Singapūro sistema sucks, nes ten pažeidinėjamos žmogaus teisės. Aš sakau, kad man pofig, nes tokios teorijos neatitinka realybės, kurią galiu pamatyti eidamas miesto gatve, kalbėdamas su žmonėmis ir matydamas aplinką.

    Kitaip tariant, man svarbiau experience, o tik po to galiu pasidomėti teorijomis ir palyginti jas su savo experience.

    Kiti žmonės daro atvirkščiai: jiems svarbiusia teorijos, kuomet real-life patirtys juos domina mažiau arba išvis nedomina.


    Tai daugmaž ir primesk, ar tau svarbu pamatyti ir pačiam pajausti, kaip viskas veikia, ar pakanka paskaityti vieną ar kitą teoriją ir daryti šivadas pagal tai. Jeigu neišeina iškart sugalvoti, vėl imiesi pavyzdžių iš gyvenimo.

    Žodžiu, reikia į klausimus žiūrėti kuo paprasčiau ir kuo literaliau, neieškant jokių "ifs and buts".
    Paskutinis taisė John; 2014.04.15, 01:10.

    Comment


      Parašė andyour Rodyti pranešimą
      Čia iš bendravimo pusės paklausta, manau. Tiesiog, ar tau patinka daug bendrauti. Nes yra žmonių, kuriems liūdna mažose kompanijose, tačiau gali būti, kad jie didelėse kompanijose bendrauja su mažomis grupėmis, nelinkę būti visos minios dėmesio centre. Kaip tik dar vienas toks klausimas ir buvo.
      Šis testas yra nustatyti žmogaus charakterį, netaikant kažkokiems konkretiems atvejams.




      Čia galbūt reikštų, kad visada gali rasti alternatyvų. Pvz. tu jautiesi, kad gerai gyveni, bet manai, kad gali dar geriau gyventi.

      Klausimai yra bendro pobūdžio/stiliaus. Daug jų kartojasi ir vis sukasi apie tą pačią esmę. Ja ir turi sekti, nesigilinti į konkrečius atvejus, manau.
      Andyour, kažką tu čia nelabai į tą pusę parašei. Klausimai yra aiškūs ir juos reikia aiškiai suvokti. Būtent taip, kaip parašyta. Kartais reikai šiek tiek palaužyti galvą, bet, iš esmės, į visus klausimus galima atsakyti pakankamai stipriu YES arba NO be jokių "galbūt".
      Paskutinis taisė John; 2014.04.15, 01:09.

      Comment


        /\ Aš pradžioje kaip Gator irgi daug dvejojau absoliučiai ties kiekvienu klausimu, nes gilinausi į konkrečias ir sudėtingas situacijas. Bet vėliau intuityviai atsakiau, jei pavyko išvengti klausimo priskirimo konkrečiai vienai situacijai. Nors rezultai kažkokie priešingi, nei tikėjausi

        Comment


          ENTJ
          Extravert(67%) iNtuitive(12%) Thinking(1%) Judging(44%)
          You have distinctive preference of Extraversion over Introversion (67%)
          You have slight preference of Intuition over Sensing (12%)
          You have marginal or no preference of Thinking over Feeling (1%)
          You have moderate preference of Judging over Perceiving (44%)

          Rezultatas toks, vadovavausi John nurodymais ir testas ejo daug lengviau. Nors vis tiek buvo klausimu, kur tiesiog 50/50, be jokiu interpretaciniu sunkumu, tiesiog nezinojau kaip atsakyt. Galbūt vienas iš tų klausimų nulėmė tą 1% T vietoj F. O gal ir ne, to nesuzinosiu.
          Taip pat 12% - kiek tai yra daug? Ar vienas ar du klausimai galejo nusvert is I i S ten?
          Va tokie klausimai man ir neduos ramybes bent ateinancias 10 minuciu
          Paskutinis taisė Gator; 2014.04.15, 02:05.

          Comment


            Parašė Gator Rodyti pranešimą
            ENTJ
            Extravert(67%) iNtuitive(12%) Thinking(1%) Judging(44%)
            You have distinctive preference of Extraversion over Introversion (67%)
            You have slight preference of Intuition over Sensing (12%)
            You have marginal or no preference of Thinking over Feeling (1%)
            You have moderate preference of Judging over Perceiving (44%)

            Rezultatas toks, vadovavausi John nurodymais ir testas ejo daug lengviau. Nors vis tiek buvo klausimu, kur tiesiog 50/50, be jokiu interpretaciniu sunkumu, tiesiog nezinojau kaip atsakyt. Galbūt vienas iš tų klausimų nulėmė tą 1% T vietoj F. O gal ir ne, to nesuzinosiu.
            Taip pat 12% - kiek tai yra daug? Ar vienas ar du klausimai galejo nusvert is I i S ten?
            Va tokie klausimai man ir neduos ramybes bent ateinancias 10 minuciu
            Čia rašoma plačiau: https://www.personalitypage.com/html/ENTJ.html

            Comment


              http://www.16personalities.com/free-personality-test
              Dar viena padariau palyginimo delei, kad isitikint ar nenugrybavau.
              Tai irgi ENTJ, bet:
              anam teste:
              Extravert(67%) iNtuitive(12%) Thinking(1%) Judging(44%)
              šitam teste:
              Extraverted (75%), Energy - Intuitive (8%), Nature - Thinking (42%), Tactics - Judging (16%)

              Gan įdomu, nes anam T tik 1%, šitam net 42%. Anam J 44%, šitam 16%.
              Žodžiu yra paklaidų atsakymuose, kas suprantama kai būna atsakymų, kur smarkiai abejoji.

              Comment



                http://www.delfi.lt/gyvenimas/karjer....d?id=63289682
                Reikia pradėt generuot pinigus, nes kuo smarkiausiai atsilieku nuo savo tipo kolegu

                Comment


                  Parašė Gator Rodyti pranešimą
                  Atvaizdas

                  http://www.delfi.lt/gyvenimas/karjer....d?id=63289682
                  Reikia pradėt generuot pinigus, nes kuo smarkiausiai atsilieku nuo savo tipo kolegu
                  Čia apgaulinga diagrama, jei būtų stulpeliai visi nuo 0 Lt, tai skirtumai neatrodytų tokie dideli, o dar atmetus paklaidą, apskritai maži.
                  Flickr

                  Comment


                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                    ENTJ
                    Extravert(67%) iNtuitive(12%) Thinking(1%) Judging(44%)
                    You have distinctive preference of Extraversion over Introversion (67%)
                    You have slight preference of Intuition over Sensing (12%)
                    You have marginal or no preference of Thinking over Feeling (1%)
                    You have moderate preference of Judging over Perceiving (44%)

                    Rezultatas toks, vadovavausi John nurodymais ir testas ejo daug lengviau. Nors vis tiek buvo klausimu, kur tiesiog 50/50, be jokiu interpretaciniu sunkumu, tiesiog nezinojau kaip atsakyt. Galbūt vienas iš tų klausimų nulėmė tą 1% T vietoj F. O gal ir ne, to nesuzinosiu.
                    Taip pat 12% - kiek tai yra daug? Ar vienas ar du klausimai galejo nusvert is I i S ten?
                    Va tokie klausimai man ir neduos ramybes bent ateinancias 10 minuciu
                    Pas mane pirmas lygiai tiek pat procentų. O minėjai, kad vienu metu su Thinking over Feeling gauni 12%, tai tiek lygiai ir man buvo. Kažkaip per daug panšūs šie skaičiai, išduoda sistemos primityvumą. Man tas "Thinking" procentas nelabai patinka kaip ir tau Gator.
                    Žinoma, čia skirta apbūdinti emocinį intelektą, kuris dažnai gali būti priešingas racionaliam protui. Žmonės būna emocianalūs ir tik tam tikrais atvejais, ne visada. Be to, gali turėti ir gana labai racionalų protą. Pavyzdžių ne vieną esu matęs.
                    Likę rezultatai skiriasi.

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                      Čia apgaulinga diagrama, jei būtų stulpeliai visi nuo 0 Lt, tai skirtumai neatrodytų tokie dideli, o dar atmetus paklaidą, apskritai maži.
                      Per daug primityvu. Savaime aiškus, kad meninkai gali mažiau uždirbti, nes jie nelinkę į materializmą, nėra karjeristai. Tačiau, kai kurie jų netyčia tampa milijonieriais. Pasaulis keičiasi, kultūra ima viršų prieš materializmą. Teks keisti tas diagramas.

                      Comment


                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                        Čia apgaulinga diagrama, jei būtų stulpeliai visi nuo 0 Lt, tai skirtumai neatrodytų tokie dideli, o dar atmetus paklaidą, apskritai maži.
                        Mačiau tą, kažkoks kvailys nusprendė, kad taip iškraipyti diagramą yra tinkama

                        Comment


                          Parašė andyour Rodyti pranešimą
                          Pas mane pirmas lygiai tiek pat procentų. O minėjai, kad vienu metu su Thinking over Feeling gauni 12%, tai tiek lygiai ir man buvo. Kažkaip per daug panšūs šie skaičiai, išduoda sistemos primityvumą. Man tas "Thinking" procentas nelabai patinka kaip ir tau Gator.
                          Na matai, realiai tas mažas procentas rodo, kad turi ir tų ir tų savybių. Tarkime T 1% reiškia, kad panašiai turi ir F savybių. Kas yra tiesa paanalizavus ENTJ - ten kalbama, kad jis gana šaltas ir gali nepagalvojęs įžeisti kažką, nes tai ką jis sako jam atrodo menkniekis, o kitam tipui tas nemalonu. Ir neva nelabai graužiasi šaltai kažką pasakęs. Bet aš pavyzdžiui apie kitų jausmus visada pagalvoju ir tt. Todėl natūraliai ir T mažas procentas, nes yra daug ir F mano charakteryje.
                          Arba N mažas procentas rodo, kad turiu žmogus ir S savybių. N neva intuicija ir panašiai, o S remiasi faktais, tuo ką konkrečiai mato ir tt. Irgi daugmaž atitinka jei žmogus intuityvus, bet tuo pačiu į bendrą paveikslą įtraukia ir tuos matomus faktus ir kitą informaciją.
                          Tai turbūt reiškia, kad labiau kompleksinis žmogus nei ryškiai apibrėžtas ENTJ, kuris surinktų didelius procentus ties kiekviena raide.
                          Manau neblogai tie maži procentai ten kur tinka.
                          Dėl primityvumo sutinku, norėtųsi, kad būtų dar kompleksiškesnis testas. Nors nėra toks primityvus, kad labai nugrybautų, užtenka klausimų, kad daugmaž tiksliai duotų rezultatus.
                          Paskutinis taisė Gator; 2014.04.15, 21:54.

                          Comment


                            Parašė Gator Rodyti pranešimą
                            N
                            Arba N mažas procentas rodo, kad turiu žmogus ir S savybių. N neva intuicija ir panašiai, o S remiasi faktais, tuo ką konkrečiai mato ir tt. Irgi daugmaž atitinka jei žmogus intuityvus, bet tuo pačiu į bendrą paveikslą įtraukia ir tuos matomus faktus ir kitą informaciją.
                            Manau, tai dar priklauso ir nuo pačio intelekto. Pas kažką tie keli procentai S gali būti tiek kiek pas kitą 90%.
                            Mano supratimu tas testas tik nusako kam tu esi linkęs, bet nevisai toks gali ir būti. Gyvenimas dažnai verčia prisitaikyti ir turėti pakankamai S šios dienos realijoms.

                            Comment


                              Parašė andyour Rodyti pranešimą
                              Manau, tai dar priklauso ir nuo pačio intelekto. Pas kažką tie keli procentai S gali būti tiek kiek pas kitą 90%.
                              realijoms.
                              Tai čia daugiau nei savaime suprantamas faktas. Tie procentai rodo ne "pajėgumą" tų savybių, o kaip labiau linkęs žmogus jomis naudotis. Jei N 12% tai reiškia, kad žmogus tik truputį labiau linkęs naudoti intuiciją vietoj S, o jei N 88% reiškia, kad žmogus smarkia linkęs naudoti intuiciją vietoj S. Bet nereiškia, kad jis negali S pajungti kai reikia, kaip sakai - kai gyvenimas priverčia.

                              Comment


                                /\ Pvz. N asmenybė gali būti stipri tik šiose savybėse, bet tuo tarpu intuicija ir jausmais nepasitikėti.
                                Koncentruojasi ties galimybėmis;
                                Mėgsta įsivaizduoti ir dažnai galvoti apie ateitį;
                                Like to create new ways of doing things;
                                Paskutinis taisė andyour; 2014.04.16, 00:40.

                                Comment


                                  Visai smagus tinklalapis, ieškokit nabagažnikų Amerikoj ar kur norit pasaulyje.

                                  http://www.findagrave.com

                                  Ieškant Lietuviškų kapų man pavyko rasti paminklų su vyčio kryžiumi skyde.
                                  Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                  Comment


                                    Vakar (oficiali premjera masėms vyks šiandien) didžiausiame atrakcionų parke Skandinavijoje "Liseberg", Geteborge (Švedijoje) buvo pristatyta nauja karuselė "Helix" linksmieji kalneliai. Tai bendras vokiečių ir švedų projektas siekiant sukurti best-experience karuselę Europoje. Projekto įgyvendinimo darbai truko kelis metus. Karuselės ilgis - 1.4 km., kaina - 200 mln. SEK (~80 mln. LT). Vienu metu gali važiuoti keli traukiniai.


                                    Šaltinis

                                    bandymai (iki oficialios sezono pradžios)





                                    lankytojų (The European Coaster Club narių) video



                                    Tuo tarpu, arčiau Stokholmo esantis Kolmården Wildlife Park už kelių metų lankytojams pasiūlys naują atrakciją 'Wildfire' - greičiausius medinius linksmuosius kalnelius su 83 laipsnių nuolydžiu. Projektas pradėtas įgyvendinti šį pavasarį. Projektą vykdo: Rocky Mountain Construction (JAV).



                                    Verta prisiminti, jog praėjusį pavasarį Stokholmo atrakcionų parkas Gröna Lund sezoną pradėjo premjera - pristatyta aukščiausia pasaulyje karuselė Eclipse.
                                    Paskutinis taisė Silber418; 2014.04.26, 08:26.

                                    Comment


                                      Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                                      Comment


                                        Atviras laiškas LR Prezidentei

                                        Comment


                                          Na ir TSRS nekentėjai, pasakykite, kuo iš esmės tai skiriasi nuo kokios melžėjos laiško draugui Stalinui?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X