Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip įdomu

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Comment


      Švedijoje statomas originalus hobitų kaimelis. Švedijoje gyvenantis britų verslininkas, kuris žavisi netradiciniais architektūros sprendimais, sugalvojo įgyvendinti šį projektą Stokholmo archipelago Muskö saloje. Salą galima pasiekti vandeniu ir tuneliu (Muskötunneln).

      Muskö island will house 30 huts resembling Bilbo Baggins’ dwellings, using natural building materials to create an eco-friendly community.
      Sweden-based British entrepreneur John Higson plans to build a hobbit village on his property on the sleepy island of Muskö. “I’ve always been fascinated by different, weird-ish houses,” he says.


      http://www.taipeitimes.com/News/worl.../11/2003574268

      A real-life hobbit village will soon be nestled in the lush forests of a Swedish island, a whimsical housing scheme billed as the first of its kind — but behind the fantasy gimmick lies a genuine interest for sustainable development.
      The Swedish hobbit village will keep the notion of natural materials and soft, round shapes: the windows, doors and walls will all be curved.
      Yet the houses will be slightly more up-to-date, built for city-dwellers longing to retreat to nature on weekends and holidays.
      Natural building materials from the area will also be used, such as timber, stone, sand, clay and grass. Energy efficiency will be a primary goal, so heating will come from solar power and wood-burning.
      The village is not targeted at fans of Tolkien’s The Lord of the Rings — rather, it is intended to appeal to those who care about the environment and want to live close to nature.
      The island’s first hobbit house is scheduled to be ready in the middle of next year, with the village completed within a few years.
      Daugiau informacijos: http://www.norwegian.com/magazine/fe...live-in-sweden, http://www.japantimes.co.jp/life/201...r-swedish-isle.

      Comment


        Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
        Lietuvoje ir kokioje Lenkijoje galėjo būti nulemta aukštų NT kainų, t.y. NT deficitu. Nors Estijoje daug mažiau. Įdomu, kad skandinavijoje taip mažai.
        O šiaip, tas map'as su statistika, jis kiek nors realus ar kažkas jį iš akies nupaišė

        Comment


          http://imgur.com/gallery/neGNG
          Apple gerbėjų kumyras negražiai nušviečiamas

          Comment


            Parašė Gator Rodyti pranešimą
            http://imgur.com/gallery/neGNG
            Apple gerbėjų kumyras negražiai nušviečiamas
            Nei vienas genijus nebuvo sveiko proto. Apple gerbejai tai turetu irgi zinot
            Show must go von!

            Comment


              Parašė andyour Rodyti pranešimą
              Lietuvoje ir kokioje Lenkijoje galėjo būti nulemta aukštų NT kainų, t.y. NT deficitu. Nors Estijoje daug mažiau. Įdomu, kad skandinavijoje taip mažai.
              O šiaip, tas map'as su statistika, jis kiek nors realus ar kažkas jį iš akies nupaišė
              Ta statistika dėl to kiek jaunų žmonių gyvena su tėvais aišku netiksli. Bet bendrą tendenciją vis dėlto parodo gerai. Svarbiausias šio žemėlapio užslėptas parametras - šeimos kaip socialinio vieneto vaidmuo. Iš tikrųjų, ypač germanų-liuteronų visuomenėse, šeima nėra tokia svarbi apskritai nei individo auklėjime, nei saviraiškoje. Galima sakyti, žmonės labiau 'susvetimėję', bet galima sakyti ir iš kitos pusės - labiau 'laisvi'. Nereikia užmiršti, kad bendruomeniškumas ('meilė kaimynui') yra ypač puoselėjamas Skandinavijoje, kaip atsvara silpnam šeimos vaidmeniui individo ugdyme ir saviraiškoje.

              Dar vienas užslėptas šio žemelapio parametras (pasekmė) - visuomenės religingumo laipsnis, kuris visada yra didesnis tose visuomenėse, kuriose stipriau veikia šeimos ryšiai.

              Šiame žemėlapyje galima rasti pateisinimą ir kitiems reiškiniams - tarkim skandinavu tendencijai ‘pasitikėti’ valstybe ir pateisinti didesnius mokesčius, kadangi šeima ten savo nariu nesirūpina taip, kaip Europos Pietuose ar Rytuose, del to tas vaidmuo atitenka valstybei.

              Pagaliau, paskutinis didesnio šeimos vaidmens įtakotas parametras - korupcija!!! Šitas žemėlapis praktiškai analogiškas Europos korumpuotumo žemėlapiui anot Transparency International ...
              Paskutinis taisė nomad; 2014.03.28, 12:02.
              There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

              Comment


                Pasitikrinti ar nesi linkęs į autizmą, testas anglų kalba:
                http://archive.wired.com/wired/archive/9.12/aqtest.html
                Čia rimtesnis, kas 20 minučių turi:
                http://rdos.net/eng/Aspie-quiz.php

                Comment


                  Parašė Gator Rodyti pranešimą
                  Pasitikrinti ar nesi linkęs į autizmą, testas anglų kalba:
                  http://archive.wired.com/wired/archive/9.12/aqtest.html
                  Čia rimtesnis, kas 20 minučių turi:
                  http://rdos.net/eng/Aspie-quiz.php
                  Tas greitas tai man rodo 13 Čia jau beveik anti-autistas

                  Comment


                    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                    Tas greitas tai man rodo 13 Čia jau beveik anti-autistas
                    Manau optimalus rezultatas, aš irgi 13 surinkau
                    Tas didelis testas duoda ir grafiką, ten turbūt irgi pamatytum įdomų rezultatą, grynai maksimumai į antiautistišką pusę

                    Comment


                      15 pagal pirmąjį testą.
                      You might surprise yourself.

                      Miestai.net FB

                      Comment


                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                        Pasitikrinti ar nesi linkęs į autizmą, testas anglų kalba:
                        http://archive.wired.com/wired/archive/9.12/aqtest.html
                        30.
                        Flickr

                        Comment


                          31. Taip išeina, kad visiškas autistas?

                          Comment


                            Parašė Gator Rodyti pranešimą
                            Pasitikrinti ar nesi linkęs į autizmą, testas anglų kalba:
                            http://archive.wired.com/wired/archive/9.12/aqtest.html
                            Čia rimtesnis, kas 20 minučių turi:
                            http://rdos.net/eng/Aspie-quiz.php
                            ZJ... Reiškias vaikystėje beperstojo galvą į sieną daužiau ne dėl autizmo
                            Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                            Comment


                              Parašė John Rodyti pranešimą
                              31. Taip išeina, kad visiškas autistas?
                              Nebūtinai, gal tiesiog turi keletą jiems būdingų savybių. Pamėgink tą ilgesnį testą atlikti. tame teste rezultatai bus pateikti pagal kategorijas ir paaiškinta kaip jie koreliuoja su tam tikrais simptomais. Ne tik autizmo, bet ir dar kelių tos srities diagnozių.
                              Paskutinis taisė Gator; 2014.04.14, 15:13.

                              Comment


                                Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                Nebūtinai, gal tiesiog turi keletą jiems būdingų savybių. Pamėgink tą ilgesnį testą atlikti. tame teste rezultatai bus pateikti pagal kategorijas ir paaiškinta kaip jie koreliuoja su tam tikrais simptomais. Ne tik autizmo, bet ir dar kelių tos srities diagnozių.
                                Aš gi juokauju.
                                Labai gerai įsivaizduoju, kodėl mano score yra maždaug toks, koks yra. Tai daugmaž atitinka mano paties įsivaizduojamą John "autistiškumo" lygį.

                                Šiaip, nežinau, ar tai kaip nors koreliuoja (panašu, kad taip), bet paskaičius mano personalijos paveikslą pagal Carl'o Jung'o tipologiją (ISTP), galima visai suprasti, kodėl tokio tipo žmonės turi nemažai tam tikrų autizmo požymių. Apskritai, imho, daugiau įdomių dalykų pasako būtent personalijos testai. Nebepamenu, ar forume buvpo kas nors įdėjęs (jei ir buvo, tai seniai), bet tai žiauriai įdomus ir daug pasakantis testas: http://www.humanmetrics.com/cgi-win/JTypes2.asp
                                Paskutinis taisė John; 2014.04.14, 22:01.

                                Comment


                                  Parašė rat
                                  Tu tai Lietuvos-Londono autų karalius. Su savo biblinio ilgumo postais ir visų galų "žiniom". Netgi sakyčiau "zajabal" ganėtinai, pamatyčiau - nesusitvardyčiau padaryti "grūšą"
                                  Daugmaž iššifravau rat šūdkalbę, bet neišsiaiškinau, ką reiškia "grūša".

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą
                                    Aš gi juokauju.
                                    Labai gerai įsivaizduoju, kodėl mano score yra maždaug toks, koks yra. Tai daugmaž atitinka mano paties įsivaizduojamą John "autistiškumo" lygį.

                                    Šiaip, nežinau, ar tai kaip nors koreliuoja (panašu, kad taip), bet paskaičius mano personalijos paveikslą pagal Carl'o Jung'o tipologiją (ISTP), galima visai suprasti, kodėl tokio tipo žmonės turi nemažai tam tikrų autizmo požymių. Apskritai, imho, daugiau įdomių dalykų pasako būtent personalijos testai. Nebepamenu, ar forume buvpo kas nors įdėjęs (jei ir buvo, tai seniai), bet tai žiauriai įdomus ir daug pasakantis testas: http://www.humanmetrics.com/cgi-win/JTypes2.asp
                                    Tokie testai man irgi patinka, bet noretusi juos atlikti gyvai su testu kurejais, nes reikia pasitikslinti kas turima mintyje tam tikrai klausimais. Esu dabar atsakes jau i 13 klausimu, bet 4 is ju galejau atsakyt priesingai vien todel, kad atsakymas priklauso nuo to kas noreta paklausti. Kitaip sakant - skaitau klausima ir nesu tikras ar norejo paklausti "to", ar "to".
                                    Ir dar be tu klausimu, kur nesu tikras kuriuo kampu noreta paklausti yra ir tokiu klausimu, kur galiu atsakyti taip arba ne.
                                    Visa tai butu eliminuota klausimus pasitikslinus su testo autoriais, dabar - galim labai didele paklaida rezultatuose.
                                    Paskutinis taisė Gator; 2014.04.14, 22:58.

                                    Comment


                                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                      Tokie testai man irgi patinka, bet noretusi juos atlikti gyvai su testu kurejais, nes reikia pasitikslinti kas turima mintyje tam tikrai klausimais. Esu dabar atsakes jau i 13 klausimu, bet 4 is ju galejau atsakyt priesingai vien todel, kad atsakymas priklauso nuo to kas noreta paklausti. Kitaip sakant - skaitau klausima ir nesu tikras ar norejo paklausti "to", ar "to".
                                      Ir dar be tu klausimu, kur nesu tikras kuriuo kampu noreta paklausti yra ir tokiu klausimu, kur galiu atsakyti taip arba ne.
                                      Visa tai butu eliminuota klausimus pasitikslinus su testo autoriais, dabar - galim labai didele paklaida rezultatuose.
                                      Aš su panašiais neaiškumais buvau susidūręs. Svarbu atsakinėti labai tiksliai ir ne "kaip norėčiau, kad būtų", bet kaip "yra iš tikrųjų". Jeigu visvien neišeina sugalvoti, bandau prisiminti kokį nors real-life pavyzdį. Bent jau man taip pavyko tinkamai atsakyti praktiškai visus klausimus. Be to, yra kitų testų, kurie turi daugiau pasirinkimo variantų, nors aš jų nedariau.

                                      Comment


                                        Greitai keleta pavyzduku parinkau, kur man iskyla begales klausimu kuriuo kampu noreta paklaust. Atsakyt nereikia, tik pailiustravau kaip as nezinau klausimo kampo del to nezinau kaip atsakyt. Jei netaip interpretuosiu klausima mano atsakymas bus priesingas nei atsakyciau teisingai interpretaves.

                                        You believe the best decision is one that can be easily changed - As manau, kad geriausias sprendimas yra tas, kuris yra geriausias. O ko cia klausia? Ar atsakymas NE reiskia, kad as teigiu, kad geriausias sprendimas yra tas, kuris negali buti lengvai pakeistas? Tokiu atveju ir taip ir ne mano atveju butu neteisingi atsakymai, nes sprendimo gerumas man visiskai nepriklauso nuo galimybes ji pakeisti.

                                        You prefer to act immediately rather than speculate about various options - As megstu priimti sprendima apsvarstes visas galimybes. Bet mano akimis atsakymas TAIP reiskia, kad as imciau sprendima nepagalvojes. Atsakymas NE reiskia, kad as nesu ryztingas sprendimo priemime ir tik "spekuliuoju" apie visas opcijas. Kazkakip nei tas nei tas nelabai tinka.

                                        The more people with whom you speak, the better you feel - Kaip atsakyti jei as gerai jauciuosi abiem atvejais - ir su daugiau ir su maziau ir su vienodai pakalbejes?

                                        You tend to rely on your experience rather than on theoretical alternatives - Atsakysiu taip reiskia as atmetu teorija, kurios neimanoma atmesti, nes teorija todel ir yra teorija, kad ji teisinga. Atsakysiu ne reiskia as vadovaujuosi tik teorija? Taigi vel - reiketu padiskutuot su klausimo kureju ka jis tiksliai turejo mintyje.
                                        Paskutinis taisė Gator; 2014.04.14, 23:37.

                                        Comment


                                          Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                          The more people with whom you speak, the better you feel - Kaip atsakyti jei as gerai jauciuosi abiem atvejais - ir su daugiau ir su maziau ir su vienodai pakalbejes?
                                          Čia iš bendravimo pusės paklausta, manau. Tiesiog, ar tau patinka daug bendrauti. Nes yra žmonių, kuriems liūdna mažose kompanijose, tačiau gali būti, kad jie didelėse kompanijose bendrauja su mažomis grupėmis, nelinkę būti visos minios dėmesio centre. Kaip tik dar vienas toks klausimas ir buvo.
                                          Šis testas yra nustatyti žmogaus charakterį, netaikant kažkokiems konkretiems atvejams.


                                          Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                          You believe the best decision is one that can be easily changed - As manau, kad geriausias sprendimas yra tas, kuris yra geriausias. O ko cia klausia? Ar atsakymas NE reiskia, kad as teigiu, kad geriausias sprendimas yra tas, kuris negali buti lengvai pakeistas? Tokiu atveju ir taip ir ne mano atveju butu neteisingi atsakymai, nes sprendimo gerumas man visiskai nepriklauso nuo galimybes ji pakeisti.
                                          Čia galbūt reikštų, kad visada gali rasti alternatyvų. Pvz. tu jautiesi, kad gerai gyveni, bet manai, kad gali dar geriau gyventi.

                                          Klausimai yra bendro pobūdžio/stiliaus. Daug jų kartojasi ir vis sukasi apie tą pačią esmę. Ja ir turi sekti, nesigilinti į konkrečius atvejus, manau.
                                          Paskutinis taisė andyour; 2014.04.14, 23:59.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X