Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip įdomu

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Imho, viena įdomiausių pastarojo laikmečio Lietuvos asmenybių. Bene didžiausią pagarbą tam žmogui jaučiu už tai, ką mačiau Meko dok. filme Lithuania and the Collapse of the USSR

    A.Čekuolis: buvau lojalus sovietas
    http://verslas.delfi.lt/Media/acekuo....d?id=58664503

    Sakyti, kad buvau disidentas arba opozicionierius, būtų melas – buvau lojalus sovietas. Tai pirmadienį viešėdamas DELFI konferencijoje kalbėjo žurnalistas ir rašytojas Algimantas Čekuolis. 80-metis, pripažintas vyriausiu televizijos laidų vedėju pasaulyje, sakė negalintis atsakyti tik į du klausimus – apie politines ir religines pažiūras.
    O šitą galima suprasti įvairiai

    A. Čekuolis išdavė receptą, kaip jam pavyksta nepasenti ir išlikti budriam. „Reikia prisiminti vieną aksiomą: bet koks organas, kuris nenaudojamas, atrofuojasi. Jeigu proto nenaudosi 100 proc. pajėgumu, tai tiek, kiek nenaudojate, atrofuosis. Apie kitus organus nekalbu“, – sakė A. Čekuolis.
    Paskutinis taisė John; 2012.05.09, 14:05.

    Comment


      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
      Dėl ko žudosi nepilnamečiai? Ar jiems tikrai trūksta tik pinigų? Jie net nežino, kas yra gyvenimas.
      O tu žinai dėl ko? Manau Lietuvoje dauguma nepilnamečių žudosi, nes šeimoje nėra viskas tvarkoje, neturi kur dingti, mokyklose vaikai gal tyčiojasi. Vaikai perima tą žvėrišką elgesį iš tėvų. O vakaruose gal dėl vienatvės, nepritapimo. Būtų gerai pamatyti kokį dokumentą, analizę.

      Comment


        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
        Tai pasidžiaukime už vokiečius.
        Visa Lietuvos pagieža ir pavydas viename sakinyje
        考纳斯, 立陶宛

        Comment


          Pasivaikščiojimas dangumi







          Comment


            Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

            Comment


              /\ Super. Viskas lengviau, nei atrodo. Beje, japonų katakana irgi ne ką sunkesnė - ženklų panašiai tiek, kiek lietuviškoje abėcėlėje, o kai kurių reikšmę lengvai perpratau dar paauglystėje stebėdamas subtitrus per Dragon Ball įvadines dainas.
              Snowflakes will attack U <3

              Comment


                Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                /\ Super. Viskas lengviau, nei atrodo. Beje, japonų katakana irgi ne ką sunkesnė - ženklų panašiai tiek, kiek lietuviškoje abėcėlėje, o kai kurių reikšmę lengvai perpratau dar paauglystėje stebėdamas subtitrus per Dragon Ball įvadines dainas.
                Iš kur šitą genialią mintį ištraukei?
                BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                Comment


                  You make my day. Darbo pradžiai pasidariau savišvietos užsiėmimą apie japonų rašybą.
                  Japanese writing system is often considered to be the most complicated in use anywhere in the world.
                  O čia esama tikrai gabių žmonių:

                  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                  <...> kai kurių reikšmę lengvai perpratau dar paauglystėje stebėdamas subtitrus per Dragon Ball įvadines dainas.
                  Fantastika.

                  Comment


                    Ne, nu fantastika.

                    Comment


                      Parašė jungengg Rodyti pranešimą
                      You make my day. Darbo pradžiai pasidariau savišvietos užsiėmimą apie japonų rašybą.

                      O čia esama tikrai gabių žmonių:



                      Fantastika.
                      Tai gal pirma pasisviesk, kas yra "katakana", o ne postink pirma pasitaikiusia citata is Wikipedios su zodziu "Japanese"

                      Comment


                        Parašė Ginthus Rodyti pranešimą
                        Tai gal pirma pasisviesk, kas yra "katakana", o ne postink pirma pasitaikiusia citata is Wikipedios su zodziu "Japanese"
                        Tai gi ir rašiau, kad šviečiaus.
                        O kodėl taip piktai atsakei, a? Ar kad įžvelgei ironiją? Bet kodėl įžvelgei? Aš net šypsenėlių nedėjau. Išreiškiau, taip sakant, susižavėjimą.

                        Gal galit palačiau papasakot apie tą "katakaną". Tema gi Šiaip įdomu
                        Paskutinis taisė jungengg; 2012.05.10, 09:12.

                        Comment


                          Parašė jungengg Rodyti pranešimą
                          Tai gi ir rašiau, kad šviečiaus.
                          O kodėl taip piktai atsakei, a? Ar kad įžvelgiai ironiją? Bet kodėl įžvelgei? Aš net šypsenėlių nedėjau. Išreiškiau, taip sakant, susižavėjimą.

                          Gal galit palačiau papasakot apie tą "katakaną". Tema gi Šiaip įdomu
                          Katakana, kiek supratau, hieroglifų/raidyno sistema skirta tarptautiniams ir neaiškiems žodžiams pagal fonetinį skambesį.
                          Tradicinis raštas nuo to skiriasi. Tas pats, kas sakyti, kad moku rašyti lietuviškai, nes išmokau lotynišką raidyną (o ten tų raidynų visi trys).

                          Comment


                            Parašė Sula Rodyti pranešimą
                            Katakana, kiek supratau, hieroglifų/raidyno sistema skirta tarptautiniams ir neaiškiems žodžiams pagal fonetinį skambesį.
                            Tradicinis raštas nuo to skiriasi. Tas pats, kas sakyti, kad moku rašyti lietuviškai, nes išmokau lotynišką raidyną (o ten tų raidynų visi trys).
                            Nu taip tiek supratau. Kaip supratau, normalių žodžių (pvz. paprastų daiktavardžių) nėra mados tuo katakana būdu rašyt, nebent užsieniečiai taip daro mokydamiesi.
                            Bet tai vistiek žmogus pradedi galilėtis, kad nebesi paauglys, o ir Dragon Ball įvadinės dainos domina tik labai vidutiniškai...

                            Comment


                              Nėra čia jokios fantastikos. Nors iš tikrųjų, kaip dabar pastebėjau, Dragon Ball subtitrai buvo rašomi ne katakana, o hiragana. bet vistiek, abiejose sistemose ženklų yra neypatingai daug:



                              O žiūrėdamas Dragon Ball įvadines dainas, nesunkiai pagal tarimą pagavau prasmę kai kurių ženklų, kaip A, O, Ka, Ki, Ku, Sa, Shi, Chi, No, Ri, Ro ir gal dar keli nepaminėti.

                              Tik jau nesakykit, kad kasdien žiūrint šį multiką per tv ir matant per openingą šiuos ženklus, taip jau sudėtinga pagal tarimą suprasti ženklų reikšmę, ypač žinant, kad tai skiemeninis raštas.
                              Snowflakes will attack U <3

                              Comment


                                Puikus miesto fotografijos portfolio.

                                Comment


                                  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                  N
                                  O žiūrėdamas Dragon Ball įvadines dainas, nesunkiai pagal tarimą pagavau prasmę kai kurių ženklų, kaip A, O, Ka, Ki, Ku, Sa, Shi, Chi, No, Ri, Ro ir gal dar keli nepaminėti.
                                  Bet argi tai reikšmė arba prasmė? Bet kokiu atveju, įdomu buvo paskaitinėt...

                                  Comment


                                    Retai Delfis tokius straipsnius praleidžia pro savo koštuvą.

                                    Š.Navickis. Aš – mažuma

                                    Bet ne tokia, apie kurią iš karto pagalvojote.

                                    Esu vyras. Tiksliau – pusamžis baltaodis heteroseksualus vyras. Turiu keletą mano genus paveldėjusių vaikų ir tebejaučiu potraukį priešingai lyčiai, bet nejaučiu tai pačiai. Rūpinuosi savo sveikata, todėl neskaitant pasidaužančios širdies ar kokio ten pakilusio kraujospūdžio – juk stresas ir amžius, pagaliau – negaliu būti priskiriamas kokiai nors rizikos grupei sveikatos pagrindu.

                                    Nei romas, nei čigonas, nei į Lietuvą atvykęs juodaodis irgi nesu. Žinau, kas mano tėvai ir seneliai, visi gimė ir gyveno Lietuvoje. Man nepriklauso nei išmokos, nei mokestinės lengvatos, nei... Žodžiu, nepriklauso niekas, ko aš pats neužsidirbau. Ilgą laiką maniau, kad tai normalu. Dabar matau, kad man trūksta nuovokos.
                                    http://www.delfi.lt/news/ringas/lit/...#ixzz1uY0LBbsa

                                    Comment


                                      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                      Retai Delfis tokius straipsnius praleidžia pro savo koštuvą.

                                      Š.Navickis. Aš – mažuma

                                      Bet ne tokia, apie kurią iš karto pagalvojote.



                                      http://www.delfi.lt/news/ringas/lit/...#ixzz1uY0LBbsa
                                      Iš ko sprendi, kad retai? O gal tiesiog nėra daug rašančių tokius strapsnius? Arba tiesiog dauguma nesugeba kultūringai, neužgauliodami ir neįžeidinėdami tokius straipsnius parašyti?

                                      Comment


                                        Siūloma plačiau įtvirtinti istorinės vėliavos su Vyčiu naudojimą
                                        Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                                        Comment


                                          Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
                                          Iš ko sprendi, kad retai? O gal tiesiog nėra daug rašančių tokius strapsnius? Arba tiesiog dauguma nesugeba kultūringai, neužgauliodami ir neįžeidinėdami tokius straipsnius parašyti?
                                          Retai, lyginant su tuo, kiek yra priešingos pakraipos rašliavos. Kurios dauguma irgi yra ne vietinė, o tiesiog importinė versta arba trumpi pranešimai apie, pavyzdžiui, homoseksualistų paradus užsienyje, "vestuves", įsivaikinimą ar negro prezidento pasisakymus už homosantuokas...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X