Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Grojaraštis. Tema apie muziką

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tai jau tikrai, kad buvo nepakartojama. Man asmeniskai metallica, bene megstamiausia visu laiku grupe, tai galit isivaizduoti kokioje euforijoje buvau I sleni atejome ~4h. Pradzioje labai susinervijau pamates vip zona, galvojau, negi teks is tokio atstumo stebeti tiesiog stovint. Kai visgi praejom i ja, laimes pilnos kelnes buvo. Pirmos 2 apsildancios grupes nieko ypatingo neparode. Per tas 2 valandas pavyko prasibrauti praktiskai iki priekio. Zmoniu begales. Visi bando grustis i prieki, delto kildavo nemazos 'bangos'. Dziugu kad nera pranesimu apie sutryptu zmones, nes patikekit buvo pragaras, ir cia tik pries apsildanciaja grupe. Bullet for my valentine mane nustebino, maniau jie siek tiek kitokia muzika groja, neblogai padukom. Tik teko pora lietuvaiciu isvesti is mases kad nesutraiskytu, tiesa ne jom vienom pasidare baisu, is ten traukesi tiek seni tiek jauni ;] Po pagrindines apsildomosios grupes prasidejo didysis laukimas. Niekas nenorejo palikti poziciju, dar daugiau zmoniu grudosi i prieki. Po valandos pusantros visi pradejo trypcioti, ploti, svilpti. Ir stai pagaliau 'Ecstasy of gold' metallicos intro ir grupe renkasi ant scenos. Garsas nezmoniskas. Pirmiejo akordai ir 'Creeping death'. Minia paselo, aplinkui niekas neberupi, visi dainuoja, James`o (vokalisto) nesigirdi. 80tukst zmoniu skanduoja DIE DIE DIE DIE.. BY MY HAND.. Jausmas neapsakomas. Karstis beprotiskas, oro minimumas. Alpstancius zmones keliam ant ranku virs galvu ir nesam link apsauginiu. Po pirmosios dainos visi kiaurai permirke nuo prakaito. Pastoveti vietoje neimanoma, minia banguoja, 15metru i viena sona, 25 i kita. Visi stengiasi laikytis ant koju, nes bijo buti sutrypti. Nors tai padaryti pakankamai sunku. Grojamas visas legendinis 'master of puppets' albumas. Visi ekstazeje. Apsisuku per peti ir pazvelgiu i minia. Jura kiek akys uzmato. Dehidratacija kankina visus iki vieno. 'Sad but true'... Visi vel viska uzmirsta ir toliau verda pragariskas selsmas. Veliau 'Nothing else matters'. Vien kad ja gyvai isgirsti buvo verta cia vykti. Ziebtuveliu jura, minia linguoja. Ne vienam emocijos verziasi per krastus, galima pamatyt net verkianciu. 'One' intro... Beprotiskas triuksmas isgirdus mylimos dainos akordus. Staiga sprogimas, visi griebiasi uz ausu. Prasideda pirotechnikos sou. Viskas labai ispudinga.
    Pragaras verda su tokiomis dainomis kaip: 'Seek and destroy', 'Enter sandman', 'so what'. Koncertas baigtas. Metallica selsta ant scenos, Larsas nepailsdamas begioja is kampo i kampa, James`as dekoja gerbejams, Kirkas su Trulijo meto mediatorius. Viskas. Baigta. Netikiu tuo ka tika maciau ir isgyvenau. Dehidratacija, alkis, mirtinas nuovargis ne motais. Gryztu i autobusas, issidrebiu, atsidarau alaus, stengiuosi atsigauti. Nusiimu kerzus, abu sulauzyti. Kojos nuo pedu iki kirksnu nutrintos ir nuspardytos, taciau cia menkniekis palyginus su tuo ka tika isgyvenai.
    Pakankamai sunku risliai rasyti, vel uzplusta euforija. Koncertas, nerealus, nepakartojimas, pasakiskas, fantastiskas, dieviskas... Kaip pavadinsi, taip nepagadinsi. Metallica tikrai nepasisiukslino. James`as pasidabines zhila ozio barzdele trysko energija. Larsas kaip visada duko ant scenos. Nepakartojami Kirko solo atgaiva sielai, o apie Trulijo, dar visai sviezio nario grupeje, bass solo taip apt nepaliko abejingu. Gerbejai atliko savo pareiga su kaupu.
    Stai tokie ispudziai is Metallicos koncerto Tallinne. Beje pirma karta jame lankiausi, miestas labai grazus, likau suzavetas, bet nebeturiu laiko jau rasyti, gero vakaro ;]

    Comment


      Parašė Vaidas
      Kas iš forumiečių buvot Metallica koncerte Taline? (Giedra70 lygtai tai minėjo kitoje temoje, specz teko asmeniškai susitikt Estijoj - ar buvot dar kas nors? )
      Kokię buvusių įspūdžiai?
      Pirmą karta Metallica mačiau 1991 m. rugsėjo 28 d. Maskvoje "Monsters of Rock". Tai buvo pirmas koncertas buvusioje Sovietų sąjungoje. Eilės tvarka grojo
      E.S.T. (Rusija), tada nežinomos ir apšildančios grupės Pantera, The Black Crowes, Metallica, AC/DC.
      Pagrindiniai buvo AC/DC todėl visas šou buvo paruoštas jiems. Metallica tada pristatinėjo savo juodą diską. Koncerte buvo 970.000 metalistų suvažiavusių
      iš visos TSRS, nes koncertas buvo už dyką. Koncerto organizatorių tikslas buvo pasiekti tų laikų rekordą 1.000.000, bet nepavyko.
      Stovėjau gal 300 m nuo scenos, nes koncertas vyko oro uoste. Gavau bananų nuo apsaugos (t.y. rusų armijos). Buvau dvidešimtmetis ilgaplaukis metalistas.

      Taline pavyko labiau, nes metallica mačiau iš fanų zonos. Stovėjau, jei kas pastebėjo, ties ta linija kur prasideda žolė. Įspūdžiai nepakartojami. Į zoną papuoliau per Tanel Padar & The Sun pasirodymą, todėl nieko nepagalvoję kalėm alaus ir t.t. Aišku prispaudė reikalai ir supratom, kad jeigu išeisim tai nebepapulsim. Painaudoję estų geraširdikumu gavom tas violetines apyrankes, žinoma laikinai, kol sugrįšim. Ačiū jiems.
      Laibai smagu, kad grojo labai daug senų gabalų.
      Fotiko nebuvau pasiėmęs, tačiau su mumis važiavo Renata (žurnalitė, kuri turėjo leidimą pafotkint ant scenos), linką čia nurodau:
      "http://public.fotki.com/CrazyLT/concerts2006/metallica/"

      Pagal rusų duomenis koncerte buvo apie 87.000 žmonių
      Rusų fanai ir gi darė nuotraukas:
      "http://www.encycmet.ru/content/art-30.html"

      IT. Sicilija
      PT. 11 dienų Portugalijos keliais
      LT. Kaunas 2009.01.04

      Comment


        Va del monsters of rock as tau begalo pavydziu. Gal 20 kart vaizdo irasa perziurejes ir kaskart seile varva. Kai 10kart daugiau negu Taline zmoniu dainuoja creeping death. Ar vien ka reiskia gyvai isgirsti Pantera - cowboys from hell. Apie
        AC/DC ne nekalbu. Black crowes taip pat puikiai pasirode, is to koncerto ja ir atradau.

        Comment


          Parašė specz
          Va del monsters of rock as tau begalo pavydziu. Gal 20 kart vaizdo irasa perziurejes ir kaskart seile varva. Kai 10kart daugiau negu Taline zmoniu dainuoja creeping death. Ar vien ka reiskia gyvai isgirsti Pantera - cowboys from hell. Apie
          AC/DC ne nekalbu. Black crowes taip pat puikiai pasirode, is to koncerto ja ir atradau.
          Labai norėčiau pamatyti tą įrašą.

          IT. Sicilija
          PT. 11 dienų Portugalijos keliais
          LT. Kaunas 2009.01.04

          Comment


            /\ http://video.google.com/videoplay?do...06492583625113

            P2P galima rasti ir geresnės kokybės, bet kol kas išleistas tik VHS, tad labai geros kokybės įrašų, ko gero, išvis nėra...

            Comment


              Parašė Giedra70
              Koncerte buvo 970.000 metalistų suvažiavusių
              iš visos TSRS...
              gal 97 tukst.?

              Comment


                /\ Manau, kad visgi 970 000

                Comment


                  Parašė Vaidas
                  /\ http://video.google.com/videoplay?do...06492583625113

                  P2P galima rasti ir geresnės kokybės, bet kol kas išleistas tik VHS, tad labai geros kokybės įrašų, ko gero, išvis nėra...
                  Ačiū!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

                  IT. Sicilija
                  PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                  LT. Kaunas 2009.01.04

                  Comment


                    @ F!R3S7ON3...Nu tavo ir skonis...Iš pradžių ant darbalaukio mačiau trance music remiksus, dabar parašą pasikeitei į Scooterių dainos žodžius... krentam muzikine bedugne ir degraduojam
                    Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                    Dordrechtas/Haarlemas
                    Nesebaras/Plovdivas
                    Kiolnas

                    Comment


                      Nors ir negrazu taip kito zmogaus skoni teisti, bet siaip pritariu

                      Comment


                        Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                        @ F!R3S7ON3...Nu tavo ir skonis...Iš pradžių ant darbalaukio mačiau trance music remiksus, dabar parašą pasikeitei į Scooterių dainos žodžius... krentam muzikine bedugne ir degraduojam
                        Na taip, o ką negražu? Man muzika be bumso nėra tikra muzika! Štai pora mano mylimų gabaliukų Čia yra tikras grožis:




                        Snowflakes will attack U <3

                        Comment


                          /\ aš irgi gerbėjas liaudyje vadinamo bumso...bet ne tranzūhos (nors tai nėra blogai, bet man tai ne mano stilius ), o juo labiau Scooter'ių (manau kad tai viena didžiųjų pasaulio klaidų )...Pabandyk klausyti electro house, disco funky house, deep house...o jei nori ko stiprenio rekomenduoju punk techno, techno, hard rave.
                          Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                          Dordrechtas/Haarlemas
                          Nesebaras/Plovdivas
                          Kiolnas

                          Comment


                            Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                            /\ aš irgi gerbėjas liaudyje vadinamo bumso...bet ne tranzūhos (nors tai nėra blogai, bet man tai ne mano stilius ), o juo labiau Scooter'ių (manau kad tai viena didžiųjų pasaulio klaidų )...Pabandyk klausyti electro house, disco funky house, deep house...o jei nori ko stiprenio rekomenduoju punk techno, techno, hard rave.
                            Scooter'iai nėra klaida!!! House kažkada bandžiau klausyti, bet nepatiko - per lėtas jis man O čia, mano muzika - tai ne visai trance, o daugiau hands up - gana naujas stilius, atsiradęs Vokietijoje iš to paties commercial trance, bet vis dėlto tai ne tas pats..
                            Snowflakes will attack U <3

                            Comment


                              /\ sorry, bet vistiek nematau, ką galima pamatyti Scooter muzikoje ...Hands up efektą galima patirti ir kitos trankiosios muzikos klausantis, ir kai įrėmia į tave ginklą Be to, visa tai ką pateikiai primena pop trance: tiek groove coverage, tiek deepforces, tiek DHT... Įdomu ar pats girdėjai DHT kitus kūrinius o ne popsinį singlą "Listen to ur Heart"?
                              Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                              Dordrechtas/Haarlemas
                              Nesebaras/Plovdivas
                              Kiolnas

                              Comment


                                Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                                sorry, bet vistiek nematau, ką galima pamatyti Scooter muzikoje ...Hands up efektą galima patirti ir kitos trankiosios muzikos klausantis, ir kai įrėmia į tave ginklą Be to, visa tai ką pateikiai primena pop trance: tiek groove coverage, tiek deepforces, tiek DHT... Įdomu ar pats girdėjai DHT kitus kūrinius o ne popsinį singlą "Listen to ur Heart"?
                                Na iš esmės hands up atsirado iš popsinio trance, taigi manau iš dalies tai tiesa. Del Scooter - tai buvo pirmoji grupė, patraukusi mane tokios muzikos linkme (man tada buvo gal 12 ), taigi, tai man yra kai kas ypatingo, be to, nors jie jau beveik legenda - vis dar nesustoja, toliau daro puikią muziką, ir tai yra O ką aš matau toje muzikoje - na tiesiog patinka ir tiek DHT senesni gabalai visai nieko, tokie gana hardstyle'iniai, o "Listen To Your Heart" originali versija yra visiškas sh, man patinka tik jos remixai
                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  Parašė F!R3S7ON3 Rodyti pranešimą
                                  Na taip, o ką negražu? Man muzika be bumso nėra tikra muzika! Štai pora mano mylimų gabaliukų Čia yra tikras grožis:
                                  Feee. Aš tik už rock'ą. Bet ne už tą dabartinį nesąmoningą (S.O.A.D., Slipknot, Korn etc.), o už senąjį - Kiss, ACDC, Iron Maiden. Suprantu, kodėl prieš 20 metų rock'as išgyveno didžiulį pakilėjimą, milijonai žmonių jo klausėsi. O dabartinis išsigimęs tėra grynų gryniausia nesąmonė. O svarbiausia:
                                  Up the irons!

                                  Comment


                                    taip, visokie Slipknot, Fear Factory ar KORN dabar tebera rokas, arba dar blogiau - pop rokas... Kaip pavadinsi taip nepavadinsi.... Klausau as ju pirmuju albumu, po to isgirstu netycia koki "hita" is nauju albumu, ir pradedu stebetis - kaip zmones gali taip sugesti ir nusiristi.... Jokios idejos, jokios minties nebelike, visiskas nupopsejimas.... Vieninteliai man patinkantys veikejai, kurie stipriai nenupopsejo, yra Rage Against The Machine. Nors ju paskutinis albumas ir buvo vien tik coveriu albumas, bet bent jau ideju jie savo nepardave. Bet.... issiskirste jau ir jie, bei pradejo kazkokias chalturas daryti su naujais projektais, kuriem tikrai toli grazu iki senuju RATM... Ooops, issipleciau

                                    Comment


                                      Jooo man ir bum bum bam bam nepatinka! Klausau pop punk, punk rock alternative rock, ska punk, rock ir etc.
                                      W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                                      Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                                      Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                                      Comment


                                        Na, pasidalinsiu ir ko klausau aš:

                                        Nelly Furtado - Say It Right


                                        P. Diddy ft. Keyshia Cole - Last Night


                                        Nelly Furtado - All Good Things


                                        Chamillionaire ft. Krayzie Bone - Ridin'


                                        Timbaland - Give It To Me (feat. J. Timberlake & N. Furtado)


                                        Limp Bizkit - Red Light Green Light (į vaizdą nekreipkit dėmesio)
                                        http://www.youtube.com/watch?v=VV3J7KYNj48

                                        Lietuviškos muzikos neklausau. Mėgstamiausios lietuviškos dainos: LKL himnas, Marijonas Mikutavičius - Trys milijonai, Žalgiris ft. Žas - Eurolyga '99, Lietuvos krepšinio himnas ir panašūs variantai. Klausau beveik visokios muzikos, priklausomai nuo nuotaikos. Artimiausia - rap ir r'n'b. Neklausau roko ir jokios jo atmainos. Beje, mano mėgstamiausios dainos nuolat keičiasi, dažniausiai radęs patinkančią, ją vienintelę ir klausau be sustojimo kokią savaitę, tada susirandu kitą. Žinoma stilius lieka daugiau mažiau tas pats.
                                        Paskutinis taisė ; 2007.04.25, 18:32.
                                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                                        Comment


                                          O g&g sindikatas irgi nepatinka?
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X