Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Grojaraštis. Tema apie muziką

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    http://www.organzza.lt/ - kolkas klausomiausia internetinė radijo stotis
    www.donatas-mazeika.lt

    Comment


      Parašė shrnz
      tai aš ir nesiūlau klausytis zip'o, bet sakau, kad power'is ir ehr labai jau suprastėjo
      Kai kam suprastejo, tai tie ir neklauso
      "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

      Comment


        Parašė SkeiTeriS
        http://www.organzza.lt/ - kolkas klausomiausia internetinė radijo stotis
        Sėkmės jiems!

        Comment


          O aš radijos išvis neklausau ir tiesą tskant negaliu pakęst

          Comment


            Parašė innuendo
            Paskutiniu metu klausausi chillouto aka Morcheeba.
            Tai kad ar tik ne trip hopas labiau Morcheeba?

            Comment


              Parašė Quack
              Tai kad ar tik ne trip hopas labiau Morcheeba?
              Būtent.

              Comment


                Jei kas nezinojot. Nušautas Eminemo kolega ir artimas draugas

                Eminemo "D12" grupės gerbėjus pasiekė liūdna žinia – Detroito naktiniame klube nušautas vienas iš grupės įkūrėjų bei aktyvių narių, Proofas. Ironiška, tačiau reperis, kurio tikras vardas yra Deshaunas Holtonas buvo nušautas klube, esančiame toje pačioje gatvėje, kurioje yra ir klubas, mums pažįstamas iš Eminemo autobiografinio filmo "8 mylia". Kuriant šį filmą yra paliktas ir ryškus Proofo pėdsakas.

                Deshaunas Holtonas buvo vienas iš artimiausių Eminemo draugų, o pastarojo vestuvėse buvo pabroliu.

                Verta pažymėti, kad Proofas nebuvo vienintelė to vakaro susišaudymo auka – dar vienas žmogus buvo nušautas.

                http://www.obuolys.lt/labas/news.php?NewsID=3209
                "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                Comment


                  Sitas, jei ka

                  Comment


                    beje, balandžio 25 pasirodys naujas Goo Goo Dols albumas Let Love In
                    ...tik nesupraskit manęs teisingai...

                    Comment


                      Del laukiamiausiu albumu tai galiu pamineti 2: Audioslave bei Pearl Jam. Abu turetu pasirodyti pakankamai greitai.

                      Comment


                        R.E.M.
                        Dire straits
                        Placebo
                        Enigma
                        Pink floyd
                        Billy Idol (Sweet sixteen)
                        Radiohead
                        Everlast - http://rapidshare.de/files/17927751/...ts_on.mp3.html
                        Fiction factory
                        ir daug kitu.
                        darbas lietuvoje.lt

                        Comment


                          Parašė SkeiTeriS
                          http://www.organzza.lt/ - kolkas klausomiausia internetinė radijo stotis
                          Puiki radija Dabar visąlaik klausau, kai esu prie kompiuterio

                          Comment


                            dabar mano winampas suka Sel - Muzika albumą
                            ...tik nesupraskit manęs teisingai...

                            Comment


                              Parašė Quack
                              Tai kad ar tik ne trip hopas labiau Morcheeba?
                              Trip hopas yra jų sukurtas muzikos stilius ;]. Aš juos labiau laikau chillout :].

                              Comment


                                Rekomenduoju toki dalyka: www.last.fm - prisiregistruoji sioje svetaineje, i tavo Winamp'a idiegia toki dalykeli (audioscrobler), kuris registruoja muzona, kuri klausai. Gali sioje svetaineje pasiziureti savo klausomiausius gabalus, grupes, taip pat savaites chart'us. As pasidares, super dalykelis!! Galima bendrauti forumuose, rasti info apie savo megstama muzika.
                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  Parašė F!R3S7ON3
                                  Rekomenduoju toki dalyka: www.last.fm - prisiregistruoji sioje svetaineje, i tavo Winamp'a idiegia toki dalykeli (audioscrobler), kuris registruoja muzona, kuri klausai. Gali sioje svetaineje pasiziureti savo klausomiausius gabalus, grupes, taip pat savaites chart'us. As pasidares, super dalykelis!! Galima bendrauti forumuose, rasti info apie savo megstama muzika.
                                  Is pradziu as irgi buvau labai susizavejes, bet paskui nervint pradejo. Ten neaisku, kas ta muzika sudejes, tad jei ir pasirenki savo atlikeja, sekantis gabalas buna jau ne jo ir daznai buna kad jis net nieko panasaus su tuo atlikeju neturi. Pvz man prie audio bullys nuolat ismetinedavo kazkokia lenku pianiste.

                                  Comment


                                    Naujieji Lietuviai - Užpisa
                                    ...tik nesupraskit manęs teisingai...

                                    Comment


                                      Kas iš forumiečių buvot Metallica koncerte Taline? (Giedra70 lygtai tai minėjo kitoje temoje, specz teko asmeniškai susitikt Estijoj - ar buvot dar kas nors? )
                                      Kokię buvusių įspūdžiai?

                                      Kadangi tai buvo pirmasis mano lankytas didelis koncertas, aš buvau tiesiog priblokštas Nors ir esu matęs kelioliką Metallicos koncertų vaizdo įrašų ir tikėjausi tikrai daug, garsas ir atmosfera buvo tiesiog nepakartojami!
                                      Savaime aišku, didžiausią įspūdį paliko "One" ugnies spektaklis bei Nothing Else Matters ir žiebtuvėlių "jūra" (nors pats nerūkau, įsigijau žiebtuvėlį vien šiai dainai ), taip pat Seek and Destroy, pritariant miniai.
                                      Kadangi mūsų kompanija į dainų slėnį atvyko apie 4, iki pirmųjų grupių pasirodymo spėjom šiek tiek "apšilti" estišku alum bei apžiūrėti kelias potencialias stebėjimo vietas (kas, galų gale, buvo labai geras sprendimas - visą koncertą stebėjau iš kažkur 30-50 metrų atstumo, vadinamojoj VIP zonoj - iki pat Bullet for my Valentine pasirodymo į ją įleido bet ką, paskui buvo ileidžiami tik tikrieji VIP'ai )
                                      Tiesa, dar šiandien sunku vaikščioti, nes po kelių valandų stovėjimo ir poros valandų šėlimo grojant Metallicai dar teko pėsčiomis žygiuoti 10 km iki hostelio - kitą rytą kojos buvo žiauriai nutrintos

                                      Kaip bebūtų, tai neabejotinai buvo vienas įspūdingiausių mano iki šiol matytų renginių, tad kelione esu tikrai patenkintas

                                      Comment


                                        Baltai pavydžiu

                                        Aš pastarasias porą savaičių mašinoj vis pasiklausau Johny Cash "American IV (The Man Comes Around)" albumiuko- vež
                                        Kaip po dykumą blaškiausi

                                        Comment


                                          Beje, atsisveikindamas Lars'as prižadėjo, kad kitais metais, išleidę naują albumą, jie vėl atvyks į Baltijos šalis Tiesa, jis tai žada visiems ir visada, tačiau vis tiek turiu vilties išvysti juos ir kitamet

                                          Comment

                                          Working...
                                          X