Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Grojaraštis. Tema apie muziką

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
    O g&g sindikatas irgi nepatinka?
    Išimtinais nuotaikos atvejais Bet tik labai išimtinais ir tik viena kita daina. Net negalėčiau tiksliai atsakyt kada paskutinį kartą klausiausi kokios nors jų dainos, turbūt per MTV, mano kompiuteryje nėra nė vienos.
    Paskutinis taisė ; 2007.04.25, 15:38.
    Įžvalgos.lt - FB - G+

    Comment


      na,muzika tai muzika...

      Comment


        Parašė Rodyti pranešimą
        Išimtinais nuotaikos atvejais Bet tik labai išimtinais ir tik viena kita daina. Net negalėčiau tiksliai atsakyt kada paskutinį kartą klausiausi kokios nors jų dainos, turbūt per MTV, mano kompiuteryje nėra nė vienos.
        Šiaip stlius neveža, ar tik dėl to, kad neklausai lietuviškos muzikos?
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
          Šiaip stlius neveža, ar tik dėl to, kad neklausai lietuviškos muzikos?
          Neklausyti lietuviškos muzikos principo neturiu. Sakoma, širdžiai neįsakysi, taip ir čia, viena tiesiog patinka, kita paprasčiausiai ne Juk ir angliškos rap ir r'n'b muzikos klausau toli gražu tikrai ne visos.
          Įžvalgos.lt - FB - G+

          Comment


            Šveicarijos Eurovizijos daina...Man labai graži

            Comment


              Prieš kelias dienas gavau St. Germain Des Pres Cafe visus rinkinukus, tai dabar kaifuoju

              O šiaip iš esmės pritariu Pauliui - dabar nebeatsiranda tokių grupių kaip Queen ar Oasis, kurias vėliau būtų galima vadinti legendinėmis. Gal dėl to, kad beveik viskas, kas gali būti sukurta, jau yra sukurta

              Comment


                http://www.youtube.com/watch?v=EaxV3...elated&search=

                Ryt sitie seniokai Vilniuje koncertuoja, neblogas punkas pasitaskyt bus, reiks apsilankyt. Jei kam idomu, tai Intro klube vyks.


                Ir dar:
                kam patinka Tenacious D, tai cia ju naujojo filmo Pati pradzia ir pabaiga, daugiausia demesio verti epizodai, ir muzika gera ir siaip apsijuokt smagu.

                http://www.youtube.com/watch?v=hvvjiE4AdUI

                http://www.youtube.com/watch?v=jwTko...elated&search=

                Comment


                  Parašė Rodyti pranešimą
                  Neklausyti lietuviškos muzikos principo neturiu. Sakoma, širdžiai neįsakysi, taip ir čia, viena tiesiog patinka, kita paprasčiausiai ne Juk ir angliškos rap ir r'n'b muzikos klausau toli gražu tikrai ne visos.
                  Nuskambėjo šiek tiek kitaip, bet tiek to, nebesikabinėsiu

                  Mano paties skonis labai įvarus, neklausau tik šlykščiai skysto popso ir sunkaus roko bei metalo. Neturiu jokių įsitikinimų dėl lietuviškos ar užsienietiškos muzikos ir mano grojarašytje galima rasti absoliučiai daug ko: latvių, estų, lenkų, ukrainiečių, čekų, turkų, bosnių, serbų kūrybos jų nacionalinėmis kalbomis, lietuviškos ir tarptautinės. O kadangi lietuviškos kūrybos gauti ir nusipirkti lengviausia, ji ir dominuoja.
                  Grotuve šiuo metu sukasi Jurgos „Instrukcija“, kuriam tikrai nebuvo gaila tų 25 Lt
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    moo, neabejoju, kad is dabartiniu grupiu tarpo po 20-30 metu kaikurios taip pat bus vadinamo legendomis. Netiesa jog naujosios rocko grupes yra blogis, vis randasi nauji stiliai, naujos grojimo technikos ir pan.

                    Comment


                      Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                      Nuskambėjo šiek tiek kitaip, bet tiek to, nebesikabinėsiu

                      Mano paties skonis labai įvarus, neklausau tik šlykščiai skysto popso ir sunkaus roko bei metalo. Neturiu jokių įsitikinimų dėl lietuviškos ar užsienietiškos muzikos ir mano grojarašytje galima rasti absoliučiai daug ko: latvių, estų, lenkų, ukrainiečių, čekų, turkų, bosnių, serbų kūrybos jų nacionalinėmis kalbomis, lietuviškos ir tarptautinės. O kadangi lietuviškos kūrybos gauti ir nusipirkti lengviausia, ji ir dominuoja.
                      Nežinau, kaip tau nuskambėjo mano žodžiai (būtų įdomu sužinoti tikslią tavo interpretacijos versiją). Aš muzikos taip pat neskirstau į r'n'b - ne r'n'b, lietuvišką - ne lietuvišką. Nesu nusistatęs prieš kitokią muziką (ar prieš lietuvišką muziką, jei tau taip pasirodė). Tiesiog išgirstu dainą ir ji man arba patinka arba ne, arba sukelia kažkokius jausmus arba ne. Tik tiek.
                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                      Comment


                        Parašė Cholerikas Rodyti pranešimą
                        Ir dar:
                        kam patinka Tenacious D, tai cia ju naujojo filmo Pati pradzia ir pabaiga, daugiausia demesio verti epizodai, ir muzika gera ir siaip apsijuokt smagu.

                        http://www.youtube.com/watch?v=hvvjiE4AdUI

                        http://www.youtube.com/watch?v=jwTko...elated&search=
                        Tenacious D ROCKS, super grupė ir super filmas!

                        Dėl tų legendų gal tu ir teisus, tiesiog dabar negaliu sugalvot nei vienos grupės, kuri prilygtų The Beatles, Oasis, Queen ar Pauliaus minėtoms. Žiūrėsim, pakalbėsim apie tai po 20 metų

                        Comment


                          Parašė Rodyti pranešimą
                          Nežinau, kaip tau nuskambėjo mano žodžiai (būtų įdomu sužinoti tikslią tavo interpretacijos versiją). Aš muzikos taip pat neskirstau į r'n'b - ne r'n'b, lietuvišką - ne lietuvišką. Nesu nusistatęs prieš kitokią muziką (ar prieš lietuvišką muziką, jei tau taip pasirodė). Tiesiog išgirstu dainą ir ji man arba patinka arba ne, arba sukelia kažkokius jausmus arba ne. Tik tiek.
                          Na o kaip dar gali nuskambėti „Lietuviškos muzikos neklausau“? Jei pabrėžta, kad lietuviškos, vadinasi tu jos neklausai dėl to fakto, kad ji lietuviška
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            Yra nemažai puikių lietuviškų grupių, pvz. Gravel ar Pieno Lazeriai, bet dauguma.. na, kokia paklausa, tokia ir pasiūla

                            Comment


                              Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                              Na o kaip dar gali nuskambėti „Lietuviškos muzikos neklausau“? Jei pabrėžta, kad lietuviškos, vadinasi tu jos neklausai dėl to fakto, kad ji lietuviška
                              Arba dėl fakto, kad šios srities muzikoje nerandu sau patinkančios (randu tik retais atvejais, bet jie tokie reti, kad apibendrindamas jų net neįtraukiu). Aš neklausau ir prancūziškos muzikos. Ar tai reiškia, kad esu prieš ją nusistatęs? Kaip jau pasakiau anksčiau, neklausyti lietuviškos muzikos principo neturiu. Nemanau, kad turėčiau jaustis kaltas dėl savo mėgstamos muzikos pasirinkimo. Kai rasiu man patinkančią dainą, nesvarbu kokios tautybės žmonės ją sukūrė ar kokia kalba ji buvo sukurta, aš jos klausysiu. Taip elgiuosi ir dabar. Beje, juk pateikiau ir keletą lietuviškos muzikos pavyzdžių, kurie man patinka.
                              Paskutinis taisė ; 2007.04.25, 16:58.
                              Įžvalgos.lt - FB - G+

                              Comment


                                Parašė Rodyti pranešimą
                                Arba dėl fakto, kad šios srities muzikoje nerandu sau patinkančios. Aš neklausau ir prancūziškos muzikos. Ar tai reiškia, kad esu prieš ją nusistatęs? Kaip jau pasakiau anksčiau, neklausyti lietuviškos muzikos principo neturiu. Nemanau, kad turėčiau jaustis kaltas dėl savo mėgstamos muzikos pasirinkimo. Kai rasiu man patinkančią dainą, nesvarbu kokios tautybės žmonės ją sukūrė ar kokia kalba ji buvo sukurta, aš ją klausysiu. Taip elgiuosi ir dabar. Beje, juk pateikiau ir keletą lietuviškos muzikos pavyzdžių, kurie man patinka.
                                Tiesiog tas sakinys pasirodė pabrėžiantis ir tiek, niekas čia dėl to tavęs nekaltina
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                                  Tiesiog tas sakinys pasirodė pabrėžiantis ir tiek, niekas čia dėl to tavęs nekaltina
                                  Na dabar paaiškinau kaip yra Patriotizmo stoka man negresia. Bet demokratija ir patriotizmas vienas kitam nemaišo
                                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                                  Comment


                                    Moo dauguma ju legendomis ir tape, nes jau nebegroja ir niekada nebeisvysime ju ant scenos, reiketu gerai pagalvoti ar nepervertiname. Merkuri pvz irgi laikau praktiskai visu laiku geriausiu vokalistu, bet isties tai ir dabar daugybe superiniu vokalistu tik jie nemire nuo AIDS ir dar tebegroja, tad netokie vertinami ir zinomi.
                                    Beto tos grupes visgi sukele revoliucija, pirmosios iskiepijo mums daugybe naujoviu ar net visiskai nauja stiliu, tad naturalu jog jos taip vertinamos, bet delto nereiketu nuvertinti dabartiniu. Isties tai nesutinku su Pauliumi, jog dauguma tu naujuju grupiu nesamones groja ir neprilygsta. Tie patys soad ir korn, bei simtai kitu grupiu yra profesionalus mizkantai ir nedrysciau ju kazkaip nuvertinti. Neabejoju jog po keliu metu Pauliaus playlistas bus prigrustas tokiu grupiu, jei isvis ne texnuskes.

                                    Comment


                                      Parašė moo Rodyti pranešimą
                                      Yra nemažai puikių lietuviškų grupių, pvz. Gravel ar Pieno Lazeriai, bet dauguma.. na, kokia paklausa, tokia ir pasiūla
                                      Visame pasaulyje paklausa gerai muzikai yra vienoda. Ir santykinai Lietuva nuo nieko nesiskiria. O grupių gerų tikrai yra nemažai. Štai mano mėgstamiausi Lietuvos muzikantai:
                                      Donis, Atalyja, Andrius Mamontovas, Jurga, Alina Orlova, Dainius Pulauskas, Exem, Girnų Giesmės... Gal ką ir užmiršau...

                                      Comment


                                        Parašė Cholerikas Rodyti pranešimą
                                        Neabejoju jog po keliu metu Pauliaus playlistas bus prigrustas tokiu grupiu, jei isvis ne texnuskes.
                                        Jokiais būdais. Nieko gero ir tiek. Klasiokai klauso, netraukia manęs. Patiko Mansonas, bet ilgainiui nusibodo...

                                        Comment


                                          MANO MUZIKA:
                                          SIOS SAVAITES KLAUSOMIAUSIOS DAINOS:

                                          1. Rihanna and Jay-Z - Umbrella


                                          2. Meck Ft Dino - Feels Like Home


                                          3. David Guetta - Love Is Gone NEW


                                          4. Red Hot Chili Peppers – Hump De Bump NEW


                                          5. Jurga - 5th Season
                                          Paskutinis taisė Maxas; 2007.04.25, 17:18.
                                          ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

                                          Comment

                                          Working...
                                          X