Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Grojaraštis. Tema apie muziką

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    kada žadėjau? daug kam juos siunčiau ir nepamenu kas kur kada norėjo irc kai busi parašyk, atsiųsiu
    Mano nuotraukos @Fotki.com

    Auto Show Millennium 2007
    Retromobile 2007
    "Kova 1". Driftingo čempionatas
    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
    Kauno Marių Regioninis Parkas

    Comment


      siuo metu mano winamp'e sukasi Alien Ant Farm - Attitude

      Comment


        pas mane 7500 dainu ir issirink tu kad nori is ju dabar megstamiausia...
        bet siaip patinka linkin park tik kad jie padlos vis niekaip naujo albumo neisleidzia...o kai siuo metu neturi beveik kada klausytis muzikos tai klausausi tik tai kas gale playlisto siuo metu tai raketos albumas ir NFS MM soundtrackas

        Comment


          O as i Depesu koncerta varau
          Pavydekit man visi
          Mwuahahahhaaaaaaaaa!!!!!!

          Comment



            taip gailiuosi, kad nenusipirkau bilieto laiku
            Mano nuotraukos @Fotki.com

            Auto Show Millennium 2007
            Retromobile 2007
            "Kova 1". Driftingo čempionatas
            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
            Kauno Marių Regioninis Parkas

            Comment


              Tika girdejau live, skambino draugas, susikalbet nesugebejau, girdejosi tik nerealus tusas ir mano avrdas rekiamas

              Comment


                Parašė specz
                Tika girdejau live, skambino draugas, susikalbet nesugebejau, girdejosi tik nerealus tusas ir mano avrdas rekiamas
                gal užtenka mano nervais grot?
                Mano nuotraukos @Fotki.com

                Auto Show Millennium 2007
                Retromobile 2007
                "Kova 1". Driftingo čempionatas
                "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                Kauno Marių Regioninis Parkas

                Comment


                  Jau kurį laiką mėgstu klausytis liūdnai pagarsėjusios grupės Noir Desir dainuškų ( Tostaky! )
                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                  Comment


                    Mano grojarascio istorija:
                    http://www.last.fm/user/_keen_/
                    Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                    Comment


                      Parašė keen
                      Mano grojarascio istorija:
                      http://www.last.fm/user/_keen_/
                      Nelabai ka parodo tie sarasai, kadangi tik kas 5 mazdaug gabalas buna panasus i tai ko nori. Siek tiek nervina, nes jei klausau nuolat reikia skipint track'us. Taip sarase atsiranda guns'n'roses ar panasus..

                      Comment


                        Jau užsisakiau bilietą į Metallicą
                        Tikrai maloniai nustebino kaina - 110 Lt

                        Šiame koncerte "apšildančioji" grupė bus "Bullet for my Valentine" - pakankamai garsi UK, prieš porą mėnesių koncertavusi mano universitete.
                        Beje, bilietai į jų koncertą kainavo beveik £20 - praktiškai tiek pat, kiek ir už koncertą Taline, tik ten bus galima pamatyti dar ir Metallicą

                        Comment


                          vakar pagaliau nusprendžiau parsisiųsti The Black Eyed Peas albumą Monkey Business, galvoju tiek gerų gabalų jau skamba eteryje, tai gal dar ką atrasiu ir akurat - The Black Eyed Peas & Jack Johnson - Gone Going drįsčiau teigti, kad tai bene geriausias 2005 metų albumas
                          ...tik nesupraskit manęs teisingai...

                          Comment


                            Bileitu i Metallicos koncerta nebeliko! Jei kas suveiktu arba parduotu, ne tik sumokeciau, bet dar ir inksta koki atiduociau.

                            Comment


                              / Užjaučiu...

                              Gal ir teisingas mano sprendimas buvo nusipirkti iškart tik prasidėjus prekybai...

                              Comment


                                Finansavima tik siandien gavau

                                Comment


                                  / Pasirodo, man ta pati situacija...

                                  Prakeikta "tiketa" - brolis nuvažiavo paimti rezervuotų bilietų, tačiau neveikė jų kompiuteris Fabijoniškių IKI. Kol nuvyko iki kito tiketos punkto, rezervacija buvo jau pasibaigus, ir mūsų bilietai parduoti kažkam kitam

                                  Comment


                                    Pas mane dabar sukasi Radiohead, Bloodhound Gang, NL, Air.
                                    Alternative

                                    Comment


                                      @ Specz: Bilietų dar yra Estijoj, http://www.piletilevi.ee/
                                      Tiesa, teks mokėti 80 Lt už atvežimą + būtina Eurocard/Mastercard kortelė...
                                      Tiesa, jei turi giminių/pažįstamų Estijoje, kur kas paprasčiau ir pigiau

                                      Yra ir kitas variantas - http://www.skelbiu.lt/952839.html (prakeikti perpardavinėtojai... )

                                      Comment


                                        WinAmp'as suka: The Offspring, Guns' n Roses , Green Day, Catch 22 ir Va taip Vat

                                        Comment


                                          Vaidai, pries 10 min Tiketoj pirkau uz 111LT, Estai papildomu 10k isleido. Dekui JAY-M jog pranese. Jay-M - hugs and kisses

                                          Comment

                                          Working...
                                          X