Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Grojaraštis. Tema apie muziką

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Jap aš irgi nesu aktyvus gerbėjas panašių muzikos stilių, bet tai ką siūlo ponas Mansonas - labai liuks.
    O koncertas tikrai buvo super.
    Žiūrėjau pas jį oficialiam puslapyje - tai yra paskelbtas sąrašas naujo turo. Yra ir Čekija, ir dar kažkas aplink mus, bet mūsų pačių pakolkas nėra. Gal dar sąrašėlis pasipildys vienu kitu miestu, pvz.: Vilnium...

    Comment


      Kad man rodos pirmaji koncerta organizaves "vertikalus horizontas" patyre nuostoliu, tad nezinia kaip MM su pelnu buvo. Aisku butu labai smagu darkart i jo koncertuka nulekt.

      Comment


        Parašė spirit Rodyti pranešimą
        Pamiršai "Sweet dreams"
        Tyčia nepaminėjau. Mano nuomone, viena prasčiausių Mansono perdirbtų dainų...

        Comment


          Parašė Paulius Rodyti pranešimą
          Tyčia nepaminėjau. Mano nuomone, viena prasčiausių Mansono perdirbtų dainų...
          Na gal ir ne pats geriausias perdirbinys (Tainted love vargiai jie patys pralenks ), bet tikrai geresnis už Personal Jesus
          You might surprise yourself.

          Miestai.net FB

          Comment


            "Sweet dreams" gana padoriai skamba MM live albume "The last tour on earth", nes ten jis yra sujungtas su kitu gabalu "Hell outro" ir tie gitaros rifai atšviežina šia dainą
            "Tainted love" man yra pats popsiškiausias MM gabalas...

            Kaip bebūtų - pats ponas MM yra neeilinis pilietis ir nors komercijos jo kūryboje yra nemažai, tačiau kai kurios išsakomos mintys, pozicija ir požiūris yra labai teigiamas dalykas. Teigiamas tuo, kad jis smerkia ir niekina visą vartotojišką kultūrą ir visas pseudoamerikietiškas pažiūras (bukinantis TV, keistoka JAV politika, apsimestinis religingumas, visos amerikietiškos svajonės ir kt.). Įrankiai, pasirinkti išreikšti šią jo poziciją, nevisada yra visiems suprantami ir mėgstami. Bet jis turbūt ir nesiekia to, kad būtų visų mėgstamas...

            Comment


              Į "Foje gali skambėti kitaip" gal kas eina?
              Mano nuotraukos @Fotki.com

              Auto Show Millennium 2007
              Retromobile 2007
              "Kova 1". Driftingo čempionatas
              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
              Kauno Marių Regioninis Parkas

              Comment


                Štai dar truputis estų muzikos Tiesą pasakius, stebiuosi kaip tokia maža šalis sugebėjo paleisti tiek Europoje ir net už jos ribų žinomų projektų, kai tuo tarpu 3 kartus didesnės Lietuvos žvaigždės - vargu ar labai žinomos už mūsų sienų Gėda!

                Whirl & Mayer - Streets At Night - ši daina 2004 metais buvo viena iš einamiausių per Power Hit Radio. Nustebau sužinojęs kad jie estai


                Šitie irgi gerai žinomi, tokios trance/dance žvaigždės kaip Groove Coverage ir Rob Mayth padarė jiems remixus Ar lietuviai tuo gali pasigirti? (čia N-Euro, beje)


                Na ir Vanilla Ninja - sėkmingiausias estų projektas, žinomas visame pasaulyje (nors roko nelabai mėgstu, bet šią grupę išimties tvarka kartais paklausau )




                Taigi, manau reikėtų tautiečiams iš kaimynų truputį pasimokyti, kaip sukurti kažką normalaus ir dar svarbiau - kaip tai iškišti užsienyje (čia jau turbūt labiau marketinginiai dalykai, nežinau)
                Paskutinis taisė Tomizmas; 2017.06.23, 16:17.
                Snowflakes will attack U <3

                Comment


                  Gal kas turite ŽAS "Ji suka"?

                  Comment


                    Parašė liutass Rodyti pranešimą
                    Gal kas turite ŽAS "Ji suka"?
                    Gero klausymo
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      aciu

                      Comment


                        o as manau, kad ir musu Lietuveleje yra keletas atlikeju, kurie taip pat kuria grazias dainas zinoma, pas mus labai lengva tapti "zvaigzde", bet tai tik 15min sloves...

                        siaip ar taip reikia skatinti gerus dainininkus lietuvius, pripazinti, kad ir mes turime si ta neblogo lietuvisko pasiklausyti (gal kol kas tik Lietuvoje, bet vis sis tas)

                        Comment


                          Yra ir mūsiškių gabalų remixuotų pasaulinio lygio DJ, tame tarpe ir Deep Dish. Negaliu išvardint gabalų ir visų DJ juos remixavusių, bet jų yra ganėtinai nemažai Per ZIP'ą kažkurią dieną pasakojo.
                          Mano nuotraukos @Fotki.com

                          Auto Show Millennium 2007
                          Retromobile 2007
                          "Kova 1". Driftingo čempionatas
                          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                          Kauno Marių Regioninis Parkas

                          Comment


                            Na mano stilius yra didelis mixas. Mėgiamiausios grupės:
                            Queen, Morcheeba, Muse, Placebo, Foje, SamSas Traum, Виа Гра, Dire Straits, Spyro Gyra. Taipogi Andrius Mamontovas, Jurga, Rasa ir Jonas, Žalvarinis, Pink Floyd. Na pagrinde lengvas rockelis, jazz ar (rečiau) pop muzika .

                            Comment


                              Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                              Yra ir mūsiškių gabalų remixuotų pasaulinio lygio DJ, tame tarpe ir Deep Dish. Negaliu išvardint gabalų ir visų DJ juos remixavusių, bet jų yra ganėtinai nemažai Per ZIP'ą kažkurią dieną pasakojo.
                              galiu patvirtinti
                              www.tomflagman.com

                              Comment


                                Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                Na mano stilius yra didelis mixas. Mėgiamiausios grupės:
                                Queen, Morcheeba, Muse, Placebo, Foje, SamSas Traum, Виа Гра, Dire Straits, Spyro Gyra. Taipogi Andrius Mamontovas, Jurga, Rasa ir Jonas, Žalvarinis, Pink Floyd. Na pagrinde lengvas rockelis, jazz ar (rečiau) pop muzika .

                                kaip šis "stebuklas" pateko į tokį sąrašą?

                                Comment


                                  Atsisiunciau Lordi dainu, ot patiko
                                  popmetalis toks:

                                  http://www.youtube.com/watch?v=uwMCtnsTiw4

                                  http://www.youtube.com/watch?v=PqQhPcCzV60

                                  http://www.youtube.com/watch?v=XEyuuRl9JUk

                                  http://www.youtube.com/watch?v=XEyuuRl9JUk
                                  Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                                  Comment


                                    Man irgi Lordi kažkada patiko. Rimtai užsikabinęs buvau.

                                    Comment


                                      Parašė oranger Rodyti pranešimą

                                      kaip šis "stebuklas" pateko į tokį sąrašą?

                                      Klasiokės bei šiaip geros draugės ukrainietės, darbelis . Šiaip rusų kalba patinka, klausausi ir Кино, Любэ, Игорь Талков, Данилко bet rečiau . Na žodžiu, prie mano tokių grupių sąrašo jos labai derinasi .

                                      Comment


                                        Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                        Любэ, Игорь Талков...

                                        Comment


                                          Зоопарк ir DDT ( kažkada dar buvo Кино ) .
                                          ______________
                                          The Division Bell

                                          Comment

                                          Working...
                                          X