Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Grojaraštis. Tema apie muziką

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Carpenter Rodyti pranešimą
    Nebloga tema: "Aš jus pamokysiu ir parodysiu, kas yra GERA muzika!"

    Pamokėlės tikslas buvo parodyti, jog be pigios mygtukais grojamos technūškės pasaulyje yra ne vien metro ilgio plaukus užsiauginę apsigrandiniavę metalistai ar gotai.

    Comment


      Parašė pablonis Rodyti pranešimą
      Prameikinai man laughinga nicht schlechta con suyo "meikina hapiškai"....

      Neketinu tau 'tiesų' įrodinėt, ne mano reikalas... Pagyvensi klubais ilgą laiką, pasimeikinsi hapiškai daug kuo ir daug kaip - suprasi, kaip nuobodu tai ir kokia lėkšta, ta klavietūros muzika.
      Gyvenu daugiausiai tokia muzika jau daugiau nei 10 metų - nuo tada kai atsirado Scooter, 666, DJ Quicksilver, Mark 'Oh ir visi kiti - jie buvo pirmieji, dabar yra naujų, bet stilius dauigiau mažiau tas pats... Ir kažkodėl neatsibosta, nepradeda atrodyti nuobodu ir lėkšta. Man nuobodžios ir lėkštos atrodo tos dainos, kurias papostinai norėdamas "pamokyti" - na nė viena neatrodo catchy. Tiesiog boring

      Tikrai nemanau kad atsibos - nematau nei noro nei reikalo staiga imti ir mestis į kokį nors kitą stilių.
      Ir dar, nėra geros ar blogos muzikos - yra tik patinkanti ir nepatinkanti.B)
      Paskutinis taisė Tomizmas; 2017.06.25, 11:28.
      Snowflakes will attack U <3

      Comment


        Above &amp; Beyond - Air For Life (Xdr Intro Mix)

        „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

        Comment


          idomu ar atsirado sitame forume pilietis, kuris iki galo isklause nors viena Tomizmo ideta "Klasikos" kurini

          Comment


            Parašė pablonis Rodyti pranešimą
            Žiū, didelė forumo dalis pastrigę ankstyvose brendimo stadijose....

            House... Trance... Deep Dish vs. Dj BJ feat. "Biovela" in da house future remix... ir t.t.

            Na, whatever makes you happy.... Man tik keista, ir tiek.
            Yra kita versija. Dalis forumo narių užstrigę bambėjimo stadijoje. Nuolat bando įteigti, jog muzikos dera klausytis tik tokios, kokia jiems priimtina ir pan.. Taip pat ieško intelektualumo apraiškų paprasčiausiame laisvalaikio fone. O gal tiesiog nesupranta, kad nebūtina kažkaip iškreiptai žiūrėti į tam tikrus muzikos žanrus, nebūtina daryti keistų judesių besiklausant rap'o ar techno muzikos ir t.t.. Apskritai, tie pavadinimai man mažiausiai rūpi ir muzikos niekada taip neskirstau, skiriu tik dvi rūšis: patinka/nepatinka.

            Kai norėsiu pasiklausyti meno kūrinio, pasikviesiu kokią draugę ir nueisiu į operetę ar miuziklą.

            Antra, kažkada jau dėsčiau, neturiu konkretaus siauro patinkančio muzikos žanro, tai didele dalimi lemia tik mano nuotaika. Aišku, yra labiau ir mažiau patinkančos dalys.

            Tad, gal išsakykim savo asmenines nuomones, jei norėsis, apie vieną ar kitą muzikos kūrinį, tačiau neapeliuokim į kitų žmonių pasirinkimą, nes negebėjimas suvokti čia išdėstytų dalykų ir tegali būti „ankstyvos brendimo stadijos“ pavyzdys.

            Parašė mindakas Rodyti pranešimą
            idomu ar atsirado sitame forume pilietis, kuris iki galo isklause nors viena Tomizmo ideta "Klasikos" kurini
            Ar šis forumas skirtas klasikai?

            Ar jūs savo intelektualumą randat būtent muzikoje?

            Aš taip pat žiūriu kritiškai į tokius dalykus, kaip gitarų daužymas pernelyg įsijautus į rock'ą, neaiškių judesių darymas manant, jog esi reperis, t.t.. Tik kodėl tam tikri dalykai besąlygiškai siejami su, tarkime, Tomo mėgstama muzika? Kodėl su pačia muzika, o ne su žmogumi, kai/jei jis taip elgiasi?

            Panašios pastabos, kurių tikrai gausu, rodo tik jūsų liberalumo trūkumą arba keistą situacijos suvokimą.

            ***

            Ar galėčiau gauti kokią nors skalę, matą, kurio pagalba gebėčiau deramai įvertinti muzikos kūrinio tinkamumą klausytis? Pasidalinkite savo kriterijų sistema. Man tikrai gėda, kad klausausi to, ko klausausi. Belieka pripažinti, jog nesu toks intelektualus žmogus, kaip kitokios muzikos mėgėjai, o intelektualumas apskritai man, taip jau išeina, nėra vertybė.

            Beje, dar buvo paliesta „gyvenimo klubais“ tema. Kadangi čia vadovaujamasi klišėmis, tad aš, kaip Tomo muzikos besiklausantis (ir Tomo muzikos), pridėsiu, jog klubuose apsilankyti tenka tikrai gana retai. Prioritetą teikiu pasibuvimui (kultūringam) su draugais: pigiau, įdomiau, o ir pabendrauti sąlygos geresnės. Klišės yra yda, bent jau šiuo atveju.
            Paskutinis taisė ; 2008.06.12, 16:17.
            Įžvalgos.lt - FB - G+

            Comment


              Vaje, iš į klubus gal tik keletą katų metuose nueinu, be to, nė viename klube negroja to ką klausau. Lietuvos klubuose daugiau madoje house/electro nei bet koks trance - tas "tikrasis" ar hands up.
              Snowflakes will attack U <3

              Comment


                Time Machine (1973)

                „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                Comment


                  Tiem kurie mano, jog klaviatūrinė muzika neverta dėmesio ir neturi išliekamosios vertės. Įvairi klaviatūrinės muzikos atstovai pakeitę muzikos industriją:
                  Aphex Twin - come to daddy

                  Kraftwerk - The Robots

                  The Prodigy - No Good (start the dance)

                  Jane Birkin & Serge Gainsbourg - Je T'aime... Moi Non Plus

                  St. Germain - Alabama Blues
                  Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                  Dordrechtas/Haarlemas
                  Nesebaras/Plovdivas
                  Kiolnas

                  Comment


                    Aphex Twin - come to daddy - Nu ir šlikštynė, tikrąja to žodžio prasme, pusę vos ne vos iškentėjau ir jungiau lauk, antras nepasileido, o kitų nebebandžiau

                    Comment


                      O taip, St. Germain man labai patinka. Jei netycia neistryniau, turetu mano hdd voliotis keli albumai. Puiki muzika ir stilius.

                      Comment


                        Siemet man patinka neblogu koncertu gausa ragione ir lietuvoje. Tika prauze Linkin Park (nors teko kiek nusivilti), taip pat Def Lepardai, ant nosies Lenny Kravitzas, rugpjucio 20 jau paskelbta apie nebepirma karta atvykstancia Apocalyptica koncertuosiancia Traku pilyje (turetu but pakankamai ispudinga atmosfera), jaunesniems matyt daug emociju turetu kelti Avril Lavigne. Rimtesniems Bjork, Andrea Bocceli. Lenkijoje Europini tura jau atidare Metallica, o tuoj pat leksim juos pasitikti ir i Ryga (oh god give me strenght), praejusiais metais buvo progu, deja neisnaudotu, nuvykti i Red Hot Chilli Peppers bei Pearl Jamus Lenkijoje, Aeorismithai, Dio ir berods Kornai Rygoje. Pasirinkimas isties didelis ir ne vien sunkesnes muzikos fanams, juk i Heineken festa atvyksta Chemical brothers, Massive atack(?), o taip pat laukia Be2Gether, Roko naktys... Atkaklesnius kaskmet kviecia Roskilde, Wacken, Rock am Ring, gausybe festivaliu Britanijoje. Trumpai tariant ir ziurint i tolimesne ateiti (nacionalinio stadiono atidarymas?) tikrai dziuginanti perspektyva ir piktina neretai pasigirstantys komentarai internete, jog niekas nevaziuoja pas mus ar pavydas Lenkijai ir Rygai del apsukresniu organizatoriu (juk nuvykti enra taip sudetinga). Taigi papasakokit ka jus planuojat siemet aplankyti ir ko tikites

                        Comment


                          /\

                          Jei Metalica išties rudenį koncertuos Vilniuj, tai faktas, kad ten būsiu. Šiaip dar bandysiu Doherčio Babyshambles pamatyt, rugpjūčio vidury, Prahoj ar Budapešte. Daugiau rimtesnių planų kolkas neturiu.

                          Beje, tikrai verta tau gailėtis, kad RHCP praleidai... Koncertas buvo išties, kažkas neapsakomo...


                          Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                          Gyvenu daugiausiai tokia muzika jau daugiau nei 10 metų - nuo tada kai atsirado Scooter, 666, DJ Quicksilver, Mark 'Oh ir visi kiti - jie buvo pirmieji, dabar yra naujų, bet stilius dauigiau mažiau tas pats... Ir kažkodėl neatsibosta, nepradeda atrodyti nuobodu ir lėkšta. Man nuobodžios ir lėkštos atrodo tos dainos, kurias papostinai norėdamas "pamokyti" - na nė viena neatrodo catchy...
                          Wunderbar!!!

                          Aš ir nesitikėjau nieko kito...


                          Parašė Mindakas
                          Klaviatura kuriama muzika turi daug minusu:
                          a) grodamas klaviatura tu negali atrodyti kietai (klaviatura ir odine striuke bei kerziniai batai niekada nederes)
                          b) Klaviaturos nenusinesi i Sereikiskiu ar kita parka ir negalesi ja groti vakarais
                          c) Su klaviatura tokie sedevrai kaip "Rycka, Rycka" tiesiog neskambes solidziai
                          d) Penki klaviaturininkai scenoje atrodo durniau nei pora gitaristu ir bugnininkas

                          ir t.t...
                          Argi mes ne šmaikštuoliai... Leisk atspėt. Tave mokykloj skriaudė?

                          Parašė tivoli
                          Ką nors girdėjai apie apie indietronica? Lounge ir chillout? Nujazz? Minnimal? IDM? Noise? O vien klasika Kraftwerk. Turbūt negirdėjai, nes asmenianiai įsitikinimai neleidžia to padaryti. Daugeliu atveju ši muzika kuriama klaviatūra, kuri tikrai nėra lėkšta.
                          Skamba kaip STD kažkokios.

                          Parašė tivoli
                          Ir tarkim kuo Kraftwerk'ai ar Aphex Twin yra blogesni už šių dienų kokį The Killers ar D. Bowie?
                          Charizma ir talentu. Todėl jie prie klavietūros ir liks, kažkur toli, kol Killers ar kiti pritraukdinės dešimt-tūkstantines minias.

                          Išsakiau savo nuomonę, nenorėjau nieko įžeist. Klausykit jūs ką norit, negaila man...

                          Tiesiog, negerbiu klubinės ar rap/r&b kultūrų - man ji buka ir apgailėtina. Nors neneigiu, būna retkarčiais visko...
                          Paskutinis taisė pablonis; 2008.06.16, 00:06.

                          Comment


                            Parašė pablonis Rodyti pranešimą
                            Išsakiau savo nuomonę, nenorėjau nieko įžeist. Klausykit jūs ką norit, negaila man...

                            Tiesiog, negerbiu klubinės ar rap/r&b kultūrų - man ji buka ir apgailėtina. Nors neneigiu, būna retkarčiais visko...
                            O aš pakomentavau tavo nuomonę (kitaip sakant, pasakiau savo nuomonę apie tavo nuomonę). Nereikia to laikyti įsižeidimu.

                            Jau paminėjau, kultūra bent aš nesivadovauju. Vienos ar kitos muzikos kūrinio klausymasis nereiškia, kad aš kažkaip prijaučiu ją kūrusio/atlikusio asmens/asmenų pasaulėžiūrai ar bendrai visai tai muzikai būdingai kultūrai.

                            Tuo tarpu, tavo nuomonė buvo išsakyta ne apie muzikos kūrinius ar jų atlikėjus (arba ne vien juos), tačiau buvo vertinami būtent ją klausantys žmonės, ko pagal tokį „kriterijų“, kaip klausoma muzika, tu niekaip negali apspręsti.

                            Tad šitas komentaras skirtas tavo kritikos logikai taisyti, bet to nereikia laikyti nei pasiteisinimu, nei užgaulumu.
                            Įžvalgos.lt - FB - G+

                            Comment


                              Johnny Cash'o nenori rodyt... Pažiūrėkit čia, verta - daina įspūdinga. (tiem kas žino Cash'ą ir supranta anglų. Atsisveikinimas jo.)


                              Šiek tiek, naujesnių:

                              Franz Ferdinand - Take me out


                              The Shins - New slang


                              The Gossip - Standing in the way of control


                              Gorillaz - Dare


                              Gorillaz - Kid with Guns


                              Taip pat - Peter, Bjorn and John - Young Folks


                              tie patys - Amsterdam


                              Muse - Knights of Cydonia


                              Mick Jagger, Lenny Kravitz ir Shannyn Sossamon - God gave me everything i want


                              The White Stripes - I just dont know what to do with myself


                              The Killers (tivoli mėgiamiausi) - Read my mind



                              Ir beabejo, Red Hot Chilli Peppers. Tiesiog nusipirkit šį albumą (nusipirkit!!! siūstis (vogt) negražu.)


                              Galiu tęst ir tęst...

                              Kam reikės, tas supras
                              Paskutinis taisė pablonis; 2008.06.16, 00:57.

                              Comment


                                Jėga, pamačiau čia gorilas! Gerbiu. Tiesą pasakius, jų paskutinis koncertas Liverpulyje (ar Mančesteryje?) turėtų būti įtrauktas į muzikinius You-must-watch sąrašus. Sugrojo beveik visą savo neilgą reperturarą, puikus vaizdas scenoje, operatoriaus darbas. Tik vokalistė (Nenah Cherry?) per "Kids with guns" sėkmingai pagadino antrą dainos pusę.

                                Comment


                                  William Orbit - Barbers Adagio for Strings

                                  „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                                  Comment


                                    Bertine Zetlitz - Girl like you


                                    Outlandish - Guantanamo


                                    Richard X vs Liberty X - Being Nobody
                                    *******
                                    Miestai.net Fb

                                    Comment


                                      Parašė Tomizmas
                                      90's
                                      E-Rotic - Sex On The Phone
                                      Nu kam čia tokį mėšlą apskritai dėt reikia?
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        Sunlounger - Lounging By The Sea

                                        „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                                        Comment


                                          Linkin Park - Leave Out All The Rest



                                          O cia prisimenant LP konca, per sia daina vaizdas arenoje buvo nerealus !



                                          W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                                          Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                                          Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                                          Comment

                                          Working...
                                          X