Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Grojaraštis. Tema apie muziką

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mantas Rodyti pranešimą
    Nu kam čia tokį mėšlą apskritai dėt reikia?
    Tai gal tada prie temos pavadinimo pridek: "Grojarastis(muzika tiktai gotams, hipiams ir inkarams, kitiem nekisti nosies)" ir tada bus viskas aisku.
    Cia kruva kitokio meslo, bet yra skirtingi zmones, vieniems viena patinka, kitiems kita.

    Comment


      Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
      Tai gal tada prie temos pavadinimo pridek: "Grojarastis(muzika tiktai gotams, hipiams ir inkarams, kitiem nekisti nosies)" ir tada bus viskas aisku.
      Cia kruva kitokio meslo, bet yra skirtingi zmones, vieniems viena patinka, kitiems kita.
      Ne tame esmė. Man asmeniškai nelabai smagu, kad galbūt gera muzika paskęsta tarp tokio be saiko kišamo šlamšto. Gėdos reikia turėt.
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        Parašė Mantas Rodyti pranešimą
        Ne tame esmė. Man asmeniškai nelabai smagu, kad galbūt gera muzika paskęsta tarp tokio be saiko kišamo šlamšto. Gėdos reikia turėt.
        Kas vienam šlamštas, kitam ne šlamštas. Kiek žmonių, tiek nuomonių.
        Snowflakes will attack U <3

        Comment


          Parašė Mantas Rodyti pranešimą
          Nu kam čia tokį mėšlą apskritai dėt reikia?
          Paciai dainai truksta tik bumso , siaip klausyt galima, bet del klipuko vaizdu, tai tikrai galima pritarti

          Comment


            Mind One - Only Memories (Vocal Club Mix)

            „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

            Comment


              Sveiki,

              Zinau kad Lietuvoje Trance muzika suprantanciu nera daug, na bet gal paklausom ?


              Paskutinis taisė GYARD-P; 2008.06.18, 16:25.

              Comment


                /\

                „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                Comment


                  Ir man suėjo.

                  Comment


                    M6 - Destination 6

                    „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                    Comment


                      Na man sitas nuobodokas.

                      O stai nekokybiskas, bet sios savaites mano auksas
                      http://www.youtube.com/watch?v=9ZIWDwhoJGs

                      Comment


                        Parašė GYARD-P Rodyti pranešimą
                        Na man sitas nuobodokas.
                        Dėl skonio nesiginčijama, bet man jis kolkas geriausias šią savaitę.
                        Paskutinis taisė Tadas; 2008.06.19, 08:20.
                        „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                        Comment


                          Parašė Tadas Rodyti pranešimą
                          Dėl skonio nesiginčijama, bet man jis kolkas geriausias šią savaitę.
                          Visiskai sutinku
                          Svarbiausia kad Lietuvoje zmones jau pradeda zinoti kas juos veža, o ne tik vartoja tai kas paduodama per tv ar fm

                          Comment


                            Parašė GYARD-P Rodyti pranešimą
                            Sveiki,

                            Zinau kad Lietuvoje Trance muzika suprantanciu nera daug, na bet gal paklausom ?


                            Yra yra, nors sako kad IM tai ne tikras trance, bet ir metallica tai ne metalas - kam tai rupi ?

                            Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                            Comment


                              Vėl Tomizmas su savo š...B)
                              dBrotherz - Rock In The Disco
                              Geriausia vieta - nuo 01:25. Ta melodija kalanti į klyną
                              Snowflakes will attack U <3

                              Comment




                                Čia toks pop rokas jums, techno megėjams
                                http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

                                Comment


                                  Žinau, kad apgailėtina, nes tik 30 varganų sekundžių (pilna trukmė virš 5 minučių) Bet kaip ten bebūtų, visai geras gabalėncas The Rapture - Open Up Your Heart (spauskit ant juodo trikampio )

                                  http://www.last.fm/music/The+Rapture...+up+Your+Heart

                                  Comment


                                    Rekomenduoju pasiklausyti, suteikia tikrai ne maziau teigiamu emociju nei Tomizmo "bumchikai".



                                    Comment


                                      R.E.M. - Supernatural Superserious (live)

                                      Comment




                                        „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                                        Comment


                                          Populiarioji klasika visada maloni ausiai.
                                          Ir nereikalauja labai didelio supratimo apie muzika.
                                          Liux, atgaiva ausiai. Aciu !

                                          Comment

                                          Working...
                                          X