Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Grojaraštis. Tema apie muziką

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Irmux Rodyti pranešimą
    o aš vienintelio Tomizmo, dedamos muzikos ir neklausiau... nes kiek klausydavau, tai prastos kokybės bumčikas būdavo (nors klubinė muzika lb patinka). Na bet extazy suvalgius sueitų ir jos
    Tikrai nieko "nevalgau" Reikėtų labai daug valgyti, nes pas mane bumsas kala nuolat - kai esu namie sukasi Winampe (dabar taip pat), kai kur nors einu - niekada nepamirštu mp3 grotuvo. Bet kad lietuviai commercial trance ir panašių stilių nemėgsta yra faktas - realybėje nė vienas iš mano draugų neklauso nieko panašaus. Visiems rock'as, house ir t. t.... Kiekvienam savo. Bet taip net geriau - jaučiuosi originalus Kartais juokas ima skaitant kituose forumuose tokius pasisakymus maždaug "aš originalus, neklausau pigaus popso, o tik rock'ą" kai to rock klausytojų yra šimtai vien mano aplinkoje. Aišku neturiu nieko prieš jokius muzikos stilius, nes tai kiekvieno individualus pasirinkimas, bet kam laikyti save originaliu kai esi masinės subkultūros dalis
    Paskutinis taisė Tomizmas; 2008.04.11, 23:47.
    Snowflakes will attack U <3

    Comment


      Nesipykite... Vistiek aišku, kad geriausią muziką klausau ir dedu čia aš.

      Štai jums keletas šedevrų

      Terry Callier ir Hardkandy


      Anthony and The Johnsons


      Cocorosie


      Philip Glass

      Comment


        Comment


          Nelieku abejingas pastaruoju metu senosios mokyklos atgimimui ("old school") pop scenoje. Nors Amy Winehuose nepatinka, bet visas tas senųjų laikų atgimimas (ypač iš JK salos) šauniai.

          Duffy - Mercy


          Duffy - Delayed Devotion


          Adele - Chasing Pavements


          Adele - Hometown Glory


          Plius neseniai atradau naują/seną Morcheeba albumą "Dive deep".
          Morcheeba ft. Judy Tzuke - Enjoy the ride ir Morcheeba ft. Manda - Gained the world nerealios dainos.
          Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
          Dordrechtas/Haarlemas
          Nesebaras/Plovdivas
          Kiolnas

          Comment


            Nežinau ar buvau idėjęs bet man šitie visi neblogi



            Čia Tomizmo stiliaus, bet visai gerai mašinoj klausytis



            Kiek griežtesnė muzika



            O gitara galima ir be ranku groti

            Kairiarankių klubas - Left.lt

            Comment


              O aš Tomizmo dainų net neklausau. Jau įsitikinau, kad man tokia muzika visai nesueina ir šiaip yra šūdas. Nieko nepuolu, neliepiu jums keisti savo muzikos pakraipų. Irgi stumkit ant to, ką aš dedu, nepyksiu

              O tos klubinės, technūškės tai klausyti negaliu.

              Comment


                /\ Skirk techno ir trance'ą, ir klubinę muziką. Pasiklusytum tos tikros "technūškės", akytes išsprogdintum jaunėli.
                Keleta pavyzdžių iš didžiausio Europoje reivo vakarėlio "Black Sensation" Amsterdame.


                Man kaip diena nuo nakties skiriasi nuo Tomizmo tirli pirli Čia tikras "black hardcore". Klubuose tokių tau tokių negros nieku gyvu, per juoda muzika (o kur dar klasika Sven Vath ir Lisa Lashes, tikrai ne Exit'o ar Pacha publikai ).
                Paskutinis taisė tivoli; 2008.04.12, 23:41.
                Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                Dordrechtas/Haarlemas
                Nesebaras/Plovdivas
                Kiolnas

                Comment


                  Das transuchen, wundabahr jawohl zehr gut... tuom ir baigėsi vokiečių žinios

                  ALT+F4 - ALT+F4 das originalen werzionen

                  Comment


                    Atalyja (pati geriausia lietuvių grupė)

                    Comment


                      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                      Na čia geresnę ar ne geresnę yra labai subjektyvus dalykas, kitam gal girtas kaimynas laiptinėje labai gražiai dainą traukia, geriau nei Justin'as Timberlake Bet yra toks objektyvus dalykas kaip tarptautinis pripažinimas, kuriuo lietuviai labai pasigirti negali, čia faktas kaip blynas.
                      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                      Comment




                        Paskutinis taisė tadux; 2008.04.13, 14:42.

                        Comment


                          Va cia tai tikrai gera grupe buvo (beje siemet jie vel atsikure, tik neaisku dainuos senas dainas ar kurs naujas)


                          O is ju issivyste gana gabus atlikejas ir aktorius - Mark Wahlberg (Marky Mark)

                          Comment


                            Man kažkaip visuomet baltaodžių repo grupės įdiotiškai atrodė
                            Kairiarankių klubas - Left.lt

                            Comment


                              „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                              Comment


                                Vieni geresniu kadanors isleistu techno gabalu, turetu skambet truputi kitaip nei daugelis isivaizduoja techno.

                                Green Velvet



                                Comment


                                  Elektroninės muzikos mėgėjams:

                                  Leama And James Davis Presents Grafiti - Ghettotech (Dub Remix)

                                  Nuorodos nėra, norint paragauti, teks susirasti. Bet tikrai verta

                                  Į sveikatą!
                                  nuo.ma >>>

                                  Comment


                                    Puikiai perdaryti seni gabaliukai:


                                    Andrew Spencer & Vamprockerz - Zombie (Ray Knox rmx)


                                    Topmodelz - When you're looking like that (Rob Mayth Remix)


                                    Dj Ostkurve Vs Sin With Sebastian - Shut Up (And Sleep With Me) 2008 (The Hitmen Remix)


                                    Ti-Mo - Put Your Hands Up For New York


                                    Vanilla Ice - Ice Ice Baby 2008 (Topmodelz Remix Edit)
                                    Snowflakes will attack U <3

                                    Comment


                                      Senesni Tomizmo idejimai dar visai nieko buvo - senos geros dainos, na bet sitie, tai kazkoks idiotiskas bumcikas, kuris asocijuojasi tik su trecios klases penkiolikos metu senumo BMW ir juose sedinciais pacanais. Na gal dar su bambaliais alaus irgi asocijuojasi si "muzika".

                                      Comment


                                        Po pigios muzikos...
                                        Truputis saksofono garsų:

                                        Dave Stewart ir Candy Dulfer- Lily Was Here.

                                        Comment


                                          Parašė mindakas Rodyti pranešimą
                                          Senesni Tomizmo idejimai dar visai nieko buvo - senos geros dainos, na bet sitie, tai kazkoks idiotiskas bumcikas, kuris asocijuojasi tik su trecios klases penkiolikos metu senumo BMW ir juose sedinciais pacanais. Na gal dar su bambaliais alaus irgi asocijuojasi si "muzika".
                                          Migrenos soundtrackas
                                          „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X