Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Grojaraštis. Tema apie muziką

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    Aš lygį suprantu taip, kad turi būti žinomas, matomas ir pripažįstamas pasaulinėje muzikos rinkoje. Ar bent viena lietuvių grupė gali tuo pasigirti? Nelabai. Taip, gerą muziką groti neužtenka, kokia ji bebūtų gera, bet reikia ir investicijų į marketingą, norint savo produkciją prastumti. Kodėl tai nėra daroma? O menkinti šių estiškų mergužėlių pasiekimų nederėtų, nes lietuviai nėra pasiekę netgi tiek. Būkim biedni bet teisingi
    Pirkdamas kokį nors diską aš asmeniškai kreipiu dėmesį tik į muzikos kokybę, o ne kiek ta grupė yra žinoma pasaulyje. Ir net jei negaliu pasakyt, kad bent viena grupė būtų tiek žinoma, kiek Vanilla Ninja, galiu drąsiai pasakyt, kad yra nemažai grupių ar atlikėjų, kuriančių geresnę muziką.
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      Na čia geresnę ar ne geresnę yra labai subjektyvus dalykas, kitam gal girtas kaimynas laiptinėje labai gražiai dainą traukia, geriau nei Justin'as Timberlake Bet yra toks objektyvus dalykas kaip tarptautinis pripažinimas, kuriuo lietuviai labai pasigirti negali, čia faktas kaip blynas.
      Snowflakes will attack U <3

      Comment


        Nuostabus intrumentalas.

        John Murphy - In the House (In the Heartbeat)

        „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

        Comment


          Ruklos moksleiviai keiksmais išgrūdo Grūdą

          Keiksmai, svaidymasis žemės grumstais, skausmo ašaros ir nutrauktas koncertas - vienoje Ruklos mokykloje vykęs realybės šou „Kelias į žvaigždes“ dalyvio Grūdo koncertas sukėlė tikrą sąmyšį. Iš žiūrovų išgirdęs įžeidžiančią frazę jis tėškė mikrofoną į žemę ir nutraukęs koncertą nulipo nuo scenos.

          J.Stanislausko vidurinėje mokykloje dainavęs Pabradės rokeris Algirdas Grudinskis, žinomas Grūdo slapyvardžiu, linksmino susirinkusius paauglius. Tačiau netikėtai užsiplieskė, išgirdęs įžeidžiančią frazę.

          „Jūs iš manęs „nesi***davosite“, linksminkitės patys!“, - išrėkė užsirūstinęs Grūdas ir nulipo nuo scenos. Apie valandą turėjęs trukti koncertas buvo nutrauktas po dvidešimties minučių.

          Gerbėjos apdrabstytos grumstais

          Incidentas mokykloje virto kone tikru karu. Nuo scenos nulipusį Grūdą lydėjo būrelis gerbėjų. Jas užsipuolė priešiškai atlikėjui nusiteikę paaugliai – jie ėmė keiktis ir į merginas mėtyti žemės grumstus.

          Kiti moksleiviai tuo tarpu vis dar bandė nepaleisti koncertą nutraukusio Grūdo. Apsupę jo automobilį paaugliai reikalavo parašų ne tik ant popieriaus skiaučių, bet ir ant pilvo.

          Į spąstus patekęs atlikėjas dar kurį laiką negalėjo išvažiuoti pro jį apsupusius moksleivius.

          Norėtų iškulti dantis

          „Idiotai, ką aš galiu pasakyti. Nesuprantu, kodėl kai kurie žmonės išvis eina į renginį, jei jiems nesmagu, - po incidento karščiavosi Grūdas. - Tegul gerbia tuos žmones, kurie gyvena tame miestelyje. Žinot, norėtųsi trinktelt tokiems paaugliams į „zūbus“.

          „Per pastaruosius mėnesius apvažiavau 70 mokyklų, tačiau pirmą kartą susiduriu su tokiu idiotizmu. Tiesiog išgirdus įvairių replikų, dingo nuotaika kažką daryti. Norisi žmogiško nuoširdumo, bendrauti kaip lygiam su lygiais. Ir pačiam taip drastiškai pasielgti, kaip šįkart, dar neteko“, - kalbėjo „keliukas“.

          Verkė dėl įžeisto Grūdo

          Atlikėjas koncertinės programos atlikti atvyko užkimęs, bet vis tiek stengėsi dainuoti. Netikėtą koncerto baigtį nulėmusi nekultūringo paauglio necenzūrinė frazė sukėlė daug prieštaringų reakcijų.

          Vieni žiūrovai verkė, kad buvo įžeistas jų mėgstamas atlikėjas, o kiti reikalavo atiduoti pusę bilieto kainos už staiga nutrūkusį koncertą.

          Po tokių įvykių mokyklos administracija ir pedagogės pasijuto nejaukiai dėl įžūlaus jų moksleivių elgesio ir atlikėjo nekaltino.

          Ne pirmą kartą į skandalus įsiveliantis Grūdas išvažiuodamas palinkėjo: „Būkite palaiminti!“ Dar dalyvaudamas projekte „Kelias į žvaigždes“ Grūdas išgarsėjo nežabotais pykčio protrūkiais.

          lrytas.lt

          Bachūriukams biški nepatiko
          gera gyventi gerai

          Comment


            „Bachūriukai“ tai „bachūriukai“, bet vienas žydras (gal net du, sunku atskirti, matyt bus bičiuliai). Gražu, kad inovacijos Lietuvoj ribų neturi

            Homoseksualų šia fraze įžeisti nesiekiu.

            Dar vienas, atrodo, be juostelių. Gėda
            Paskutinis taisė ; 2008.04.11, 18:21.
            Įžvalgos.lt - FB - G+

            Comment


              Parašė Rodyti pranešimą

              Dar vienas, atrodo, be juostelių. Gėda
              Visa esmė kastoje. Juodas treningas be juostelių – tai bachūriukų krikštatėvis, kuris pasiekęs išvaizdos ir dvasios harmonijos laipsnį reikalingą toliau žengti bachūriuko keliu.
              gera gyventi gerai

              Comment


                Nu jus cia varot

                Comment


                  Geriausia mano girdėta Thrash metalo daina.

                  Slayer - Crionics. Būtina išklausyti visą.
                  Paskutinis taisė Paulius; 2008.04.11, 18:57.

                  Comment


                    Culture beat - Mr. Vain 2003
                    Snowflakes will attack U <3

                    Comment


                      Turiu prisipažint, kad vienintelė muzika, kurios klausau šioje temoje, yra Tomizmo. Tai dar nereiškia, kad visiškai pritariu jo skoniui, jo požūriui ir t.t.. Taip pat iš to nereikia spręsti, koks esu, patikinu, suklysit (šio tipo muzika turbūt pasigėrėjimo jums nekelia).

                      Vieni į muziką žiūri kaip į meno sritį, kiti - kaip į kažką paprasto, bet visvien malonaus. Kitų požiūris yra lankstus ir varijuojantis priklausomai nuo situacijos.

                      Muzikos, kurią dažnai pateikia Tomizmas, ypač klausydavau seniau. „Energiją nešanti“ muzika, kitaip apibūdint nemoku. Tai į ją ir žiūriu, kaip į papildomą, visiškai nekaloringą energijos šaltinį
                      Paskutinis taisė ; 2008.04.11, 21:20.
                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                      Comment


                        Malonu girdėti Turbūt esi pirmasis šiame forume su kuriuo skoniai maždaug sutampa, nes dauguma kitų tai aiiii, kas čia per bumsas, baisu, negražu ir t. t., na aišku dėl skonio nesiginčyjama, bet vis tik malonu kai atsiranda bendraminčių Šiaip realiame gyvenime irgi mažai pažįstu žmonių kurie mėgtų muziką su geru beat'u, matyt mano skonis yra unique Ir tuo aš tiesą sakant didžiuojuosi. Bet gal čia tik Lietuvoje taip, nes pvz. Vokietijoje (eurodance, commercial trance, hands up ir panašių stilių gimtinėje) tokios muzikos fanų yra daugybė.
                        Paskutinis taisė Tomizmas; 2008.04.11, 22:00.
                        Snowflakes will attack U <3

                        Comment


                          Man Tomizmo klausoma muzika .

                          Mano meilės: The Killers (feat. Lou Reed )- Tranquilize.

                          Comment


                            Innuendo Aš gal būsiu kultūringesnis ir nesakysiu kad bet jeigu realiai, tai tavo ta daina migdo, tiesiog klausai ir trūksta kažkokio aktyvumo, beato, greičio ir t. t. Žodžiu - jei nori užmigti gali pasiklausyti kažką panašaus, bet man gera muzika turi būti smagi, tranki ir kelti nuotaiką Pvz.:
                            Snowflakes will attack U <3

                            Comment


                              Čia priklauso nuo skonio. Mes davėmės per tą dainą taip, kad prakaitas upeliais tekėjo. O per beat'us visokius man šokti nė nesinori. Beje, tą dainą vis dėl to buvau įdėjus. Įrodymas, kaip man The Killers patinka .

                              Tiems, kam patiko Rihannos Umbrella

                              Comment


                                Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                <...> kam patiko Rihannos Umbrella <...>
                                Viena mėgstamiausių mano dainų, dar labiau - versija su Jay-Z ir Chris Brown.

                                Ne šita vaivorykštės versija, žinoma
                                Paskutinis taisė ; 2008.04.11, 22:36.
                                Įžvalgos.lt - FB - G+

                                Comment


                                  Parašė Rodyti pranešimą
                                  Viena mėgstamiausių mano dainų, dar labiau - versija su Jay-Z ir Chris Brown.

                                  Ne šita vaivorykštės versija, žinoma
                                  Čia ne vaivorykštės versija, čia versija "pasipi**avokim" .

                                  Comment


                                    Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                    Čia ne vaivorykštės versija, čia versija "pasipi**avokim" .
                                    Tą aš suprantu. Džiugu matyt, kad žmonės randa kur save realizuot
                                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                                    Comment


                                      na ką, peržiūrėjau Madonna su Timberlake "4 minutes". Įdomu, koks bus tas naujasis jos albumas Žiūrint į šią greit 50 metę supranti, kad plastinių operacijų, atsiprašau, papams ir po akimis čia neužtenka - faktas, jog joga ir vegetarizmas stapdo senėjimo procesus. Madonna jau vien dėl to negalima nežavėtis...

                                      Comment


                                        As irgi pritariu, kad Tomizmas deda geriausia muzika sitoj temoj. Dar tivoli daznai geru dainu ideda.

                                        Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                        Čia priklauso nuo skonio. Mes davėmės per tą dainą taip, kad prakaitas upeliais tekėjo. O per beat'us visokius man šokti nė nesinori. Beje, tą dainą vis dėl to buvau įdėjus. Įrodymas, kaip man The Killers patinka .

                                        Tiems, kam patiko Rihannos Umbrella
                                        Va kas yra visom prasmem.

                                        Comment


                                          /\ o aš vienintelio Tomizmo, dedamos muzikos ir neklausiau... nes kiek klausydavau, tai prastos kokybės bumčikas būdavo (nors klubinė muzika lb patinka). Na bet extazy suvalgius sueitų ir jos

                                          O šiaip niekuomet dėl skonio nesiginčiju, patinka - valio, nepatinka irgi Ar man turi skaudėti galvą, kad kažkas klausosi ne tokios, kuri patinka man? Absurdas
                                          *******
                                          Miestai.net Fb

                                          Comment

                                          Working...
                                          X