Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Grojaraštis. Tema apie muziką

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Jis ir toliau mums dainuos...

    Vytautas Kernagis - Mūsų Dienos Kaip Šventė

    *******
    Miestai.net Fb

    Comment


      Parašė tivoli Rodyti pranešimą
      Tomizmas, tau neatsibodo visas tas hyperseksualumas happy commercial trance'o klipuose: papai, papai, papai, uoga, papai, papai, papai, ratai, papai, papai, papai ...ir trukt nuo vadžių, vėl iš pradžių. Kažkaip apgailėtinai, o poto vulgariai klipai atrodo; kaip ir dauguma r'n'b ar hip-hop'o, kur "nigeris" rodo "krūtą" "tačką", rodo savo "bobas", "angarą" su "džiakuziu", ir repuoja tarkim su "geležimis" ant "sprando" ir "auksu" ant dantų apie sunkų gyvenimą JAV gatvėje (po to sunku darosi tuo patikėti) ir pereidamas į kitą dainos "refrain'ą" surepuoja kaip jo "bobos" leidžia malonumo garselius ir t.t. Kažkoks vulgarumas.
      Nelygink su hip hopu, nes tai nieko bendro.

      O kas negerai tuose klipuose? I grazias merginas visada smagu pasiziureti.
      Snowflakes will attack U <3

      Comment


        stai, kokiu intelektualiu ir sofistisku muzikiniu skoniu pasizymi musu tautieciai

        F.Kirkorovo koncerte Vilniuje - gėlių ir plojimų jūra
        http://whatson.delfi.lt/archive/arti...&categoryID=14
        Paskutinis taisė John; 2008.03.17, 00:25.

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą
          stai, kokiu intelektualiu ir sofistisku muzikiniu skoniu pasizymi musu tautieciai

          F.Kirkorovo koncerte Vilniuje - gėlių ir plojimų jūra
          http://whatson.delfi.lt/archive/arti...&categoryID=14
          Įdomiausiai tai atrodo kai delfyje daugiausiai komentarų surenka straipsniai apie Mango atsisveikinimo koncertus
          „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

          Comment


            Ar kas nors gavot bielietus i Metallica Rygoj? Per 2 min. išperko tiketoj kurioj buvau...

            Comment


              Parašė Bi-Lo Rodyti pranešimą
              Ar kas nors gavot bielietus i Metallica Rygoj? Per 2 min. išperko tiketoj kurioj buvau...
              Aš buvau trečias eilėje, ir tai bilietų negavau. Gerai bent jau tiek, kad brolis sėdėjo namie ir rezervavo internetu.

              Comment


                Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                Aš buvau trečias eilėje, ir tai bilietų negavau. Gerai bent jau tiek, kad brolis sėdėjo namie ir rezervavo internetu.
                Aš prieš tai telefonu bandžiau rezervuotis. 3 minutes paklausiau muzikos ir niekas neatsiliepė. 2lt/min

                Comment


                  OBITUARY
                  July 25, 2008
                  Vilnius, Lithuania - Forum Palace
                  „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                  Comment


                    Parašė Himleris Rodyti pranešimą
                    OBITUARY
                    July 25, 2008
                    Vilnius, Lithuania - Forum Palace
                    Na, nors ir labai mėgstu roką, metalą, bet čia man jau gerokai per daug rėkimo

                    Comment


                      Jau toks apysenis. Man video ne koks, bet muzika visai praein
                      Bloc Party - Flux

                      Comment


                        Mano nuomone, vienas geriausiu hop-hop'o gabalu

                        The Weathermen - 5 Left in the Clip

                        Comment


                          Parašė Himleris Rodyti pranešimą
                          OBITUARY
                          July 25, 2008
                          Vilnius, Lithuania - Forum Palace
                          Vieni mano mėgstamiausių (aišku tada, 1988-1989 m.). dabar liko sentimentai...

                          Comment


                            Parašė liutass Rodyti pranešimą
                            Vieni mano mėgstamiausių (aišku tada, 1988-1989 m.). dabar liko sentimentai...
                            Turbūt tais laikais kryžiaus kelius reikdavo nueit norint tokių grupių įrašų gaut ?
                            „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                            Comment


                              Parašė Himleris Rodyti pranešimą
                              Turbūt tais laikais kryžiaus kelius reikdavo nueit norint tokių grupių įrašų gaut ?
                              Jau būdavo kasetėse. Tokioje skylėje Mickevičiaus g. rūsyje galėdavai gauti.

                              Comment


                                Parašė Himleris Rodyti pranešimą
                                OBITUARY
                                July 25, 2008
                                Vilnius, Lithuania - Forum Palace
                                Nusiaubs tą Palacą, reikėjo kokiam nors kalblyje rengti.
                                gera gyventi gerai

                                Comment


                                  Parašė Kema Rodyti pranešimą
                                  Nusiaubs tą Palacą, reikėjo kokiam nors kalblyje rengti.
                                  Nieks nenusiaubs, jau ne vienas toks koncertas buvo.O kablys sudegė dar 2003.
                                  „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                                  Comment


                                    Tiketoj akropolyje pirmas su draugais stovejau, tai paemem ~25 bilietus i Metallica, uz musu niekas kaip ir nebegavo gaila zmoniu, na bent mums pasiseke. Susimatysim Rygoj.

                                    Comment


                                      Chamai
                                      You might surprise yourself.

                                      Miestai.net FB

                                      Comment


                                        Parašė Himleris Rodyti pranešimą
                                        O kablys sudegė dar 2003.
                                        Ne seniau? Paskutinį kartą įtariu ten buvau "Deicide'uose", bet kaip dabar suvokiu, tas buvo laaaabaai senai
                                        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                        Comment


                                          Parašė 99 Rodyti pranešimą
                                          Ne seniau? Paskutinį kartą įtariu ten buvau "Deicide'uose", bet kaip dabar suvokiu, tas buvo laaaabaai senai
                                          Tai kiek žinau degė ne kartą, kol 2003 galutinai nusibaigė Overkill koncertui įpusėjus...

                                          http://www.youtube.com/watch?v=fmJRFTFia6M
                                          „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X