Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Bon Appétit. Diskusijos apie maistą ir kulinariją

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • adebisi
    replied
    druska + pipirai + čili + česnakas + imbieras + laimo sultys + balzamiko actas. palik apie parai šaldytuve. skanu ir paprasta.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Jei noriu pasikept koki kiaulienos sprandines ar nugarines kepsni keptuveje ar ant groteliu kaip ji skaniau paruost?

    Komentuoti:


  • index
    replied
    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
    Šimtaprocentinio juodojo šokolado kažin ar išvis būna. Jei yra 70 proc. kakavos, tai jau laikomas neblogas. Čia pagal Maximos asortimentą . Paimk ir paeksperimentuok - kokią savaitę laikykis kuo geresnio juodojo šokolado dietos . Jei nebers, vadinasi alergija ne kakavai.
    Šiek tiek pataisysiu, būna ir 99 proc. kakavos. Tik jo rasti nelengva.

    Komentuoti:


  • senasnamas
    replied
    Šimtaprocentinio juodojo šokolado kažin ar išvis būna. Jei yra 70 proc. kakavos, tai jau laikomas neblogas. Čia pagal Maximos asortimentą . Paimk ir paeksperimentuok - kokią savaitę laikykis kuo geresnio juodojo šokolado dietos . Jei nebers, vadinasi alergija ne kakavai.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Cia ne bobuciu paistalai, as pats tuo isitikinau. Siaip spuogu neturiu, bet kai suvalgau kazkiek sokolado po dienos ar dvieju iskyla koks nors spuogas. Is pradziu to nepastebedavau, bet paskui isgirdau, kad skundesi vienas pazistamas tuo ir nuo to laiko pats ta pastebejau. Nustojau valgyti sokolada ir neatsimenu kada turejau koki nors spuoga.
    Tiesa cia technskai realiausia, kad ta sukelia ne pats sokoladas, o mineti visi kiti priedai, kurie eina i ne 100% sokolado plyteles.

    Uztenka i paieskos lauka ivest sokoladas ir spuogai ir rasi begales nuorodu i diskusiju forumus, kur zmones skundziasi, kosmetologiu pasisakymu ir taip toliau ir panasiai. Todel man truputi juokinga kai ta bandai lyginti su bobuciu pasakomis, nes tai yra neabejotinas faktas. Tik kaip sakiau realu, kad spuogus kelia ne pats sokoladas, o jo plytelese esantys kiti dalykai. Bet kalba ne apie si techniskuma sikart.
    Paskutinis taisė Gator; 2012.10.14, 21:40.

    Komentuoti:


  • bebop
    replied
    Parašė Gator
    Na jei sakau, kad spuogas reiskia spuogas. Blogiausiu atveju "daiktas panasus i spuoga". O del to, kad gincijasi sukelia ar ne, tai faktas, kad sukelia, juk turbut dauguma bent karta is konors girdejo, kad nevalgau saldainiu ar sokolado, nes iskart spuogu atsiranda.
    Man teko girdėti ir tokių perliukų iš bobučių "išgerk grietinės nuo kosulio, sutepsi bronchus" Man asmeniškai tas nieko nesako, gal žmogus tiesiog negali riebaus valgyti ir jį iš karto išspuogina. Ir kaip atpirkimo ožį šokoladą ir saldainius pasirenka, nes akivaizdžiausia. Žmonės daug ką sako.

    Net ir elementariausia Wikipedia teigia.
    Other associations such as chocolate and salt are not supported by the evidence.[26]
    Aišku Wikipedia irgi negalima per daug pasitikėti.
    Paskutinis taisė bebop; 2012.10.14, 17:41.

    Komentuoti:


  • senasnamas
    replied
    Ne tas pats, bet spuogai gali būti vienas iš alergijos simptomų. Juk jei pavalgius konkrečių produktų išberia, tai yra alergija, o ne odos užsiteršimas ar hormonų apykaitos sutrikimas.

    Komentuoti:


  • bebop
    replied
    Alergija ir spuogai ne tas pats.
    Man sokolado privalgius kartais spuogas koks iskyla, gal cia tik sutapimas, bet lyg ir ne, nes skaiciau, kad nemazai kam taip buna. Cia reiskia, kad as kazkiek alergiskas sokoladui ar kaip?
    Čia toks gana daug diskusijų sukeliantis klausimas. Vieni sako, kad joks maistas nesukelia spuogų, o kiti sako, kad sukelia. http://www.dukehealth.org/health_lib...te-causes-acne
    Paskutinis taisė bebop; 2012.10.14, 11:14.

    Komentuoti:


  • senasnamas
    replied
    Man sokolado privalgius kartais spuogas koks iskyla, gal cia tik sutapimas, bet lyg ir ne, nes skaiciau, kad nemazai kam taip buna. Cia reiskia, kad as kazkiek alergiskas sokoladui ar kaip?
    Aukštos kokybės, geras ir tikras šokoladas gaminamas tik iš kakavos miltelių, kakavos sviesto, cukraus ir kartais pridedama šiek tiek vanilės. Tačiau dažniausiai masinės gamybos šokoladas turi žymiai mažiau kakavos, o jį gaminant dedami visokie priedai, tokie, kaip pienas, sojos lecitinas, dideli kiekiai cukraus, riešutai, gliuteinas, įvairūs prieskoniai, dažai, konservantai ir kiti. Šie priedai dažniau sukelia alergines ir kitas nepageidaujamas reakcijas nei pats grynas šokoladas ar kakava.
    http://www.alergija.info/view.php?pa...id=50&kalba=LT

    Komentuoti:


  • bebop
    replied
    Parašė enigma Rodyti pranešimą
    Ar yra košerinio šokolado?
    http://chocolatespeak.blogspot.com/2...chocolate.html
    http://www.dark-chocolate-life.com/k...chocolate.html

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
    Hehe, laikas man ruoštis atsiimt Nobelio premiją, nes šitą kriterijų jau atitinku
    Man sokolado privalgius kartais spuogas koks iskyla, gal cia tik sutapimas, bet lyg ir ne, nes skaiciau, kad nemazai kam taip buna. Cia reiskia, kad as kazkiek alergiskas sokoladui ar kaip?

    Komentuoti:


  • enigma
    replied
    Ar yra košerinio šokolado?

    Komentuoti:


  • bebop
    replied
    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
    Gerai. Einu iš kitos pusės. Kiek tų Šveicarijos ar kitų šalių Nobelio premijos laureatų yra žydai? Aišku, juk dėl politinio korektiškumo laureatų tautybė nutylima, tačiau tikrai neproporcingai didelė dalis laureatų yra žydai ir jie turėjo ryti šokoladą!
    Atrodo, kad apie 75 procentai Nobelių yra žydų. Ir dauguma jų yra tarp aškenazių. Ir niekas neteigia, kad šokoladas yra lemiamas veiksnys Nobeliui. Netgi nėra svarbus ir esminis Tiesiog statistiškai paimta ir palyginta priklausomybė šių dviejų dydžių. Ir žiūrėk atrado kažką. Juk pilna visokių tyrimėlių, kuriuose paima vieną veiksnį ir tyrinėja. Aišku neatsižvelgiant į visumą.

    Vis tiek svarbiausia Nobeliui yra aplinka (šalis), kurioje talentingas žmogus gali save realizuoti ir sugebėtų generuoti įdėjas. Čia bent mano nuomonė.

    Teorijų yra daugybė, kodėl tiek daug Nobelio premijų tarp žydų. Nuo kultūrinių, genetiškai paveldimų ligų (kurios dažniau pasireiškia žydams) iki sąmokslo teorijų. Bet kažkodėl nė viena nepasako tiesos. Todėl neverta per daug gilintis.
    Paskutinis taisė bebop; 2012.10.13, 20:05.

    Komentuoti:


  • Kitas Džiugas
    replied
    Ir vėl žydai trukdo?

    Komentuoti:


  • Al1
    replied
    Gerai. Einu iš kitos pusės. Kiek tų Šveicarijos ar kitų šalių Nobelio premijos laureatų yra žydai? Aišku, juk dėl politinio korektiškumo laureatų tautybė nutylima, tačiau tikrai neproporcingai didelė dalis laureatų yra žydai ir jie turėjo ryti šokoladą!

    Komentuoti:


  • bebop
    replied
    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
    Bullshit. O kur Izhaelis?
    Jeigu būtum atidžiau skaitęs, apstebėtum, kad tikrino 23 šalis. Šiaip populiacijos Šveicarijos ir Izraelio yra apie 8 mln. Tačiau Šveicarija turi 26 Nobelius, o Izraelis 10 (čia tik šiaip palyginimui).

    P.S. Nuo kada perėjai prie anglų kalbos?
    Paskutinis taisė bebop; 2012.10.13, 19:49.

    Komentuoti:


  • Al1
    replied
    Bullshit. O kur Izhaelis?

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
    Hehe, laikas man ruoštis atsiimt Nobelio premiją, nes šitą kriterijų jau atitinku
    Svarbu, kad tik koks arbūzas neužaugtų besiekiant Nobelio premijos

    Komentuoti:


  • bebop
    replied
    Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
    Hehe, laikas man ruoštis atsiimt Nobelio premiją, nes šitą kriterijų jau atitinku
    Turi vieną varžovą

    Komentuoti:


  • Valiukas
    replied
    Parašė bebop Rodyti pranešimą
    Paskaičiavus reikia suvalgyti apie 1 šokolado plytelę (100g) kas 3-4 dienas Nėra taip jau ir daug jeigu esi didelis šokolado mėgėjas.
    Hehe, laikas man ruoštis atsiimt Nobelio premiją, nes šitą kriterijų jau atitinku

    Komentuoti:

Working...
X