Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Automobiliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Turi žmogus daug kam trūkstamų dalykų: pinigų ir laiko .

    http://www.tiburon-klubas.info/showthread.php?p=4099
    gera gyventi gerai

    Comment


      Parašė Kema Rodyti pranešimą
      Pavienės foto klaidžiojo ir Lietuvoje, tiesiog kažkas surinko eilės tvarka ir sudėjo. Be to, ten pakankamai populiarus saitas.

      p.s. tiesa, čia ne pirmas jo kūrinys, dar yra BMW perdaręs. Reiktų paieškoti fotkių.
      Kazkuriam puslapyje buvau idejes to BMW.
      Reiks i tuning show eit. Paziureti i sita monstra Priekis kaip maybach Exelero

      Comment


        Man tik labai įdomu kiek saugumo žvaigždučių gautų toks monstriukas Euro NCAP įskaitoj

        Comment


          labai minkstai galvele atgultum i puta
          www.tomflagman.com

          Comment


            Galvojau kad tas BMW yra nesamonių viršūnė Pasirodo kur "stiebtis" dar yra

            P.S. visgi pagarba meistriukui, tikras putų meistras

            Comment


              Skelbime radau toki Europoje neiprasta eksponata, Toyota Fortuner: http://motors24.delfi.lt/Default.asp...view&id=117766

              Nors ten parasyta ir "Land Cruiser Fortuner", bet su Land Cruiser, ko gero, bendro jis turi nelabai daug (taip padaryta tikriausiai tik todel, kad Land Cruises yra kur kas geriau zinomas SUV modelis pas mus). Fortuner pavadinimo ir isores dizaino modelis skirtas tik P.Amerikos, Azijos ir kai kurioms Afrikos rinkoms, o JAV ir Europoje panasaus dizaino analogu kaip ir nera (isskyrus pick-up'a Hilux). JAV parduodamas analogisku specifikaciju modelis vadinamas 4 Runner, nors jo isores dizainas smarkokai skiriasi... Taigi idomu, is kur gabenami sie aparatai? Nejau is Argentinos (kur jie gaminami P.Amerikoje)??

              Siaip idomu, nes Europoje si modeli vargiai kur nors rastume ir su ziburiu.

              Paskutinis taisė John; 2008.05.30, 01:19.

              Comment


                /\
                Galbūt iš Japonijos?

                Mano draugo kaimynas kažkaip gabenasi egzotiškus sportinius automobilius iš Japonijos (berods), perdeda vairą į kitą pusę ir parduoda po to dažniausiai į Rusiją. Gal ir čia panašus atvejis.

                Comment


                  Aš išvis nesuprantu, kam reikia keist to pačio modelio dizainą atskirai, tarkim Europai ir JAV.

                  Comment


                    Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                    /\
                    Galbūt iš Japonijos?

                    Mano draugo kaimynas kažkaip gabenasi egzotiškus sportinius automobilius iš Japonijos (berods), perdeda vairą į kitą pusę ir parduoda po to dažniausiai į Rusiją. Gal ir čia panašus atvejis.
                    Nesu tikras, ar Fortuner gaminamas Japonijoje ir ar jis ten parduodamas. Apskritai nelabai isivaizduoju, kokioms Azijos rinkoms jis skirtas (t.y. jei neskirtas Kinijos rinkai, tuomet su vairu kaireje puseje Azijoje jie, ko gero, ir negaminami). Speju, kad visgi jie gabenami is Argentinos, nes naujam automobiliui keisti vaira ir taip "zaloti" masina, butu nelabai grazu

                    Comment


                      Parašė Duff Rodyti pranešimą
                      Aš išvis nesuprantu, kam reikia keist to pačio modelio dizainą atskirai, tarkim Europai ir JAV.
                      Kad itikti skirtingu vadenyno pusiu zmonems, amerikai labai patinka, sviesiu salonu, masyviu zibintu, daug chromuotu detaliu...

                      Comment


                        Parašė Dzipas Rodyti pranešimą
                        Galvojau kad tas BMW yra nesamonių viršūnė Pasirodo kur "stiebtis" dar yra

                        P.S. visgi pagarba meistriukui, tikras putų meistras
                        Buk atsargus, nei tas bmw nei sitas negali nepatikti, jei nepatinka busi apsauktas pavyduoliu. Kas buvo man kai pasibjaurejau tuo sudarkytu slykstamobiliu cia kazkada

                        Comment


                          www.tomflagman.com

                          Comment


                            Sitos alfa romeos girdejau sudina vaziuokle turi. Ir siaip kai rpadeda biret, tai iki mirties... Norejau ir as tokios, issigandau

                            Comment


                              Alfos niekada nepasižymėjo patikimimu, tačiau jos tikrai turi kažką kas labai traukia. Mane labai gundo 156-oji . O 159-oji tai išvis...
                              Paskutinis taisė pauliaK; 2008.06.02, 08:59.

                              Comment


                                FalgMan, kuri tavo?
                                Neišmeskite spalvų

                                Comment


                                  mano 166. vaziuokle ne is patikimiausiu. keistai sudeta ir nera labai patikima. visuom kitu seip esu patenkintas kolkas.
                                  www.tomflagman.com

                                  Comment


                                    Anksčiau labai įtariai žvelgiau į tuos, kurie sako "alfa negerai, alfa brangu".
                                    Bet kai susiduri pats su tokiais nepatikimumo faktais, palygini su kitais panasaus amziaus ir panasiu galimybiu automobiliais, pamatai, kad alfa pirkt tikrai neverta.
                                    Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                                    Comment


                                      konkreciau? detales tokiom paciom kainom kaip ir panasios klases panasiu metu bnv5 ar aubi6 ir tt. nematau nieko isskirtinio. svarbu sudarankiams nevezti tvarkyti jei kazko reikia. yra kaune ir vilniuje po viena rimta alfu meistra, ir man to uztenka, kad pakeistu tepalus, dirzus, itempejus ir tarpine dangtelio. daugiau nieko daryti nereikejo, bet kainomis daliu domejausi.
                                      www.tomflagman.com

                                      Comment


                                        Būdamas anksčiau entuziastingesnis nebūčiau taip galvojęs, bet dabar tikrai taip manau, kad visokiom alfom ner ka ir lygintis apskritai su būtent a6 ar bmw 5.

                                        Kad detalių kainos panašios reikia ne džiaugtis, o stebėtis, kad mašina būdama perpus pigesne nei minėti vokiški analogai detalėm prašosi vienodų kainų.
                                        Bet dėl žinančių meistrų pritarsiu, ne visi alfas gali remontuot.
                                        Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                                        Comment


                                          Lyginat ne tokiu klasiu auto. Paziurekit kiek kainuoja tokiu pat metu ir komplektacijos alfa ir tarkim koks OOOO...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X