Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Automobiliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    ar as kazko nerandu, ar hameris nevykdo savo pazadu?

    Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
    Hameris gerą temą užvedė, ankstesniam puslapyje, lauku daugiau informacijos... Atvažiuočiau ir aš su coltuku
    www.tomflagman.com

    Comment


      Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
      ar as kazko nerandu, ar hameris nevykdo savo pazadu?
      Hammeris jau kokią valandėlę deliojasi savo planus Ir mąsto ar neteks nukelt savaitėlei šios minties, nes 5adienį mano 21asis ir savaitgalį tikriausiai visą būsiu out nuo galimybės meet'intis, o darbo dienom šią savaitę irgi užimtumas su paskaitom nemažas, o jei bus kokia laisvesnė tikriausiai dėl gimtadienio galvelę pasukt
      Mano nuotraukos @Fotki.com

      Auto Show Millennium 2007
      Retromobile 2007
      "Kova 1". Driftingo čempionatas
      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
      Kauno Marių Regioninis Parkas

      Comment


        galim nors ir snd susitmeetint seip nuo kazko juk turi buti pradzia o pradzia padaryti reiktu uzkuriant tema
        www.tomflagman.com

        Comment


          Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
          galim nors ir snd susitmeetint seip nuo kazko juk turi buti pradzia o pradzia padaryti reiktu uzkuriant tema
          Ok ok, kadangi esu prispaustas prie sienos, kad skausmas atlėgtų per pirmą pertrauką bežiūrint Bondą užsimsiu šiuo reikalu pagaliau
          Mano nuotraukos @Fotki.com

          Auto Show Millennium 2007
          Retromobile 2007
          "Kova 1". Driftingo čempionatas
          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
          Kauno Marių Regioninis Parkas

          Comment


            Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
            Tai laikas suaktyvėt Va aš mitsą turiu viso labo 2 mėnesiai, o jau 3 meet'uose dalyvavau Labai faina klubo chebra Na tiksliau Kauno, Vilniaus meet'u (na jame neilgai ir pabuvau) likau labai nusivylęs O va pirmąjame Kauno meet'e iškart pasijutau lyg tuos žmones seniai pažinočiau Paprasti ir labai linksmi žmonės su kuriais neturėjom kada tylėt
            Jokiu problemu, tik ziuresim kaip su laiku...

            Comment


              Parašė Nedas Rodyti pranešimą
              Jokiu problemu, tik ziuresim kaip su laiku...
              Dabar be kokio Spalio viduriuko ar pradžios didesnio meet'uko nedarysim
              Mano nuotraukos @Fotki.com

              Auto Show Millennium 2007
              Retromobile 2007
              "Kova 1". Driftingo čempionatas
              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
              Kauno Marių Regioninis Parkas

              Comment


                štai ir mano ratai: Renault Twingo, 1,3i ()









                Comment


                  Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                  štai ir mano ratai: Renault Twingo, 1,3i ()
                  Su tokia galima 16 metų važinėtis ar ne ?
                  „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                  Comment


                    nu kad kažin, nuo 16 ten išvis tas svoris vos ne pusė tonos tegali būti, o šita jau sunkesnė keliais šimtais kilų nors gal kažkas pasikeitė tuose svorio leidimuose, už pinigus juk viskas įmanoma

                    Comment


                      Ne, su šita tikrai ne, nei su smartu O tas tvingo iš išorės tai normali miesto mašinytė, bet iš viduas tai tikrai juokinga

                      Comment


                        gerai, kad ne 1,1 l tai jau būtų benzo pjūklas

                        Comment


                          Eee... o kur spidometras su tachometru? Vat kai visi su tokiom važinės - kamščių nebus

                          Comment


                            Nu bet interjeras tai

                            Bet gal ir "prikolas" - gali pavyzdžiui mobilką pasidėt ten, kur spidometras turėtų būt O ir magnetola po pelenine, neįprastai kažkaip

                            Comment


                              viskas čia gerai spidometras čia ir yra pats nulioviausias daiktas jis per vidurį panelės prie lango. ir dar + elektroninis o man kaip tik patinka vidus, ir per meetą galėsit atsisėsti, ir patys pajusit, kokia ji patogi nei vienas atsisėdęs į vairuotojo kėdę, jos nesupeikė, o tik gyrė patogumą o tas mano benzo pjūklas autostradoje į vilnių paėmė 150, o gazas dar nebuvo dugnas. pradėjau stumti lexusą kažkokį, tas pradėjo akivaizdžiai mėtytis kelyje, nesuprasdamas, kad gali taip būti, kad kažkoks varlius stuma jį iš galo tai vat daugiau ir nesu važiavęs

                              Eee... o kur spidometras su tachometru? Vat kai visi su tokiom važinės - kamščių nebus
                              nuo šiemet sėdau ir aš į viešajį transportą ir labai džiaugiuosi tokiu savo poelgiu - ir viena mašina spustyse mažiau, o ir pačiam sveikiau daugiau pajudėti tiesa užmiestyje jau draskausi su bolidu, visgi atstumai nebe tie, kad patiktų autike kratytis

                              Comment


                                sakyciau tokia daktariska masina. Iskart apie tai pagalvojau ir tik veliau pamaciau tavo nika
                                beje, kelintu ji cia metu, ir koks jos apetitas (vid.)?

                                Comment


                                  /\ kodėl daktariška? jinai skaitosi jau 1995, o valgo ramiai trasoj važiuojant apie 5, o mieste pasrebia ir daugiau, būna kad kartais net arčiau 7 (čia žiemą, kai labai šalta buvo), 6, gal su trupučiu tai garantuotai

                                  Comment


                                    Mes mėgstam įvairių tautybių automobilius.
                                    Kaunas yra Kaunas

                                    Comment


                                      visi trys mano megstami
                                      www.tomflagman.com

                                      Comment


                                        Man Mazda 6 sportinis variantas beprotiškai patinka Bet žiūriu universalas irgi gerai atrodo, nors universalų nemėgstu
                                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                                        Auto Show Millennium 2007
                                        Retromobile 2007
                                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                                        Comment


                                          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                          /\ kodėl daktariška? jinai skaitosi jau 1995, o valgo ramiai trasoj važiuojant apie 5, o mieste pasrebia ir daugiau, būna kad kartais net arčiau 7 (čia žiemą, kai labai šalta buvo), 6, gal su trupučiu tai garantuotai
                                          Visu pirma spalva. Man asocijuojasi su ligoninemis ar tai kazkokiu chirurgu (ar kt) darbo aprangos elementu. Dabar galvoju, kazkuriose salyse, daktariuku darbine apranga buna ,butent tokios spalvos O ir pats automobilio salonas gan keistas, kuris labiau primena ne automobilio salona, bet kazka kitko, lyg kazkokie nesuprantami irengimai, kur tarytum visos detales skirtos tik tam kad atliktu savo funkcija ir nieko daugiau Zdz , automobiliuko dizainas ir interjeras yra labai saikingas ir labiau simbolinis.
                                          Vat kaip cia man viskas pasirode..

                                          Comment

                                          Working...
                                          X