Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Automobiliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Spidometro paklaidą įtakoja ir skirtingo nuo gamintojo nurodyto dydžio ratai.

    Comment


      Parašė SPX Rodyti pranešimą
      Tamstos mašina matyt europiečių-kreivarankių rinkta. Manau kiekvienas save gerbiantis vairuotojas žino, kad max paklaida +/- 3km/h. Jei mašinoj paklaida jau net +/- 10km/h nu, tai sorry čia...
      Biški pasidomėk plačiau, prieš teigdamas max 3 km!!!! Prajuokinai tu mane. Ir ką turi omeny apie europiečius- kreivarankius? jei pats esi kreivarankis, tai nereiškia, kad visi tokie...
      "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

      Comment


        Parašė URBANISTAS Rodyti pranešimą
        Biški pasidomėk plačiau, prieš teigdamas max 3 km!!!! Prajuokinai tu mane. Ir ką turi omeny apie europiečius- kreivarankius? jei pats esi kreivarankis, tai nereiškia, kad visi tokie...
        Atsirado automobilistas O tu palygink japonišką ir vokišką mašiną, apie prancūzus tyliu, na, gal dar Renault kažką doro pasiūlo sprendimuose. Gal esi vienas iš tų, kurie pardavinėja mašinas susuktas su furnituriniais varžtais, tada paklaida ir 20km būna. Jei žmogus parvaro mašiną ir tikrai uždirbinėja sąžiningai, pas jį būna gal ir brangiau, bet bent žinai, kad bus ne iš tos parapijos - "sau, ar pardavimui". Apie Pegout ir VW servisus išvis tyliu, banditai, naudotas dalis deklaruoja kaip naujas, per tokį jų darbą kolegė liko apgauta, kai į Polo sudėjo važiuoklėj granatas naudotas, o teko mokėt kaip už naujas. Pats domiuosi japoniškom mašinom, pats, jei reikia remontuoju kartais ir žinau. Vienas minusas japoniškuose automobiliuose - daug varžtų kėbulo dalyse... Tu pasiskaityt charakteristikas ir diagnostikos leistinas paklaidas - visur nuo 3-5km/h max. jei daugiau, reiškia bėdų mašina turi daugiau, pardedant ratais, baigiant varikliu. Tada reikia paltesniu spektru ieškot nukrypimų nuo normų. Čia tas pats kaip ir tranzistoriniam stiprintuve, per didelė ramybės srovė - nukrypimas, rizikuoji sudegint tranzus
        Paskutinis taisė SPX; 2008.10.12, 13:08.
        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

        Comment


          "O tu palygink japonišką ir vokišką mašiną, apie prancūzus tyliu" nesupatau tamstos , a visas pagal sali gamintoja rusiuot taip paprasta

          Comment


            Parašė SPX Rodyti pranešimą
            Atsirado automobilistas O tu palygink japonišką ir vokišką mašiną, apie prancūzus tyliu, na, gal dar Renault kažką doro pasiūlo sprendimuose.
            O kuriuos dalykus lygint ? Variklių dinamiką, plastikų kokybę, skardų storį, atsparumą korozijai, detalių kainas ar dar kažką ? Vien pagal mano išvardintus kriterijus, tai ir vieni ir kiti gamintojai labai skiriasi. Kaikuriems galima dėti pliusus už vienus dalykus, bet tuo pačiu riebius minusus už kitokias "ligas". Apie prancūzus geriau patylet, nes dažnai nuomone susidaro tik iš VBS ir "kas baigiasi o - ...." stereotipo. Tik nežinau kokius "dorus" pranašesnius sprendimus siūlo Renault. Beje japonai man nepatinka labiausiai tuom, kad kaikurie jų gaminti automobiliai būdami tik 3-4 metų senumo ima rudyti, priešingai nei kaikurių "nutylimų" gamintojų 19 metų senumo gaminiai.

            Ir šiaip Europoje automobilius gamina ne tik vokiečiai su prancūzais, bet ir švedai, italai.

            P.S. Gaila jog tenka diskutuot ne pagal temą.

            Comment


              Parašė sleader Rodyti pranešimą
              O kuriuos dalykus lygint ? Variklių dinamiką, plastikų kokybę, skardų storį, atsparumą korozijai, detalių kainas ar dar kažką ? Vien pagal mano išvardintus kriterijus, tai ir vieni ir kiti gamintojai labai skiriasi. Kaikuriems galima dėti pliusus už vienus dalykus, bet tuo pačiu riebius minusus už kitokias "ligas". Apie prancūzus geriau patylet, nes dažnai nuomone susidaro tik iš VBS ir "kas baigiasi o - ...." stereotipo. Tik nežinau kokius "dorus" pranašesnius sprendimus siūlo Renault. Beje japonai man nepatinka labiausiai tuom, kad kaikurie jų gaminti automobiliai būdami tik 3-4 metų senumo ima rudyti, priešingai nei kaikurių "nutylimų" gamintojų 19 metų senumo gaminiai.

              Ir šiaip Europoje automobilius gamina ne tik vokiečiai su prancūzais, bet ir švedai, italai.

              P.S. Gaila jog tenka diskutuot ne pagal temą.
              SAAB ir Volvo čia jau kita kategorija. Aš apie juos ir net nekalbu, nes liežuvis neapsiverčia. Pačiam teko važinėti su SAAB 95 naujos kartos, tai atsisėdus prie japono vairo nėra vairavimo pojūčio, bet sakau, čia jau kita kategorija. Kur naujas Mitsubishi ir SAAB - vien kaina ir kokybe nepalyginami dalykai... kalbu apie elemnatrius drondolietus, kurie pagrinde važinėja mūsų gatvėm.

              Beje japonai man nepatinka labiausiai tuom, kad kaikurie jų gaminti automobiliai būdami tik 3-4 metų senumo ima rudyti, priešingai nei kaikurių "nutylimų" gamintojų 19 metų senumo gaminiai.
              Ateik, parodysiu Galant '92, Sunny '94, nustebsi maloniai , pastaroji kieme nenaudojama apie 4mėn. pratupėjo ir nieko. Viskas priklauso, nuo to, kaip važinėji ir kur važinėji... Žodžiu, aš nesigynčysiu, prie daug ko krapštausi, tai tenka viskuo domėtis, iš ten ir info ateina. Ir rankos tikrai nekreivos dar.

              Nenukrypstam nuo temos...
              Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

              Comment


                Keli įdomesni kadrai iš Kauno auto parodos





                Comment


                  kas ten per ratai su estiskais numeriais?
                  www.tomflagman.com

                  Comment


                    /\ Wiesmann GT

                    Comment


                      Štai tokį eksponatą užtikau prie "Tėvynės"

                      You've got one life! Live it!

                      Comment


                        Mano kuklusis darbinis arkliukas


                        VW PASSAT Caravan, 1993m, 1,9TD, 55KW, viskas paprasta, beveik nera elektronikos (isskyrus veidrodelius ir stoglangi), ryja apie 6-7l dyzelio, nu zodziu pigiai atsieina, juolab kad kuro gaunu po 2,5lt

                        Comment




                          Mano komfortine kupe. Elektronikos nemazai, pradedant elektro paketu, abs ir baigaint tiptronic pavaru deze. Vaziuoja maloniai ir stabiliai

                          Comment


                            /\ baisu kad rudys nuo maniskes ant taviskes nepersimestu (pas mane ju nera, tik juokauju)

                            Comment


                              Na su rudim viskas tvarkoj, nesimato ju zidiniu. Anksciau turejau Honda civic, tai su rudimis teko susidraugauti dabar metai geresni, todel nera tokiu problemu.

                              Comment


                                Parašė Andrr Rodyti pranešimą
                                Na su rudim viskas tvarkoj, nesimato ju zidiniu. Anksciau turejau Honda civic, tai su rudimis teko susidraugauti dabar metai geresni, todel nera tokiu problemu.
                                turejau 1996m audine, rudys greit islindo, nu ir siaip neekonomiska buvo, tai passata pasiemiau, nesigailiu po biski i ji pradedu investuot

                                Comment


                                  Kadangi nedaug pravaziuoju per metus, todel auto su dyzeliniu varikliu man neverta tureti, nes jo eksplotacija yra brangesne bei garsas ir vibracijos specifines.

                                  Comment


                                    /\ vibracija, bent pas mane, buna kol saltas variklis, o po to jau nei garso nebegirdi

                                    Comment



                                      Nes ausis pripranta

                                      Turėjau ir dyzelį ir dabar važinėjuos su benzinu. Mano nuomonė - benzinas valdo! Kaip sakant dyzelis - laukam art, dujos - valgyt daryt, o benzinas - su mašina važinėtis

                                      Comment


                                        /\ na man labai gerai ir dyzelis, nesu benzo turejas tai zinai...

                                        Comment


                                          turejau du benzus, dabar vazineju su dyzeliu, ir tikrai sekanti masina bus benzas...
                                          www.tomflagman.com

                                          Comment

                                          Working...
                                          X