Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Abiturientams

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • John
    replied
    Jeigu kalbos zinios leidzia (labai svarbus faktorius, daug kas tikrai vargsta su prastu kalbos mokejimu), manau galvoti nera daug apie ka. Salygos studijuoti ES dabar yra tokios pasakiskos, apie kokias niekas nei nesapnavo pries kelis metus... o studentus universitetai cia myli, nes su kiekvienu nauju studentu jiems atkeliauja atitinkama sumele €$£ (kurios pats visviena turbut niekada nemokesi, juk viska finansuoja geroji ES arba vietos valdzia)
    Meciau savo studijas Vilniuje po 2 metu LTU (dabar "Roemerio Universitetas", berods... nelabai mieli prisiminimai is tos istaigos) ir pradejau viska is naujo Londone. Kol kas to nesigailiu... kitas studiju lygis, kita mokymo ir poziurio i studijas kultura bei bendravimas.
    Paskutinis taisė John; 2007.04.02, 22:46.

    Komentuoti:


  • vap
    replied
    Iš savo varpinės pasakyčiau, kad nestokit į Informatiką (bent jau VU).. bet čia jau asmeninis reikalas.. aš šiaip pradėjęs trečius metus supratau, kad įstojau į tą specialybę, bet žinių per mažai...

    T.y. būtų neblogai kad būtų didesnis pasirinkimas dalykų.. Dauguma dalykų privalomi, nors turėtų būti daugiau pasirinkimų.

    Komentuoti:


  • Xmaster
    replied
    Dzipas: ISM'e mokosi nebūtinai labai turtingų tėvų vaikai Kaikas ir paskolas mokslam imasi, o dėl iškritimo tai jo, po pirmos sesijos (žiemos) jau beveik 100 pamažėjo.

    Komentuoti:


  • Montezauras_klp
    replied
    Jau antrus metus esu tvirtai apsisprendes stoti į KU žurnalistika. Kažkada tai atrodė taip toluma, o jau egzaminai ant nosies....

    Komentuoti:


  • Aug1z
    replied
    Parašė spirit Rodyti pranešimą
    mane nuojauta apgavo... Ji man kuždėjo kad tu jau seniai baigęs mokyklą
    ir kodėl gi?

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    mane nuojauta apgavo... Ji man kuždėjo kad tu jau seniai baigęs mokyklą

    Komentuoti:


  • Aug1z
    replied
    Dėl krypties tai aš jau seniai apsisprendęs. O konkrečiai KUR stoti tai dar nežinau, visgi dar 2 metai vidurinės...

    Komentuoti:


  • Dzipas
    replied
    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
    norint įstot, kur nori ir gyvenime pasiekt kažko, tai reikia paart gerai. nebent turi turtingus tėvelius, tada kitas reikalas...
    Kad ir turtingus tėvelius turi Pvz gali įstoti į ISM kad ir su labais žemais balais, bet kaip žinia po pirmo kurso belieka ~50% įstojusių

    Komentuoti:


  • Darius_
    replied
    Na, pavydžiu tiems, kas tvirtai apsisprendę, ko nori... Aš asmeniškai dar dvejoju ir nžn, kur stosiu. Nusprendžiau palaukti egzaminų rezultatų, o tada jau ir žiūrėsiu (:

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Parašė Cholerikas Rodyti pranešimą
    ;]] Betkur stot tai visiskai nenoriu, nesugebeciau dirbti kazko kas man nemiela.
    Tai ir stenkis įstot ten, kur tu nori

    Komentuoti:


  • Cholerikas
    replied
    Arba galva ant peciu turet ir siekt tikslo

    Komentuoti:


  • daktaras
    replied
    norint įstot, kur nori ir gyvenime pasiekt kažko, tai reikia paart gerai. nebent turi turtingus tėvelius, tada kitas reikalas...

    Komentuoti:


  • Cholerikas
    replied
    ;]] Betkur stot tai visiskai nenoriu, nesugebeciau dirbti kazko kas man nemiela. Jei neistosiu kur noriu, metams i Australija reiks lekt

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Na, kadangi aš jau jau antrus metus esu studentas, tai galiu pasakyti štai ką: BIJOKIT FUKSŲ KRIKŠTYNŲ!!!!!

    O šiaip tai viskas yra puse velnio. Svarbiausia yra kurnors įstot, o po to jau kaip nors "išplauksi"

    Komentuoti:


  • Ramunas
    replied
    Man dar vieni metai liko...

    Komentuoti:


  • Cholerikas
    replied
    Abiturientams

    Kadangi tikrai zinau jog ne vienintelis as siame forume abiturientas, tad kuriu sia banalia tema musu diskusijoms. Zinoma visi kiti irgi kvieciami diskutuoti, komentuoti, reiksti savo nuomone.
    Tiesiog galima pakalbeti apie egzaminus, sesijas, kur stojate, ko norite is gyvenimo, kodel kosmonautu svajojate buti ir tt...

    Pradziai ir paskatinsiu visus abiturientus atsiliepti, bei pasipasakoti kur stojate ar pan.

    As pats bandau istoti i fotografija UK.

    Komentuoti:


  • Doncikas
    replied
    rezultatai:
    MBE interpretacija - 9
    MBE informatika - 9
    VBE matematika - 65
    VBE anglų - 58
    VBE lietuvių testas - 84

    Žadu stot:
    1) VUKHF Verslo informatika
    2) KTU Vadyba
    3) KTU Verslo administravimas
    4) LKKA Turizmo ir sporto vadyba
    5) KTU Žiniasklaidos technologijos
    6) VDU Informatika ir matematika

    Komentuoti:


  • vytauc
    replied
    Oj nepavydžiu aš jums, vyručiai... Šiurpas ima 12 klasės egzus prisiminus. Išlaikiau juos tikrai neblogai, bet zubrinau paskutinį pusmetį kaip už tėvynę

    Komentuoti:


  • Vaidas
    replied
    /\ Yra 2 egzaminai: lietuvių (gimtoji) ir lietuvių (valstybinė)

    Komentuoti:


  • Nedas
    replied
    Parašė WILD_WEST
    /\
    As laikiau Lietuviu,kaip valstybine kalba

    O kokia kitokia ji gali būti ?

    Komentuoti:

Working...
X