Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Abiturientams

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • edvvis
    replied
    Parašė lencas
    Laikysiu lietuvių, anglų k. ir matematikos valstybinius egzaminus. Stosiu architektūron Lietuvoj. Ir tik Lietuvoj

    Pats kuriuos egz. laikysi?
    Tą patį laikysiu O kur stosiu tai tiesą sakant neįsivaizduoju.. Galvojau į KTU, į sporto inžineriją, bet ten be fizikos praktiškai neįmanoma.. )

    P.S. Rytoj (na..praktiškai jau šiandien..) šimtadienis!!!
    Paskutinis taisė edvvis; 2011.02.17, 23:47.

    Komentuoti:


  • Irma
    replied
    Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
    Na aš turiu planų bandyti kurti architektų įmonę, bet vėlgi tai labai rizikinga, o viska pradėt nuo nulio irigi nesinori.
    Įmonę? Turi kokios realios patirties toje srityje?

    Komentuoti:


  • Kartmen
    replied
    Baigęs tu gauni diplomą, o yra toks dalykas kaip architekto atestatas. Dabar nelabai galiu pasakyti ar tu gali laisvai savarankiškai projektuoti tik su diplomu. Bet atestatą norint gauti reikia kelis metus po baigimo padirbti architekto asistentu ar kažkaip panešei.

    Komentuoti:


  • Aleksas666
    replied
    Parašė Kartmen Rodyti pranešimą
    Yra kitas būdas rasti architekto darbą Vilniuje būti vienu iš geriausiu savo kurse ir padaryti įspūdį kokiam dėstytojui. Dauguma jų ten dirba tam kad susirastu savo firmoms jaunų perspektyvių architektų. Dar kartą pasikartosiu čia gi Lietuva
    Na aš turiu planų bandyti kurti architektų įmonę, bet vėlgi tai labai rizikinga, o viska pradėt nuo nulio irigi nesinori.

    Komentuoti:


  • Kartmen
    replied
    Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
    jeigu taip, tuomet aš bedarbis būsiu
    Yra kitas būdas rasti architekto darbą Vilniuje būti vienu iš geriausiu savo kurse ir padaryti įspūdį kokiam dėstytojui. Dauguma jų ten dirba tam kad susirastu savo firmoms jaunų perspektyvių architektų. Dar kartą pasikartosiu čia gi Lietuva

    Komentuoti:


  • Aleksas666
    replied
    Parašė Kartmen Rodyti pranešimą
    Dabar įsidarbinti pagal specialybe be pažinčių beveik neįmanoma (jai kalbam apie architektūrą) Mažesniuose miestuose dar įmanoma rasti darbą, bet Vilniuje kur kasmet iškepama po 60-80 architektu ir visi nori likti sostinėje tai konkurencija milžiniška ir dideliai daliai tenka dirbt kažką kitką. Aišku jai turi pažinčių tai įsidarbintu problemų nėra čia gi Lietuva
    jeigu taip, tuomet aš bedarbis būsiu

    Komentuoti:


  • Kartmen
    replied
    Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
    O man visai patinka šis jausmas, tik man egzaminai tik kitą met, tačiau nerimauju, dėl galymybių įsidarbint pagal specialybę
    Dabar įsidarbinti pagal specialybe be pažinčių beveik neįmanoma (jai kalbam apie architektūrą) Mažesniuose miestuose dar įmanoma rasti darbą, bet Vilniuje kur kasmet iškepama po 60-80 architektu ir visi nori likti sostinėje tai konkurencija milžiniška ir dideliai daliai tenka dirbt kažką kitką. Aišku jai turi pažinčių tai įsidarbintu problemų nėra čia gi Lietuva

    Komentuoti:


  • dainiauskas
    replied
    Na aš šiemet taip pat stosiu kažkur Ketinu laikyt anglų, lietuvių, matematiką ir fiziką. Planai stoti kur nors į miestų infrastruktūrą, keliai ir specialieji statiniai. Galvočiau apie alternatyviąją energetiką, bet Vilniuj nėra, o iš čia nesinori iškeliaut. Galiu "pradžiuginti", mano draugas irgi bandys laimę i architektūrą Tiesa, ten reik labai didelių egzaminų rezultatų.

    Komentuoti:


  • Aleksas666
    replied
    Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
    Tai kitąmet sužinosi, ką turiu galvoj
    Na manau, čia lankosi motyvuoti žmones, ir manau, jog daugumai pasiseka įstoti, dabar laikysios šios nuostatos

    Komentuoti:


  • Egiuxz
    replied
    Tai kitąmet sužinosi, ką turiu galvoj

    Komentuoti:


  • Aleksas666
    replied
    Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
    Aš įtariu kas per nerimas
    O man visai patinka šis jausmas, tik man egzaminai tik kitą met, tačiau nerimauju, dėl galymybių įsidarbint pagal specialybę

    Komentuoti:


  • Egiuxz
    replied
    Aš įtariu kas per nerimas

    Komentuoti:


  • Aleksas666
    replied
    Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
    Jauti konkurenciją?
    konkurenciją dar jausiu, dabar tik nedidelį nerimą

    Komentuoti:


  • Egiuxz
    replied
    Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
    Man tik nuo to blogiau
    Jauti konkurenciją?

    Komentuoti:


  • Aleksas666
    replied
    Parašė lencas
    Laikysiu lietuvių, anglų k. ir matematikos valstybinius egzaminus. Stosiu architektūron Lietuvoj. Ir tik Lietuvoj

    Pats kuriuos egz. laikysi?
    Man tik nuo to blogiau

    Komentuoti:


  • edvvis
    replied
    Na ką, ar yra čia be manęs šiųmetinių abiturientų? Ką žadate laikyt? Kur stot? )

    Komentuoti:


  • Irma
    replied
    Na jūs čia jau visiškai į pievas, abiturientai

    amiko, kartais per tavo tą aroganciją ir tavęs nesimato, nieko asmeniško bet labai jau rėžia akis

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė amiko Rodyti pranešimą
    Kvailiui kvailys nelygu. Supratai ką nors? Būtų lengviau suprast, jei būtų rašoma konkrečiai, o ne abstrakčius sakinius rezgant... Va tau ir išsilavinimas
    O visiškai nenuovokus žmogus yra kvailys ar ne?

    Komentuoti:


  • innuendo
    replied
    Parašė amiko Rodyti pranešimą
    Tu apsimeti, ar iš tikrųjų nesupratai, ką tau norėjau pasakyt?
    Pouvez vous parler doucement, s'il vous plait. Je suis blonde .
    Proto bokštas mr. amiko .

    Komentuoti:


  • Ametistas
    replied
    Parašė innuendo Rodyti pranešimą
    Žinosiu dabar, kad gerbiamasis yra kvailys ir jam atsakymus reikia rašyti kaip penkių metų vaikui .
    Tu apsimeti, ar iš tikrųjų nesupratai, ką tau norėjau pasakyt?

    Komentuoti:

Working...
X