Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Abiturientams

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Tomkis
    replied
    Parašė SkeiTeriS
    Iš matkės VBE 65

    Dabar jau galvoju stot į verslo informatiką Vilniaus univere, kauno fakultete.
    aš su kiek didesniu balu, ten būčiau įstojęs į mokamą vietą bet rašiau antru numeriu šią specialybę.

    Komentuoti:


  • Tomkis
    replied
    Parašė Nedas
    Ačiū Tomki. Matkes ima 0.5. Tikuosi įstot. O gal ten pat mokinies ?

    Tomki, tavo tėtis kartais ne Kalniečių vidurinėj dėsto ?
    na ne aš ne statyboj mokausi, bet vienas draugas šiemet gavo ten bakalaurą, kitas pernai dabar mokosi magistre turto vertinime ir darbus abu iškart be problemų gavo
    O tėtis dirba ne Kalniečių, o Žiburio

    Komentuoti:


  • Doncikas
    replied
    Iš matkės VBE 65

    Dabar jau galvoju stot į verslo informatiką Vilniaus univere, kauno fakultete.

    Komentuoti:


  • daktaras
    replied
    /\ dėkui

    Komentuoti:


  • HAMMER
    replied
    Parašė batista
    aš tai surinkau biologijos 97 ir tiesiu taikymu skrendu į KMU!!!
    sveikinimai

    Komentuoti:


  • daktaras
    replied
    aš tai surinkau biologijos 97 ir tiesiu taikymu skrendu į KMU!!!

    Komentuoti:


  • Nedas
    replied
    Ačiū Tomki. Matkes ima 0.5. Tikuosi įstot. O gal ten pat mokinies ?

    Tomki, tavo tėtis kartais ne Kalniečių vidurinėj dėsto ?
    Paskutinis taisė Nedas; 2006.06.13, 20:40.

    Komentuoti:


  • Tomkis
    replied
    Nedas, įstosi manau jau ir dabar į 1-2 vietas, kurias užrašei, nežinau koks dabar konkursas, bet mano metu su tokiu matematikos rezultatu laisvai būtum įstojęs. Matematikos rezultatas vienas svarbiausių buvo, o fiziką bent išlaikyk

    Komentuoti:


  • Nedas
    replied
    1. Statybos inžinerija;
    2. Statybos inžinerija(mokamas);
    3. Eksporto inžinerija;
    4. Termoinžinerija

    Laikiau: Matematiką (73% ); Lietuvių (??); Anglų (??). Ryt laikysiu Fizika



    NEPIRKAU!

    Komentuoti:


  • Tomkis
    replied
    šiaip mano tata matematikos mokytojas ir jo du mokinai neišlaikė, tai sakė grynai ir matematikos užduotys išplaukusios buvo, nes labai aukštai užkelta kartelė... ir aišku pirko prasti mokiniai, tai jie ir surinko beveik max taškų skaičių, taip sužlugdydami kitus... gerai, kad as laikiau 2002m. tada gal ir korupcijos buvo, bet praslydo man tas egzaminas gan gerai

    Komentuoti:


  • Aiwa
    replied
    aisku, thanks Mantai
    Teks eit perlaikyt...
    Tik velniava, kad jau Statybos inzinerijos nematyt.. bet pats ir kaltas, nekas kitas...
    Paskutinis taisė Aiwa; 2006.06.13, 14:42.

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Parašė Aiwa
    Blemba!
    Skambinau del rezultatu Matematikos valstybinio, tai sake, kad surinkau 0!!!
    Tai ar taip gali but, nes kalbejau dar su 2 klasiokais, kurie kartu laike, tai jie irgi gavo 0! tai tipo gavau 0 tasku??!!!! Tipo buvom tokie tupi, kad nesurinkom netik 11, minimalaus balo, bet net nei 1 prakeikto taskelio negavom??!!!
    Absurdas, jei tai tiesa, teiksiu apeliacija...
    Kažkiek surinkai, tik nepasiekei egzamino išlaikymo ribos, kuri kas met keičiasi.

    Kad ir kaip, užuojauta.

    Komentuoti:


  • HAMMER
    replied
    tai jei surinkot nuo 0 iki 10 taškų tai gavot 0%, o ten paskambinus ar SMS kiek žinau kaip ir pernai šiemet sako balai, kurie reiškia procentai

    Komentuoti:


  • Aiwa
    replied
    Blemba!
    Skambinau del rezultatu Matematikos valstybinio, tai sake, kad surinkau 0!!!
    Tai ar taip gali but, nes kalbejau dar su 2 klasiokais, kurie kartu laike, tai jie irgi gavo 0! tai tipo gavau 0 tasku??!!!! Tipo buvom tokie tupi, kad nesurinkom netik 11, minimalaus balo, bet net nei 1 prakeikto taskelio negavom??!!!
    Absurdas, jei tai tiesa, teiksiu apeliacija...

    Komentuoti:


  • Berliner
    replied
    Aš jau laikiau matematiką, anglų, kitą savaitę dar laukia istorija ir lietuvių. Pirminis planas įstoti į VU ekonomiką, tačiau svarstysiu ir kitokias galimybes, pavyzdžiui VDU politiką, galbūt turizmą. Tai iš dalies priklausys ir nuo to, kaip išlaikysiu matematiką.

    Komentuoti:


  • Aiwa
    replied
    Zinok, jei buciau zinojes, tai sita klausima buciau apsvarstes...

    Komentuoti:


  • Rokas
    replied
    Kas nors pirkot LT egzą?

    Komentuoti:


  • Aiwa
    replied
    As laikau siuos egzaminus:

    Matematika- valstybini
    Lietuviu testas- valstybinis
    Anglu kalba- valstybinis
    Lietuviu interpr.- mokyklinis, gavau tik 6...
    Istorija- mokyklinis
    Informatika- mokyklinis, gavau 87 balus, nzn. koks pazymys...

    Seip noreciau istot i statybos inzinerija, taciau nezinau kaip iseis...

    Komentuoti:


  • daktaras
    replied
    labai tikiuosi, kad pats nesusimoviau, ir nebuvo daug nusirašiusiųjų biologiją, ir aš įstosiu į KMU!

    Komentuoti:


  • Doncikas
    replied
    Laikiau anglų, matematiką, lietuvių (tiksliau šitą dar laikysiu) valstybinius. Infa ir interpretacija - mokykliniai.
    Valstybinių rezultatų nežinau, infa - 9, interp - 9.

    Žadu galbūt stoti į KTU, Žiniasklaidos Technologijas, tačiau labai daug kas priklausys nuo to, kaip išlaikysiu egzus. Be to reiks paskirti kokią dieną atidžiai peržiūrėt visas galimas specialybes, perspektyvas ir panašiai. galbūt pakrypsiu į informatiką, galbūt į kokias telekomunikacijas, net neįsivaizduoju dar..

    Komentuoti:

Working...
X