Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Abiturientams

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė tivoli Rodyti pranešimą
    Tam pačiam vežime ir vėl, ar ne? Turiu omenyje VDU'na Na ką, sėkmės, kolega. Beje, profilį keiti iš informatikos į verslą, ar kaip?
    ai pripratau aš tam VDU, man gerai Tik va profilį tenka keisti, bet ir pinigų kainuos nemažai

    Comment


      Parašė Irmux Rodyti pranešimą
      Matai aviacijoje yra skirtumas: civilinis lėktuvas ir karinis lėktuvas, ypač kai norėsi gauti tam tikras licenzijas. Civiliniai nelabai nori pripažinti praskraidytų valandų su kariniu lėktuvu, nors modelis yra VISIŠKAI toks pats (arba išvis nepripažįsta - reikia pasitikslinti). Mano pažįstami, kai mokėsi, skraidė su civiliniais lėktuvėliais, o LKA tik programą praėjo, kad galėtų dirbti ir karinėse struktūrose.
      Tavo atveju, tai nežinau, žiūrint su kokiais lėktuvais mokins skraidyti, būtu gerai, kad išsiaiškintum, dėl tolimesnių perspektyvų, t.y. galimybės pereiti į civilinę, ar neturėsi kokių kliučių.
      P.S. Aš tai nežinojau kad LKA ruošia pilotus, gal žinai nuo kada?
      Ačiū už atsakyma, matai LKA ir VGTU sudarė sutartį nuo šių metų, pagal kurią yra rengiamas bendras priėmimas, tad studijų programa beveik ta pati, patys mokymai taip pat vyks VGTU , tik tiek, kad LKA dar gaunamas karininko laipsnis, turbut reikalingas norint dirbti karinėj strukturoje.

      Comment


        Parašė paskvilis Rodyti pranešimą
        Nemazai studentu cia , tiesa, pats istojau i LKA orlaiviu pilotavima
        Sveikinu!! Kazkada ir as labai norejau i sia specialybe stoti, bet nusprendzia dangaus platybes pasilikti kaip hobi ateityje. Pats istojau i VGTU - telekomunikaciju inzinerija.

        Na ir turiu klausima tikru studentu. Verta gyventi bendrikuose(barakuose)? Ar geriau ieskoti buto?

        Comment


          Parašė Frist Rodyti pranešimą
          Sveikinu!! Kazkada ir as labai norejau i sia specialybe stoti, bet nusprendzia dangaus platybes pasilikti kaip hobi ateityje. Pats istojau i VGTU - telekomunikaciju inzinerija.

          Na ir turiu klausima tikru studentu. Verta gyventi bendrikuose(barakuose)? Ar geriau ieskoti buto?
          Na kaip barake negyvenęs tai aišku objektyviai nepatarsiu Bet pats rinkčiaus butą... Ir prabangiau, ir privačiau, ir šiaip dauguma aspektų geriau O jei norėsi barakinių tūsų tai manau nesunkiai ten norėdamas pateksi
          Mano nuotraukos @Fotki.com

          Auto Show Millennium 2007
          Retromobile 2007
          "Kova 1". Driftingo čempionatas
          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
          Kauno Marių Regioninis Parkas

          Comment


            Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
            Na kaip barake negyvenęs tai aišku objektyviai nepatarsiu Bet pats rinkčiaus butą... Ir prabangiau, ir privačiau, ir šiaip dauguma aspektų geriau O jei norėsi barakinių tūsų tai manau nesunkiai ten norėdamas pateksi
            Pritariu Hammer,

            aš taip pat dariau. Gyvenau bute, o pasitūsindavome laikas nuo laiko barake. Gali pagyventi barake pas draugelį kokią savitę ir įvertinsi jo minusus ar privalumus....
            You've got one life! Live it!

            Comment


              Netyciom pastebejau, cia kazkas apie studijas...
              Tai va, pasigirsiu ir as :p Keiciu aplinka ir toliau studijas tesiu VGTU Idomu, kaip man cia seksis integruotis naujam mieste..

              Comment


                Apie kokius tūsus barakuose kalbat Viskas priklauso nuo individualaus barako ir nuo kambariokų

                Pas mane kambarį pvz. tūsai vykdavo tik gavus viso bloko sutikimą todėl jokių problemų

                Pats jau 3 metai gyvenu barake ir ateinančius metus pagyvensiu O pabaigęs studijas trauksiu į butą

                p.s. koks privatumas bute, jei 2 kambariuose gyvena 4 žmonės Juk gaunas lygiai tas pats barakas tik tiek kad kaimynai kitokie

                Šiaip verta 1-2 mėnesius pagyvent barake. Pamatysi ar tau tai priimtina, jei ne gali ieškotis buto be to dažniausiai kainos nuomos šiek tiek nukrenta praėjus didžiausiam bumui
                P.

                Comment


                  Joo noreciau pagyventi bendrikuose. Juk koks studentas nepagyvenes barake Bet tai kai siandien buvau priduoti dokumentu pasake vienas kuris juos priiminejo, kad bendrika gauti labai sunku. Ar is tikro ta bendrika gauti taip sunku?

                  Comment


                    Parašė Frist Rodyti pranešimą
                    Joo noreciau pagyventi bendrikuose. Juk koks studentas nepagyvenes barake Bet tai kai siandien buvau priduoti dokumentu pasake vienas kuris juos priiminejo, kad bendrika gauti labai sunku. Ar is tikro ta bendrika gauti taip sunku?
                    siuos gandus girdejau ir as. Matyt, tai tiesa..

                    ps. Manau jog tai dar priklauso nuo pacio universiteto, kuriame ketini studijuoti

                    Comment


                      Manau nemažai priklauso. pvz VU tikrai nemažai iškėlė iš barakų, kurie nebuvo VU studentai (VGTU, VPU, kolegijos). Taip pat nebegalima gyventi dviese triviečiuose kambariuose, ar vienam dvivietyje.
                      P.

                      Comment


                        Na, ar daug šiųmečių abiturientų? Kur stosit? Kuriuos egzus laikysit?

                        Comment


                          Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                          Na, ar daug šiųmečių abiturientų? Kur stosit? Kuriuos egzus laikysit?
                          O kodėl nepasigiri kokio aukštojo mokslo pati sieksi?
                          Flickr

                          Comment


                            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                            O kodėl nepasigiri kokio aukštojo mokslo pati sieksi?
                            Melžėjos suvirintojos

                            Comment


                              Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                              Melžėjos suvirintojos
                              Labai perspektyvios specelybės, puikus pasirinkimas

                              Comment


                                Nedaug, matyt. Aš
                                Valstybiniai: LT, ENG, BIO, CHEM. Mokykl.: Dailė.

                                Comment


                                  Parašė Nikas Rodyti pranešimą
                                  Nedaug, matyt. Aš
                                  Valstybiniai: LT, ENG, BIO, CHEM. Mokykl.: Dailė.
                                  Kur žadi stot?

                                  Mano egziukai: english, french, lithuanian, russian, maths, biology, chemistry, business, accounting.
                                  Na, pas mus minimumas šeši egzai, dažniausiai daro septynis, man dasidėjo rusų ir lietuvių . Taigi, linksminuosi aš .

                                  Comment


                                    Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                    Kur žadi stot?

                                    Mano egziukai: english, french, lithuanian, russian, maths, biology, chemistry, business, accounting.
                                    Na, pas mus minimumas šeši egzai, dažniausiai daro septynis, man dasidėjo rusų ir lietuvių . Taigi, linksminuosi aš .


                                    Na nieko sau... minumum šeši egzaminai... Kiek žinau dabar mūsų valstybėlėje privalomi bus tik 2egz. , o daugiausia laikyti bus galima 6egz. Skirtumas nerealus
                                    Не мы такиe, жизнь такaя...

                                    Comment


                                      Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                      Mano egziukai: english, french, lithuanian, russian, maths, biology, chemistry, business, accounting.
                                      Na, pas mus minimumas šeši egzai, dažniausiai daro septynis, man dasidėjo rusų ir lietuvių . Taigi, linksminuosi aš .
                                      Hm hm... Šeš egzai tai šeši, bet... Suprantu, kad anglų k. Airijoje privaloma, nes tai yra valstybinė kalba. Lietuvių kalba — gimtoji kalba. Bet kam dar save apkrauti prancūzų ir rusų kalbomis? Žinau, kad kalbų nebus per daug, bet kam save perkrauti? Kokią specialybę rinksies/pasirinkai, kad tiek kalbų reikia? (Pastarasis klausimas neprivalomas atsakyti)
                                      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                      Comment


                                        Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                        Hm hm... Šeš egzai tai šeši, bet... Suprantu, kad anglų k. Airijoje privaloma, nes tai yra valstybinė kalba. Lietuvių kalba — gimtoji kalba. Bet kam dar save apkrauti prancūzų ir rusų kalbomis? Žinau, kad kalbų nebus per daug, bet kam save perkrauti? Kokią specialybę rinksies/pasirinkai, kad tiek kalbų reikia? (Pastarasis klausimas neprivalomas atsakyti)
                                        Prancūzų kalba man buvo privaloma mokykloje (Airijoje be trijų kalbų - anglų, airių (kurios nedariau, turėjau dokumentą tai leidžiantį) bei trečios kalbos sunkiai kur nors įstosi). Rusų kalbos egzaminą laikiau vien dėl to, kad Airijoje tai ganėtinai lengvas egzaminas, o man papildomi balai tik į pliusą buvo. Tai pasiteisino - iš rusų gavau 80% .
                                        O mano specialybė - commerce (komercija, verslo vadyba - nežinau kaip tiksliai lietuviškai) kartu su vokiečių kalba . Draugai juokauja, kad kol neišmoksiu visų pasaulio kalbų, tol nesustosiu .

                                        Comment


                                          Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                          Prancūzų kalba man buvo privaloma mokykloje (Airijoje be trijų kalbų - anglų, airių (kurios nedariau, turėjau dokumentą tai leidžiantį) bei trečios kalbos sunkiai kur nors įstosi). Rusų kalbos egzaminą laikiau vien dėl to, kad Airijoje tai ganėtinai lengvas egzaminas, o man papildomi balai tik į pliusą buvo. Tai pasiteisino - iš rusų gavau 80% .
                                          O mano specialybė - commerce (komercija, verslo vadyba - nežinau kaip tiksliai lietuviškai) kartu su vokiečių kalba . Draugai juokauja, kad kol neišmoksiu visų pasaulio kalbų, tol nesustosiu .
                                          O aš manau, kad ten mokytis lengva, programos ne tokios intensyvios, į dalykas taip neįsigilinama, kaip Lietuvoje. Todėl ir egzaminų galima laikyti daugiau, nes jiems pasiruošti lengviau. Airijoje švietimo sistema nepažymi aukštu lygiu, kaip ir Anglijoje, programos, lyginant su Lietuvos švietimu, vidurinėje mokykloje atsilieka dviem trim metais, kaip ir Vokietijoje... Žinoma, mokykla mokyklai nelygu, bet kalbant abstrakčiai - Lietuvoje į dalyką įsigilinama kur kas daugiau. Taigi būtų įdomu, jei plačiau papasakotum: nuo kelių metų Airijoje pradedama pradžios mokykla. Po kiek metų įgyjamas pagrindinis, vidurinis išsilavinimai. Kokia reali vidurinio mokslo vertė. Koks bendras, tavo nuomone, Airijos švietimo parengimo lygis. Beje, tu savo specialybę kur studijuoji: kokioje nors profesinėje mokykloje, kolegijoje ar universitete?

                                          p.s., Reikėtų suprast, kad Airijoje yra dvi valstybinės kalbos: anglų (tokia tapo dėl pareikalavimo per prievartą) ir airių (istoriškai svarbi dėl etninio paveldo). Taigi neteisingai sakai, kad Airijoje privalomos trys užsienio kalbos. Anglų ir airių traktuojamos ne kaip užsienio, bet kaip gimtoji. Tad tu mokėdamas anglų, prancūzų ir rusų k. esi lygus bet kuriam lietuviui, kuris moka savo gimtąją plius dar dvi užsienio kalbas. Tiesa, tu dar moki lietuvių k. (nors matau su gramatika tau prastai sekasi), tad jau moki dar vieną kalbą. Bet jei lygintume paprastą airį, tai kiek jiems privaloma vidurinėje mokykloje mokytis užsienio kalbų? Jau sutarėm, kad anglų ir airių skaitomos ne kaip užsienio, bet kaip gimtosios kalbos.
                                          Paskutinis taisė Ametistas; 2009.11.04, 22:56.
                                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X