Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Abiturientams

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Įstojau į magistrantūrą. VDU taikomoji sociologija ir statistika. 1 numeriu.kažkur birželio mėnesį
    Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
    Dordrechtas/Haarlemas
    Nesebaras/Plovdivas
    Kiolnas

    Comment


      Na sveikinu i bakalauro studijas tai tik siandien buvo sarasai paskelbti!

      Comment


        Na dėkui. Beje galvojau stoti dar į bakalauro studijas KTU inžinerinę ekologiją - gal kas atsiliepimų turi? Būčiau dėkingas...
        Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
        Dordrechtas/Haarlemas
        Nesebaras/Plovdivas
        Kiolnas

        Comment


          VDU magistrantūra - Firmų organizavimas ir vadyba

          Comment


            Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
            VDU magistrantūra - Firmų organizavimas ir vadyba
            Tam pačiam vežime ir vėl, ar ne? Turiu omenyje VDU'na Na ką, sėkmės, kolega. Beje, profilį keiti iš informatikos į verslą, ar kaip?
            Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
            Dordrechtas/Haarlemas
            Nesebaras/Plovdivas
            Kiolnas

            Comment


              Vieni magistrai
              Mano nuotraukos @Fotki.com

              Auto Show Millennium 2007
              Retromobile 2007
              "Kova 1". Driftingo čempionatas
              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
              Kauno Marių Regioninis Parkas

              Comment


                Na Lietuvoje niekur nedaviau, nors galvojau politikos mokslus gal parasyt, bet pagailejau 80lt. O istojes jau pora menesiu i fotografija Anglijoje.

                Comment


                  Na, mano nelabai susijusi su fotografija ar kokia architektūra Įstojau į KMU Farmacijos studijas. Galesiu "papigam" vaistų išrašyt Lauksiu užsakymų
                  دائما الليتوانيه

                  Comment


                    Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
                    Na, mano nelabai susijusi su fotografija ar kokia architektūra Įstojau į KMU Farmacijos studijas. Galesiu "papigam" vaistų išrašyt Lauksiu užsakymų
                    Na sveikinu, jei aišku, ponas, patenkintas, kur įstojo ... Su daktarėliu būsit (šiokie tokie) kolegos O šiaip dėl sandėrio, tai be recepto senokai neduoda nuo dantenų skausmo (kadangi pas mane jautrios jos) - senojo gerojo Ketanov'o, tai taip sakant
                    Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                    Dordrechtas/Haarlemas
                    Nesebaras/Plovdivas
                    Kiolnas

                    Comment


                      Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                      Na sveikinu, jei aišku, ponas, patenkintas, kur įstojo ... Su daktarėliu būsit (šiokie tokie) kolegos O šiaip dėl sandėrio, tai be recepto senokai neduoda nuo dantenų skausmo (kadangi pas mane jautrios jos) - senojo gerojo Ketanov'o, tai taip sakant
                      Del Ketanovo nesirupink Duosiu numeri, ir galesi ateit atsargu pasipildyt As iki siol taip darau vienoj vaistinej
                      دائما الليتوانيه

                      Comment


                        Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
                        VDU magistrantūra - Firmų organizavimas ir vadyba
                        Planavau ir aš į šitą, bet kažkaip į KTU Ekonomiką nukrypau

                        Comment


                          Nemazai studentu cia , tiesa, pats istojau i LKA orlaiviu pilotavima

                          Comment


                            Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
                            Na, mano nelabai susijusi su fotografija ar kokia architektūra Įstojau į KMU Farmacijos studijas. Galesiu "papigam" vaistų išrašyt Lauksiu užsakymų
                            Smagu girdėti - tai gal gali padėti ir nemigos kankinamam žmogui?
                            ______________
                            The Division Bell

                            Comment


                              Parašė paskvilis Rodyti pranešimą
                              Nemazai studentu cia , tiesa, pats istojau i LKA orlaiviu pilotavima
                              Tikrai įdomus pasirinkimas, daug adrenalino apturėsi Pažįstu nemažai iš VGTU » Antano Gustaičio aviacijos instituto, bet jie jau baigę. Išsibarstę po visą Lietuvą. Kas karinėj struktūroj liko, tai į Panevėžį bei Šiaulius turėjo išvažiuoti. Į civilinę nemažai perėjo. O civilkėj tai geriau, nes pats gali rinktis kur dirbsi, gyvensi ir atlyginimas atitinkamai didesnis Bet karininku būti irgi
                              *******
                              Miestai.net Fb

                              Comment


                                Parašė Dzipas Rodyti pranešimą
                                Planavau ir aš į šitą, bet kažkaip į KTU Ekonomiką nukrypau
                                Kolega
                                Mano nuotraukos @Fotki.com

                                Auto Show Millennium 2007
                                Retromobile 2007
                                "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                Kauno Marių Regioninis Parkas

                                Comment


                                  Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                  Kolega
                                  Pusiau kolega ir aš. KTU - magistrantūros studijos - antrą kursą pradėsiu rudenį. Tarptautinė prekyba.
                                  You've got one life! Live it!

                                  Comment


                                    Parašė fredis Rodyti pranešimą
                                    Pusiau kolega ir aš. KTU - magistrantūros studijos - antrą kursą pradėsiu rudenį. Tarptautinė prekyba.
                                    Šaunu Žinosiu iš kur kursinius imt
                                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                                    Auto Show Millennium 2007
                                    Retromobile 2007
                                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                                    Comment


                                      Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                      Šaunu Žinosiu iš kur kursinius imt
                                      Visada prašom, pasistengsiu padėti
                                      You've got one life! Live it!

                                      Comment


                                        Parašė Irmux Rodyti pranešimą
                                        Tikrai įdomus pasirinkimas, daug adrenalino apturėsi Pažįstu nemažai iš VGTU » Antano Gustaičio aviacijos instituto, bet jie jau baigę. Išsibarstę po visą Lietuvą. Kas karinėj struktūroj liko, tai į Panevėžį bei Šiaulius turėjo išvažiuoti. Į civilinę nemažai perėjo. O civilkėj tai geriau, nes pats gali rinktis kur dirbsi, gyvensi ir atlyginimas atitinkamai didesnis Bet karininku būti irgi
                                        Aš irgi bandžiau į VGTU, gaila, bet pritrūko balų, tad liko LKA žiurėsiu kaip seksis, galvoju irgi vėliau pereiti į civilinę p.s o gal žinai ar tie kurie perėjo i civiline tai dar besimokant ar baigę studijas? Ir gal žinai kodėl? butent dėl Tavo išvardintų priežaščių ar kokių kitų?
                                        Paskutinis taisė paskvilis; 2007.07.26, 13:43.

                                        Comment


                                          Matai aviacijoje yra skirtumas: civilinis lėktuvas ir karinis lėktuvas, ypač kai norėsi gauti tam tikras licenzijas. Civiliniai nelabai nori pripažinti praskraidytų valandų su kariniu lėktuvu, nors modelis yra VISIŠKAI toks pats (arba išvis nepripažįsta - reikia pasitikslinti). Mano pažįstami, kai mokėsi, skraidė su civiliniais lėktuvėliais, o LKA tik programą praėjo, kad galėtų dirbti ir karinėse struktūrose.
                                          Tavo atveju, tai nežinau, žiūrint su kokiais lėktuvais mokins skraidyti, būtu gerai, kad išsiaiškintum, dėl tolimesnių perspektyvų, t.y. galimybės pereiti į civilinę, ar neturėsi kokių kliučių.
                                          P.S. Aš tai nežinojau kad LKA ruošia pilotus, gal žinai nuo kada?
                                          *******
                                          Miestai.net Fb

                                          Comment

                                          Working...
                                          X