Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma (archyvas)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Sminkelųs - Celebrities without make-up.

    Cameron Diaz


    Avril Lavigne


    Pamela Anderson Lee


    Britney Spears


    Oprah Winfrey


    Christina Aguilera


    Prie ruso man buvo geriau

    Comment


      Nieko nesupratau, bet patiko :blabla:

      Comment


        Comment


          Quack avataras perspjauna jas visias

          O šiaip čia įmanoma montažą padaryti, taigi..
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            Kaip spaudos konferencijoje pareiškė “Lietuvos ryto” trenerisTomo Machoričius, po to kai jo treniruojama komanda paklupdė Europą, žaidėjai nemano, kad jiems būtinai reikia laimėti kažkokios Lietuvos čempionatą.

            “ Be to, nepamirškite, kad mes žaidžiam su Eurolygos komanda, todėl nenorime praleisti progos pasigrožėti “Žalgirio” žaidimu, - kalbėjo “Lietuvos ryto” strategas Machoričius. – Mes mielai sėdėtume tribūnoje tarp žiūrovų, bet Jonukas mus varo į aikštę”.

            Trenerio nuomonei pritarė NBA skautus savo rankų mostais ir taituruotę ant kairio peties žavintis R. Javtokas. “ Prisipažinsiu, kad man labiau prie širdies lakstyti ant “britvos” ir žaisti “Playstation 2” žaidimus, nei krepšinis. Bet Jonukas prašo, tai ir žaidžiu. Tačiau kodėl aš turėčiau atimti kamuolį iš Tanokos Beardo? Juk jis taip gražiai deda į krepšį, o Jonukas pyksta, kad į mūsų…”

            Kitas Vilniaus ekipos žaidėjas Jarutis pritaria tokiai nuomonei ir išdavė paslaptį, kad trenerio Machoričiaus ruošiama staigmena buvo - jo pasirodymas aikštėje. “Man reikėjo būtinai pataikyti tritaškį metimą ir aš tai padariau! Tačiau skirtingai, nei treneris manė, toks fantastiškas mano metimas neišmušo “Žalgirio” iš vėžių. Jie ir toliau mus džiugino gražiu žaidimu. Man asmeniškai patiko Tanoka Beardas” – džiūgavo Jarutis.

            “ Kas liečia Jaruti, - dalijosi savo įspūdžiais Jonukas, - aš pats asmeniškai jį įsodinsiu į karutį ir išvešiu į mišką. Greitai pradės dygti grybai, galės ten grybauti, o ne aikštelėje.”

            Gintaras Einikis: “Nesuprantu kame reikalas? Jonukas prieš rungtynes išgėrė visą mano į rūbinę atsineštą alų. O paskui pūtojasi, kad pralaimėjome. Jis aklas ar ką? Nemato, kad po krepšiu Tanoka su Lavriku mus pasino. Ar aš durnas, kad rinkčiaus blokus? Tegu pats eina į aikštę ir pabando tokia gynybą įveikti”.

            S.Kuzmickas: “ Žaidžiau gerai, per tris dienas ženkliai patobulėjau. Ypač malonu buvo paliesti Tanoką Beardą, nors bijojau, kad galiu gauti per galvą”.

            P. Čiukinas: “ Aš bent iš arti norėjau pažiūrėti į Tanoką, bet Jonukas liepė rankšluosčius padavinėti. O tai darau gerai, patikėkite! Geriausiai Europoje!”

            Tairon Nesby: “ Man keistas Jonuko troškimas laimėti prieš “Žalgirį”. Nesveikas jis… Kontrakte to nėra įrašyta. Užtat dainą įrašiau. Matytumėt, kaip gražiai Jonukas pagal ją šoka! Lyg transvetitas iš San Francisko!..”

            Jonukas: “ Žaidėm geriau nei “Žalgiris”, bet kaip visada, tik keli netaiklūs metimai leido Kauno komandai švesti pergalę. Ei, chebra, tėvas skambino tėvas... Ar negalėčiau pas ką nors iš jūsų pagyventi iki kitų rungtynių? Eurolyga laimėsim, pažadu…”

            S. Jasaitis: “ Laksčiau po aikštę kaip juodbėris, bet lauke šalta, tai krepšinio lankai buvo sukietėja. Kitą kartą pakramtysiu, kad minkštesni būtų…”

            A. Šliužas: “ O aš pakramčiau ir man įkrito keli tritaškiai. Gyvenime jų nepamiršiu. Juk prieš “Žalgirį” lošiau, o ne prieš Kazanės “ Makedonieti”, ar kaip ten..

            R. Štelmacher: “ Sutrikau, kai R. Pack surinko keturias pražangas. Iki tol buvo smagu žiūrėti, kaip jis organizuoja “Žalgirio” atakas. Tiesa, geras emocijas gražino Tanokos ir Bagatskio žaidimas. Sirgau už Ainarą, be galo jį gerbiu.”

            Delninkaitis: “Ką? Tai nebuvo paskutinės rungtynės? O tai džiaugiuosi, kad dar kartą pamatysiu Lietuvos elitinę komandą
            joke

            Comment


              Parašė Mantaz
              Quack avataras perspjauna jas visias

              O šiaip čia įmanoma montažą padaryti, taigi..

              Montaza padaryti tikrai imanoma, bet nenustebciau, jeigu realybe nedaug skiriasi nuo tu nuotrauku. Netgi vadinamosios "zvaigzdes" tera paprastos motereles del vienokiu ar kitokiu priezasciu (kartais ir ne visai padoriu) tapusios "izymybemis". Uzsidejusi sluoksni makiazo ir ivairios kosmetikos ir bezdzione gali tapti "grazuole".
              Todel tikra grozi reiktu vertinti tik pries tai gerai nuprausus veida.

              Comment


                Super



                Gerb. p. Prezidente,

                Prašau atleisti mane nuo karinės prievolės dėl sunkios šeimininės padėties, kurioje atsiduriau:


                Man 24 metai ir vedžiau 44 m. našlę. Mano žmona turi 25 m. dukrą. Taip susiklostė, kad mano tėvas vedė mano žmonos dukrą. Tuo pačiu mano tėvas tapo mano žentu, kadangi vedė mano dukrą. Taigi ji yra vienu metu mano dukra ir pamotė. Sausio mėnesį man gimė sūnus. Tas vaikas yra mano tėvo žmonos brolis, taigi jo švogeris. Tuo pačiu, būnant mano pamotės broliu, jis yra mano dėdė. Taigi mano sūnus yra mano dėdė. Mano tėvo žmona, arba mano duktė, per Velykas pagimdė berniuką, kuris vienu metu yra mano brolis, kadangi yra mano tėvo sūnus ir anūkas, dėl to kad yra mano žmonos dukros sūnus. Taigi esu mano anūko brolis, o būnant šito vaiko tėvo uošvės vyru, išeina, kad esu mano tėvo tevas, būnant jo sūnaus broliu. Taigi esu pats sau senelis. Todėl maloniai prašau gerb. prezidento atleisti mane nuo karinės prievolės, kadangi kiek žinau, teisė neleidžia atlikti karinės tarnybos vienu metu seneliui, tėvui ir sūnui iš vienos šeimos. Tikiuosi, kad suprasite mano situacija ir priimsite palankų sprendimą.


                Ratas Ratilius

                Comment


                  Hehe, pabandykit sita: http://www.awfulplasticsurgery.com/

                  Comment


                    / interesting
                    www.donatas-mazeika.lt

                    Comment


                      deja, jokie cia ne montazai, o ziaurus plastikiniu leliu gyvenimas.

                      http://www.battlehype.com/no_makeup_menu.php

                      as, aisku, pats nieko neturiu pries besidazancias moteris. mums, vyrams, nuo to tik geriau. aisku, kas per daug - tas nesveika


                      Prie ruso man buvo geriau

                      Comment




                        Comment


                          Are you trying to make fun of our governor, Quack?
                          Originally Posted by

                          Comment


                            No, i've just shown the way he looks without a make up

                            Comment



                              Comment


                                Iron my shirt bitch

                                Comment


                                  /

                                  OK, I won't!

                                  Here's a funny sign that we saw walking around in downtown Macon, Georgia affixed to a door leading to a night club:




                                  The owners had obviously experienced neighbor trouble.
                                  Originally Posted by

                                  Comment


                                    Alonso, ar ten visos norveges tokios? Tada sunku tau ten...

                                    http://www.omnitel.net/kaunofoto/juo...rwegiangas.wmv

                                    Comment




                                      Prie ruso man buvo geriau

                                      Comment


                                        Abonentas

                                        Comment


                                          atkreipkit demesi i jasaiti ir masazuotoja

                                          Comment

                                          Working...
                                          X