Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma (archyvas)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    @Alonso – Is taves, Alonso, niekad nesu gaves asmenines zinutes ir siais metais nesu tau rases. Ir nieks tau nesiulo susitikti.
    @Arturai – Kodel “mazvaikiu” ka as padariau ? jis mazvaikis – ne as.
    @Edd’ai – Tikrai mes ne vienas zmogus ir is Klaipedos galiu vaziuot kur noriu.
    @Vaidai – Biski persistengiai su nuotrauka.
    @Mantai – Ar as dar busiu kada nors atbanintas, ar man reiks uzsleptu IP uzsiregistruoti ?

    o cia ne i tema, bet bijau, kad nespesiu (nes busiu isbanintas) parasyti del B1 pastato jo temoje. Noriu paneikti gandus, kuriuos gidejo Tomasl, kad nestatys sio pastato del blogo grunto. Stai ka man atrase B1:
    Edgaex :

    Sveiki,
    Girdejau gandus, kad ištyrus grunta buvo nustatyta, kad pagrindas netinkamas ir nebus leidžiama statyt… ar tai tiesa ?

    Algimantas :

    gandai apie pamatus netikslus

    Sveiki
    dėkojame, kad domitės mūsų projektu.
    Apie grunta tikrai girdejote tik gandus.
    Gal toks gruntas ir yra, bet turbut kur nors kitur Klaipedoje.
    darant detalu plana buvo atlikta per 20 greziniu ivairiose musu sklypo vietose.
    Taip - nedideliame gylyje yra idomiu dalyku - pvz, keli metrai netvirto grunto (durpes ir pan) po to tarsi tvirta morena, bet ja praejus vel minkstas sluoksnis.
    taciau keli greziniai padaryti per 20 metru (iki 25) gylio. Visaias atvejais atsiremiama i tvirta morena, kuri jokiu abejoniu ar pavoju nekelia. Projektuojami greztiniai pamatai (poliai) remsis i ta tvirta morenini pagrinda, todel pastato sedimas, grimzdimas ar dar kokie negeri dalykai neistiks.
    Galiu tik spelioti, kad gandai galejo kilti darant negilius iki 12 m gylio grezinius kokiame nors kitame sklype.
    mums tyrimu grezinius atliko UAB "Geologiniai tyrinejimai" yra issami to tyrimo medziaga.
    issamesne medziaga taip pat galime parteikti, jei reikia
    Sunkiau atsakyti del statybu pradzios datos. Sakykime taip - norime pradeti statybas vasara
    --

    GERIAUSI LINKĖJIMAI
    Algimantas Zajankauskas
    UAB

    Comment


      Parašė blitz
      Adamkus Šiaulietis-Čikagietis, kiek žinau...
      iš Adamkus.lt

      Valdas Adamkus gimė 1926 metų lapkričio 3 dieną Kaune tarnautojų šeimoje. Lankė Jono Jablonskio pradžios mokyklą, mokėsi Kauno "Aušros" gimnazijoje.
      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

      Comment


        Tau buvo duotas pasirinkimas ir tu atsisakei bendradarbiauti, tad nuo šiol būsi persekiojamas bet kokiu atveju.
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          Adamkus is Vilniaus !
          Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

          Comment


            Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

            Comment


              Nieko nesupratau, bet patiko :blabla:

              Comment


                Parašė Mantaz
                O ką aš blogo pasakiau?
                heh, cia tik parodziau, kaip darksaberksai ir edgaexai reguotu i toki pasisakyma


                Prie ruso man buvo geriau

                Comment


                  get ready...



                  Prie ruso man buvo geriau

                  Comment


                    Kaip ti valgiau, slykstu.

                    Comment


                      Trumpas vadovas atvykstantiesiems į Lietuvą( 2005-04-25 )

                      Trumpas vadovas į Lietuvą atvykstantiems Vakarų europiečiams: geografija, nacionalinis charakteris, sportas, virtuvė, Kaunas, menas ir kt.
                      Geografija

                      Lietuva yra jūrų valstybė. Jos jūrinė siena yra dvigubai ilgesnė nei Belgijos. Lietuvos jūrų laivynas yra apie 260 kartų mažesnis už Belgijos laivyną (žr. Ekonomika). Lietuvos sostinė yra ne Ryga, kaip priimta manyti, o Vilnius, kuris nėra Rusijos miestas.

                      Gyventojai

                      Lietuvos gyventojai save skirsto į dvi kategorijas: "runkelius" (toks augalas) ir "elitą".

                      Pastaruoju metu formuojasi ir trečioji kategorija - "Briuselio kopūstai".

                      Per olimpiadas visų kategorijų gyventojai vieningai palaiko šalies krepšinio rinktinę.

                      Nacionalinis charakteris

                      Tikras lietuvis pirmam pasitaikiusiam užsieniečiui skuba pareikšti, kad gyvenimas Lietuvoje šuniškas ir kad lietuviai - nevykėliai, o Lietuvos valdžioje - vien vagys.

                      Visi lietuviai, sulaukę pilnametystės, reikalauja, kad pase būtinai būtų nurodyta jų tautybė.

                      Kuo lietuvis vyresnis, tuo labiau jis tiki pasakomis (žr. Kalba).

                      Sportas

                      Kiekvienas Lietuvos gyventojas - jei ne aukštos klasės krepšininkas, tai bent šio sporto ekspertas. Kalbėti apie krepšinį lietuviams - tai maždaug tas pats, kas anglams apie orą. Tai ritualas, artimas katalikų liturgijai (žr. Religija).

                      Meninis skraidymas po tiltais - antra lietuvių labiausiai mėgstama sporto šaka. Vienas lietuvis sugeba labai gerai skraidyti, visi kiti - išgerti į jo sveikatą.

                      Nė vienas lietuvis nemoka žaisti beisbolo, tačiau neretas yra įvaldęs tikslaus smūgio beisbolo lazda techniką.

                      Virtuvė

                      Lietuvoje galima gauti likusioje Europos dalyje itin retai aptinkamo delikateso - specialaus dūmtraukio dūmuose apstingusio kiaulių poodinio riebalų sluoksnio. Vietiniai gyventojai patiekalą vadina lašiniais.

                      Lietuvoje galioja principas: gera virtuvė - gausi virtuvė.

                      Lietuviai visiškai nepaiso sveiko maitinimosi principo, todėl jų patiekalai dažniausiai gaminami iš natūralių produktų.

                      Geriausi lietuvių virėjai - vyrai. Maistą gamina moterys.

                      Miestai

                      Lietuvoje yra keletas miestų ir dar Kaunas (žr. Kaunas).

                      Beveik visi miestų gyventojai vyrai moka arti žemę senoviniu arklio traukiamu plūgu ir pjauti žolę dalgiu, moterys - rankomis pamelžti karvę.

                      Dariaus ir Girėno sindromas

                      Lietuviai yra linkę kiekvieną darbą itin efektingai pradėti ir gana prastai užbaigti ar palikti nebaigtą. Dažnai pasitaiko sporto ir politikos srityje.

                      Keliai

                      Labai geri iki neįtikėtinai blogų. Sostinėje pasitaiko niekur nevedančių magistralių. Taip pat pasitaiko kelių, turinčių gerą dangą, bet be horizontalaus žymėjimo.

                      Vietiniai eismo dalyviai (žr. Eismas) puikiai orientuojasi ir be jo.

                      Nacionalinė idėja

                      Turėti Šeimininką (žr. Nacionalinis charakteris).

                      Religija

                      Lietuviai - paskutiniai Europos pagonys. Nors dabar jie Lietuvą laiko Marijos žeme, tačiau pagonybės liekanų galima pamatyti kiekviename žingsnyje. Daug sako tai, kad patys lietuviai savo nacionaline religija laiko krepšinį ir garbina keletą stabų. Stabas paprastai vaizduojamas su krepšinio apranga. Vyriausiasis lietuvių stabas yra Sabas.

                      Paveldas

                      Lietuvos paveldas yra trijų rūšių. Pirmoji - visi per iki šiol reguliariai vykusius karus nesunaikinti pastatai.

                      Antroji - šlovinga praeitis. Trečioji - nešlovinga praeitis. Trečioji paveldo rūšis itin kruopščiai saugoma visuomenės pastangomis. Neretai jai rodomi itin šilti jausmai.

                      Kaunas

                      Lietuviškiausias miestas. Jo gyventojai labiausiai šalyje mėgsta klausytis rusiškos popmuzikos.

                      Eismas

                      Nesilaikyti draudžiamųjų ar ribojamųjų kelio ženklų - garbės reikalas. Kelių policijai įtarimą kelia pabrėžtinai drausmingi ir mandagūs eismo dalyviai. Nereikalaujantiems kvito kelių policija taiko lanksčią baudų nuolaidų sistemą - 50-90 proc. Derėtis dėl nuolaidų dydžio privaloma.

                      Architektūra

                      Lietuvos miestų architektūroje plačiai taikomas architektūrinių kalvų principas. Iš pradžių miestas tvarkingai "užstatomas" pastatais, tada vidutiniškai kas 50 metų tikslingai subombarduojamas. Iš išlikusių pastatų grupių susiformuoja minėtos architektūrinės kalvos. Kadangi pastarąjį kartą bombarduojama buvo jau beveik prieš 60 metų, tai architektūrinės kalvos, ypač sostinėje Vilniuje, imtos formuoti dirbtiniu būdu.

                      Pasaulėžiūra

                      Lietuvoje susikerta dvi vyraujančios mūsų laikų pasaulėžiūros sistemos: a) nešiukšlinti, b) visas jėgas mesti šiukšlių rinkimui. Abiejų pasaulėžiūrų šalininkams sekasi blogai.

                      Žiniasklaida

                      Lietuvos žiniasklaida pasižymi ypatingu objektyvumu.

                      Kiekviena šalies žiniasklaidos priemonė pateikia savą kiekvieno įvykio versiją.

                      Ekonomika

                      Lietuvoje automobiliai negaminami. Daugiausia pajamų lietuviai gauna iš automobilių eksporto į Rusiją - automobilių pramonės gigantę.

                      Kalba

                      Kad ir kaip stebėtumėtės, lietuviai kalba ne rusiškai, o lietuviškai.

                      Lietuvių kalba yra labai sena, todėl labiausiai tinka sekti pasakas.

                      Kaimas

                      Kuo labiau Lietuvoje valdžia nepaiso elementarios ekonominės logikos, tuo kaimiečiai geriau gyvena.

                      Menas

                      Populiariausias lietuvių vaizduojamojo meno objektas - vadinamasis Rūpintojėlis. Dažniausiai Rūpintojėlis skaptuojamas iš medžio ir vaizduoja susirūpinusį Dievą. Užsienio ekspertai pagal tradicinę Rūpintojėlio veido išraišką yra nustatę, kad nuo krikščionybės priėmimo laikų lietuvius kamuoja virškinimo sutrikimai.
                      Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                      Comment


                        na nebloga nacionaliniu lietuviu ypatybiu apzvalga nors kartais ir visiskai i lankas nuvaziuojama..


                        Prie ruso man buvo geriau

                        Comment


                          Man labiausiai patiko - 'Lietuvių kalba yra labai sena, todėl labiausiai tinka sekti pasakas'. Kur tiesa, tai tiesa...
                          Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                          Comment


                            / "Nė vienas lietuvis nemoka žaisti beisbolo, tačiau neretas yra įvaldęs tikslaus smūgio beisbolo lazda techniką."
                            Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

                            Comment


                              Pats rasei?

                              Comment


                                Parašė keen
                                Adamkus is Vilniaus !
                                Čia kuriam gyvenime?
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  Keleta pirmuju mailu darbe... zodziu kaip ir kiekviena ryta pradedu nuo rimtu darbu ...
                                  Gal kas jau skaite, bet anyway....


                                  Nr.1 Kaimas. Lektorius skaito paskaitą apie šiuolaikinę filosofiją:
                                  - Loginės gradacijos požiūriu, mes negalime neigti paradoksalumo iliuzijos, nes gyvenimas savo paties atžvilgiu yra alegoriškas ir pilnas įvykių subordinacijos, dėl kurios kiekvienas individuumas atstovauja tam tikrai unikaliai, tačiau determinuojamai tendencijai. O kaip jūs manote?
                                  Atsistoja vienas vyrukas:
                                  - Taip tai taip, nes negali būti taip, kad niekaip. Ir ne todėl, kad bendrai, o todėl, kad jei kaip nors yra, tai vat jums ir prašom!


                                  Nr.2

                                  Lietuviu kalbos niuansai)): ir viskas logiska!





                                  Viesuju pirkimu istatymo ir Viesuju pirkimu istatymo pakeitimo istatymo pakeitimo ISTATYMAS

                                  (Lietuvos Respublikos Seimas/Istatymas/IX-1894/2003 12 16/Isigaliojo nuo 2004 01 01/Valstybes zinios'2003 Nr.123-5579)



                                  Nr. 3
                                  Daktare, kai aš miegu su žmona, mano "daiktas" žiūri į batus.

                                  -Pastatykite batus ant spintos! Sekantis!



                                  -Daktare, aš be jokios priežasties visą laiką kažko bijau.

                                  -Sesele, duokite jam laisvinamųjų. Gerkite, bus priežastis. Sekantis!



                                  -Gydytojau, aš šlapinuosi dviem čiukšlėm.

                                  -Močiut, įsistatyk sagą, šlapinsies keturiom.Sekantis!



                                  -Daktare, aš jau ilgai viduriuoju. Po 10 kart per dieną lakstau į tualetą.

                                  -Sesele, duokite jam laisvinamųjų. Dabar nelakstysite, o gyvensite tualete. Sekantis!



                                  -Gydytojau, mano koja po lūžio blogai suauga. Visą laiką su ramentais vaikštau.

                                  -Sesele, laisvinamųjų. Dabar ramentus į šoną ir bėgte. Sekantis!



                                  -Gydytojau, aš kiekvieną rytą tarpkojy randu pašto ženklą. Žiūrėkite, jau visą albumą surinkau.

                                  -Čia ne pašto ženklai, o lipdukai nuo bananų. Štai jums nukreipimas pas akių gydytoją. Sekantis!



                                  -Gydytojau, manęs kažkodėl niekas nepastebi.

                                  -Sekantis!



                                  -Gydytojau, aš dirbu kaip arklys, valgau kaip kiaulė, pavargstu kaip šuo- ką man daryti?

                                  - Nežinau, aš ne veterinaras...Sekantis!



                                  -Gydytojau, mano dantys pagelto.

                                  - Dabar jums derės rudas kaklaraištis...Sekantis!



                                  -Daktare, man su kojom negerai.

                                  - Su kojom gerai, be kojų negerai...Sekantis!



                                  -Gydytojau, padėkite, man jau 28-eri, o plaukai intymiose vietose neauga...

                                  -Sakykit, o kiek kartų per savaitę jūs užsiimate sexu?

                                  -Na, 30-40....

                                  -Autotrekuose taip pat žolė neauga. Sekantis!



                                  I Nr.4

                                  saunioji estu policija

                                  Comment


                                    Labai tolerantiški plakatai

                                    www.donatas-mazeika.lt

                                    Comment


                                      kaip taip imanoma?

                                      http://www.warnet.ws/index.php?subac...&page=internet


                                      p.S.gal kas zino, kaip tai i wmp formata sutraukti?


                                      Prie ruso man buvo geriau

                                      Comment


                                        atleiskit, susimaisiau. tai gal vistiek zinot?


                                        Prie ruso man buvo geriau

                                        Comment


                                          / Labai abejoju, ar flash -> video išvis kaip nors įmanoma
                                          Nebent su kokia nors screen capture programa "nufilmuot"

                                          Comment

                                          Working...
                                          X