Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma (archyvas)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Comment


      Parašė praeivis Rodyti pranešimą
      Aš irgi nemanau, kad dispečeris jiems taip liepė skrist ratais žemai virš tilto. Nebent jie čia taip degina kurą
      You might surprise yourself.

      Miestai.net FB

      Comment


        In the name of Dear Leader:

        Comment


          Atsimenat šitą laidą? Žiūriu dabar ir žvygiu iš juoko O kažkada nė vienos nepraleisdavau. Čia apie 2003 metus ją rodė. O Bružas koks dar buvo jauniklis, Rimantė irgi jaunesnė... Galėtų vėl rodyti, pasiilgau.









          Snowflakes will attack U <3

          Comment


            E

            Parašė Gator Rodyti pranešimą
            Kad be E nereiskia ekologiskas tai visi puikia suprantam, ekologiskam produktui visi priedai turi but ekologiski. Net jei produktas neturi jokiu E jis nebutinai yra ekologiskas. Pvz pomidoras neturi jokiu E, bet ekologiski pomidorai yra tik mazuma visu suvartojamu pomidoru. Zodziu cia savaime suprantama, mano klausimas buvo kas tie konservantai (kuri zemiau kazkiek zmones atsake)
            Tai parodyk man kur konkreciai parasytatoje nuorodoje kas yra konservantai. Kitas dalykas kaip pats tikriausia sugebi pamatyt - be konservantu, bet pilna E. Reiskia be konservantu produktas nera toks jau ir sveikintinas, nes ir jame gali but pilna E.
            Delantros tavo paryskintos vietos - taip dar karta pakartosiu ir lieku prie minties, kad jei nebutu tame puslapyje E pazymeti melynais ir raudonais zenklais, vien is aprasymu 95% zmoniu nesuigebetu suprtast ar jis yra "nekenksmingas" ar "vengtinas" ar "ypac vengtinas". Apie visus rasoma vienodu tonu ir prie visu prirasyta koikias ligas gali sukelti ir tiek.
            Zodziu nusiramink, gudruti.
            Parašė r08n Rodyti pranešimą
            Tai pomidoras neturi savyje nei chlorofilo (E140), nei likopeno (E160d), nei karotino (E160e), nei vitamino C (E300), nei niacino (E375)? Kur matei tokį pomidorą? Ir kaip pavyko iš jo iškrapštyti visus čia paminėtus natūralius E? Ir iš viso, yra aiškiai parašyta, kas yra "E"; jei per sunku perskaityti pirmus 3 sakinius iš čia, tai visi tolimesni aiškinimai yra beprasmiški.
            Och tie E... Kaip ir DEŠRELĖS be E...
            Čia žmona prašė nupirkt dešrelių, bet sako kad nebūtų jokių EEE... Tai galvoju jau vien tam žody „dešrelė“ jau kaip minimum dvi E ir dar viena tokia sugudrauta E, su taškučiu, bet irgi E...
            http://www.ctv.lt/video/masonai_e
            I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
            Parama Siaurojo geležinkelio klubui

            Comment


              Tikra tiesa

              http://www.facebook.com/video/video....15881751791696

              Comment



                Tinkamo partnerio rasti negalinti Taivano gyventoja nusprendė prašmatnios ceremonijos metu ištekėti pati už savęs.
                Balta suknele pasipuošusi Chen Wei-yih jau dalyvavo fotosesijoje, pasisamdė vestuvių planuotoją, užsisakė pokylių salę, kurioje 30 draugų ketina rengti vestuvių pobūvį.
                Nesusižavėjusi sutiktais vyrais, bet jaučianti visuomenės spaudimą ištekėti 30-metė biuro darbuotoja iš Taipėjaus vestuves kelti rengiasi kitą mėnesį. „Trisdešimt metų man yra pats žydėjimas. Turiu darbą ir patirties, tačiau nesusiradau partnerio. Tad ką man daryti?“ — teigė Chen Wei-yih.
                „Aš nesu nusiteikusi prieš santuoką. Tiesiog tikiuosi taip tradicijų ribose išreikšti kitokią mintį“, — pridūrė ji.
                Taivane gerėjant moterų ekonominei padėčiai, moterys teka vis vėliau ir rečiau. Tai kelia valdžios susirūpinimą, mat dėl sumažėjusio gimstamumo krenta produktyvumas. Kaip parodė šiais metais švietimo ministerijos atlikta apklausa, tik du penktadaliai moterų teigia manančios, kad ištekėjusios moterys gyvena geriau nei netekėjusios.
                „Aš tiesiog tikiuosi, kad daugiau žmonių save mylės“, — sako Chen Wei-yih, kuri medaus mėnesį viena praleis Australijoje.
                Taivanietės mama iš pradžių reikalavo, kad jungtuvėse dalyvautų ir jaunikis, tačiau vėliau ėmė palaikyti solinių vestuvių planą.
                Tačiau kadangi Chen Wei-yih oficialiai vedybų su savimi užregistruoti negali, ji tekės dar kartą, jei ras tinkamą vyrą.

                Turite komentarų?
                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                Comment


                  Va čia tai reikalas!

                  Comment


                    Štai jis, 2000 metų daugybės žmonijos kartų su baime lauktas... Antikristas Zladko
                    Snowflakes will attack U <3

                    Comment




                      .

                      Comment


                        „Maximos“ kalbos kultūra:

                        Paskutinis taisė Kitas Džiugas; 2010.10.25, 16:58.

                        Comment


                          Didesnės nebuvo?
                          You might surprise yourself.

                          Miestai.net FB

                          Comment


                            Comment


                              Paskutinis taisė qwerty_; 2010.10.26, 21:39. Priežastis: Pasikeitė nuoroda
                              www.kaunotvirtove.lt

                              Comment


                                Comment


                                  Comment


                                    Padariau vieną ragetoon šiandien, kad lenkus SSC panervinti

                                    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                    Comment


                                      Comment


                                        va šitas taikliai ATRAŠYK MAN PM

                                        Comment


                                          *******
                                          Miestai.net Fb

                                          Comment

                                          Working...
                                          X