Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma (archyvas)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Dabar bandau atremti krūvą atsiprašymų ir prašymų sugrąžinti Edgaex, bet nuomonės keisti tikrai neketinu, ypač kai jau buvo duota daug pasirinkimų. O čia tik vienas fragmentas

    Parašė Edgaex
    Parašė Mantaz
    Ne ir taškas. Beje, nekenčiu, kai kas nors prašydamas ar atsiprašydamas sako "please" arba "sorry", na bet čia ne esmė.




    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      Sukurk apklausa ar forumieciai nori kad Edgaex sugristu butu idomu paziureti rezultata

      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

      --------------------------------------------------

      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

      Comment


        As tai sakyciau, kad reiktu sukurti aiskias taisykles parasant kiek laiko galioja 'baninimas'. Pvz. uz labai smulkius dalykelius - 3 dienos, uz smulkius - 1 savaite, uz stambius 3 men. ar panasiai. Taip pat parasyti ko negalima daryti ir ka galima, dar kazka panasaus ir visas sias salygas kur nors prisegti.

        Comment


          Edd labai teisingai mąsto ir manau greitu laiku tai įgyvendinsim (aš taip tikiuosi)
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            Kadangi cia, sioje temoje buvo dedamos asmeniniu pranesimu citatos, tai as pratesiu sia tradicija.
            Musu didziai gerbiamas inteligentas stai ka sukurpe :
            Parašė auskariukas
            Deja istryne komentarus, bet kaip tau pakartosiu.

            Pasol tu naxui pridurke
            Del pirmo sakinio is viso nesupratau, ka jis norejo pasakyti, kokius komentarus istryne?
            O siaip speju, kad tokios zinutes susilaukiau po uzsiminimo temoje "Ar norite, kad Edgaex sugrįžtų?" apie suvaikejima. Ka padarysi, netycia, bet atrodo, kad skaudzia vieta palieciau.
            Auskariuk, nesu as psichologas, bet pasistengsiu padeti: suvaikejimas tikrai nera jau taip blogai.

            Dar manau, kad po jo tokiu zodziu tiktu ir jo kitu zodziu citata, kad inteligentiskiau atrodytu. Stai ji:
            Parašė auskariukas
            Butent labai jau panasus laikorpis, kaip TSRS laikais vos ne kas antras zodis is rusiskos serijos, dabar keiciamas anglisku ar vokisku ir t.t. Tave sie pakyciai gasdina ne maziau, nei mane pati...
            Cia buvo citata apie bloga uzsienio kalbu itaka is sios temos: http://tinkle.miestai.net/showthread...2&page=4&pp=20

            Comment


              nemuskite zmogaus neatlaike jis "nuotrauku konkurso" nekompitentiskumo ir aplamai tikriausiai brendimo laikotarpis ..

              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                O "pašol" tai būtasis laikas, ar čia mano rusų kalbos žinios blogos? Šiaip jis pats pasiprašė ištrinamas ir tai aš padariau. Aišku gaila, nes žmogus ir nuotraukų gražių atsiųsdavo, o dabar nusirito iki tokio lygio. Gėda
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  / Na ten jau buvo isiplieskes neblogas gincas, jis tave kazkaip su "pirstu padarytu pavadino" ir dar kazkaip ten, tada as parasiau kazka apie jo proteli, poto jis mane isvadino masturbatorium, na o toliau isikiso Mantaz istrynes komentarus

                  Comment


                    heh, turejau garbes pabuti viso to isiplieskusio ginco liudininku


                    Prie ruso man buvo geriau

                    Comment


                      Gal ir gerai, pagerins biski tokias piktas ir karines forumo nuotaikas, nes jau vaizdas susidaro kad jus labiau tarpusavyje ginciates negu diskutuojate apie projektus...

                      Tik jeigu jau norejo palikti foruma tai gal nereikejo kelti tokiu scenu ir pjautis su lankytojais ar deti i konkursa pirmas pasitaikiusias kreivas nuotraukas

                      Laimingo tau "realaus" gyvenimo Auskariuk .... saugok sveikata

                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                      --------------------------------------------------

                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                      Comment


                        juk auskariukas nepaliko forumo, ar paliko?

                        EDIT:
                        Parašė Mantaz
                        Ta pačia proga pranešu, kad auskariukas pasiprašė ištrinamas. Taigi jo norą teko patenkinti
                        tikiuosi sugris. tokiu nuostabiu nuotrauku niekas nedarydavo.


                        Prie ruso man buvo geriau

                        Comment


                          Parašė Quack
                          / Na ten jau buvo isiplieskes neblogas gincas, jis tave kazkaip su "pirstu padarytu pavadino" ir dar kazkaip ten, tada as parasiau kazka apie jo proteli, poto jis mane isvadino masturbatorium, na o toliau isikiso Mantaz istrynes komentarus
                          Joooo, tada man visai negaila, kad jis paliko si foruma. Nors nuotraukas, tai tikrai neblogas dare.
                          Siaip tai as pats is jo to nesitikejau, gal jam si vakara uzplauke (gal girtas buvo ar pan.). Gal dar sugris ateity?

                          Comment


                            As visgi galvoju, kad cia ta jo mistine zmona nagus prikiso..
                            Kaip ir su Eraseriu..

                            Comment


                              negi kol auskariukas buvo isvykes kazkur - zmonele priejo ir padare "zapadlo"?


                              Prie ruso man buvo geriau

                              Comment


                                Parašė Quack
                                As visgi galvoju, kad cia ta jo mistine zmona nagus prikiso..
                                Kaip ir su Eraseriu..
                                Prie ko cia jo zmona? Eraser lygtais kiek supratau istiesu buvo tikras lenkas, kuris ir auskariuko forume dalyvauja. O negi zmona uz vyra prisijungtu visus iskeiktu ir paskui be vyro zinios paprasytu, kad ji istrintu?

                                Comment


                                  Taigi pajuokavau..

                                  Comment


                                    Parašė Quack
                                    Taigi pajuokavau..
                                    Aisku. Nors gali buti, kad netycia ir atspejai, ka gali zinoti.

                                    Comment


                                      Gal nereikejo skubeti trinti jo visdelto gal zmogui tik vienos dienos krize ar panasiai ?

                                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                      --------------------------------------------------

                                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                      Comment


                                        Na sprendziant apie jo nuotaiku kaitas, kas labai jau budinga moteriskajai giminei, visko gali buti

                                        Comment


                                          Šiaip ji tokie išsišokimai ilgai irgi nebūtų tęsiasi ir būtų imtasi priemonių. Tik nelabai suprantu, kaip tokio garbesnio amžiaus žmogus gali taip, tsakant elgtis kaip paauglys? Keista keista..
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X