Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nauja Lietuvos vėliava

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    1 nesąmonė, 3 - afrikietiška. 2 kažkie siejasi su europa, bet irgi ne. kam keisti dabartinę??

    Comment


      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
      kam keisti dabartinę??
      Todėl, kad afrikietiška .
      Post in English - fight censorship!

      Comment


        Parašė index Rodyti pranešimą
        Todėl, kad afrikietiška .
        /\ būtent




        galvojau blogiau būti jau negali, pamačiau 3-iajį variantą ir supratau.. gali
        *******
        Miestai.net Fb

        Comment


          Pirmas variantas (ta "nesąmonė") man įdomus tuo, jog apima tiek tautos, tiek valstybės vėliavų komponentus. Turi daugiau panašumų su istorine vėliava.
          Įžvalgos.lt - FB - G+

          Comment


            O kam keisti dabartine veliava?
            Kuo ji bloga? Po velniu, negoidu valstybes atsirado veliau nei susikure nepriklausoma Lietuva.

            Comment


              3 variantas labai neblogas, turiu mintį kur panaudosiu net
              You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

              Comment


                Parašė zanaz Rodyti pranešimą
                3 variantas labai neblogas, turiu mintį kur panaudosiu net
                Škotija - Lietuva?

                Comment


                  Nešnekėkit š... Mūsų vėliava visai ne afrikietiška, kiekviena spalva turi savo reikšmę. Man iš vis kažkokia nesąmonė atrodo tie jūsų konkursai. Pripaišo Jamaikos, Skandinavijos vėliavų ir įdeda.
                  Vėliavos nekeičiamos kaip reklaminiai logotipai ar dar balažin kas.
                  100 minčių – miestai, transportas ir idėjos

                  Comment


                    O man kaip nedaugeliui, 1-is varijantas toks labiausiai prie širdies. /\ O ir šiaip mūsų trispalvė nėra panaši į afrikiečių, mūsų trispalvės spalvos yra kur kas tamsesnės.



                    Paskutinis taisė yeah#7; 2010.02.22, 21:22.
                    Proud to be lithuanian.

                    Comment


                      Parašė taccido Rodyti pranešimą
                      Vėliavos nekeičiamos kaip reklaminiai logotipai ar dar balažin kas.
                      Negaliu nesutikti. Be to, keičiant "reklaminį logotipą" (arba prekės ženklą) tektų iš naujo investuoti į tam tikrus dalykus. Į kokius, nesiplėsiu. Tam tikri to elementai galioja ir vėliavos atveju.

                      Tačiau turiu pripažinti ir dar kai ką. Jei vėliavos koncepcija būtų kuriama šiandien, aš pageidaučiau kitokios. Nemanau, kad dabar naudojama versija yra pats optimaliausias variantas.

                      Tai jokiu būtų nereiškia nepagarbos esamai vėliavai. Bet neketinu laikyti tokios diskusijos tabu.
                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                      Comment


                        Komisija pasitarė ir išrinko nugalėtoją

                        Comment


                          Parašė taccido Rodyti pranešimą
                          Nešnekėkit š... Mūsų vėliava visai ne afrikietiška, kiekviena spalva turi savo reikšmę. Man iš vis kažkokia nesąmonė atrodo tie jūsų konkursai. Pripaišo Jamaikos, Skandinavijos vėliavų ir įdeda.
                          Vėliavos nekeičiamos kaip reklaminiai logotipai ar dar balažin kas.
                          Ir kokios gi tos spalvų reikšmės?
                          Got sun in my face, sleeping rough on the road

                          Comment


                            Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                            Ir kokios gi tos spalvų reikšmės?
                            Tegu tos spalvos ir iš dangaus nukrito (bent jau geltona, ko gero, tikrai), bet niekas niekada nepaneigs jų istorinės reikšmės. Su trispalve kėlėmės, su trispalve kada nors ir pražūsim - ką nors keisti nematau jokios prasmės, tai būtų jau ir nemenka nepagarba visiems tiems, kurie dėl jos kada nors paaukojo gyvybę, sveikatą ar laisvę.

                            O dėl to "afrikietiško komplekso" - na, atleiskit, bet mažumėlę juokinga... Man dėl to absoliučiai nei šilta, nei šalta - net smagiau Europos kontekste kiek labiau išsiskiriančią vėliavą turėti, ir tiek. Juk tikrai ne nuo Afrikos nusižiūrėjom.

                            Comment


                              Aš tai siūlau naudoti Vytį ir kaip valstybinę, ir kaip tautinę. Ta 100-o metų neturinti trispalvė tikrai atrodo kaip betvarkė. Palikim ją sportui ar tik krepšiniui. Vytis - istorinė vėliava ir būtų viena seniausių vėliavų Europoje. Nereikia net ir atskirai minėti, kad ji ir atrodytu puikiai.
                              You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                              Comment


                                Man pirmas labiausiai patiko.
                                Flickr

                                Comment


                                  ant karisku lauko uniformu graziai deretu

                                  Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                                  Comment


                                    Parašė blitz Rodyti pranešimą
                                    Aš tai siūlau naudoti Vytį ir kaip valstybinę, ir kaip tautinę. Ta 100-o metų neturinti trispalvė tikrai atrodo kaip betvarkė. Palikim ją sportui ar tik krepšiniui. Vytis - istorinė vėliava ir būtų viena seniausių vėliavų Europoje. Nereikia net ir atskirai minėti, kad ji ir atrodytu puikiai.
                                    Praktinis nukrypimas:
                                    trispalvę siūtą galima už šešiasdešimt nusipirkt, o istorinė kainuoja šimtą septyniasdešimt (bent jau tokios kainos buvo "Verslo dovanos", kur dabar pirkt konkrečiai nežinau, gal tiesiogiai kreiptis į http://www.rodiklis.lt/index.php?sritis=6&title=miesto
                                    Asmeniškai irgi labai vertinu istorinę vėliavą ir prie gryčios kelčiau būtent tokią, bet nepigi kažkaip.
                                    Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                                    Comment


                                      Konstitucija:
                                      15 straipsnis
                                      Valstybės vėliavos spalvos - geltona, žalia, raudona.
                                      Valstybės herbas - baltas Vytis raudoname lauke.
                                      Valstybės herbą, vėliavą ir jų naudojimą nustato įstatymai.
                                      Norint pakeisti konstituciją reikia referendumo ir ačiū dievui, nes kažkam parūkius žolės vaidenasi Afrika. Neįsivaizduoju kaip šitie "afrikiečiai" galėtų savo tiesas dėstyti žiūrėdami į akis tiems žmonėms, kuriuos trėmė, kurie kovojo ir kurie žuvo po šia vėliava.
                                      P.S. Atleiskit "afrikiečiai", man jūsų turbūt niekada nelemta suprasti.
                                      Aš neliūdnas - aš blaivus

                                      Comment


                                        Afrikiečiai ne afrikiečiai, bet 1939-1940 metais buvo rengiamas projektas keisti valstybinės vėliavos spalvas.

                                        ...Valstybės herbo komisija 1940 m. gegužės 8 d. net buvo nutarusi teikti Respublikos Prezidentui naują vėliavos projektą. Geltoną-žalią-raudoną turėjo pakeisti geltona-raudona-balta, kurios vienoje pusėje per vidurį būtų vaizduojamas raitelis, kitoje - Gediminaičių stulpai. Vėliavos spalvos paimtos iš 1934 m. kurto herbo. Bet tolesnius sprendimus nutraukė politinės permainos.

                                        Comment


                                          O ką jau atsibodo splavos? Dar sugalvokit himną pakeist, herbą. Nejuokaukit

                                          Comment

                                          Working...
                                          X