Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nauja Lietuvos vėliava

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą

    Ne avatare esmė, jeigu reikėtų, būčiau pasikeitęs tonus atitinkančiais standartus, esmė tame, kad vėliava tokia kokia ji yra ir reikia tai gerbti, o ne siūlyti skandinaviškus kryžius ar repo grupės emblemas.
    Tai gal ir pradėk tada nuo savo avataro

    Comment


      Parašė R.A.M. Rodyti pranešimą
      Beje, ar tik nebuvo taip, kad Suomija tarpukaryje buvo laikoma viena Baltijos šalių? Dėl 1918, Rusijos & stuff?
      Čia pačių suomių išsigalvotas ir paskleistas dalykas, patys skandinavai (švedai, danai, norvegai) nelaiko jų skandinavais ir sako, kad jų nevienija, nei istorija, nei kalba, nei krona. Kai kalba apie Skandinaviją ir Suomiją jie naudoja žodį- norden( šiaurė/šiaurės šalys).

      Bet šiai dienai, jau yra dalis estų, kurie save priskiria skandinavijos regionui, o ne baltijos ir kuo toliau, tuo tokių daugiau pastebiu.
      Paskutinis taisė Ciurlionis; 2014.10.27, 01:46.
      Aviate, navigate, communicate

      Comment


        Siaip Danijoje yra sala Ærø, jos veliava tokia pat kaip musiske. http://lt.wikipedia.org/wiki/Er%C4%97

        Comment


          Parašė Martin Van Rodyti pranešimą
          Siaip Danijoje yra sala Ærø, jos veliava tokia pat kaip musiske. http://lt.wikipedia.org/wiki/Er%C4%97
          niekaip negalejau atsiminti tos Danijos salos pavadinimo. Va dabar bus dar viena Europos veliava.
          blaivumas išlaisvina

          Comment


            Bet kas keisciausia, kad tos salos gyventojai labai didziuojasi savo trispalve, bet tuo paciu labai bijo lietuviu, vienas danas labai nustebo(turbut nuliudo) suzinojes, kad turime bendra veliava

            Comment


              Parašė Martin Van Rodyti pranešimą
              Bet kas keisciausia, kad tos salos gyventojai labai didziuojasi savo trispalve, bet tuo paciu labai bijo lietuviu, vienas danas labai nustebo(turbut nuliudo) suzinojes, kad turime bendra veliava
              Galbūt danas ir nuliūdo dėl mūsų, bet mums, manau, nėra ko liūdėti dėl danų - duokdiev ir jiems kada nors pasiseks tiek išlavėti, kad bent jau skirtų jų kaimynų vėliavas (pvz. metropoliniam Zėlandui Žemaitija geografiškai artimesnė už tarkim Nyderlandų Brabantą ar Švedijos Upplandą - tad prie knygų, kaimynėliai).

              Liūdėti išties nėra ko - netgi atvirkščiai: toks išdidus danų provincialumas jei ir nepateisina, tai bent jau paaiškina lietuvių provincialumą, kad ir atvirkščią daniškajam t.y. save niekinantį.
              blaivumas išlaisvina

              Comment


                Parašė Martin Van Rodyti pranešimą
                Bet kas keisciausia, kad tos salos gyventojai labai didziuojasi savo trispalve, bet tuo paciu labai bijo lietuviu, vienas danas labai nustebo(turbut nuliudo) suzinojes, kad turime bendra veliava
                Danas iš tos salos nežino, kad jo salos vėliava sutampa su kažkurios (ir dar sąlyginai kaimyninės) valstybės vėliava? Kaip taip apskritai įmanoma?

                Comment


                  Skandinavam musu salis yra labai toli, nesvarbu, kad ir kaimynai esam. Jiems mes esam tolima salis. Nes dauguma ateinancios informacijos apie musu sali buna tik is neigiamos puses. O sugristant prie veliavos, danas tol nepatikejo, kol jam vaizdziai neparodziau, bet cia tik vienas danas.

                  Comment


                    Parašė Martin Van Rodyti pranešimą
                    Skandinavam musu salis yra labai toli, nesvarbu, kad ir kaimynai esam. Jiems mes esam tolima salis. Nes dauguma ateinancios informacijos apie musu sali buna tik is neigiamos puses. O sugristant prie veliavos, danas tol nepatikejo, kol jam vaizdziai neparodziau, bet cia tik vienas danas.
                    Nelabai supratai apie ką aš. Čia tolumas ar artumas nelabai svarbu. Esmė, kad jei tu turi kažkokią bendruomenės, miesto ar regiono vėliavą tai tu automatiškai žinai jei ji yra tokia pat kaip ir kažkokios pasaulio valstybės vėliava. Tarkim kokie nors žemaičiai sugalvoja savo trispalvę vėliavą tai negi nenueisi į pasaulio vėliavų sarašą įdomumo dėlei pažiūrėt su kokia vėliava ji sutapma, jei sutampa? Kad ir ne visi bus tokie smalsūs, kad ir kas trečias ar kas penktas tuo pasidomės ir pasidomėję pasakys draugams, kad va mūsų miestelio vėliava tokia pat kaip tokios tokios valstybės. Ir kelių metų bėgyje nebeliks žmogaus iš to regiono to nežinančio. Todėl ir sunku suprast kaip "techniškai" gali kažkas likti to, su kokia pasaulio vėliava sutampa jų vėliava, dar nežinantis...
                    Ypač jei ta vėliava svarbi ir visiems žinoma kaip ten kur ja didžiuojasi, o ne šiaip kokia - sukūriau salos vėliavą, bet net ne visi saliečiai ją žino

                    O ir kalbant apie tai ką tu sakai, kad Lietuva nežinoma - kaip galima būti nei karto gyvenime nemačius bet kokios Europos vėliavos? Eurovizijos, futbolas, elementari geografija ir taip toliau. Aš turbūt esu po dešimtis kartų vieną ar kitą Europos vėliavą matęs vienoj ar kitoj situacijoj... Tai įsivaizduok jei tu turi savo salos vėliavą ir pirmą kartą pamatai Lietuvos vėliavą tai automatiškai pagalvoji - o, mūsų vėliava tokia kaip Lietuvos. Ir atsimeni tai.
                    Tiesiog reikia būt absoliučiu urviniu, kad taip tau nenutiktų
                    Paskutinis taisė Gator; 2014.11.13, 23:46.

                    Comment


                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                      Nelabai supratai apie ką aš. Čia tolumas ar artumas nelabai svarbu. Esmė, kad jei tu turi kažkokią bendruomenės, miesto ar regiono vėliavą tai tu automatiškai žinai jei ji yra tokia pat kaip ir kažkokios pasaulio valstybės vėliava. Tarkim kokie nors žemaičiai sugalvoja savo trispalvę vėliavą tai negi nenueisi į pasaulio vėliavų sarašą įdomumo dėlei pažiūrėt su kokia vėliava ji sutapma, jei sutampa? Kad ir ne visi bus tokie smalsūs, kad ir kas trečias ar kas penktas tuo pasidomės ir pasidomėję pasakys draugams, kad va mūsų miestelio vėliava tokia pat kaip tokios tokios valstybės. Ir kelių metų bėgyje nebeliks žmogaus iš to regiono to nežinančio. Todėl ir sunku suprast kaip "techniškai" gali kažkas likti to, su kokia pasaulio vėliava sutampa jų vėliava, dar nežinantis...
                      Ypač jei ta vėliava svarbi ir visiems žinoma kaip ten kur ja didžiuojasi, o ne šiaip kokia - sukūriau salos vėliavą, bet net ne visi saliečiai ją žino

                      O ir kalbant apie tai ką tu sakai, kad Lietuva nežinoma - kaip galima būti nei karto gyvenime nemačius bet kokios Europos vėliavos? Eurovizijos, futbolas, elementari geografija ir taip toliau. Aš turbūt esu po dešimtis kartų vieną ar kitą Europos vėliavą matęs vienoj ar kitoj situacijoj... Tai įsivaizduok jei tu turi savo salos vėliavą ir pirmą kartą pamatai Lietuvos vėliavą tai automatiškai pagalvoji - o, mūsų vėliava tokia kaip Lietuvos. Ir atsimeni tai.
                      Tiesiog reikia būt absoliučiu urviniu, kad taip tau nenutiktų
                      Ta prasme, pas juos naujienos iš Rytų Europos regiono nevaikšto taip, kaip pas mus iš Vakarų, jiem tie rytiečiai nėra aktualu, tarkim germaniškom šalim nelabai yra skirtumo tarp Litauen ir Lettland o tuo labiau tarp vėliavų. Neseniai buvau gan dideliam sporto renginy Švedijoj, circa 10 tūkstančių žmonių, ir atstovavo viena Latvijos komanda, tai šalia skandinaviškų vėliavų kabėjo ir viena lietuviška, nepaisant to kad lietuvių komandų ten iš viso nebuvo. O kalbant apie skandinaviškas ar kitų Vakarų šalių vėliavas, jos ir būna pateikiamos kaip brandas, kokybės ženklas (ypač Šiaurės šalių produkcijoje)

                      Comment


                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                        Čia tolumas ar artumas nelabai svarbu. Esmė, kad jei tu turi kažkokią bendruomenės, miesto ar regiono vėliavą tai tu automatiškai žinai jei ji yra tokia pat kaip ir kažkokios pasaulio valstybės vėliava.
                        Jeigu žmogus turi automobilį, jis gali žinoti, o gali ir nežinoti kuo Audi A6 skiriasi nuo B5. Taip ir su vėliavomis - vienus tai domina, kitus - ne.

                        Comment


                          Siaip Ærø trispalve buvo sukurta apie XVIII a.

                          Comment


                            Visiškai nestebina situacija su Danijos salos vėliava ir Lietuvos nežinomumu. Prieš kokius gerus metus vienos BIBLIOTEKOS DARBUOTOJAS mane savo kolegei pristatė kaip jaunuolį iš sovietų sąjungos

                            Comment


                              Parašė A.C.A.B. Rodyti pranešimą
                              Visiškai nestebina situacija su Danijos salos vėliava ir Lietuvos nežinomumu. Prieš kokius gerus metus vienos BIBLIOTEKOS DARBUOTOJAS mane savo kolegei pristatė kaip jaunuolį iš sovietų sąjungos
                              Tai yra taip pas mus liaupsinamo "praktinio" švietimo rezultatas.
                              Bet stebėtis tuo, kad salos (!) vėliava nelyginama su Lietuvos, tikrai nereikia. Gal pas mus egzistuoja kokia nors "Neringos vėliava". Bet kas ją matė?

                              Comment


                                Kazkaip uztikau sita tema tai nors ir turbut cia viskas labai isdiskutuota bet man trispalve irgi nepatraukli tai va mano variantai:



                                Manau reikia nuplauti pagaliau ta "krauja"
                                Paskutinis taisė kasparas.v; 2015.07.18, 13:44.

                                Comment


                                  Parašė kasparas.v Rodyti pranešimą
                                  Kazkaip uztikau sita tema tai nors ir turbut cia viskas labai isdiskutuota bet man trispalve irgi nepatraukli tai va mano variantai:

                                  Atvaizdas


                                  Manau reikia nuplauti pagaliau ta "krauja"
                                  Beprasmė diskusija. Yra tradicijos, o raudona spalva Europos vėliavose yra sutinkama dažnai, nematau priežasties sirgti menkavertiškumo kompleksu.
                                  Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                  Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                                  [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                                  Comment


                                    Parašė kasparas.v Rodyti pranešimą
                                    Kazkaip uztikau sita tema tai nors ir turbut cia viskas labai isdiskutuota bet man trispalve irgi nepatraukli tai va mano variantai:

                                    Atvaizdas


                                    Manau reikia nuplauti pagaliau ta "krauja"
                                    Ta apatiniame dešiniajame kampe (juoda-gelnona-balta) šiaip jau yra buvusi Rusijos imperijos vėliava..čia tyčia toks pasirinkimas?

                                    Comment


                                      Parašė Willow Rodyti pranešimą
                                      Ta apatiniame dešiniajame kampe (juoda-gelnona-balta) šiaip jau yra buvusi Rusijos imperijos vėliava..čia tyčia toks pasirinkimas?
                                      Tiesiog del mano neisprusimo, tuoj istaisysim

                                      Comment


                                        Jeigu pateikiat vėliavų variantus, tai norėtųsi išgirsti ir argumentavimo kodėl pasirinktos tokios spalvos, kodėl tokie išdėstymai ir kodėl tokios vėliavų formos.

                                        Comment


                                          Parašė kasparas.v Rodyti pranešimą
                                          Tiesiog del mano neisprusimo, tuoj istaisysim
                                          Siūlant rimtus pasiūlymus reikia gerai argumentuoti, o ne bile ką iš neturėjimo ką veikti.
                                          Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                          Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                                          [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                                          Comment

                                          Working...
                                          X