Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Iš kur kilusios jūsų šaknys?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė rat
    O čia tavo meras, BBD
    Sumaišei miestus ir merus.

    Comment


      Ta dama kairėj kaip žiūri
      Snowflakes will attack U <3

      Comment


        Parašė manometras Rodyti pranešimą

        Tai todėl ir nepretendavo, kad aplink sostinę tautos kalba labiausiai sunyko ir neatsigavo.
        Tas yra tiesa, bet visgi ne tokiu mąstu kaip piešiama Žečpospolitoje ar litvinistų.

        Comment


          O ar yra čia chebros iš Garliavos? Reikia prilaikyti kontaktų su rimta chebra. Rašykit į AŽ, jei ką.

          Comment


            Parašė rat

            Gimęs Kaune! Cha cha cha cha BTFO'd!
            Svarbiausia kur užaugęs ir ką baigęs ( 1982 m. Vilniaus inžinerinės statybos institutas)

            Eik žiurkiau, niekam tu jau neįdomus, grįžk į savo ratuką.

            Comment


              Bauda čia šita tema, atsakau ant gaidžio... Gana velniaut.
              Paskutinis taisė Tomizmas; 2019.03.20, 22:25.
              Snowflakes will attack U <3

              Comment


                Lietuvos sostinė - Vilnius, kaip ir aš iš ten kilęs

                Comment


                  Nu jau ilgai visko ieškojai, net velnias žino kokių metų duomenis iškapstei, dabar grįžk į savo ratelį, nes raumenukai praras tonusą.

                  Comment


                    Aš esu iš Kauno, užaugau ir tebegyvenu Vilijampolėje, univeras iš dalies irgi Vilijampolėj – Slabotkėj dažniausiai egzus rašom (čia medicina, jeigu ką)

                    Mano mama gimusi Kazlų Rūdoje, bet užaugusi Kaune. Jos šaknys iš Suvalkijos. Jos mama dar turėjo mergautinę portugališką pavardę – iš mamos pusės turiu portugališko, lenkiško ir žydiško kraujo. Žydai ir suvalkiečiai tikrai mėgstantis pinigus derinys
                    Mano tėtis gimęs ir užaugęs bei mokslus baigęs Vilniuje (Vileika, jei tiksliau), keletą metų kasdien į darbą Vilniuje važinėdavo iš Kauno traukiniu. Jo protėviai iš Dzūkijos. Iš tėvo pusės turiu šiek tiek prancūziško kraujo – universiteto 1 kurse darėmės genetinius tyrimus ir man nustatė tik Prancūzijoje ir Kvebeke pasitaikančią mutaciją, su kuria žmonės praktiškai nesuserga Alzheimeriu.

                    Kalbant apie rinkimus, tai mano balsas nuėjo velniop, nes nebalsavau nei už VK, nei už konservatorius.

                    Comment


                      Tikrai labai įdomu. Retai kas Kaune turi portugališką pavardę.
                      Snowflakes will attack U <3

                      Comment


                        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                        Tikrai labai įdomu. Retai kas Kaune turi portugališką pavardę.
                        Ji užaugo Marijampolės priemiestyje – dabar tai Kaune jau jos nebeturi.

                        Comment


                          Mano šaknys yra iš Šiaurės Rytų Aukštaitijos: Utena, Anykščiai, Rokiškis.

                          Gimiau ir augau Kaune, Dainavos rajone. Kiek žinau, šaknų Kaune neturiu, giminių čia taip pat nežinau arba neturiu, artimiausios giminės gyvena Panevėžyje ir Klaipėdoje, +likučiai toj pačiam šiaurės rytų Aukštaitijoje
                          Paskutinis taisė PoDV; 2019.03.20, 22:43.

                          Comment


                            Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                            Tikrai labai įdomu. Retai kas Kaune turi portugališką pavardę.
                            Šiaip jau tai netgi nelegalu ir pavojinga Kaune. Paprastai visi Lietuvos portugalai gyvena Vilniuje.
                            Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                            Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                            [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                            Comment


                              Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                              Šiaip jau tai netgi nelegalu ir pavojinga Kaune. Paprastai visi Lietuvos portugalai gyvena Vilniuje.
                              o jeigu portugalas yra slabotkinis, ką jūs į tai?

                              beje, ne šiaip portugalija, o vileika, turi bendrų bruožų su slb

                              Comment


                                Parašė Sula Rodyti pranešimą

                                Tas yra tiesa, bet visgi ne tokiu mąstu kaip piešiama Žečpospolitoje ar litvinistų.
                                Sutinku, kad tie tai jau perlenkė lazdą, gal net tiesiog iš neišmanymo.
                                ПТН ПНХ
                                «Русский военный корабль, иди нахуй!»

                                Comment


                                  Parašė John Rodyti pranešimą
                                  O ar yra čia chebros iš Garliavos? Reikia prilaikyti kontaktų su rimta chebra. Rašykit į AŽ, jei ką.
                                  Ką yra b***? šalia Garliavos mano pusė šaknų iš slabodkės

                                  Prieš kokius 15 metų į Garliavą net taksistai nenorėdavo važiuot, nes "kaubojų miestelis ten"

                                  Ir taaip, žinau visus banditus, Kedžius ir kitą rimtą chebrą

                                  Comment


                                    Jei žiurėti vietovardžius atitinkančius pavardę tai tokių yra Kretingos, Joniškio ir Rokiškio rajonuose. "Mamos kaimų" rasta Klaipėdos Kretingos ir Pagėgių rajonuose. Abiem atvejais seniausi pagal paminejimus paminėtus Wikipedijoje yra kaimai Kretingos rajonuose

                                    Comment


                                      Click image for larger version

Name:	Untitled-1x.jpg
Views:	85
Size:	28,2 kB
ID:	1745360

                                      Laukiam kilmės dokumentų.

                                      Comment


                                        Parašė Eikantas X Rodyti pranešimą
                                        Click image for larger version

Name:	Untitled-1x.jpg
Views:	85
Size:	28,2 kB
ID:	1745360

                                        Laukiam kilmės dokumentų.
                                        Atsiųs prosenelio lenkišką tarpukarinį pasą

                                        Comment


                                          Parašė Eikantas X Rodyti pranešimą
                                          Laukiam kilmės dokumentų.
                                          Sekmės tau Sralino laikais išsaugoti carinius dokumentus.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X