Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

JAV ar ES?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Aš už ES, čia žmonės ne tokie susvetimėję, didesnė kultūrų įvairovė, kas leme didesnį liberalumą, ir apskritai mažesnė Europa yra jaukesnė už gigantomanijos kankinamą JAV.

    Comment


      Paryžius man patinka bet ne dėl dangoraižių

      Bet Amerika yra Amerika
      Miestai



      Kalnai




      Pakrantės


      Lietuva jau . Bet dar .

      Comment


        Parašė syle Rodyti pranešimą
        Aš už ES, čia žmonės ne tokie susvetimėję, didesnė kultūrų įvairovė, kas leme didesnį liberalumą, ir apskritai mažesnė Europa yra jaukesnė už gigantomanijos kankinamą JAV.
        Ruselius kankina gigantomanija. Bando kiekiu savo kompleksus nugalėti
        JAV vyrauja praktinis protas. O jei kartais kas nors yra padaroma the best ar the biggest - tai todėl, kad kitaip nelabai išėjo
        beg, borrow and steal

        Comment


          Parašė Karolis Rodyti pranešimą
          Paryžius man patinka bet ne dėl dangoraižių

          Bet Amerika yra Amerika
          Ar tu bent kada joje buvęs?
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
            Ar tu bent kada joje buvęs?
            Ne. Bet mano vienas brangiausių žmonių jau keletą metų ten gyvena, ir ten atrado, kaip sakoma, save
            Lietuva jau . Bet dar .

            Comment


              Parašė Karolis Rodyti pranešimą
              Ne. Bet mano vienas brangiausių žmonių jau keletą metų ten gyvena, ir ten atrado, kaip sakoma, save
              Visgi reikėtų pačiam nuvykt ir tada kalbėt, kad Amerika yra Amerika ar dar ką nors pan.
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                RF

                Comment


                  Nikai, kuo tau patinka RF (Rusijos Federacija?) ir kuo ji geriau uz JAV ar ES?

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    Nikai, kuo tau patinka RF (Rusijos Federacija?) ir kuo ji geriau uz JAV ar ES?
                    Tik dabar supratau, ką tas RF reiškia. Aha, Nikai, būtų labai įdomu išgirsti

                    Comment


                      Parašė John Rodyti pranešimą
                      Nikai, kuo tau patinka RF (Rusijos Federacija?) ir kuo ji geriau uz JAV ar ES?

                      o kas gali but geriau uz 'velikaja matushka rosija'?

                      Comment


                        Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                        o kas gali but geriau uz 'velikaja matushka rosija'?
                        Baik būti juokdariu!

                        Manęs paklausta: kokia sajųnga man labiausiai patinka?
                        Aš atsakiau - Rusijos Federacija. Tiesiog man artimesnis rusiškas temperamentas. Be to, srityje kurią planuoju studijuoti, RF išsivysčiusi labai stipriai.

                        PS. Pasirinkau ES, nes esu europietis!

                        Comment


                          Europa!!! Europa!!!

                          Comment


                            Parašė Nikas Rodyti pranešimą
                            Baik būti juokdariu!
                            slepkis bytmeikeri

                            Comment


                              JAV ekonomiškai yra žymiai pajėgesnė, ir artimiausiu laiku tai nesikeis. Taip pat reikia turėti omeny, kad geriausi universitetai pasaulyje irgi yra JAV. JAV yra jauna,bet dinamiškai besivystanti valstybė, sugebanti su savo problemom pati susitvarkyti.{Budulis}
                              Nejuokink zmoniu.JAV ekonomika gal ir yra stipresne bet ji keiciaasi patebimas smukimas.sugebanti susitvarkyti su savo problemom pati?Na as nesutikciau.
                              Karas Irake JAV pripazino savo pralaimejima.Jav reikejo net EUROPOS PAGALBOS [sajungininkiu].Kazkodel Jav pati nesusitvarko.reikia jai europos.

                              beje europieciai jei ne dabar greitu laiku lenks amerika ir kosmoso srityje.kas marse atrado vandens europa ir t.t

                              Comment


                                As nemanau kad USA univerai yra patys geriausi.Jei rimtai tai as nezinau nei vieno USA univero.
                                Geriausi pagal mane yra Cambridge ir Oxford.

                                Beje USA Vietname irgi nesusitvarke

                                Comment


                                  Elas Bandis su Pege, bei vaikaičiai,
                                  Gera komedija.

                                  Comment


                                    Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                                    As nemanau kad USA univerai yra patys geriausi.Jei rimtai tai as nezinau nei vieno USA univero.
                                    Geriausi pagal mane yra Cambridge ir Oxford.

                                    Beje USA Vietname irgi nesusitvarke
                                    Taigi amerikiečių Harvardas (((:. Nors sutinku su tavo nuomone dėl Combridge ir Oxford.

                                    Comment


                                      Galvojau kodėl gi amerikos didžiausioji dalis filmu yra tokie buki,
                                      Maniau kad "Amerikietiškose imtynėse" tai žiūrovai taip pat vaidina.

                                      Bet tai ir yra pasirodo amerikiečio erdvės supratimas, jis tiesiog iš tikro į viską papraščiausiai tiki.

                                      Gaila kad ir į mūsų erdvę veržte veržiasi šis mėšlas.

                                      Man Amerika tai kaip Lietuviškos "mėso salotos" tik viskas nesumaišyta o sudeliota ir tiek.(lietuviai su lietuviais, kinais su kinais... ir t.t..)

                                      Comment


                                        Sutinku kad būdamas durnas tokios ekonomikos nesukursi,bet kai masės verčiamos į vartotojus,tai visiškas š...
                                        Nepamenu kuris iš CCCP vadelių minėjo kad girtą tautą lengviau valdyt, tik , vat kad girtas išsiblaivo o kvailas....

                                        Comment


                                          Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                                          As nemanau kad USA univerai yra patys geriausi.Jei rimtai tai as nezinau nei vieno USA univero.
                                          Geriausi pagal mane yra Cambridge ir Oxford.

                                          Beje USA Vietname irgi nesusitvarke
                                          Manau, kad tu apskritai be Jungtinės karalystės nelabai ką žinai. O kad 7 iš 10 geriausių pasaulio universitetų yra JAV, tai šventa tiesa. Į tą dešimtuką dar įeina Kembridžas, Oksfordas, Šanchajaus (berods) universitetas, o kiti visi JAV.

                                          Čikagos universitetas, Kalifornijos universitetas su gal 20 atstovybių, Atmosferos tyrimų centras Kolorade, Dalaso universitetas ir taip toliau...

                                          O Vietnamą geriau palikti užmarštyje ir reikėtų prisiminti, kad dar ir dabar Jungtinė Karalystė nelabai Šiaurės Airijoje tesusitvarko
                                          Lietuva jau . Bet dar .

                                          Comment

                                          Working...
                                          X