Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

JAV ar ES?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Parašė Didmiestis Rodyti pranešimą
    Kitas reikalas butu, jei buciau Nobelio premija isloses
    Didmiesti, Nobelio premija ne lošiama (čia ne žalia korta), ji - skiriama žmonėms ar organizacijoms už svarbius pasiekimus tam tikro mokslo srityje arba už ypatingai svarbią visuomeninę veiklą

    Comment


      #82
      Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
      Kuom tie USA miestai nuostabus?Ok NYC ir New Orleans yra faini.Bet visi kiti atrodo sitaip - downtownas per vidury ir mylios suburbu.
      O tu juos visus aplankiai ar tik NYC ir New Orleans tezinai, kad gali pasakyt kurie nuostabus, kurie ne?

      Comment


        #83
        taip visus.

        Comment


          #84
          Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
          O Europoje neapstatytos gamtos nera?Nice.
          Kuom tie USA miestai nuostabus?Ok NYC ir New Orleans yra faini.Bet visi kiti atrodo sitaip - downtownas per vidury ir mylios suburbu.
          Europoje irgi neprabanga gyvent nuosavam name.Europoje irgi gali gerai gal net geriau nei USA pragyvent.
          Užtenka pažiūrėt į žemėlapį, ir pamatysime, kad gyventojų tankumas Europoje didžiulis, net ir Lietuvoje (išskyrus gal Skandinaviją). Kaimas prie kaimo, miestas prie miesto.
          O Amerikoje daug visai negyvenamų milžiniškų plotų, kur gamtos netrikdo jokia urbanizacija.
          O miestai man tuo ir patinka, kad viduryje išraiškingas centras, o aplinkui individualių namų kvartalai.. Juolab kad tie namai Amerikoje dailūs ir gražūs, ne taip kaip kokiuose Londono priemiesčiuose...
          Lietuva jau . Bet dar .

          Comment


            #85
            Parašė Karolis Rodyti pranešimą
            Užtenka pažiūrėt į žemėlapį, ir pamatysime, kad gyventojų tankumas Europoje didžiulis, net ir Lietuvoje (išskyrus gal Skandinaviją). Kaimas prie kaimo, miestas prie miesto.
            O Amerikoje daug visai negyvenamų milžiniškų plotų, kur gamtos netrikdo jokia urbanizacija.
            O miestai man tuo ir patinka, kad viduryje išraiškingas centras, o aplinkui individualių namų kvartalai.. Juolab kad tie namai Amerikoje dailūs ir gražūs, ne taip kaip kokiuose Londono priemiesčiuose...
            Drisciau nesutikti. Londono priemiesciu namai kur kas dailesni ir israiskingesni, nei popierines JAV priemiesciu dezutes. Paieskok nuotrauku online (kazkur ir siame forume ju daugybe metosi)

            edit:

            Londono priemiesciai is anksciau mano paties publikuotu temu (speju, kad ju neesi mates)...















            ir t.t
            Paskutinis taisė John; 2006.10.29, 18:28.

            Comment


              #86
              Parašė Karolis Rodyti pranešimą
              . Juolab kad tie namai Amerikoje dailūs ir gražūs, ne taip kaip kokiuose Londono priemiesčiuose...

              Nesi nei ten nei ten buves tai gal geriau patylek mielasis.Viktoriniu namu Londono priemiesciuose slyksciais nepavadinciau.

              O Amerikoje daug visai negyvenamų milžiniškų plotų, kur gamtos netrikdo jokia urbanizacija.
              Matos kad nesi niekur keliaves.Aplankyk Lake District (UK) ir Highlands (UK).

              O miestai man tuo ir patinka, kad viduryje išraiškingas centras
              Aha labai israiskingas.Pamatei viena USA miesta pamatei visus (kazkas panasaus)
              Paskutinis taisė El_Greco; 2006.10.29, 18:33.

              Comment


                #87
                John galetum Hampsteado foto imest

                Comment


                  #88
                  Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                  taip visus.
                  ooo didis keliautojas busit tamsta

                  Comment


                    #89
                    Dėl Amerikos miestų tai, manau kievienas žino, jog tai identiškos kopijos Niu Jorko

                    Comment


                      #90
                      Nesakau, kad šitie pastatai negražūs


                      Teisiog man tokie labiau patinka
                      Lietuva jau . Bet dar .

                      Comment


                        #91
                        Tai, kad čia ne Amerikoniško stiliaus namas ;///

                        Comment


                          #92
                          Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
                          Tai, kad čia ne Amerikoniško stiliaus namas ;///
                          Na tai aišku ne Tokie lietuviški namai man labiau patinka ir už angliškus, ir už amerikietiškus
                          Lietuva jau . Bet dar .

                          Comment


                            #93
                            Aaaa.. Nesupratęs tada busiu Man irgi už viską geriau tai, ką turime Lietuvoj

                            Comment


                              #94
                              Va Amerikoj kokie:

                              Comment


                                #95
                                Parasiau gyva velnia reportazu apie S.Amerika - USA, Canada , su galybe nuotrauku. Pasirodo - i ora.

                                Noras tik vienas pasiskaicius - istrinti juos visus ir atsisveikint su visam...

                                Comment


                                  #96
                                  Ech jūs, diskutatoriai, diskutatoriai... Prisirenkant nuotraukėlių ar skaičių, ar kokią frazę pasigaunat - ir pradedat pilstyti iš tuščio į kiaurą.
                                  Man paprasta, aš esu LT, ES, USA ir t.t. fanas, esu iš prigimties optimistas ir mėgstu į viską žiūrėti pozityviai
                                  beg, borrow and steal

                                  Comment


                                    #97
                                    Vienintelė vieta JAV, į kurią norėčiau sugrįžti, yra San Franciskas. Taigi ES.
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #98
                                      Siaip as esu beveik uz usa.bet ka pastebejau kad daug dangoraiziu yra statyti dar praetam amziuje.man jie tokie seni kai kurie yra.o europoj pliusass yra kad dfauguma yra nauju ir visai neblogu dangoraiziu.

                                      Comment


                                        #99
                                        Pasakei lyg 20amzius butu kokia priesistore

                                        Comment


                                          Parašė Karolis Rodyti pranešimą
                                          Užtenka pažiūrėt į žemėlapį, ir pamatysime, kad gyventojų tankumas Europoje didžiulis, net ir Lietuvoje (išskyrus gal Skandinaviją). Kaimas prie kaimo, miestas prie miesto.
                                          Lietuvoj didelis tankumas???
                                          Mokslininkai yra apskaiciave kad pagal turimus isteklius Lietuvoje optimaliausia butu apie 6-7 mln gyventoju.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X