Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Jūsų tautybė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    25 proc. tai daug. O jei kažkada prieš 5 kartas, tai jau beveik nieko nebeliko...

    Comment


      Gimimo liudijime du brūkšniukai, bet lietuvis.
      Turiu portugalų, prancūzų, lenkų ir žydų kraujo.
      Paskutinis taisė Kitas Džiugas; 2013.11.17, 13:21.

      Comment


        Na kaip čia pasakius. Esu labiau sėlių žemės vaikas. Vat, gal tik senelis, iš mamos pusės, rusas nuo Smolensko. 1/4 esu žemaitis, 2/4 kupiškėnas, ir 1/4 rusas. Pavardė žemaitiška. Bajorų.
        Spune-mi dacă-i între noi iubire

        Comment


          pagal pasa lietuvis, taciau pagal seima ir gimine esu grynas rusas(nes iki 1917 m. revoliucijos tik slavai giminej buvo gryni grynuteliai (su tokia aristokratiska pavarde ir saknimis)), pusiau lenkas ir pusiau ukrainietis (nuo Lugansko krasto). Taip kad galima sakyti esu LDK pilietis...
          Paskutinis taisė Raelis; 2012.06.16, 16:18.
          ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
          - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

          Comment


            Esu 1/3 lenkas, 1/3 baltarusas, 1/3 rusas. Mano pavardė lenkiška.

            Comment


              Parašė AS39 Rodyti pranešimą
              Esu 1/3 lenkas, 1/3 baltarusas, 1/3 rusas. Mano pavardė lenkiška.
              Kaip gali būt 1/3 ? 1/4 reiškia kažką vieną iš senelių, o 1/3 ?

              Comment


                Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                Kaip gali būt 1/3 ? 1/4 reiškia kažką vieną iš senelių, o 1/3 ?
                Tada suklydau. Jei 1/4 reiškia kažka iš senelių,tai esu 1/4 lenkas, 1/4 baltarusas ir 2/4 rusas.

                Comment


                  Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                  Kaip gali būt 1/3 ? 1/4 reiškia kažką vieną iš senelių, o 1/3 ?
                  Teoriskai galetu buti, seneliai turetu buti irgi masiyti. Kas megsta matematika galetu koki pavyzdi susideliot manau. Tik gali but, kad tokiom proporcijom lygiom reiktu, kad ir seneliai idomesnem proporcijom maisyti butu.

                  Comment


                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                    Teoriskai galetu buti, seneliai turetu buti irgi masiyti. Kas megsta matematika galetu koki pavyzdi susideliot manau. Tik gali but, kad tokiom proporcijom lygiom reiktu, kad ir seneliai idomesnem proporcijom maisyti butu.
                    Manau neįmanoma. Galima turėti 1/2, 1/4, 3/8, 7/16 ir t.t. lenkiško kraujo, bet 1/3 arba 1/6?
                    Paskutinis taisė Lettered; 2012.06.18, 16:22.
                    Flickr

                    Comment


                      Matematiskai neimanoma... bet gi tema na apie matematika...
                      Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                      Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                      Comment


                        Įmanoma turėt 1/3 lenkiško ar kokio kito kraujo, ir tai vadinasi kraujo perpylimas
                        O aš tai 100% lietuvis bent jau iki pro-prosenelių.
                        Life is a game that no one wins

                        Comment


                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                          Manau neįmanoma. Galima turėti 1/2, 1/4, 3/8, 7/16 ir t.t. lenkiško kraujo, bet 1/3 arba 1/6?
                          O visokie 38/512?
                          Sudejus su 1/4 is kitos puses jau 0.324, kas arteja prie 1/3. Cia tik atsitiktinis mazdaug paimtas, manau rastume ir kazka kas butu dar tiksliau trecdalio.
                          Aisku, kad lygiai 1/3 (begaline trejetu seka po kablelio) neturetu gautis, bet ilgiau paieskojus galima rasti tokia kombinacija, kad butu labai arti prie 1/3 (bent keli trejetai po kablelio).
                          Paskutinis taisė Gator; 2012.06.19, 05:22.

                          Comment


                            kodel apklausoje nera baltarusu tautybes? Juk visi vilniaus krasto atseit lenkai is tikruju yra baltarusai. Taigi apklausa sudaryta tendencingai ir net saziningas baltarusas,nerades savo tautynes,verciamas uzsirasyti lenku....

                            Comment


                              Aš 100 procentinis lenkas nuo prosenelių. Toliau nežinau. Mano proseneliai, seneliai, tėvai - visi lenkai iš Vilniaus miesto ir jo apylinkių (visi gyveno dabartinio miesto ribose). Iki šių dienų giminėje nėra nei lietuvių nei rusų nei kitų tautybių žmonių.

                              Comment


                                Žemaitis

                                Comment


                                  aš 100 proc. portugalas. Šeima iš Vilniaus

                                  Comment


                                    Comment


                                      Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
                                      aš 100 proc. portugalas. Šeima iš Vilniaus
                                      Em que região Portugal
                                      Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                      Dordrechtas/Haarlemas
                                      Nesebaras/Plovdivas
                                      Kiolnas

                                      Comment


                                        Lietuvis.

                                        Truputį lenko kraujo, bet visi seneliai tarnavo Lietuvai - vienas pasieniečiu, kitas žuvo savanoriu išėjęs ginti Lietuvos 1919 m., kitas išvežtas į Sibirą....
                                        ______________
                                        The Division Bell

                                        Comment


                                          Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
                                          aš 100 proc. portugalas. Šeima iš Vilniaus
                                          Na tai sveikinam su tėvynainių pergale
                                          Flickr

                                          Comment

                                          Working...
                                          X